NM styrkeløft utstyrsfritt



Fakta

Arrangør Oslo SK
Dato 22.03.2024
Stevnetype NM styrkeløft utstyrsfritt
Sted Oslo
Stevneleder Fredrik Søberg
Sekretær Ståle Wærness, Martin Røyse
Antall deltakere 215
Antall resultat 213

Resultater

Legg til video
* Utstyrsfritt resultat
#Kat.NavnKlubbKr.vektKnebøyBenkpressMarkløftTotaltPoeng
1.-47Sakar Hamawandi*OPIL46.88105110112.5707580130137.514332590.32Diplom
2.-47Ine Porsanger*Tromsø Atletklubb46.70107.5112.511767.572.57511512513531788.44Diplom
3.-47Malin Narum Kvamsdal*Odin SK46.52100105107.567.57072.5122.5137.5145302.584.72Diplom
1.-57Selma Karoline Matilde Ramberg*Oslo SK54.97132.5140147.595100108150160170425.5102.64Diplom
2.-57Julie Fosseide*Oslo SK56.811351401458587.590152.5162.5167.539592.89Diplom
3.-57Thea Lindam*Røros SK56.44120130137.57077.580135150160377.589.21Diplom
4.-57Sunniva Skårvik*Tromsø Atletklubb56.52142.5147.51506567.570157.5170170377.589.12Diplom
5.-57Pernille Søderholm Nyvoll*KK-6755.50115115120758085140147.5152.5352.584.39Diplom
6.-57Anita Hundseid*KK-6755.64117.512513067.572.575145152.5155352.584.22Diplom
7.-57Mina Hodneland*Bjørgvin SK56.43122.5130132.5808587.5127.5137.5142.5352.583.31Diplom
8.-57Nadine Sørli*Christiania AK56.691201251305557.56015015516035082.44Diplom
9.-57Patricia Rojas*Bergen SK56.3110510511577.582.585125135145342.581.08Diplom
10.-57Linn-Kristine Hansen*Tromsø Atletklubb56.31122.5127.5132.57072.57512013014033579.31Diplom
11.-57Hannah Sire Kristoffersen Noste*Øksfjord AK56.13122.5127.513067.572.572.513013513533078.31Diplom
12.-57Marie Bergo*Oslo SK56.6510511011557.56062.5125135142.532075.41Diplom
13.-57Malin C.V Nordstrand*Brumunddal AK56.7987.595100505557.5122.513014029068.21Diplom
14.-57Malin Rasmussen*Karmøy Styrkeløftklubb55.25102.5107.51105557.560107.5115117.5287.569.07Diplom
1.-63Marthe S. Tjelta*Sandnes AK62.87155165167.587.59597.5157.5170175437.595.85Diplom
2.-63Andrea Maria Guy Lentel Francois de Hertog*Stavanger SK61.16145152.5152.587.59595175185192.542594.82Diplom
3.-63Frida Austigard Petersen*Sandnes AK63.00152.5162.5167.5808587.5160172.5187.542592.98Diplom
4.-63Sunniva Nordskog*Odin SK62.241351401459597.5100150160162.5407.589.86Diplom
5.-63Marianne Hatlem*Kristiansand AK62.64122.5127.5132.595100105157.5167.5175407.589.49Diplom
6.-63Elin Kolding*Askim SK62.50135140145105107.5110135140147.540087.97Diplom
7.-63Kamilla Kolvig*Christiania AK62.80137.5142.5147.562.56567.5170180185392.586.05Diplom
8.-63Anna Nafisa Hjelle Skjenken*Odin SK60.99142.515015097.5100100150--39087.17Diplom
9.-63Elise Rosenborg*IL Kraftsport61.94122.5127.5130102.5107.5110137.5145152.5382.584.62Diplom
10.-63Lene Vormestrand*Stavanger SK62.00135142.5145758080155165165377.583.46Diplom
11.-63Ann Charlotte Farbergshagen*Odin SK60.90110117.5122.577.582.585127.5137.5142.535078.31Diplom
12.-63Hege Velten*Oslo SK62.75112.512012562.56567.5132.514014033072.38Diplom
13.-63Camilla Tjøstheim*Stavanger SK60.35105112.5112.555606013014015031570.92Diplom
14.-63Olga Nekrasova*Ganddal AK58.15112.5117.5125505557.5120130137.531071.65Diplom
15.-63Sanna Hoel Hagen*KK-6757.60105107.5110606567.5117.512513030069.82Diplom
16.-63Martine Vedal*Brønnøy SK61.8592.510010052.557.560125130130282.562.55Diplom
1.-69Signe Elisabeth Belden*Stryn T og IL67.74170177.5182.5105110115175182.5187.5480100.48Diplom
2.-69Isabell Ceder*Stavanger SK68.11170177.5182.587.59597.5165172.5177.5452.594.43Diplom
3.-69Liv Ulversøy*Oslo SK68.95140145147.597.5102.5105170177.5185432.589.64Diplom
4.-69Jannicke Ferger*Oslo SK67.73155165165909597.516017017543090.02Diplom
5.-69Lone Rasmussen*Hommersåk AK67.9714515016077.582.58515516517040584.62Diplom
6.-69Karoline Olsen Stensland*Tromsø Atletklubb67.84125132.5137.572.577.580160170177.5392.582.1Diplom
7.-69Annabelle Siiri*Bodø Atletklubb66.73130137.5145808590147.5155160382.580.77Diplom
8.-69Jowan Salay*Bodø Atletklubb68.4012013013577.582.585145157.5162.538079.11Diplom
9.-69Silje Pettersen*Sande KK65.75130137.5142.57582.585132.514014537078.82Diplom
10.-69Hege Marie Ødegaard*Trondheim Styrkeløftklubb67.15127.5135142.5707577.5137.5147.515037077.85Diplom
11.-69Ellen Fossdal Skjelsbæk*Trondheim Styrkeløftklubb67.451201251307077.580145155162.537077.65Diplom
12.-69Sandra Slotterøy Nilsen*Bodø Atletklubb68.50107.5115120707577.5140152.516535573.85Diplom
13.-69Hanne Nilssen*Stavanger SK66.45115122.51257072.577.5142.5152.515535074.09Diplom
14.-69Natalia Gazda*Skien Atletklubb66.60115120125556062.513514515033069.77Diplom
15.-69Stine Bakken*Odin SK68.60107.5112.5117.557.562.565125132.5140322.567.03Diplom
1.-76Marte Kjenner*Nidarø SK70.25180190195.5120125.5130205220226541110.98Diplom
2.-76Jorill Nese*Odin SK74.65167.5177.5182.5110115117.5167.518019049097.44Diplom
3.-76Marte Lovise H Skaalbones*Bodø Atletklubb73.36165172.51809095100165172.5177.5452.590.76Diplom
4.-76Karen Tvedt*Bergen SK76.00152.5152.5162.59597.5100172.518018544587.73Diplom
5.-76Martine Kristensen Vågstøl*Odin SK73.95152.5162.5170808587.5150162.5170427.585.4Diplom
6.-76Ane Martine Engen Sveum*Tromsø Atletklubb74.70147.515516087.592.595150160165417.582.99Diplom
7.-76Maren Bye Tosterud*Christiania AK71.80137.5147.5152.5859092.516017018041584.16Diplom
8.-76Emma Lillebø*Oslo SK73.70150160165808587.5150160165412.582.55Diplom
9.-76Hanna Holmeide*Christiania AK74.63120127.5132.595100102.5150157.5162.539578.56Diplom
10.-76Mariann Malm Homb*Brumunddal AK72.65120127.5135707577.5170180190392.579.11Diplom
11.-76Sara Kristoffersen*Askim SK73.45127.513514082.587.59014515516039078.18Diplom
12.-76Ida-Mari Lauritsen Bjørnsdatter*Bodø Atletklubb73.75140147.515567.572.57515516517039078.02Diplom
13.-76Hilde Syversen*Brumunddal AK74.70130137.514577.582.585145160165382.576.04Diplom
14.-76Sara Slettemo*Askim SK75.10110117.5122.5859092.5125137.514536071.38Diplom
15.-76Tine Vissebråten Oterholt*IL Kraftsport74.35127.5132.513567.57072.5142.5147.5152.5357.571.23Diplom
16.-76Sunniva Abrahamsen*Odin SK71.65110117.5120758085135147.515035572.07Diplom
17.-76June Stave Pedersen*Kristiansand AK73.15125130135606567.5132.5142.5150352.570.8Diplom
18.-76Kristina Meland Sunde*Odin SK72.4597.5107.511557.562.565130142.515033066.61Diplom
1.-84Mina Holmefjord *Bergen SK83.24182.5195203105110115182.5197.5210515.597.7Diplom
2.-84Marte Elverum*Kraftsportklubben Haugesund77.61165175182.587.592.595211223225.550398.21Diplom
3.-84Anita Camilla Bratland*Odin SK83.78152.516517511512112617019020049192.82Diplom
4.-84Guro Bøe*IL Kraftsport80.24150157.5162.582.58587.5170185190437.584.18Diplom
5.-84Veslemøy Hansen Haugsdal*Bergen SK82.6615016016072.577.582.5190200200427.581.25Diplom
6.-84Jennifer Isosa Osagiede*Odin SK83.89157.5165167.582.59092.5165172.5172.5427.580.77Diplom
7.-84Marion Boge Skaar*Odin SK80.06150155157.5808590165175180422.581.37Diplom
8.-84Maren Njøs Kurdøl*Sande KK81.39142.5147.5150859092.5170180185417.579.85Diplom
9.-84Viel Bjørnsdatter Halland*IL Kraftsport80.75132.5142.515072.58082.5150160167.540076.76Diplom
10.-84Malin Kimberly Reinhart*Nittedal AGK82.2514015015567.57575145152.5157.537070.46Diplom
11.-84Ranveig Strand*Christiania AK82.43125135145657072.5140152.5165367.569.92Diplom
12.-84Emilie Andresen*Christiania AK78.7013013514067.57072.514515516036570.82Diplom
13.-84Julia Sofie Sørum Bjørklund*Tromsø Atletklubb78.93115122.5127.5707577.5137.5147.5152.535568.8Diplom
1.84+Heidi Hille Arnesen*IL Kraftsport86.00160170177.5909597.5180192.5210467.587.5Diplom
2.84+Julia Karlsen Hansen *Berlevåg Turn & IF110.30167.5177.518595100105170180187.5462.580.56Diplom
3.84+Lene Thorén*Sande KK124.01160170175859092.5150160167.543574.17Diplom
4.84+Kine Olofsson Syversen*Trøndertun SK103.27127.513514075808515016017039569.86Diplom
5.84+Mariann Dale*Bergen SK114.44135140145707577.515016016538566.57Diplom
6.84+Mathilde Karin Monsen*Bjørgvin SK90.84155162.5170707575150160160382.570.22Diplom
1.-59Tarjei Grønås*IL Kraftsport58.84147.5157.5162.5107.5112.5118165180190470.577.97Diplom
2.-59Elliot Trædal *Bergen SK57.1313014015082.587.592.5167.5170190432.572.81Diplom
1.-66Amir Asadollahzadeh*Bergen SK65.78203212.5218115125130235252.5260600.593.77Diplom
2.-66Oskar Idland*Oslo SK65.61167.517518095100100225250.5252.549577.41Diplom
3.-66Lars Olav Lilleng Vaagbø*Bergen SK64.7115016516512513513516017018047074.04Diplom
1.-74Kjell Egil Olborg Bakkelund*Oslo SK73.07232.5245252.5190200-280300310762.5112.68Diplom
2.-74Fillip Neuenkirchen*IL Kraftsport73.89225235242.5145155160235245255647.595.13Diplom
3.-74Tor Gausemel Kristensen *Bodø Atletklubb73.35190200210135142.5147.5220230240587.586.65Diplom
4.-74Joachim Emilsen*Lenja AK72.4819020020513513514021522522555582.36Diplom
5.-74Per Christian Lorentsen*Tromsø Atletklubb71.55175182.5187.5127.5132.5132.5210220227.553079.19Diplom
6.-74Joakim Hansen*Bergen SK72.20170170182.5105112.5115210212.5227.552578.07Diplom
7.-74Felix Jung*Bjørgvin SK73.5116017017511512012520021522552577.34Diplom
8.-74Daniel Refsnes*Askim SK72.66182.5182.5-120127.5132.575--39057.8Diplom
1.-83Simen Johnson Myrvold*Askim SK82.30245257.5265190200.5205.5245257.5270740.5102.95Diplom
2.-83Magnus Varpen Langleite*Fræna AK82.35215230242.5175182.5182.5230247.5257.567593.81Diplom
3.-83Alexander Kleivene*Sandnes AK83.00230240240147.5152.5152.5275287.5290667.592.4Diplom
4.-83Per Helge Thorbjørnsen*Karmøy Styrkeløftklubb80.51225235235157.5167.5172.5245262.5272.566593.49Diplom
5.-83Mazlum Coskun*Oslo SK82.41215227.5235160160165255267.5272.5662.592.04Diplom
6.-83Yann Kvalheim Kieffer*Oslo SK81.20200210215145152.5157.5255275285652.591.33Diplom
7.-83Germe Wimpaye*Halden SI80.57215222.5227.5135140142.5260272.528065091.34Diplom
8.-83Sigurd Kjelvik Berg*Lørenskog AK82.11227.5227.5235127.513514024025527064589.77Diplom
9.-83Henrik Leivestad*Odin SK79.02220232.5237.5147.5155157.5222.5222.5237.562588.71Diplom
10.-83Mathias Myklebust*Giske SK80.39220230235142.5150150235245250622.587.58Diplom
11.-83Rune Pedersen*Skien Atletklubb81.46220230230137.5142.5147.5245252.5257.562086.64Diplom
12.-83Erling Skjerven*Alta AK82.17220225230140145150245257.5-62086.26Diplom
13.-83Jonas Sve Martinsen*Skogn IL81.85210210210120125127.5255265275612.585.39Diplom
14.-83Jøran Langset*Sande KK78.36205215227.5125130130225240252.5597.585.17Diplom
15.-83Magnus Nymoen Lund*Christiania AK80.20190200210122.5127.5132.5225240250582.582.05Diplom
16.-83Martin Stenersen*Tromsø Atletklubb80.80200210215140145150215220232.557580.69Diplom
17.-83Tobias Lohn*Røros SK80.35197.5210210125132.5135212.5222.522557080.21Diplom
18.-83Kristian Tøn*Odin SK81.35180190200125130135210222.5232.5567.579.36Diplom
19.-83Sebastian Holter*Nittedal AGK82.75182.519019513514014521022523556578.33Diplom
20.-83Martin Pedersen Kinn*IL Kraftsport79.45182.5197.5197.5110117.5122.522524525556079.26Diplom
21.-83Christian Hellumsand*Drammen SI77.7517518519013013514021022022555078.71Diplom
22.-83Snorre Graver Johansen *Oslo SK80.80165175177.5125132.5137.5217.523023555077.18Diplom
23.-83Simon Svensson*Oslo SK79.50175185187.5135142.5147.5202.5212.5222.5547.577.47Diplom
24.-83Anders Aksel Mellbye*Christiania AK81.85170182.5187.5117.5125130210220230547.576.33Diplom
Disk-83Mark Gerhard Tolentino*Odin SK82.00195205205------00Diplom
1.-93Isak Asperud*Askim SK92.75255270280175185192.5265285300757.599.23Diplom
2.-93Johannes Kristensen*Bodø Atletklubb92.80260270277.5170175182.528030031574597.56Diplom
3.-93Benjamin Rastum*Odin SK92.10270290.5290.5175180185270290307.574097.27Diplom
4.-93Mats Løvberg*Oslo SK92.26240250260170177.5182.5260270280712.593.57Diplom
5.-93Jarle Bjørgo Onarheim*Odin SK92.75227.5240250197.5208.5210.5250260272.5708.592.81Diplom
6.-93Joakim Dahlberg*Raet Styrkeløftklubb91.93230240247.5170182.5182.5265280290707.593.08Diplom
7.-93Helge Hansen*Raet Styrkeløftklubb92.70247.5255260160167.5167.526027528570592.37Diplom
8.-93Phuoc Tho Nguyen Tran*Brumunddal AK91.61240245250185192.5197.5230240250692.591.26Diplom
9.-93Johannes Haugan Lyngedal*OPIL92.3322524525514014515026529031069090.59Diplom
10.-93Magnus Alme Aasheim*Førde IL92.9022023024016517017525027029068089.01Diplom
11.-93Vegard Nørstebøen*Nittedal AGK89.80205212.522013514514523525026062583.18Diplom
12.-93Geir Thoresen*Farsund Atletklubb92.29200210217.5140150152.5240250255622.581.74Diplom
13.-93Martin Unhjem*Bodø Atletklubb90.55210217.5227.5152.5160162.5215230237.5617.581.85Diplom
14.-93Egill Ørn Arnarson*Frogner AK91.10212.5220225125132.5135237.525025561581.27Diplom
15.-93Omar Adam*Oslo SK91.45202.5202.5222.5140150160212.5225232.561581.12Diplom
16.-93Janik Nyhuis*KK-6790.95190205220130142.5147.5210235245612.581.01Diplom
17.-93Abdo Majou*Sande KK89.80200210220125132.514022023525061081.18Diplom
18.-93Bent Frostad*KK-6791.45202.5212.5220142.5150155200217.5227.5597.578.81Diplom
19.-93Tarjei Innleggen*Lenja AK90.40185195205120127.5132.5225240250577.576.61Diplom
20.-93Dennis Iversen Vatle*Bjørgvin SK91.85205220225115122.5127.5225230235577.576.01Diplom
21.-93Erling Moen*Oslo SK87.15205215225122.5130132.5200210215572.577.33Diplom
1.-105Toni Johannessen Amengual*Bergen SK104.03285300307.5190200205315335351863.5107.07Diplom
2.-105Joel Immanuel Vikesland*Brumunddal AK103.96240250265182.5190195320342.5353808100.22Diplom
3.-105Geir Øyvind Thorsen*Ganddal AK105.00290305310.5175180185290305317.580899.76Diplom
4.-105Torben H. Strømsvik*Oslo SK104.68265270275200205207.5305320332.5797.598.6Diplom
5.-105Terje Gilje*Sandnes AK102.28265275285160170177.5240275302.5757.594.68Diplom
6.-105Joakim Kvarme *Førde IL102.60280300310.5162.5167.5172.5260275285752.593.92Diplom
7.-105Knut Klaunes Evensen*Lenja AK104.46227.5240240172.5182.519027029030571588.49Diplom
8.-105Jens Petter Ødegård*Brumunddal AK104.26235250255152.5157.5157.5275292.530570587.33Diplom
9.-105Aleksander B. Hauge*Sandnes AK102.08235247.5257.5175180185230250267.570087.57Diplom
10.-105Embret Sletten*Brumunddal AK102.19220232.5240155162.5167.5260280292.570087.53Diplom
11.-105Marius Stråbø Johansen *Brumunddal AK103.81237.5245250157.5165170260272.528070086.89Diplom
12.-105Stian Engnes Horne*Sande KK104.68242.5255262.5142.5147.5150257.5270277.569085.31Diplom
13.-105Mathias Madsen*Kristiansand AK104.1922523524514515015526527528568584.88Diplom
14.-105Sebastian Garheim Ege*Ganddal AK99.15225235235160167.5170265277.5285682.586.57Diplom
15.-105Idar Marius Alsli*Trondheim Styrkeløftklubb94.86225235242.5130137.5145265285300672.587.13Diplom
16.-105Eskil Dekkerhus*Namsos SK104.53185202.5215165172.5175260280292.567082.89Diplom
17.-105Henrik Hagen*Oslo SK96.06230242.5250145155162.5245262.5277.5667.585.96Diplom
18.-105Rune Trygg-Andersen*Odin SK99.39225237.5250137.5147.5150237.5252.526066083.62Diplom
19.-105Jørgen Thronæs*Oslo SK102.48200212.5217.5155165172.5255265275657.582.11Diplom
20.-105Adrian Kristiansen*Oslo SK104.46232.5242.5250137.5142.5145245257.5270657.581.37Diplom
21.-105Kristoffer Torkildsen Marthinsen*Odin SK98.54205205205147.5152.515525027029065082.69Diplom
22.-105Bjørn Erik Opgård*Alta AK100.26220232.5240140145147.5245260270647.581.7Diplom
23.-105Eirik Sivertsen*Tromsø Atletklubb98.35202.5212.522015015516023524525563580.86Diplom
24.-105Bjørn Olav Tjørstad Lilleaas*Odin SK101.33215225232.5147.5152.5155230245260632.579.4Diplom
25.-105Olav Lund Vigerust*KK-67103.47200212.5220137.514014525026527063078.32Diplom
26.-105Ole-Marius Olset Ask*Odin SK100.13207.5217.522514515015522023525062578.91Diplom
27.-105Øystein Eliassen*Oslo SK103.47220232.5240130140145240252.5252.562577.7Diplom
28.-105Arvydas Karenga*Kraftsportklubben Haugesund103.05235240240127.5132.5135230240247.561075.98Diplom
29.-105Jon Stigen*Giske SK101.22180190195147.515516024526027060575.99Diplom
30.-105Amund Tveit*Stavanger SK102.93195205215127.5132.5137.5245250262.5602.575.08Diplom
31.-105Kristian Greenway*Drammen SI101.45190200210120125127.5235250262.560075.28Diplom
32.-105Marius Alexander Mørch*Christiania AK103.6221022023013514014522023024060074.54Diplom
33.-105Lasse Lindenburger*Bjørgvin SK103.77195205210137.514515022524024560074.49Diplom
34.-105Jostein Häckert *Lenja AK103.91220230235125125132.5220230237.560074.44Diplom
35.-105Edmond Ims*Stavanger SK104.03200212.5215115122.5127.5235252.5257.560074.4Diplom
36.-105Simen Raastad Kjørven*Christiania AK102.03200205205135145152.522524025558573.2Diplom
37.-105Niklas Ødegaard*Trondheim Styrkeløftklubb98.29210220225125130135215227.5227.557573.24Diplom
38.-105Erik Chen*Oslo SK103.98235242.52502527.5-26026027053566.35Diplom
Disk-105Lukas Peder Fjeld Hansen*Oslo SK103.96240250250------00Diplom
1.-120Kristian Eek Haugen*Nes SIL117.30285302.5310215231233290312.5320863101.33Diplom
2.-120Anders Brøten Lillemoe*Røros SK119.65285300310167.5172.5175325350355837.597.48Diplom
3.-120Laurent Fontaine*Oslo SK116.40320320330.520021021530031031083598.37Diplom
4.-120Kristian Hansen Bruvik*Odin SK119.97310320328165170175285310322.5820.595.39Diplom
5.-120Mats Høylo Kjøllesdal*Oslo SK117.59285300310190200200290310327.582096.17Diplom
6.-120Elling Loe*OPIL118.30290305315180187.5192.5285305312.5797.593.29Diplom
7.-120Rune Skjerve Mikkelstuen*Bodø Atletklubb118.78270285292.516017017528030032078091.08Diplom
8.-120Touzani Serifi*IL Kraftsport116.19250257.5262.5172.5180182.528029530575088.43Diplom
9.-120Vidar Martinussen*Odin SK114.25257.5270280160167.5170287.5302.5312.574087.91Diplom
10.-120Thomas August Nikolaisen*Oslo SK117.20270287.5300160165170270290290717.584.28Diplom
11.-120Arild Kåsa*Skien Atletklubb113.16260270270160165167.525526527070083.51Diplom
12.-120John Anders Terland*Lenja AK117.30220230240160167.5172.5260270285687.580.72Diplom
13.-120Espen Haulan Johansen*Lenja AK117.40250260270155162.5167.5250262.5270687.580.69Diplom
14.-120Benjamin Colding-Jarkowski*Tromsø Atletklubb112.25207.5217.5225140145147.527029030567080.23Diplom
15.-120Magnus Refsnes*Askim SK118.45235247.5255157.5165170237.524525067078.33Diplom
16.-120Richard Herland*Odin SK117.10217.5230240160170-242.5257.5270667.578.43Diplom
17.-120Ivar Skipperstøen Løkken*Brumunddal AK118.30200215227.5150160167.5240265282.5657.576.91Diplom
18.-120Ronny Andersen*Nittedal AGK119.60210222.5227.5160165170250260265657.576.54Diplom
19.-120Erlend Weise*Oslo SK111.75202.5217.5227.5140147.515524026028065578.59Diplom
20.-120Mikael Bjorli-Skjellerud*Nittedal AGK118.70215225232.5147.5155157.5257.527027565576.5Diplom
21.-120Matias Rigstad Langvad*Odin SK115.90210222.5230140150155242.5257.5267.5652.577.02Diplom
22.-120Adrien Boch*Christiania AK111.95205215227.5125132.5137.5260275290637.576.43Diplom
23.-120Simen Schi Skjølsvold*Lenja AK118.35217.5225230130135137.5220232.5245612.571.63Diplom
24.-120Patrick Kjeldås*Drammen SI118.9021022022512513514022524025560570.61Diplom
1.120+Sebastian Strand*Christiania AK180.93300300300200210212.5275290302.581581.01Diplom
2.120+Kjell Gunnar Lindanger*Stavanger SK138.3129030030515016017030031534079086.54Diplom
3.120+Martin Borgland*Oslo SK137.31255267.5275185192.519528530031078085.69Diplom
4.120+Sten Normanseth*Lenja AK128.19260272.528018019019027028529076085.88Diplom
5.120+Henrik Thorkildsen Wilhelmsen*IL Kraftsport126.64235250260182.5192.519526027528574084.05Diplom
6.120+Maximilian von Stephanides*Oslo SK125.48235250255157.5167.517527029030073083.24Diplom
7.120+Sylvester Malnes Willumsen *Aasgard FFL137.30240250260160167.5175240250260687.575.53Diplom
8.120+Benjamin Larsen*Moss SIK128.50225232.5237.5180190200230240245677.576.48Diplom

Rekorder (77)

Navn Kategori Vektklasse Øvelse Løftet
Amir AsadollahzadehÅpen66Knebøy utstyrsfritt203kg
Amir AsadollahzadehÅpen66Knebøy utstyrsfritt212.5kg
Amir AsadollahzadehÅpen66Knebøy utstyrsfritt218kg
Amir AsadollahzadehÅpen66Markløft utstyrsfritt252.5kg
Amir AsadollahzadehÅpen66Sammenlagt utstyrsfritt583kg
Amir AsadollahzadehÅpen66Sammenlagt utstyrsfritt600.5kg
Andrea Maria Guy Lentel Francois de HertogÅpen63Markløft utstyrsfritt192.5kg
Anita Camilla BratlandÅpen84Benkpress utstyrsfritt121kg
Anita Camilla BratlandÅpen84Benkpress utstyrsfritt126kg
Anita Camilla BratlandÅpen84Benkpress enkeltløft utstyrsfritt126kg
Edmond ImsVeteran 60-69105Knebøy utstyrsfritt215kg
Edmond ImsVeteran 60-69105Markløft utstyrsfritt257.5kg
Edmond ImsVeteran 60-69105Sammenlagt utstyrsfritt595kg
Edmond ImsVeteran 60-69105Sammenlagt utstyrsfritt600kg
Geir Øyvind ThorsenÅpen105Knebøy utstyrsfritt310.5kg
Hege VeltenVeteran 50-5963Knebøy utstyrsfritt125kg
Ine PorsangerÅpen47Knebøy utstyrsfritt117kg
Jarle Bjørgo OnarheimÅpen93Benkpress utstyrsfritt208.5kg
Joel Immanuel VikeslandÅpen105Markløft utstyrsfritt353kg
Kristian Eek HaugenJunior 19-23120Benkpress utstyrsfritt231kg
Kristian Eek HaugenÅpen120Benkpress utstyrsfritt231kg
Kristian Eek HaugenÅpen120Benkpress utstyrsfritt233kg
Kristian Eek HaugenJunior 19-23120Benkpress utstyrsfritt233kg
Kristian Eek HaugenJunior 19-23120Benkpress enkeltløft utstyrsfritt231kg
Kristian Eek HaugenÅpen120Benkpress enkeltløft utstyrsfritt231kg
Kristian Eek HaugenÅpen120Benkpress enkeltløft utstyrsfritt233kg
Kristian Eek HaugenJunior 19-23120Benkpress enkeltløft utstyrsfritt233kg
Kristian Eek HaugenJunior 19-23120Knebøy utstyrsfritt310kg
Kristian Eek HaugenJunior 19-23120Sammenlagt utstyrsfritt855.5kg
Kristian Eek HaugenJunior 19-23120Sammenlagt utstyrsfritt863kg
Kristian Hansen BruvikÅpen120Knebøy utstyrsfritt320kg
Kristian Hansen BruvikÅpen120Knebøy utstyrsfritt328kg
Laurent FontaineÅpen120Knebøy utstyrsfritt320kg
Marte ElverumÅpen84Markløft utstyrsfritt211kg
Marte ElverumÅpen84Markløft utstyrsfritt223kg
Marte ElverumÅpen84Markløft utstyrsfritt225.5kg
Marte KjennerÅpen76Benkpress utstyrsfritt125.5kg
Marte KjennerÅpen76Benkpress enkeltløft utstyrsfritt125.5kg
Marte KjennerÅpen76Knebøy utstyrsfritt195.5kg
Marte KjennerÅpen76Sammenlagt utstyrsfritt541kg
Mats Høylo KjøllesdalJunior 19-23120Knebøy utstyrsfritt310kg
Mina Holmefjord Junior 19-2384Knebøy utstyrsfritt195kg
Mina Holmefjord Junior 19-2384Knebøy utstyrsfritt203kg
Mina Holmefjord Åpen84Knebøy utstyrsfritt203kg
Mina Holmefjord Junior 19-2384Markløft utstyrsfritt197.5kg
Mina Holmefjord Junior 19-2384Sammenlagt utstyrsfritt500.5kg
Mina Holmefjord Åpen84Sammenlagt utstyrsfritt515.5kg
Mina Holmefjord Junior 19-2384Sammenlagt utstyrsfritt515.5kg
Ronny AndersenVeteran 60-69120Knebøy utstyrsfritt222.5kg
Ronny AndersenVeteran 60-69120Knebøy utstyrsfritt227.5kg
Ronny AndersenVeteran 60-69120Markløft utstyrsfritt260kg
Ronny AndersenVeteran 60-69120Markløft utstyrsfritt265kg
Ronny AndersenVeteran 60-69120Sammenlagt utstyrsfritt642.5kg
Ronny AndersenVeteran 60-69120Sammenlagt utstyrsfritt652.5kg
Ronny AndersenVeteran 60-69120Sammenlagt utstyrsfritt657.5kg
Selma Karoline Matilde RambergJunior 19-2357Benkpress utstyrsfritt108kg
Selma Karoline Matilde RambergÅpen57Benkpress utstyrsfritt108kg
Selma Karoline Matilde RambergJunior 19-2357Benkpress enkeltløft utstyrsfritt108kg
Selma Karoline Matilde RambergÅpen57Benkpress enkeltløft utstyrsfritt108kg
Selma Karoline Matilde RambergJunior 19-2357Markløft utstyrsfritt170kg
Selma Karoline Matilde RambergJunior 19-2357Sammenlagt utstyrsfritt415.5kg
Selma Karoline Matilde RambergÅpen57Sammenlagt utstyrsfritt415.5kg
Selma Karoline Matilde RambergÅpen57Sammenlagt utstyrsfritt425.5kg
Selma Karoline Matilde RambergJunior 19-2357Sammenlagt utstyrsfritt425.5kg
Signe Elisabeth BeldenVeteran 40-4969Knebøy utstyrsfritt177.5kg
Signe Elisabeth BeldenVeteran 40-4969Knebøy utstyrsfritt182.5kg
Signe Elisabeth BeldenVeteran 40-4969Sammenlagt utstyrsfritt475kg
Signe Elisabeth BeldenVeteran 40-4969Sammenlagt utstyrsfritt480kg
Simen Johnson MyrvoldÅpen83Benkpress utstyrsfritt200.5kg
Simen Johnson MyrvoldÅpen83Benkpress utstyrsfritt205.5kg
Simen Johnson MyrvoldÅpen83Benkpress enkeltløft utstyrsfritt200.5kg
Simen Johnson MyrvoldÅpen83Benkpress enkeltløft utstyrsfritt205.5kg
Sten NormansethVeteran 50-59120+Benkpress utstyrsfritt190kg
Tarjei GrønåsJunior 19-2359Benkpress utstyrsfritt118kg
Tarjei GrønåsÅpen59Benkpress utstyrsfritt118kg
Toni Johannessen AmengualÅpen105Markløft utstyrsfritt351kg
Toni Johannessen AmengualÅpen105Sammenlagt utstyrsfritt863.5kg

Legg til video

YouTube-adresse:



Legg til bilde

Løftebilder Generelle stevnebilder
Fotograf:
Klikk på et løft som det skal legges til bilde for, og dra deretter bildet over til området under:

Dommere

PuljeOppgaveNr.Kat.Navn
1Sidedommer583FMarius Arnesen
1Sidedommer965FAmund Tjellaug Løvstad
1Teknisk kontrollør1018FFredrik Søberg
1Stevneleder1083RStåle Wærness
1Jury232I/2Jan Sjøl
1Jury682I/1Anita Stavik
1Jury701I/1Carl Yngvar Christensen
2Hoveddommer965FAmund Tjellaug Løvstad
2Sidedommer1018FFredrik Søberg
2Teknisk kontrollør583FMarius Arnesen
2Stevneleder1083RStåle Wærness
2Jury232I/2Jan Sjøl
2Jury682I/1Anita Stavik
2Jury701I/1Carl Yngvar Christensen
3Hoveddommer559I/1Per Øivind Fjeld
3Sidedommer682I/1Anita Stavik
3Sidedommer887FHans Andreas Kaasa
3Teknisk kontrollør967FBjørn Solberg
3Stevneleder1083RStåle Wærness
3Jury282I/1Inger Blikra
4Hoveddommer682I/1Anita Stavik
4Sidedommer559I/1Per Øivind Fjeld
4Sidedommer967FBjørn Solberg
4Teknisk kontrollør887FHans Andreas Kaasa
4Stevneleder1083RStåle Wærness
4Jury282I/1Inger Blikra
5Hoveddommer879I/2Marthe Stavik Aas
5Sidedommer887FHans Andreas Kaasa
5Sidedommer1057FRiad Sollien
5Teknisk kontrollør232I/2Jan Sjøl
5Jury227I/2Egil Kroknes
5Jury559I/1Per Øivind Fjeld
5Jury682I/1Anita Stavik
6Hoveddommer887FHans Andreas Kaasa
6Sidedommer232I/2Jan Sjøl
6Sidedommer879I/2Marthe Stavik Aas
6Teknisk kontrollør1057FRiad Sollien
6Jury227I/2Egil Kroknes
6Jury559I/1Per Øivind Fjeld
6Jury682I/1Anita Stavik
7Hoveddommer809FAudhild Mathiesen
7Sidedommer682I/1Anita Stavik
7Sidedommer808FLene Einarsen
7Teknisk kontrollør967FBjørn Solberg
7Jury232I/2Jan Sjøl
7Jury295I/2Tone Ingebretsen
7Jury879I/2Marthe Stavik Aas
8Hoveddommer682I/1Anita Stavik
8Sidedommer809FAudhild Mathiesen
8Sidedommer967FBjørn Solberg
8Teknisk kontrollør808FLene Einarsen
8Jury232I/2Jan Sjøl
8Jury295I/2Tone Ingebretsen
8Jury879I/2Marthe Stavik Aas
9Hoveddommer701I/1Carl Yngvar Christensen
9Sidedommer583FMarius Arnesen
9Sidedommer614I/2Hege Berge
9Teknisk kontrollør138FLeif Sydengen
9Jury227I/2Egil Kroknes
9Jury559I/1Per Øivind Fjeld
10Hoveddommer614I/2Hege Berge
10Sidedommer138FLeif Sydengen
10Sidedommer701I/1Carl Yngvar Christensen
10Teknisk kontrollør583FMarius Arnesen
10Jury227I/2Egil Kroknes
10Jury559I/1Per Øivind Fjeld
11Hoveddommer295I/2Tone Ingebretsen
11Sidedommer614I/2Hege Berge
11Sidedommer879I/2Marthe Stavik Aas
11Teknisk kontrollør808FLene Einarsen
11Stevneleder1056RMagnus Nymoen Lund
11Jury232I/2Jan Sjøl
11Jury682I/1Anita Stavik
12Sidedommer559I/1Per Øivind Fjeld
12Teknisk kontrollør967FBjørn Solberg
12Stevneleder455I/1Bjørn Astad
12Jury232I/2Jan Sjøl
12Jury295I/2Tone Ingebretsen
12Jury879I/2Marthe Stavik Aas
13Sidedommer967FBjørn Solberg
13Teknisk kontrollør559I/1Per Øivind Fjeld
13Stevneleder455I/1Bjørn Astad
13Jury232I/2Jan Sjøl
13Jury295I/2Tone Ingebretsen
13Jury879I/2Marthe Stavik Aas
14Hoveddommer965FAmund Tjellaug Løvstad
14Sidedommer138FLeif Sydengen
14Sidedommer887FHans Andreas Kaasa
14Teknisk kontrollør808FLene Einarsen
14Jury232I/2Jan Sjøl
14Jury682I/1Anita Stavik
14Jury879I/2Marthe Stavik Aas
15Hoveddommer965FAmund Tjellaug Løvstad
15Sidedommer138FLeif Sydengen
15Sidedommer808FLene Einarsen
15Teknisk kontrollør887FHans Andreas Kaasa
15Jury232I/2Jan Sjøl
15Jury682I/1Anita Stavik
15Jury879I/2Marthe Stavik Aas
16Sidedommer879I/2Marthe Stavik Aas
16Sidedommer887FHans Andreas Kaasa
16Teknisk kontrollør1057FRiad Sollien
16Stevneleder1053FHelge Aarsrud
16Jury227I/2Egil Kroknes
16Jury282I/1Inger Blikra
16Jury295I/2Tone Ingebretsen
17Sidedommer879I/2Marthe Stavik Aas
17Sidedommer887FHans Andreas Kaasa
17Teknisk kontrollør1057FRiad Sollien
17Stevneleder1053FHelge Aarsrud
17Jury227I/2Egil Kroknes
17Jury282I/1Inger Blikra
17Jury295I/2Tone Ingebretsen
18Hoveddommer809FAudhild Mathiesen
18Sidedommer583FMarius Arnesen
18Sidedommer614I/2Hege Berge
18Teknisk kontrollør295I/2Tone Ingebretsen
18Stevneleder1053FHelge Aarsrud
18Jury232I/2Jan Sjøl
18Jury701I/1Carl Yngvar Christensen
18Jury879I/2Marthe Stavik Aas
19Hoveddommer809FAudhild Mathiesen
19Sidedommer295I/2Tone Ingebretsen
19Sidedommer583FMarius Arnesen
19Teknisk kontrollør614I/2Hege Berge
19Stevneleder1053FHelge Aarsrud
19Jury232I/2Jan Sjøl
19Jury701I/1Carl Yngvar Christensen
19Jury879I/2Marthe Stavik Aas