NM Benkpress



Fakta

Arrangør Fræna AK
Dato 10.06.2005
Stevnetype NM Benkpress
Sted Fræna
Stevneleder Morten Novum
Sekretær Egil Johansen
Antall deltakere 109
Antall resultat 92

Resultater

Legg til video
#Kat.NavnKlubbKr.vektBenkpressTotaltPoeng
Ungdom 14-18 damer
1.-67.5Celina Kuresho TunstrømSande KK62.6072.5--72.578.24Diplom
Junior 19-23 damer
1.-67.5Hege BergeSande KK64.9090--9094.53Diplom
1.-75Katrine HammeråsMelhus IL72.5077.5--77.575.3Diplom
Åpen damer
1.-52Anita K. JøleimSande KK50.1052.5--52.567.34Diplom
1.-56Line Anita AndreassenRana KK55.9080--8094.26Diplom
2.-56Anett H. LangvaÅlesund SK54.2075--7590.53Diplom
1.-60Linda Kåda HøilandSandnes AK60.0085--8594.77Diplom
1.-67.5Bente ArntsenOslo SK67.40127.5--127.5130.27Diplom
2.-67.5Anna Lena HoleFræna AK65.4095--9599.22Diplom
3.-67.5Grete NessøRøros SK66.9087.5--87.589.88Diplom
4.-67.5Jeanette VisetÅlesund SK66.2070--7072.46Diplom
1.-75Linda KristensenSandnes AK70.20105--105104.25Diplom
Veteran 40-49 damer
1.-75Inger BlikraRana KK74.40137.5--137.5131.38Diplom
2.-75Tone GlomsteinOslo SK74.80110--110104.74Diplom
Ungdom 14-18 herrer
1.-67.5Jonny-Andre BergFlorø TIF67.50110--11084.81Diplom
2.-67.5Knut Marius SteenSteinkjer SK66.80100--10077.75Diplom
1.-75Simen ImingenBrumunddal AK70.90130--13096.49Diplom
2.-75Jacob VadsetÅlesund SK72.30122.5--122.589.61Diplom
3.-75Emil Gundersen OlsenHalden SI74.00115--11582.72Diplom
1.-82.5Asef MostafaeiFredrikstad SK81.50170--170114.73Diplom
2.-82.5Rune LarsenÅlesund SK78.20110--11076.2Diplom
--82.5John Even GjendemFræna AK82.10---00Diplom
--90Arild WaageFræna AK83.40---00Diplom
1.-100Morten HopeBergen SK94.70177.5--177.5110.56Diplom
2.-100Robin W. SkarbøÅlesund SK94.30115--11571.77Diplom
Junior 19-23 herrer
--67.5Kim Beck-GundersenUlefoss AK67.50---00Diplom
1.-75Cato FuglevigHalden SI73.10165--165119.72Diplom
2.-75Alexander HøivikFlorø TIF74.10165--165118.57Diplom
3.-75Oddbjørn SteenSteinkjer SK71.00117.5--117.587.11Diplom
--90Martin WaagenSteinkjer SK86.00---00Diplom
--90David HelmikstølKristiansand AK89.40---00Diplom
--90Jan A. AustadFræna AK90.00---00Diplom
1.-100Steffen HopeBergen SK91.70182.5--182.5115.43Diplom
2.-100Magnus PettersenAK Fryktløs92.90175--175109.99Diplom
3.-100Jan Kenneth LudvigsenFredrikstad SK90.30120--12076.48Diplom
1.-110Eirik JørgensenFræna AK109.00160--16094.43Diplom
1.-125Håkon FarstadFræna AK117.00180--180104.13Diplom
--125Bjørn LarsenÅlesund SK124.80---00Diplom
Åpen herrer
1.-60Henrik OlsenOdin SK59.5095--9581.64Diplom
1.-67.5Thomas IversenAskim SK64.70150--150119.75Diplom
2.-67.5Ole LundbergNes SIL66.10122.5--122.596.06Diplom
1.-75Jørn-Ove SivertsenRana KK74.40157.5--157.5112.86Diplom
1.-82.5Joakim BjerkeRøros SK79.90230--230157.14Diplom
2.-82.5Sverre DiesenSande KK81.40180--180121.57Diplom
3.-82.5Helge SvilandSandnes AK79.00155--155106.67Diplom
--82.5Thor Henning HeggestadVeitastrond IL81.70---00Diplom
1.-90Per VilnesHolmestrand AK89.30195--195125Diplom
2.-90Stig KilnesFørde IL88.60190--190122.28Diplom
3.-90Geir JohannesenHalden SI89.50180--180115.24Diplom
4.-90Vidar BergFlorø TIF88.20175--175112.89Diplom
5.-90Torgeir HaukåsFræna AK86.60170--170110.76Diplom
6.-90Geir BedinRøros SK88.00162.5--162.5104.96Diplom
7.-90Henning TornesSandnes AK88.90160--160102.78Diplom
8.-90Ken Martin StrømlandFlekkefjord Atletklubb86.40150--15097.85Diplom
--90Joner GallefossFørde IL87.50---00Diplom
--90Frank GylandKristiansand AK88.50---00Diplom
1.-100Tor Herman OmlandSandnes AK98.80230--230140.67Diplom
2.-100Alexander KirketeigFørde IL90.40202.5--202.5128.99Diplom
3.-100Kim Due-SørensenIL Kraftsport96.60195--195120.39Diplom
4.-100Thomas PuzichaHalden SI99.20175--175106.86Diplom
5.-100Martin O. HatleRøros SK93.60172.5--172.5108.04Diplom
6.-100Kjell R. AndersenOslo SK99.40170--170103.72Diplom
--100Dag R.Ørsvik ØyeFræna AK91.10---00Diplom
--100Åsmund TveitevollKristiansand AK96.60---00Diplom
1.-110Jan Einar RovenFræna AK101.40235--235142.25Diplom
2.-110Harald Morten HaugMelhus IL108.30227.5--227.5134.54Diplom
3.-110Per Morten BrekkenRøros SK105.90200--200119.16Diplom
4.-110Sturle H. RikstadOdin SK106.00165--16598.27Diplom
1.-125Kjell FuresundFræna AK118.10260--260150.05Diplom
--125Roy HolteKK-67118.6029029029000Diplom
--125Ronny MorterudBrumunddal AK125.00---00Diplom
1.-125+Kjetil BirkedalStavanger SK133.40260--260146.41Diplom
2.-125+Trond FjørenFræna AK139.80260--260145.31Diplom
3.-125+Frode RuiUlefoss AK125.10252.5--252.5143.87Diplom
4.-125+Alastair McCollGanddal AK125.50242.5--242.5138.08Diplom
5.-125+Bård Roos SvendsenFredrikstad SK133.60237.5--237.5133.69Diplom
6.-125+Bjørn GrønvoldSande KK130.50235--235132.82Diplom
--125+Jørn HøysetFlorø TIF126.30---00Diplom
Veteran 40-49 herrer
1.-82.5Rolf OlsenHalden SI81.50180--180121.48Diplom
2.-82.5Tor GranvangValdres AK81.60172.5--172.5116.33Diplom
1.-90Jørn KrokenBrumunddal AK86.60192.5--192.5125.41Diplom
1.-100Svein Olav FarstadFræna AK90.80220--220139.83Diplom
2.-100Pål NilsenOslo SK97.20170--170104.69Diplom
--100Alf GranvangValdres AK94.50---00Diplom
1.-110Tommy MyhreÅlesund SK107.30205--205121.61Diplom
2.-110Bjørn Tormod SyversenKirkenes PIL109.10195--195115.05Diplom
3.-110Yves FloreliusSundbyfoss SK108.40192.5--192.5113.81Diplom
4.-110Truls NygaardHolmestrand AK108.70185--185109.28Diplom
1.-125Vidar JohansenAskim SK121.10227.5--227.5130.52Diplom
2.-125Sven Jøran HaugenNes SIL123.90215--215122.74Diplom
Veteran 50-59 herrer
1.-60Egil WalsethNes SIL59.90107.5--107.591.83Diplom
1.-75Birger SundstølKristiansand AK69.40125--12594.3Diplom
2.-75Sverre PaulsenSande KK69.7080--8060.15Diplom
1.-82.5Bjarne SynstadLørenskog AK80.30192.5--192.5131.11Diplom
1.-90Kjell Arne BøeFræna AK86.00170--170111.18Diplom
2.-90Charles JørgensenDrammen SI85.50165--165108.27Diplom
3.-90Bjørn HolteIL Kraftsport86.40155--155101.11Diplom
4.-90Ole Gunnar SvenøyFræna AK87.80140--14090.54Diplom
--90Ivan Herlaug GullikstadIL Kraftsport86.90---00Diplom
1.-100Leif SydengenAskim SK96.40210--210129.78Diplom
2.-100Ketil HodneBrumunddal AK91.50150--15094.97Diplom
3.-100Arne JacobsenFlorø TIF95.10140--14087.04Diplom
4.-100Tore Gunnar OlsenSande KK94.50120--12074.82Diplom
1.-110Rolf StenbergSande KK105.70150--15089.43Diplom
1.-125Vidar Alexander RingvoldBrumunddal AK110.10200--200117.66Diplom
Veteran 60-69 herrer
1.-82.5Rolf A. HalvorsenOdin SK81.20145--14598.08Diplom
1.-90Peer BjaalandHammerfest KK88.00145--14593.66Diplom
1.-100Arne HoffmannNes SIL97.30140--14086.17Diplom
1.-110Truls KristensenAskim SK109.00165--16597.38Diplom

Legg til video

YouTube-adresse:



Legg til bilde

Løftebilder Generelle stevnebilder
Fotograf:
Klikk på et løft som det skal legges til bilde for, og dra deretter bildet over til området under:

Dommere

PuljeOppgaveNr.Kat.Navn
0135I/1Arne Vidar Stølan
0186I/1, P/2Morten Novum
0192I/1Jan Ståle Bigseth
0361REgil Walseth
0504I/1, P/2Pål Nilsen
0565FEivind Sperre Austnes
0566I/2Anett Langva