Lisenser 2019

År:
Det er 860 betalte lisenser i 2019. Klubbstatistikk

Nummer Navn Gyldig fra Klubb
10033Leif Sydengen17.04.2019Askim SK
10050Arve Rønnekleiv15.01.2019Sandnes AK
10090Roald Kollåsen08.02.2019Kristiansand AK
10096Jan Erik Christiansen11.01.2019Halden SI
10161Ingar Merli17.01.2019Frogner AK
10218Tormod Andersen09.12.2018Lenja AK
10225Rune Johansen09.12.2018Lenja AK
10229Ketil Sten Olsen09.12.2018Lenja AK
10236Vegard Røysum02.01.2019Lørenskog AK
10288Egil Walseth05.01.2019Nes SIL
10299Eskild Sommernes18.12.2018Rana KK
10301Audhild Mathiesen27.01.2019Lenja AK
10331Inger Blikra18.12.2018Rana KK
10337Jan Edvard Jensen31.03.2019Rana KK
10345Morten Rygh18.12.2018Rana KK
10346Sven Gunnar Simonsen13.01.2019Rana KK
10370Alf-Ivar Hellerud08.01.2019SPUVI
10379Morten Novum03.03.2019Drammen SI
10406Geir Gregersen26.04.2019Sande KK
10416Geir Runar Korvald11.03.2019Drammen SI
10425Jan Sjøl12.01.2019Sande KK
10458Sigve Valentinsen15.01.2019Sandnes AK
10463Geir Bedin06.02.2019Røros SK
10466Grete Nessø06.02.2019Røros SK
10477Egil Kroknes31.12.2018Halden SI
10801Ann Kristin Olsen17.01.2019Jeløy AK
11012Sven Jøran Haugen24.01.2019IL Kraftsport
11038Robert Øren06.01.2019Bergen SK
11131Stig Rune Nielsen29.01.2019Sandnes AK
11164Morten Engnes12.01.2019Sande KK
11177Jo Ivar Skundberg04.01.2019Brumunddal AK
11189Børre Borgersen12.01.2019Skien Atletklubb
11211John Bang18.01.2019Karmøy Styrkeløftklubb
11258Olav H. Trondal21.01.2019Øksfjord AK
11290Eva Engskar12.01.2019IL Kraftsport
11346Geir Johannesen15.01.2019Halden SI
11592Bjørn Larsen03.01.2019Brumunddal AK
11805Line Anita Andreassen30.01.2019Rana KK
11816Bjarne Synstad08.01.2019IL Kraftsport
11869Jan Roytvand03.01.2019OPIL
11872Trygve Haave02.01.2019Ganddal AK
11877Helge Sviland29.01.2019Sandnes AK
11904Tom Harald Holta15.02.2019Stavanger SK
12058Ole Andreas Ådnanes14.06.2019Sandnes AK
12117Birger Sundstøl01.01.2019Kristiansand AK
12247Øystein Aas22.01.2019Askim SK
12295Ketil Bergmann24.03.2019Nidarø SK
12335Frode Berentsen02.01.2019Ganddal AK
12359Nils Magne Grude05.04.2019Ganddal AK
12436Arild Bomark09.02.2019Sandnes AK
12441Linda Kristensen15.01.2019Sandnes AK
12442Åge Berntsen10.02.2019Trøndertun SK
12572Olav Kompelien16.04.2019Brumunddal AK
12583Vidar Alexander Ringvold02.01.2019Brumunddal AK
12702Kjell Furesund13.01.2019Fræna AK
12747Sveinung Egeland02.02.2019Hommersåk AK
12818Tor Herman Omland30.01.2019Karmøy Styrkeløftklubb
13069Hildeborg J. Hugdal26.12.2018Sauda IL
13073Jøran Langset12.01.2019Sande KK
13097Terje C. Samuelsen11.01.2019Halden SI
13125Sverre Paulsen12.01.2019Sande KK
13191Eilif Ellefsen23.01.2019Lenja AK
13208Sturla Mæland Abrahamsen12.01.2019Skien Atletklubb
13213Tor Granvang04.01.2019Brumunddal AK
13248Heidi Hille Arnesen30.01.2019IL Kraftsport
13255Rolf Sjølli17.01.2019Frogner AK
13258Alf Granvang04.01.2019Brumunddal AK
13355Peer Bjaaland16.12.2018Alta AK
13400Trond S. Johansen14.01.2019KK-67
13469Frode Larsen15.01.2019Rana KK
13519Hans Øynes08.02.2019Kristiansand AK
13527Arnfinn Skadsem02.01.2019Ganddal AK
13540Jøren Skadsem Eikeland02.01.2019Ganddal AK
13568Hans Martin Rygh13.06.2019Rana KK
13623Yngve Hopen06.02.2019Odin SK
13659Bjørn Grønvold12.01.2019Sande KK
13689Arne Sandstøl02.01.2019Ganddal AK
13758Jan Arne Olsen13.01.2019Odin SK
13782Georg Husveg20.01.2019Ganddal AK
13801Roy L. Hansen08.01.2019IL Kraftsport
13828Frank I. Rydheim25.12.2018Bergen SK
13834Frode Flinth Westby27.12.2018Halden SI
13886Bjørn Solberg02.01.2019Brumunddal AK
13893Oddbjørn Vagle02.01.2019Ganddal AK
14012Alastair McColl02.01.2019Ganddal AK
14022Hege Berge04.06.2019Sande KK
14025Martin Gaare Bakke06.02.2019Røros SK
14076Gorm-Inge Haugen20.01.2019Ganddal AK
14095Webjørn Rødven24.01.2019Atlas SK
14141Kim Gundersen12.01.2019Skien Atletklubb
14151Per-Alfred Rozenbergs-Deem30.01.2019Bjørgvin SK
14191Asbjørn Taugbøl04.12.2018Nittedal AGK
14196Hilde O. Dretvik22.12.2018Røros SK
14226Kristoffer S. Eikeland02.01.2019Ganddal AK
14228Trond Alm Henningsen26.02.2019Saltdal SK
14251Ørjan Leirheim28.12.2018Odin SK
14257Per Marius Hole08.01.2019SPUVI
14267Geir Arne Giseth 27.01.2019Odin SK
14307Jonas Stavik Aas13.01.2019Fræna AK
14339Arild Kråkenes28.01.2019IL Jotun
14372Marthe Stavik Aas13.01.2019Fræna AK
14409Heidi Ottesen Solberg11.03.2019Drammen SI
14416Edvard Heimen13.01.2019Fræna AK
14427Dag Rune Stangeland12.02.2019Alta AK
14440Stian Walgermo21.01.2019Sjøholt AK
14448Anita Stavik17.01.2019Askim SK
14473Øystein Furnes12.05.2019Giske SK
14559Runar Saxegård20.03.2019Lenja AK
14562Per Olav Grønningen06.01.2019Frogner AK
14564Kjell Egil Bakkelund06.02.2019Sande KK
14579Martin Borgland Rønning10.02.2019Oslo SK
14625Thomas Waal12.01.2019Skien Atletklubb
14626Ralf A. Male13.01.2019Fræna AK
14633Torgeir Skoge07.02.2019Odin SK
14638Roger Navarsete08.01.2019Sogndal IL
14680Ronny Andersen04.12.2018Nittedal AGK
14703Marte Elverum22.02.2019KK-67
14757Oskar Knudsen Øvrebø02.01.2019Ganddal AK
14758Tarald Knudsen Øvrebø02.01.2019Ganddal AK
14767Jarle Aaberg30.01.2019Bjørgvin SK
14803Erlend Weise10.02.2019Oslo SK
14805Frode Fresvik Lindstrøm04.03.2019Karmøy Styrkeløftklubb
14816Erik Borgan18.02.2019Frogner AK
14828Fredrik Eskil Myrvang13.01.2019Sogndal IL
14851Cathrine Bjelland04.12.2018Nittedal AGK
14863Erik Fredriksen04.01.2019Brumunddal AK
14877Vu Thanh Tuan23.04.2019Kristiansand AK
14880Jan Helge Rustan27.04.2019Sande KK
14888Øystein Løndalen14.01.2019IL Kraftsport
14897Olav Melhus Gomo07.03.2019Bodø Atletklubb
14904Kjell Ove Roseth27.05.2019Haugaland AK
14961Kim-Raino Rølvåg05.04.2019Sandnessjøen SK
15000Geir Ottar Olsen17.01.2019Jeløy AK
15020Ole Henrik Sandbo04.02.2019Drammen SI
15037André Midtby13.05.2019Sande KK
15056Thorleif Thorsen13.02.2019Haugaland AK
15089Kristin Thorvaldsen09.01.2019Oslo SK
15137Jon Ramstad11.03.2019Drammen SI
15143Anders Grønmo17.01.2019Bodø Atletklubb
15150Martin Audil Martinsen19.01.2019Lenja AK
15204Alexander Gundersen10.02.2019Trøndertun SK
15207Elise Novum03.03.2019Drammen SI
15214Aksel Stavheim21.01.2019Sjøholt AK
15228Unni Olsen25.01.2019Bergen SK
15234Bjarne Havnen12.01.2019Drammen SI
15245Asgeir Hoel13.01.2019Fræna AK
15270Bjørn Flem01.03.2019Askim SK
15284Lena Sjøl11.02.2019Sande KK
15289Kolbjørn Kverme Ronold02.01.2019Ganddal AK
15298Bengt Eide-Olsen30.12.2018Odin SK
15299Even Bless Liland29.01.2019Odin SK
15309Kristin Michalsen31.03.2019Rana KK
15326Benjamin Danielsen20.04.2019Øksfjord AK
15331Odd Arne Opstad17.12.2018Fræna AK
15354Knut Martin Haraldsen15.05.2019Karmøy Styrkeløftklubb
15363Jorunn Jacobsen20.03.2019Oslo SK
15409Gro-Berit Stavheim20.12.2018Sjøholt AK
15415Christian Skoge06.03.2019Odin SK
15426Martin August Størkson Kvile 13.06.2019Oslo SK
15438Carl Petter Sommerseth10.02.2019Oslo SK
15439Areli Moe10.02.2019Oslo SK
15462Vebjørn Askeland27.04.2019Alta AK
15463Stian Solhaug Stor-Re22.02.2019Odin SK
15470Anders Lysø Kleven15.01.2019Karmøy Styrkeløftklubb
15477Atle Aamelfot19.01.2019Bergen SK
15510Sunniva Nordskog13.01.2019Odin SK
15512Sebastian White02.01.2019Ganddal AK
15517Karen Hesthammer07.01.2019Oslo SK
15545Arild Kolshus15.03.2019Askim SK
15551Asgeir Eide-Olsen04.02.2019Odin SK
15556Alexander Lancaster02.01.2019Ganddal AK
15558Tove Hansen08.01.2019IL Kraftsport
15561Stella Eide-Olsen19.01.2019Odin SK
15574Frode Fyllingsnes08.01.2019Nordhordland SK
15576Truls Moe22.05.2019Nidarø SK
15579Julie Fosseide06.01.2019Oslo SK
15627Eline Skalleberg Jørgensen11.02.2019Sande KK
15628Andreas Jemtland12.01.2019Skien Atletklubb
15631Steinar Eimstad15.01.2019SPUVI
15634Lars Erik Stuland Olsen03.06.2019Bergen SK
15643Andre Hoffmann05.01.2019Nes SIL
15661Linda Zahl Pedersen12.03.2019Sandnessjøen SK
15674Eirik Sivertsen09.02.2019Oslo SK
15687Morten Plesner25.01.2019Haugaland AK
15703Lene Einarsen05.01.2019IL Kraftsport
15712Ida Elisabeth Nordvik19.05.2019Bergen SK
15732Bjørn Arne Friis17.02.2019Nesna SK
15734Gunn Siri M. Tjelta02.01.2019Ganddal AK
15740Emil Andexlinger10.01.2019Oslo SK
15750Marius Jemtland12.01.2019Skien Atletklubb
15755Alf Henrik Dahle09.01.2019Bjørgvin SK
15784Erik Røen04.01.2019Sjøholt AK
15793Øivind Back03.01.2019Askim SK
15804Oliver Buvarp Pettersen20.03.2019Lenja AK
15806Marthe Engskar Ramsrud09.02.2019Oslo SK
15819Knut Havnen Johansen27.01.2019Odin SK
15826Ruth Kari Hole08.01.2019SPUVI
15834Nikolai Slettnes08.01.2019Brumunddal AK
15847Ragnhild Hanch Hansen03.03.2019Odin SK
15879Erlend Skorstad10.02.2019Trøndertun SK
15883Kjell Gunnar Lindanger15.02.2019Stavanger SK
15885Monica S. Rasmussen22.12.2018Bryggen SK
15886Annemari Løberg Larsen13.05.2019Lenja AK
15887Marit Pettersen20.11.2018Drammen SI
15891Lasse Johansson29.01.2019Frogner AK
15897Gisle Fjæren02.03.2019Odin SK
15900Vetle Valentinsen29.01.2019Sandnes AK
15917Christoffer Nygård15.01.2019Rana KK
15935Tina Alm Henningsen30.03.2019Saltdal SK
15952Lene Granly27.01.2019Oslo SK
15963Kristine Løvås02.02.2019Hommersåk AK
15997Norunn Nielsen Holmvik31.01.2019Sandnes AK
16014Silvia Kapstad25.02.2019Førde IL
16022Grethe Bøe24.01.2019IL Kraftsport
16033Eirin Herland20.01.2019Ganddal AK
16049Lars Andersson12.01.2019Drammen SI
16055Rebekka Tao Jacobsen06.03.2019Larvik AK
16066Olav Gjeitanger02.02.2019Hommersåk AK
16080Lise Rønning11.02.2019KK-67
16081Finn Bjerk05.01.2019IL Kraftsport
16084Vidar Johansen11.03.2019Nidarø SK
16102Julie Antonsen 06.01.2019Oslo SK
16103Joakim Dahlberg05.04.2019Kristiansand AK
16107Marton Hodnefjell02.01.2019Ganddal AK
16112Kenneth Ross10.02.2019Trøndertun SK
16113Per Gunnar Roalkvam09.01.2019Oslo SK
16121Anders Joakim Halland15.03.2019Tromsø Atletklubb
16122Theo Orstad15.02.2019Stavanger SK
16135Christina Øie Brommeland25.01.2019Haugaland AK
16151Jarle Adolfsen03.03.2019Høland IL og UL
16152Henrik Hagen10.01.2019Oslo SK
16153Freddy Svendsen14.02.2019Lenja AK
16155Rovin Bhandari11.02.2019KK-67
16158Hilde Mikkelsen Haugen02.01.2019Brumunddal AK
16169Bernt-Erik Bergersen05.01.2019IL Kraftsport
16173Tore Edland15.06.2019Ganddal AK
16176Nicholas Anfinsen19.01.2019Odin SK
16178Kristin Hagset05.01.2019Christiania AK
16182Maria Letnes22.02.2019KK-67
16187Kristina Grimstad Nordstrand16.12.2018Giske SK
16189Alexander Nilsson18.02.2019Askim SK
16199Kamilla Kolvig05.01.2019Christiania AK
16204Julie Berger Johansen07.06.2019Lenja AK
16207Anne Regine Adolfsen15.01.2019Rana KK
16215Even Dysjaland20.01.2019Ganddal AK
16222 Ingvild Hansen07.01.2019Askim SK
16224Jenny Marie Johansen10.02.2019Oslo SK
16236Julian Sagøy11.02.2019KK-67
16240Anne Hellem24.02.2019Bergen SK
16245Trond Einar Michelsen13.03.2019Bergen SK
16255John Alan Reese04.02.2019Drammen SI
16264Julian Røstad Klein11.06.2019Nidarø SK
16265 Karen Gyda Skålvoll09.01.2019Bjørgvin SK
16278Marthine Myhr03.01.2019Odin SK
16283Linn Hèlen Solbakken Fjeld07.01.2019Askim SK
16285Anne Sofie Engan28.05.2019Odin SK
16286Tove Michalsen18.12.2018Rana KK
16289Lene Thorén31.01.2019Sande KK
16298Anne Mari Clausen21.11.2018Oslo SK
16308Henrik Gundersen Lunde20.01.2019Ganddal AK
16312Julie Dahle23.12.2018Askim SK
16321Eva Marie Olsen17.01.2019Jeløy AK
16323Isak Berge Sandbak 16.03.2019Odin SK
16325Gunn Aarmo23.04.2019Melhus IL
16334Chido Nnoli14.01.2019KK-67
16343Johnny Haug12.01.2019Skien Atletklubb
16350Fredrik Gustavsen18.03.2019Askim SK
16360Stian Johannessen15.02.2019Stavanger SK
16361Steven Michael Neichin03.03.2019Høland IL og UL
16368Jan Lewi Evensen28.01.2019Arendal SVK
16371Rastislav Siska Simonsen09.01.2019Bjørgvin SK
16373Dan Haugsengen20.01.2019Ganddal AK
16376Florian Z Aresvik29.01.2019Kristiansund KK
16395Anna Sørlie Heranger10.02.2019Oslo SK
16402Jens Petter Ødegård13.01.2019Brumunddal AK
16412Bjarte Vik Larsen06.01.2019Odin SK
16423Joakim Pedersen Liljeberg10.02.2019Oslo SK
16432Benjamin Gabriel Havnen12.01.2019Drammen SI
16440Katrine Sundal Haune08.02.2019Sande KK
16443Patryk Pucinski21.02.2019Fræna AK
16459Ruth Meland15.05.2019Karmøy Styrkeløftklubb
16463Kristianne Helgesen26.02.2019Saltdal SK
16474Tommy Nordstø11.03.2019Drammen SI
16502Per G. Gåsdal13.12.2018Sjøholt AK
16505Maren Njøs Kurdøl31.01.2019Sande KK
16506Eivind Tveiterås Øvestad20.01.2019Ganddal AK
16513Ståle Wærness06.01.2019Oslo SK
16519Maria Rolland13.06.2019Askim SK
16522Kai-Remi Berge05.01.2019IL Kraftsport
16549Helge Hansen28.01.2019Arendal SVK
16551Kim Eikefet07.01.2019Odin SK
16555Elise Rosenborg14.01.2019IL Kraftsport
16562Jacob Florelius31.01.2019Sande KK
16566Mads Sæløen16.05.2019Oslo SK
16569Camilla Thornquist12.02.2019Askim SK
16574Herner Sæverot16.03.2019Odin SK
16576Hans Marius Liabø03.02.2019Odin SK
16585Siri Anita Slettmyr28.02.2019Hundholmen Atletklubb
16601Ingri Skogstad Wåde11.02.2019KK-67
16611Jonas Hestø08.06.2019Brønnøy SK
16631Isabell Adolfsen13.02.2019Askim SK
16632Stine Hamre31.01.2019Sande KK
16633Patricia Tvete14.06.2019Lenja AK
16645John Andre Berger07.01.2019Askim SK
16652Ruben Hoffman Gjelsnes31.01.2019Sande KK
16679Arne-Martin Svendsen Brattsti13.01.2019Odin SK
16683Kristian Aas17.01.2019Jeløy AK
16686Stine Liverød31.01.2019Sande KK
16693Erik Elvsvingen08.04.2019Nes SIL
16694Trond Borgli27.12.2018Halden SI
16695Germe Wimpaye27.12.2018Halden SI
16698Linda Engeskaug05.04.2019Ganddal AK
16704Anette Heimstad-Aasbø12.01.2019Skien Atletklubb
16705Marit K. Rein Wichne13.01.2019Bergen SK
16708Karen Tvedt25.12.2018Bergen SK
16711Arve Olsson14.06.2019Askim SK
16714Wenche Bratten Myking18.01.2019Bergen SK
16715Frida Aung10.02.2019Oslo SK
16717Daniel Refsnes28.05.2019Askim SK
16727Egil Fredriksen10.01.2019Råsterk KK Tiller
16732Damian Steinke21.03.2019KK-67
16740Fredrik B Lier14.01.2019Kristiansand AK
16741Melissa Evja14.01.2019Kristiansand AK
16743Marita Hårberg Vaterholm20.02.2019Skogn IL
16746Bjørn-Andre Egerdahl15.01.2019Sandnes AK
16770Jostein Molvig Johannessen10.01.2019Lenja AK
16774Markus Lauritzen Skogli12.01.2019Sande KK
16778Monika Kvam04.01.2019Brumunddal AK
16783Siv Bjørkestrand06.01.2019Odin SK
16784Hildegunn Djupdal06.02.2019Røros SK
16794Gabriel Mjelle31.01.2019Rana KK
16798Mathias Hergot22.02.2019KK-67
16802Nikita Alslie14.01.2019Moss SIK
16803Hege Henriksen Bubandt 20.11.2018Tromsø Atletklubb
16804Irene Johansen15.03.2019Tromsø Atletklubb
16805Marius Hansen Fornes02.03.2019Oslo SK
16808Eysteinn Fannar Oddgeirsson04.02.2019Drammen SI
16809Magnus Alme Aasheim27.01.2019Førde IL
16811Camilla Hoel20.02.2019Oslo SK
16812Sofia Sandh16.01.2019Oslo SK
16814Mikkel Corneliussen07.02.2019Sandnessjøen SK
16828Magnus Helgestad06.01.2019Frogner AK
16830Thomas Galåen17.01.2019Jeløy AK
16850Ole Jakob Aas13.03.2019Turn og IL National
16857Halvor Lid13.01.2019Skien Atletklubb
16875Signe Elisabeth Belden17.01.2019Stryn T og IL
16881Sofie Flyvholm Haug15.03.2019Tromsø Atletklubb
16886Aleksander Vold08.01.2019Bergen SK
16887Steven David Gang`Ai15.02.2019Stavanger SK
16890Stina Christiane Valmestad31.01.2019Sande KK
16898Roger Andrè Sellevoll07.01.2019Odin SK
16900Gina Bakke Bolstad13.01.2019Odin SK
16917Magnus Egerdahl15.03.2019Sande KK
16918Lisa Marie Olufsen29.01.2019Sandnes AK
16920Lise Reierskog22.12.2018Christiania AK
16927Susanne Soydan12.01.2019Drammen SI
16933Alexandra Voll Skrove20.02.2019Skogn IL
16937Morten A. Middelthon15.01.2019Sandnes AK
16943Karoline Tanche-Larsen02.01.2019Ganddal AK
16945Dina Lorentzen29.04.2019Tromsø Atletklubb
16948Kai Erlend Lyngvær25.03.2019Kristiansund KK
16950Yngvild Svensby15.03.2019Tromsø Atletklubb
16958Benedikte Hoffart Bøhn18.04.2019SPUVI
16961Ludvik Moen06.01.2019Brumunddal AK
16962Marte Kjenner08.04.2019Nidarø SK
16981Manuela Pischel-Bakker 19.01.2019Lenja AK
16982Eirinn Christiansen Vågene10.02.2019Odin SK
16983Per Anders Berge28.01.2019Førde IL
16988Runi Hammerø Sparby13.01.2019Sandnessjøen SK
16992Malin Narum Kvamsdal14.05.2019Odin SK
16995Sebastian Bruvik16.02.2019Bergen SK
16997Sondre Mathias Strand01.03.2019Hundholmen Atletklubb
17001Liv Irene Gunnarsson21.01.2019Christiania AK
17007Anders Størvold08.03.2019IL Kraftsport
17015Natalie Bjaanes15.01.2019Sandnes AK
17018Tor Olaf Nybro04.02.2019Kristiansand AK
17029Sandra Persson01.04.2019Oslo SK
17032Daniel Moy Helgesen12.01.2019Skien Atletklubb
17037Alexander Hansen14.04.2019Lenja AK
17038Ove Fosse15.02.2019Stavanger SK
17040Mariann Dale05.02.2019Sotra Kraftsportklubb
17041Ronny Ivan Hegge09.12.2018Lenja AK
17042Geir Breivik17.01.2019Jeløy AK
17054Signe Marie Leirvik20.02.2019Skogn IL
17058Per Jørgen Gundersen17.01.2019Jeløy AK
17060Cato Jansson 17.02.2019Brumunddal AK
17061Hermann Moen06.01.2019Brumunddal AK
17064Kim Roar Larsen14.06.2019Lenja AK
17072Terje Myrvold14.02.2019Askim SK
17075Lene Alexandra Øien16.06.2019Christiania AK
17076Joar Finsaas14.01.2019KK-67
17078Øivind Arne Olsen25.03.2019Kristiansund KK
17079Sandra Slotterøy Nilsen12.02.2019Brønnøy SK
17082Elianna Skåtun12.01.2019Skien Atletklubb
17084Susanne Harestad16.02.2019Sandnes AK
17087Cato Svihus16.02.2019Sandnes AK
17088Øystein Andre Gimnes10.02.2019Trøndertun SK
17091Hossein Sharifi 21.02.2019Bjørgvin SK
17095Terje Akim Tranås Iversen16.01.2019Drammen SI
17104Isak Skadsem Eikelmann02.01.2019Ganddal AK
17107Tore Flobergseter06.01.2019Oslo SK
17108Sindre Mobraaten19.03.2019Oslo SK
17109Isabel Carina Nakken Cloin03.01.2019Sotra Kraftsportklubb
17118Magne Hordvik Olsen09.01.2019Bjørgvin SK
17121Yasmina Juliette Havnen04.02.2019Drammen SI
17124Embla Marie Storaas10.01.2019Brumunddal AK
17126Rita Helen Simonsen27.02.2019IL Kraftsport
17127Janne Kreuter Bruhn-Henriksen17.01.2019Stryn T og IL
17129Kristel Helgesen28.02.2019Hundholmen Atletklubb
17131Nora Sandseter24.02.2019Brumunddal AK
17132Angela Maria Jansens Torheim26.01.2019Bergen SK
17138Ove Henning Lorentzen03.02.2019SPUVI
17152Camilla Vik Nygård17.12.2018Fræna AK
17155Irina Melkild21.01.2019Øksfjord AK
17156Amandus Bergersen15.01.2019Oslo SK
17162Nils Harald Ekerhovd09.02.2019Bjørgvin SK
17166Katrine Nystad Kvitvær18.02.2019Brønnøy SK
17168Ingri Thingstad Storstad08.04.2019Nidarø SK
17169Emilie Fondenes12.03.2019Bergen SK
17170Elisabeth Sletten03.04.2019Kristiansand AK
17172Martin Pedersen Kinn24.01.2019IL Kraftsport
17173Jenny Heyerdahl Bryhni05.03.2019Oslo SK
17179Linda Carina Isaksen 15.03.2019Tromsø Atletklubb
17181Mats Hytland-Eriksen11.03.2019Askim SK
17185Selma Karoline Matilde Ramberg15.03.2019Tromsø Atletklubb
17186Simen Johnson Myrvold01.04.2019Askim SK
17188Marita Christin Heggen Grøtådal06.02.2019Røros SK
17194Sunniva Olsen15.03.2019Tromsø Atletklubb
17195Amalie Jota05.01.2019Christiania AK
17197Jane Kvelland Berntsen10.01.2019Askim SK
17198Knut Magnus Molland12.01.2019Skien Atletklubb
17202Per-Arne Kverndal Flenstad09.06.2019Rana KK
17204Geir Øyvind Thorsen23.03.2019Sandnes AK
17208Lasse Engnes Lundhaug12.01.2019Sande KK
17212John Søtorp07.01.2019Bodø Atletklubb
17217Victor Stey09.02.2019Oslo SK
17221Sigurd Kjelvik Berg13.01.2019Oslo SK
17225Ørjan Solheim Hansen01.02.2019Kristiansand AK
17229Hilde Wahl 10.02.2019Trøndertun SK
17233Morten Hovland12.01.2019Skien Atletklubb
17235Birgitte Lorentzen18.12.2018Rana KK
17236Sofie Sjo Lorentzen17.03.2019Tromsø Atletklubb
17240Alexander Olsen03.06.2019Oslo SK
17246Stig Juul16.02.2019Sjøholt AK
17248Seline Solstad Halleland15.03.2019Karmøy Styrkeløftklubb
17255Sofie Horne15.03.2019Tromsø Atletklubb
17257Vebjørn Brastad24.01.2019IL Kraftsport
17262Mina Murud Haugen05.01.2019Christiania AK
17263Malin Ljone18.02.2019Brumunddal AK
17265Stian Engnes Horne31.01.2019Sande KK
17277Simen Bjerkreim02.02.2019Hommersåk AK
17280Anders Brøten Lillemoe06.02.2019Røros SK
17284Thorbjørn Krokene08.02.2019Odin SK
17287Jarle Bjørgo Onarheim01.05.2019Odin SK
17301Simen Brinck Hansen15.03.2019Tromsø Atletklubb
17302Joel Immanuel Vikesland14.03.2019Brumunddal AK
17305Tobias Mjølsnes20.01.2019Ganddal AK
17307Simen Mikalsen21.05.2019Karmøy Styrkeløftklubb
17311Hege Berntsen14.01.2019IL Kraftsport
17312Sigurd Farstad Iversen31.01.2019SKA-Fræna
17313Jim Ljungquist02.01.2019Brumunddal AK
17317Hege Wold Johansen31.12.2018Halden SI
17323Malene Joensen09.12.2018Bergen SK
17325Martin Stenersen23.01.2019TSI Styrkeløft
17329Henrik Staal27.12.2018Halden SI
17331André Strøm-Larsen05.02.2019Oslo SK
17333Tonje Sem Røren04.02.2019Drammen SI
17334Nils Arne Kapstad29.04.2019Drammen SI
17335Ole-Kristian Werner12.01.2019Drammen SI
17339Magnus Grådal06.02.2019Røros SK
17346Oddbjørn Viken16.01.2019Drammen SI
17357Espen Narum01.02.2019Kristiansand AK
17360Emil Torjusen12.01.2019Skien Atletklubb
17365Hege Velten22.12.2018Christiania AK
17369Thomas Lyse02.01.2019Ganddal AK
17370Marte Olborg06.01.2019Oslo SK
17372Sigurd Marheim Watten08.01.2019Sogndal IL
17378Børre Storjord18.04.2019SPUVI
17379Stian Tysse24.01.2019Odin SK
17380Ronny Hogne Hagen28.01.2019Odin SK
17383Kristin Johansen10.01.2019Frogner AK
17384Tom Atle Gjermstad18.02.2019Bergen SK
17387Kirsti Løken23.12.2018Askim SK
17389Bjørn Andre S. Westbye07.03.2019Nes SIL
17390Tonje Teig05.01.2019Nes SIL
17391Anne Lise Sæthre 06.01.2019Bergen SK
17393Oskar Rybak14.03.2019Oslo SK
17399Torben H. Strømsvik06.05.2019Oslo SK
17416Trond Arne Bråten Isaksen15.03.2019Tromsø Atletklubb
17420Juliane Slettnes15.01.2019Brumunddal AK
17421Raymond Andersen04.12.2018Nittedal AGK
17424Astrid Amalie Eriksen21.02.2019TSI Styrkeløft
17427Andre`Bakken15.01.2019SPUVI
17428Fredrik Søberg17.01.2019Oslo SK
17430Sondre Engkvist15.03.2019Tromsø Atletklubb
17432Lars Engø Monsen19.01.2019Lenja AK
17435Eilen Pollen14.01.2019Moss SIK
17436Kristian Uren Bjørlykhaug20.04.2019Sjøholt AK
17442Johannes Kristensen21.02.2019Bodø Atletklubb
17444Cato Andrè Eide24.01.2019IL Kraftsport
17449Tommy Andre Elvebu19.02.2019Sjøholt AK
17450Marius Omarhaug17.01.2019Jeløy AK
17452Arnfinn Waldemar Kopperud14.01.2019IL Kraftsport
17454Edvard Oliver Rølvåg13.01.2019Sandnessjøen SK
17455Silje Kvitblik Lerhaugen26.02.2019Saltdal SK
17457Sarah Nilsen Evensen12.01.2019Skien Atletklubb
17459Daniel Hoel Andersen15.03.2019Alta AK
17461Stian Økern04.02.2019Drammen SI
17464Per Heimseth10.01.2019Florø TIF
17466Åsa Frostad Kjærstad12.02.2019Oslo SK
17467Martine Olsen Egedius15.01.2019Christiania AK
17469Bjørn Fjell03.01.2019Askim SK
17472Marius Arhaug21.01.2019Sjøholt AK
17477Magnus Refsnes22.01.2019Askim SK
17478Loyd Lancaster02.01.2019Ganddal AK
17481Marco Berntsen19.02.2019Kristiansand AK
17485Rita Pernille Bråthen18.12.2018Rana KK
17486Merethe Stenlund10.03.2019Melhus IL
17491Marion Opstad06.02.2019Fræna AK
17496Andreas Hansen van Riesen12.01.2019Skien Atletklubb
17497Gurkan Dede04.02.2019Drammen SI
17500Onur Kalayci12.01.2019Drammen SI
17506Sindre Andre Haug15.01.2019Christiania AK
17512Line Solheim01.03.2019Askim SK
17514Tine-Karoline Fermann Thorbjørnsen15.03.2019Tromsø Atletklubb
17516Anne Kari Kyvik20.01.2019Ganddal AK
17522Ragnar Woldseth11.02.2019KK-67
17524Mette Fjeldstad04.02.2019Drammen SI
17528Ingeborg Gjone01.03.2019Oslo SK
17531Bengt Nyström24.01.2019Oslo SK
17533Beate Svendsen25.01.2019Haugaland AK
17545Ali Mohammed Mardini21.02.2019Fræna AK
17547Mathea Sunde15.03.2019Fræna AK
17552Vetle Skundberg04.01.2019Brumunddal AK
17565Daniel Oscar Olsen02.02.2019Hommersåk AK
17566Thobias Friestad 02.02.2019Hommersåk AK
17575Gøril Espedal 09.12.2018Bergen SK
17576Magnus Horgen06.01.2019Bergen SK
17578Maria Schoberg17.01.2019Jeløy AK
17580Daniel Andersen Nilsen15.01.2019Halden SI
17582Arkadiusz Kowalski11.01.2019Halden SI
17585Vetle Bjaanes24.02.2019Oslo SK
17586Trude Nilsen24.04.2019Askim SK
17587Heidi Sighovd24.01.2019IL Kraftsport
17588Einar Naveen Møen10.01.2019Bergen SK
17590Marius Bertelsen Engen04.02.2019Drammen SI
17594Hanne Matre26.12.2018Sauda IL
17597Marie Næss Klokkervold 12.01.2019Skien Atletklubb
17599Mari-Ann Helliksen12.01.2019Skien Atletklubb
17602Roy Olav Øyvann04.12.2018Nittedal AGK
17603Henning Wold04.12.2018Nittedal AGK
17604Tonje Marka04.12.2018Nittedal AGK
17605Nitaya Intanon04.12.2018Nittedal AGK
17606Simon Idsøe02.01.2019Ganddal AK
17607Kasper Høiland Andersen02.01.2019Ganddal AK
17609Sandra Seehaus Rohde07.04.2019Brumunddal AK
17610Veronika Kvalsvik11.03.2019Odin SK
17613Mads Didrik Wickmann08.01.2019Sogndal IL
17615Inride Jensen13.01.2019Sandnessjøen SK
17617Mia Margrethe Ramberg Storstad17.03.2019Tromsø Atletklubb
17621Daniel Bolme31.01.2019SKA-Fræna
17622Jenny Alvsåker16.03.2019Nittedal AGK
17626Malin Daltorp03.03.2019Høland IL og UL
17629Kristoffer Olsen12.01.2019Sande KK
17630Anna Emilie Engebretsen23.01.2019TSI Styrkeløft
17633Kristine Røgelstad17.03.2019Odin SK
17638Martin Ruud01.02.2019Kristiansand AK
17642Milad Tehrani02.05.2019Arendal SVK
17643Bendik Skønberg02.06.2019Bergen SK
17644Mia Tangstad20.02.2019Skogn IL
17653Mari Kristin Kolsrud Bjerke17.01.2019Sande KK
17657Henrik Bjørmark Devik29.05.2019Askim SK
17658Cecilie Point Pedersen08.02.2019Sandnes AK
17659Kristian Røynestad01.03.2019Sandnes AK
17660Hanne Kottum09.04.2019Christiania AK
17661Sverre Ose Kristensen21.01.2019Sjøholt AK
17663Trygve Lund23.01.2019TSI Styrkeløft
17664Stein Presthagen06.02.2019Røros SK
17665Thomas Lillejord13.01.2019Odin SK
17669Ørjan Sandaune14.01.2019KK-67
17670Einar Hereid Splide18.01.2019Karmøy Styrkeløftklubb
17674Sebastian Garheim Ege02.01.2019Ganddal AK
17676Riad Sollien08.01.2019Frogner AK
17681Birgitte Austefjord28.01.2019Arendal SVK
17683Ole Petter Mowinckel10.02.2019Oslo SK
17685Espen Kolltveit08.03.2019KK-67
17686Marita Kaldheim Johansen26.12.2018Sauda IL
17689Anders Gjellan29.01.2019Kristiansund KK
17694Mustafa Tuzkaya16.01.2019Drammen SI
17698Andrea Christiansen07.02.2019Nes SIL
17701Jens Snarset08.01.2019SPUVI
17703Benjamin Rastum13.01.2019Odin SK
17712Elias Pettersen02.01.2019Brumunddal AK
17713Lene Hollevik23.01.2019Sotra Kraftsportklubb
17714Jardar Windom06.02.2019Odin SK
17718Alex Kristoffer Crozier12.03.2019Odin SK
17721Magnus Eide Knutsen23.01.2019Odin SK
17731Caroline Hoff Hansen28.01.2019Arendal SVK
17732Randulf Alexander Bull15.04.2019Oslo SK
17734Are Liseth04.03.2019Brumunddal AK
17736Hannah Sire Kristoffersen Noste21.01.2019Øksfjord AK
17746Ngoc Bich Anna Mai31.01.2019Oslo SK
17747Jørgen Steinholt23.01.2019TSI Styrkeløft
17748Brith Schjelderup Ediassen26.01.2019Bergen SK
17756Markus Graatrud12.01.2019Drammen SI
17759Gerrit Judith09.04.2019Christiania AK
17765Nicholas Lohrmann23.04.2019Christiania AK
17768Storm Martinussen15.03.2019Tromsø Atletklubb
17769Vigdis Hult07.02.2019Nes SIL
17771Andreas Dahle15.02.2019Karmøy Styrkeløftklubb
17775Kristin Kolskog23.01.2019TSI Styrkeløft
17776Ailin Haugsengen20.01.2019Ganddal AK
17777Tommy Iversen Hetland20.01.2019Ganddal AK
17789Olav Andre Brøndelsbo Spidsø27.05.2019Haugaland AK
17790Øyvind Albert Voie17.01.2019IL Kraftsport
17793Sondre Wilhelm Cavallini04.02.2019Drammen SI
17795Birgit Kyvik Wester20.01.2019Ganddal AK
17796Kim Aarskog Vestly20.01.2019Ganddal AK
17800Renate Algrøy15.01.2019Sotra Kraftsportklubb
17801Marius Stråbø Johansen 05.04.2019Brumunddal AK
17803Anita Camilla Bratland02.01.2019Bryggen SK
17810Hege Opheim Kaland11.01.2019Sotra Kraftsportklubb
17811Simen Lauvvik02.02.2019Hommersåk AK
17813Andrea Sæthern30.05.2019Oslo SK
17815Vidar Torvik 11.06.2019Askim SK
17816Ingelin Hansen15.01.2019Christiania AK
17819Stian Lid Lervik22.01.2019Veafjorden Atletklubb
17824Jørn André Størdal26.04.2019Oslo SK
17826Thomas August Nikolaisen21.01.2019Christiania AK
17827Kristian Hansen Bruvik27.01.2019Odin SK
17828Erle Sofie Nygren05.01.2019Christiania AK
17829Marius Rygg09.02.2019Oslo SK
17830Preben Solheim 08.02.2019Bergen SK
17831Ingvild Tronstad21.01.2019Brumunddal AK
17833Eivind Svaleng10.05.2019Bodø Atletklubb
17834Frida Birgitte Espenes22.04.2019Atlas SK
17835Elise Bugge Jenssen18.01.2019Atlas SK
17836Katarina Duaas Nymoen12.01.2019Skien Atletklubb
17838John William Thorjussen12.01.2019Skien Atletklubb
17839Silje Nyborg Jensen17.03.2019Tromsø Atletklubb
17844Faeze Moradi12.01.2019Skien Atletklubb
17846Linn Therese Botnen Hætlesæther01.02.2019Bergen SK
17847Mariell Hetlesæter Morken01.02.2019Bergen SK
17848Alexandra Johanne Rognvik Enge11.01.2019Sotra Kraftsportklubb
17849Mila Cheyenne Pischel19.01.2019Lenja AK
17850Renathe Hæggernes Rong25.01.2019Sotra Kraftsportklubb
17853Sigurd Ole Grimstad08.01.2019Brumunddal AK
17854Catalina Halvorsen Sales14.01.2019Lenja AK
17856Ola Aronsen Lindquist20.02.2019Bodø Atletklubb
17858Karianne Skjelbred21.02.2019Lenja AK
17860Fredrik Hoff Saltvik13.02.2019Oslo SK
17862Andreas Rindli01.03.2019Oslo SK
17865Anna D. Abrahamsen15.01.2019Odin SK
17866Amalie Djupvik27.01.2019Odin SK
17867Thomas Johannessen06.01.2019Nordhordland SK
17868Maren Elise Svendsen20.02.2019Oslo SK
17869Anders Bore20.01.2019Ganddal AK
17871Arild Hellene07.01.2019IL Kraftsport
17872Rolf Andreas Søtorp02.01.2019Lørenskog AK
17873Mali Gudrun Bæverfjord23.03.2019Kristiansund KK
17874Silje Meek29.01.2019Kristiansund KK
17875Emilie Rastum13.01.2019Odin SK
17878Marthe Farstad04.02.2019Fræna AK
17881Oda Synneve Sande04.02.2019Fræna AK
17883Ariane Lillejord Ahsam20.01.2019Ganddal AK
17886Paul Otto Barton07.01.2019IL Kraftsport
17887Abdulrahman Majou12.01.2019Sande KK
17888Noa Ardalan Josefsen12.01.2019Sande KK
17890Adrian Kristoffer Lunde12.01.2019Sande KK
17893Nicholas Olaisen03.03.2019Høland IL og UL
17895Marcus Biermann12.01.2019IL Kraftsport
17896Nora Kristin Larsen 28.02.2019Askim SK
17897Vendela Hacer Cengiz08.02.2019Lenja AK
17899Vidar Martinussen19.01.2019Odin SK
17900Mats Høylo Kjøllesdal17.01.2019Oslo SK
17902Laurent Fontaine14.02.2019Oslo SK
17903Martin Andreas Paulsen22.02.2019KK-67
17904Anniken Bye Humberset10.01.2019Brumunddal AK
17905Niklas Myrdal10.01.2019Brumunddal AK
17907Markus Borthen11.02.2019KK-67
17909Valon Sadiku09.01.2019Brumunddal AK
17910Magnus Varpen Langleite04.02.2019Fræna AK
17912Ida Rad14.01.2019KK-67
17914Magna Karina Morales Nordgard05.01.2019Christiania AK
17915Benjamin Hognås Hansen26.02.2019Jeløy AK
17917Jakub Minarovic17.01.2019Oslo SK
17918Kristoffer Lien Budsjord06.01.2019Oslo SK
17921Alvin Nysæther13.02.2019Haugaland AK
17924Emma Elise Aas01.02.2019Sande KK
17925Ingrid Toreid Boleij31.05.2019Karmøy Styrkeløftklubb
17926John Roald Lohne 18.01.2019Karmøy Styrkeløftklubb
17927Aina Pedersen Oen 15.01.2019Karmøy Styrkeløftklubb
17928Ruben Iversen Reistad15.01.2019Karmøy Styrkeløftklubb
17929Thomas Erik Røen Eilander 11.02.2019Karmøy Styrkeløftklubb
17930Kurt Simonsen18.01.2019Karmøy Styrkeløftklubb
17932Knut Einar Skår30.01.2019Karmøy Styrkeløftklubb
17933Julianne Aga05.01.2019Christiania AK
17934Wendy Marie Bjerkeland17.12.2018Christiania AK
17935Sara Gramstad Bakka02.02.2019Hommersåk AK
17937Ann Patricia Pettersson16.05.2019Oslo SK
17939William Pedersen22.01.2019Karmøy Styrkeløftklubb
17941Fredrik åbø05.04.2019Stavanger SK
17950Ann-Charlott Aasbø12.01.2019Skien Atletklubb
17951Sander Keedklang16.01.2019Odin SK
17954Thomas Hiim20.01.2019Ganddal AK
17955Kristoffer Idar Johnsen20.01.2019Ganddal AK
17958Kristian Solberg14.01.2019Sande KK
17959Fredrik Valde Anthonisen14.01.2019KK-67
17964Silje Helen Sæterdal07.02.2019Odin SK
17966Aasmund Ingve Blokkum24.04.2019KK-67
17967Håkon Berge Berntsen 25.02.2019Odin SK
17970Mette Borgen09.01.2019Bjørgvin SK
17972Joakim Eriksson Aas10.03.2019Brumunddal AK
17973Mats Sjaastad Frotvedt29.01.2019Odin SK
17974Vegard Valvik24.01.2019Odin SK
17975Ellinor Molvik Haga Rundhovde24.01.2019Bryggen SK
17976Eline Hønsen10.01.2019IL Kraftsport
17977Susanne Aune Solaas10.01.2019Christiania AK
17978Eirik Skrede07.01.2019Nordhordland SK
17979Sverre Jonas Sand Pettersen17.01.2019IL Kraftsport
17982Patcharapol Limsamut17.01.2019Nes SIL
17984Enya Marie Wilson27.01.2019Oslo SK
17985Nicholas Storsveen09.03.2019Oslo SK
17986André Johannessen12.01.2019Nordhordland SK
17987Kristoffer Fernando Gonzalez29.05.2019Oslo SK
17988Sander Sletvold10.01.2019Frogner AK
17990Maren Kristine Bakaas 10.02.2019Brumunddal AK
17991Hege Beate Haatuft Hagen12.01.2019Sotra Kraftsportklubb
17992Christian Hellumsand16.01.2019Drammen SI
17993Hans-Erik Øverland12.01.2019Nordhordland SK
17994Vanessa Haubach 16.01.2019Sogndal IL
17995Miriam Holm 16.05.2019Askim SK
17996Oscar Kirkeby28.01.2019Frogner AK
17997Lavrans Acevedo Lilleland16.01.2019Sogndal IL
17998Thea Margrethe Korneliussen14.01.2019Sandnes AK
17999Robert Brekke Sæle07.02.2019Odin SK
18000Joakim Ingebrigtsen21.01.2019Christiania AK
18001Daniel Spidsø22.01.2019Karmøy Styrkeløftklubb
18002Phillip Bakken Houghton03.02.2019Odin SK
18003Renate Kausland Søvik26.01.2019Sotra Kraftsportklubb
18004Sander Berg Svendsen31.01.2019Sande KK
18006Joakim Kvarme 31.01.2019Førde IL
18007Kamilla La Haganes22.01.2019Bergen SK
18008Solveig Mehlum Teppen28.01.2019Frogner AK
18009Sigrid Halse21.02.2019Bodø Atletklubb
18010Andreas Romsdal Wichstad26.05.2019Oslo SK
18011Julie Maria Dramstad-Sunde24.01.2019Nes SIL
18012Emilie Teigland Houler23.01.2019Ganddal AK
18014Steffan Lundevold24.01.2019Kristiansand AK
18015Oliver Bøhnsdalen24.01.2019Nidarø SK
18016Torstein Valen23.01.2019Ganddal AK
18017Elisabeth Tonning24.01.2019Bergen SK
18018Torje Midtsæter28.01.2019Veafjorden Atletklubb
18020Gaute Gillund25.01.2019Brumunddal AK
18022Adrian Montgomery Ruf19.03.2019Oslo SK
18024Eli Karoline Hamnvik Hanssen06.02.2019TSI Styrkeløft
18025Camilla Jonette Fagerlund Rasmussen06.02.2019TSI Styrkeløft
18026Rasmus Oliver Hopen06.02.2019TSI Styrkeløft
18027Knut Wisth06.02.2019TSI Styrkeløft
18028Morten Strid27.01.2019Odin SK
18029Remi Lilleskare08.03.2019Odin SK
18031Sakar Hamawandi31.01.2019Kristiansand AK
18032Maximilian von Stephanides20.02.2019Odin SK
18033Joachim Nordhus Strandquist05.02.2019Frogner AK
18034Mikal Sviggum16.02.2019Brumunddal AK
18036Eva Jonsson05.02.2019Bergen SK
18037Ole Andrè Nesset05.02.2019IL Kraftsport
18038Marthe Nikoline Hovde05.02.2019Sande KK
18039Geir Fjære14.03.2019Askim SK
18040Karoline Nilsen06.02.2019TSI Styrkeløft
18041Gabriela Elisa Sæhle03.05.2019Odin SK
18042Rebecca Kennwood21.02.2019Oslo SK
18045Gabriel Blessit12.02.2019Trøndertun SK
18046Sofie Koht Cleghorn04.06.2019Drammen SI
18047Vibeke Tjugum03.03.2019Drammen SI
18048Johnny Tran23.02.2019Drammen SI
18049Benjamin Systad29.04.2019Drammen SI
18050Tom Steinar Johansen03.03.2019Drammen SI
18051Andreas Eek26.04.2019Sande KK
18052Erik Marius Egerdahl26.04.2019Sande KK
18053Andreas W. Efteland12.02.2019Ganddal AK
18054Torbjørn S. Nybø14.02.2019Sandnes AK
18055Inga Werner Isaksen26.04.2019Sande KK
18056Silje Helen Ask Pettersen26.04.2019Sande KK
18057Tobias Lohn07.03.2019Røros SK
18058Erling Moen19.02.2019KK-67
18060Abel Hailemikiel27.02.2019Arendal SVK
18061Maja Jaakson09.03.2019Odin SK
18062Hege Strømsnes09.05.2019Oslo SK
18067Arild Toven Olafsen25.02.2019Rana KK
18069Benjamin Nikolai Hagh04.03.2019Skogn IL
18070Markus Thonhaugen07.03.2019Bodø Atletklubb
18072Ken-Esben Guldbjørnsen04.03.2019Drammen SI
18074Huy Hoang Quon Nguyen11.06.2019Stavanger SK
18077Bendik Eidshaug13.06.2019Rana KK
18078Marcus Celius Hangeland15.03.2019Tromsø Atletklubb
18079Bjørg Elin Enbusk15.03.2019Tromsø Atletklubb
18080Astrid Haugberd Slettmyr 12.04.2019Hundholmen Atletklubb
18081Hilde Rønning Rongevær11.03.2019Nordhordland SK
18084Einar Kolstad12.03.2019Røros SK
18085Miriam Olsen06.03.2019KK-67
18086Lill-Reidun Josefsen15.03.2019Tromsø Atletklubb
18087Romario Kristiansen15.03.2019Tromsø Atletklubb
18088Janne Lie05.03.2019Bergen SK
18089Victor Andersson12.03.2019Røros SK
18092Arild Kåsa23.03.2019Skien Atletklubb
18093Jørgen Bratberg Sandøy21.05.2019Skien Atletklubb
18095Per Kristian Øwre12.03.2019Nidarø SK
18097Johannes Haugland Mosbæk13.03.2019Halden SI
18099Eirik Johansen25.03.2019Nidarø SK
18101Ola Spildrejorde01.05.2019Oslo SK
18102Marthe Klaussen13.03.2019Øksfjord AK
18103Stian Fiskerstrand18.03.2019Sjøholt AK
18107Ronny Pedersen21.03.2019Askim SK
18108Anette Haarseth10.05.2019Askim SK
18110Tony Nguyen10.06.2019Brumunddal AK
18112Ferdinand Schjerven04.06.2019Sande KK
18113Ingrid C. W. Rydheim28.03.2019Bergen SK
18115Kristian Eek Haugen04.04.2019Nes SIL
18118Tor-Carsten Trippestad10.04.2019Askim SK
18119Brage Alvik01.04.2019Sogndal IL
18121Billy Dineen02.04.2019Saltdal SK
18122Bjørg Ellinor Østrem08.04.2019Oslo SK
18123Svein-Inge Stiansen12.04.2019Arendal SVK
18125Henriette Johnsrud Wedén06.04.2019Christiania AK
18126William Haugen23.04.2019Christiania AK
18127Robert Røgelstad28.04.2019Odin SK
18128Herman Lied Meyer30.04.2019Askim SK
18129Ljubomir Simic25.04.2019Askim SK
18130Fredrik Lundø28.04.2019Odin SK
18131Herman Farstad Mogensen07.05.2019Sjøholt AK
18132Chriss Andrè Minge25.04.2019Askim SK
18133Gulbrand Stenrud Nilsen30.04.2019KK-67
18136Emma Røymo30.04.2019Tromsø Atletklubb
18137Njål Eirik Wallén30.04.2019Drammen SI
18139Thea Elvine Hagrand02.05.2019Tromsø Atletklubb
18140Stein Thore Pedersen01.05.2019Tromsø Atletklubb
18141Fredrik Friele Hauan02.05.2019KK-67
18144Stine Mikkelborg10.05.2019Alta AK
18145Marianne Havelin Erlandsen10.05.2019Alta AK
18146Magnus Holteberg Skjeltorp31.05.2019Oslo SK
18147Adrian Kristiansen28.05.2019Brumunddal AK
18150Maria Steen Ranum21.05.2019Melhus IL
18151Andreas Schilbred Solberg28.05.2019Bjørgvin SK
18152Anders Ness Totland28.05.2019Bjørgvin SK
18153Thomas Håvik Knutsen28.05.2019Bjørgvin SK
18154Isak Nawfel Mahmouh28.05.2019Bjørgvin SK
18155Thomas Grimstad30.05.2019Bjørgvin SK
18157Kristin Synnøve Leine Brenna04.06.2019Drammen SI
18159Jan Fenris Janssønn Bodin04.06.2019Drammen SI
18160Jonn Ivar Øyrås Egderød04.06.2019Drammen SI
18162Ida Marie Sveen04.06.2019Sande KK
18169Dyre Imerslund03.06.2019Bergen SK
18170Jonas Larsen 03.06.2019Bergen SK
18171Marcus Heltne Damli03.06.2019Bergen SK
18172Bjørnar Osland Yndestad03.06.2019Bergen SK
18174Kristoffer Bjørnevald07.06.2019Høland IL og UL
18180Willem Jules Drivflaadt14.06.2019Stavanger SK
18181Kristoffer Vatnaland14.06.2019Stavanger SK
18186Dennis Busch17.06.2019Frogner AK


Fordeling alderskategorier:
Ungdom8810.2 %
Junior16819.5 %
Åpen35741.5 %
Yngre Veteran10712.4 %
Eldre Veteran9010.5 %
Superveteran505.8 %