Lisenser 2022

År:
Det er 1027 betalte lisenser i 2022. Klubbstatistikk

Nummer Navn Gyldig fra Klubb
18155Thomas Grimstad02.11.2021Bjørgvin SK
18453Mark Gerhard Tolentino09.11.2021Odin SK
13594Anders Fjogstad05.12.2021Sandnes AK
19067Håkon Randal 06.12.2021Bergen SK
18946Jørgen Schwarzenegger Eide08.12.2021Odin SK
19091David Kostrytsya13.12.2021Moss SIK
16715Frida Aung14.12.2021Oslo SK
17902Laurent Fontaine14.12.2021Oslo SK
17173Jenny Heyerdahl Bryhni18.12.2021Oslo SK
17038Ove Fosse18.12.2021Stavanger SK
17399Torben H. Strømsvik18.12.2021Oslo SK
18180Willem Jules Drivflaadt18.12.2021Stavanger SK
17797Espen Elvehøi19.12.2021OPIL
10945Frode Rui19.12.2021Ulefoss AK
17365Hege Velten19.12.2021OPIL
16187Kristina Grimstad Nordstrand19.12.2021Giske SK
18652Helena Sefcik20.12.2021Oslo SK
18843Rune Larsen 20.12.2021Sande KK
17962Erik Tufta Bueide21.12.2021Odin SK
16286Tove Michalsen27.12.2021Rana KK
19104Joachim Næss29.12.2021Bjørgvin SK
17528Ingeborg Gjone30.12.2021Oslo SK
14564Kjell Egil Olborg Bakkelund30.12.2021Oslo SK
19070Kjetil Monsen Sødal30.12.2021Oslo SK
17370Marte Olborg30.12.2021Oslo SK
15740Emil Andexlinger31.12.2021Oslo SK
13400Trond S. Johansen31.12.2021KK-67
18147Adrian Kristiansen01.01.2022Brumunddal AK
16886Aleksander Vold01.01.2022Bergen SK
18739Anita Traasdahl 01.01.2022Askim SK
17391Anne Lise Sæthre 01.01.2022Bergen SK
17734Are Liseth01.01.2022Brumunddal AK
19002Aron Kornelius Bøe01.01.2022Brumunddal AK
18864Bård Aske Jacobsen 01.01.2022Brumunddal AK
16169Bernt-Erik Bergersen01.01.2022IL Kraftsport
17748Brith Schjelderup Ediassen01.01.2022Bergen SK
16680Camilla Kløvstad Grønvold01.01.2022Brumunddal AK
17731Caroline Hoff Hansen01.01.2022Arendal SVK
17444Cato Andrè Eide01.01.2022IL Kraftsport
18786Charito A Kløvstad 01.01.2022Brumunddal AK
18785Dennis Braaten-Kjøhl01.01.2022Brumunddal AK
16555Elise Rosenborg01.01.2022IL Kraftsport
18935Fabian Dominic Bruvik01.01.2022Bergen SK
13828Frank I. Rydheim01.01.2022Bergen SK
18225Guro Bøe01.01.2022IL Kraftsport
17311Hege Berntsen01.01.2022IL Kraftsport
13248Heidi Hille Arnesen01.01.2022IL Kraftsport
17587Heidi Sighovd01.01.2022IL Kraftsport
16549Helge Hansen01.01.2022Arendal SVK
16158Hilde Mikkelsen Haugen01.01.2022Brumunddal AK
18735Ingar Svingen01.01.2022Brumunddal AK
18113Ingrid C. W. Rydheim01.01.2022Bergen SK
17831Ingvild Tronstad01.01.2022Brumunddal AK
18842Jacob Spencer Gunasekara01.01.2022Brumunddal AK
18917Jahn Fredrik Slartmann01.01.2022Brumunddal AK
18819Jan Helge Høvset01.01.2022Bergen SK
17197Jane Kvelland Berntsen01.01.2022Askim SK
16402Jens Petter Ødegård01.01.2022Brumunddal AK
17313Jim Ljungquist01.01.2022Brumunddal AK
17972Joakim Eriksson Aas01.01.2022Brumunddal AK
17420Juliane Slettnes01.01.2022Brumunddal AK
16708Karen Tvedt01.01.2022Bergen SK
18349Kari Holmen Sunnarvik01.01.2022Bergen SK
15066Kenneth Hagen01.01.2022Brumunddal AK
17075Lene Alexandra Øien01.01.2022Brumunddal AK
15703Lene Einarsen01.01.2022IL Kraftsport
16961Ludvik Moen01.01.2022Brumunddal AK
18342Marco Lyngstad01.01.2022Bergen SK
17801Marius Stråbø Johansen 01.01.2022Brumunddal AK
18886Marte Randgaard01.01.2022Brumunddal AK
18283Mats W. Rydheim01.01.2022Bergen SK
17886Paul Otto Barton01.01.2022IL Kraftsport
18758Phuoc Tho Nguyen Tran01.01.2022Brumunddal AK
12275Roger Eriksen01.01.2022Brumunddal AK
18985Sander Enger Lykken01.01.2022Brumunddal AK
16995Sebastian Bruvik01.01.2022Bergen SK
17853Sigurd Ole Grimstad01.01.2022Brumunddal AK
17722Silje Marie Vik Rydland01.01.2022Bergen SK
18280Sjur Nersveen01.01.2022Brumunddal AK
16237Stine Mari Forsberg01.01.2022Brumunddal AK
18252Thea Engseth01.01.2022Brumunddal AK
18892Thomas Eikeseth Gillund01.01.2022IL Kraftsport
17412Toni Johannessen Amengual01.01.2022Bergen SK
18460Trygve Sletten01.01.2022Brumunddal AK
17707Tuva Lierhagen01.01.2022Brumunddal AK
17257Vebjørn Brastad01.01.2022IL Kraftsport
17552Vetle Skundberg01.01.2022Brumunddal AK
12583Vidar Alexander Ringvold01.01.2022Brumunddal AK
19107Viel Bjørnsdatter Halland01.01.2022IL Kraftsport
18250Waldemar Johansen01.01.2022Bergen SK
15043Ørjan Vardeberg01.01.2022Brumunddal AK
18262Anja Eidsheim 02.01.2022Bergen SK
18882Camilla Lykke Torp02.01.2022Stryn T og IL
16393Eirik Sundeid02.01.2022Askim SK
19051Hugo Tobias Buchar02.01.2022Oslo SK
17109Isabel Carina Nakken Cloin02.01.2022Sotra Kraftsportklubb
17127Janne Kreuter Bruhn-Henriksen02.01.2022Stryn T og IL
17387Kirsti Løken02.01.2022Askim SK
18876Liss Maryori Rafsol02.01.2022Stryn T og IL
16981Manuela Pischel-Bakker 02.01.2022Lenja AK
17040Mariann Dale02.01.2022Sotra Kraftsportklubb
18912May Rita Nedreberg02.01.2022Stryn T og IL
17849Mila Cheyenne Pischel02.01.2022Lenja AK
18357Mina Holmefjord 02.01.2022Bergen SK
16875Signe Elisabeth Belden02.01.2022Stryn T og IL
17072Terje Myrvold02.01.2022Askim SK
18913Tone Rustøen02.01.2022Stryn T og IL
18884Tor Åge Berglid02.01.2022Stryn T og IL
19054Amir Boudzakhet03.01.2022Oslo SK
18861Anemone Myrvold03.01.2022Frogner AK
18523Anette Nymoen 03.01.2022Frogner AK
16298Anne Mari Clausen03.01.2022Oslo SK
18869Cathrine Aas03.01.2022Frogner AK
17736Hannah Sire Kristoffersen Noste03.01.2022Øksfjord AK
17676Riad Sollien03.01.2022Frogner AK
17221Sigurd Kjelvik Berg03.01.2022Oslo SK
18008Solveig Mehlum Teppen03.01.2022Frogner AK
17280Anders Brøten Lillemoe04.01.2022Røros SK
15143Anders Grønmo04.01.2022Bodø Atletklubb
16240Anne Hellem04.01.2022Bergen SK
13659Bjørn Grønvold04.01.2022Sande KK
19109Chris Joakim Andreassen04.01.2022Arendal SVK
15627Eline Skalleberg04.01.2022Sande KK
17924Emma Elise Aas04.01.2022Sande KK
17860Fredrik Hoff Saltvik04.01.2022Oslo SK
14196Hilde O. Dretvik04.01.2022Røros SK
11177Jo Ivar Skundberg04.01.2022Brumunddal AK
18006Joakim Kvarme 04.01.2022Førde IL
17302Joel Immanuel Vikesland04.01.2022Brumunddal AK
15284Lena Sjøl04.01.2022Sande KK
18232Lene Carina Straumsnes04.01.2022Bjørgvin SK
16289Lene Thorén04.01.2022Sande KK
16809Magnus Alme Aasheim04.01.2022Førde IL
16505Maren Njøs Kurdøl04.01.2022Sande KK
17346Oddbjørn Viken04.01.2022Drammen SI
18406Patrik Knutli04.01.2022Bodø Atletklubb
18360Philip Åsen04.01.2022Bodø Atletklubb
16652Ruben Hoffmann Gjelsnes04.01.2022Sande KK
18645Sander Lyngli04.01.2022Øksfjord AK
18464Siri Bech-Hanssen04.01.2022Arendal SVK
17265Stian Engnes Horne04.01.2022Sande KK
18123Svein-Inge Stiansen04.01.2022Arendal SVK
17632Anne Sofie Skålvik05.01.2022Bergen SK
15438Carl Petter Sommerseth05.01.2022Christiania AK
18866Frans Kiønig Rikheim05.01.2022Oslo SK
18854Henrik Thorkildsen Wilhelmsen05.01.2022IL Kraftsport
13069Hildeborg J. Hugdal05.01.2022Sauda IL
18414Ken Tore Svendsen05.01.2022Alta AK
12137Kjetil Olsen05.01.2022Alta AK
18759Kristian Ringhagen05.01.2022Sauda IL
18902Lars Oskar Jensen05.01.2022Alta AK
18201Liz Tobiassen05.01.2022Arendal SVK
17970Mette Borgen05.01.2022Odin SK
17421Raymond Andersen05.01.2022Nittedal AGK
14680Ronny Andersen05.01.2022Nittedal AGK
18825Sigurd Rudshaug05.01.2022Brumunddal AK
11012Sven Jøran Haugen05.01.2022IL Kraftsport
17803Anita Camilla Bratland06.01.2022Odin SK
18931Eva Marie Minh Tam Ngo Bierke06.01.2022Brumunddal AK
19122Hallvar Fauske Bygstad06.01.2022Førde IL
18356Jorill Nese06.01.2022Odin SK
18101Ola Spildrejorde06.01.2022Oslo SK
17058Per Jørgen Gundersen06.01.2022Oslo SK
15346Petter Magnussen06.01.2022Bergen SK
18982Stina Øksnes Aaberg06.01.2022Bergen SK
15510Sunniva Nordskog06.01.2022Odin SK
18831Andrea Kristensen07.01.2022Arendal SVK
18340Anne Kristin Strand Aarsrud07.01.2022Moss SIK
18194Benjamin Larsen07.01.2022Moss SIK
17371Bjørn Erik Opgård07.01.2022Alta AK
16661Dan Sundby07.01.2022Moss SIK
17435Eilen Pollen07.01.2022Moss SIK
18824Filip Myre07.01.2022Bergen SK
13519Hans Øynes07.01.2022Arendal SVK
18339Helge Aarsrud07.01.2022Moss SIK
18081Hilde Rønning Rongevær07.01.2022Odin SK
16832Inger Ormen Helgestad07.01.2022Moss SIK
19003Johannes Bull Hofrenning07.01.2022Alta AK
19065Julie Berby07.01.2022Moss SIK
18845Karoline Marie Andersen07.01.2022Moss SIK
19106Kjell Andersen07.01.2022Arendal SVK
18505Martin Husby Dyrset07.01.2022Fræna AK
10090Roald Kollåsen07.01.2022Arendal SVK
13855Rune Lauvås07.01.2022Moss SIK
19019Tatu Rantala07.01.2022Alta AK
19026Tobias Thrane07.01.2022Alta AK
19131Anette Fredriksen Høyland08.01.2022IL Kraftsport
19133Benedicte Tørre Nummestad08.01.2022Christiania AK
18996Elisabet Wilsgård08.01.2022Askim SK
16645John Andre Berger08.01.2022Askim SK
16278Marthine Myhr08.01.2022Odin SK
14448Anita Stavik09.01.2022Askim SK
13191Eilif Ellefsen09.01.2022Lenja AK
18953Espen Haulan Johansen09.01.2022Lenja AK
16368Jan Lewi Evensen09.01.2022Arendal SVK
15211Jostein Häckert 09.01.2022Lenja AK
17858Karianne Skjelbred09.01.2022Lenja AK
18644Lars Håkon Jørgensen09.01.2022Lenja AK
17172Martin Pedersen Kinn09.01.2022IL Kraftsport
18814Mathias Wilhelmsen09.01.2022Lenja AK
14257Per Marius Hole09.01.2022SPUVI
18877Phillip Ek09.01.2022Lenja AK
17041Ronny Ivan Hegge09.01.2022Lenja AK
16632Stine Hamre09.01.2022Sande KK
19100Alisina behsodi10.01.2022Brumunddal AK
17937Ann Patricia Pettersson10.01.2022Oslo SK
17454Edvard Oliver Rølvåg10.01.2022Sandnessjøen SK
18375Emil Sjøset10.01.2022Sandnessjøen SK
18052Erik Marius Egerdahl10.01.2022Sande KK
17959Fredrik Valde Anthonisen10.01.2022KK-67
19034Jannicke Ferger10.01.2022KK-67
18881Joakim Robert Carrera10.01.2022KK-67
19035Johanna Mona10.01.2022KK-67
17212John Søtorp10.01.2022Lørenskog AK
19110Kjetil Andre Ramse10.01.2022Arendal SVK
17634Kristian Kavli10.01.2022Odin SK
17432Lars Engø Monsen10.01.2022KK-67
18337Liv Ulversøy10.01.2022Oslo SK
17910Magnus Varpen Langleite10.01.2022Fræna AK
17472Marius Arhaug10.01.2022KK-67
19128Martin Hultengren10.01.2022Moss SIK
18885Martine Kristensen Vågstøl10.01.2022Odin SK
19130Noa Henriksen Stave10.01.2022Øksfjord AK
18301Olav Lund Vigerust10.01.2022KK-67
19136Richard Herland10.01.2022Odin SK
19093Roy Oddmund Vojacek10.01.2022Sande KK
16944Sarah Orteza Hovden Øvsthus10.01.2022Bjørgvin SK
18862Teodor Eriksen Wagle10.01.2022 (engangslisens, brukt)Sande KK
10236Vegard Røysum10.01.2022Lørenskog AK
19113Villiam Whisløff-Ohrvik10.01.2022Arendal SVK
18880Ørjan Liadal Berger10.01.2022KK-67
19129David Elias Vågan11.01.2022Bergen SK
18998Embret Roås11.01.2022Oslo SK
17967Håkon Berge Berntsen 11.01.2022Odin SK
18653Hanna Holmeide11.01.2022Christiania AK
19105Kenneth Bjørge11.01.2022Odin SK
19022Kristoffer Torkildsen Marthinsen11.01.2022Odin SK
18986Mats Løvberg11.01.2022Oslo SK
18680Mazlum Coskun11.01.2022Oslo SK
19112Nora Halvorsen Tjomstøl11.01.2022Arendal SVK
15847Ragnhild Hanch Hansen11.01.2022Odin SK
11038Robert Øren11.01.2022Bergen SK
19120Snorre Håkonsen11.01.2022Oslo SK
15576Truls Moe11.01.2022Nidarø SK
16084Vidar Johansen11.01.2022Nidarø SK
16222 Ingvild Hansen12.01.2022Askim SK
19102Adrian Kavli12.01.2022Odin SK
16121Anders Joakim Halland12.01.2022Brønnøy SK
18152Anders Ness Totland12.01.2022Bjørgvin SK
16891Anne Sivertsen12.01.2022Bjørgvin SK
18965Benjamin Osnes Ljosland 12.01.2022Bergen SK
18230Bjørn Arne Jensen12.01.2022Brønnøy SK
18637Cathrine Børøsund12.01.2022Brønnøy SK
15800Daniel Gromstad Martinussen12.01.2022Askim SK
19147Didar Flamerzi12.01.2022Oslo SK
19151Eilert Kalstad Løkken12.01.2022Brumunddal AK
18017Elisabeth Tonning12.01.2022Atlas SK
15023Emil Sørskår12.01.2022Christiania AK
14767Jarle Aaberg12.01.2022Bjørgvin SK
19150Jørgen Fredheim Jahren12.01.2022IL Kraftsport
18359Kenny Nicolay Andersen12.01.2022Lenja AK
19097Kjell Magne Olsen12.01.2022Oslo SK
17876Kristoffer Kvalheim 12.01.2022Bergen SK
19155Leon Rior Otto Svensson12.01.2022Bodø Atletklubb
16283Linn Hèlen Solbakken Fjeld12.01.2022Askim SK
19010Martin Andreas Larsen Skog12.01.2022Bodø Atletklubb
19156Martin Rudolfsen12.01.2022Nidarø SK
18426Mette Mehlum12.01.2022Bjørgvin SK
18853Mikael Sorter12.01.2022OPIL
18184Mona Helen Ludvigsen12.01.2022Brønnøy SK
18741Nicholas Røkenes12.01.2022Atlas SK
19142Nicolai Karlsen Teigen12.01.2022Sandnessjøen SK
18915Oliver Masovn Ugulen12.01.2022Sande KK
19124Rune Trygg-Andersen12.01.2022Odin SK
18031Sakar Hamawandi12.01.2022OPIL
18294Tommy Dybdal12.01.2022Sande KK
18427Vetle Velle12.01.2022Bjørgvin SK
13623Yngve Hopen12.01.2022Odin SK
15643Andre Hoffmann13.01.2022Nes SIL
19081Celina Hauge Vatna13.01.2022Bergen SK
19098Dennis Løntjern Weisten13.01.2022Brumunddal AK
10288Egil Walseth13.01.2022Nes SIL
18287Erik Johannes Olsen13.01.2022 (engangslisens, brukt)Brønnøy SK
18058Erling Moen13.01.2022KK-67
18325Eva Jensen13.01.2022Rana KK
18954Helene Uthaug13.01.2022Brønnøy SK
18947Henrik Eide13.01.2022Nes SIL
17287Jarle Bjørgo Onarheim13.01.2022Odin SK
10951Jarle Hoffmann13.01.2022Nes SIL
13073Jøran Langset13.01.2022Sande KK
18115Kristian Eek Haugen13.01.2022Nes SIL
14425Kristian Engdal13.01.2022Nes SIL
17958Kristian Solberg13.01.2022Sande KK
19127Marcus Bredesen Sandnes13.01.2022Sande KK
19144Marius Werner Cook13.01.2022Brandbu IF - Styrkeløft
19140Matias Rigstad Langvad13.01.2022Odin SK
19143Nicolas Werner Cook13.01.2022Brandbu IF - Styrkeløft
19152Odvar Folden Larsen13.01.2022Bergen SK
19153Olivia Etemad13.01.2022Christiania AK
18944Preben Østhagen13.01.2022Nes SIL
17951Sander Keedklang13.01.2022Odin SK
17079Sandra Slotterøy Nilsen13.01.2022Brønnøy SK
19145Scott Skapalen-Haugom13.01.2022Brandbu IF - Styrkeløft
18239Sondre Aakervik13.01.2022 (engangslisens, brukt)Brønnøy SK
19146Stevan Rokic13.01.2022Moss SIK
14429Stian Bjørge13.01.2022Brumunddal AK
19141Terje Wang13.01.2022Frogner AK
17384Tom Atle Jermstad13.01.2022Bergen SK
14360Tom Espen Eide13.01.2022Nes SIL
17390Tonje Teig13.01.2022Nes SIL
15214Aksel Stavheim14.01.2022Sjøholt AK
17787Arvydas Karenga14.01.2022Haugaland AK
17469Bjørn Fjell14.01.2022Askim SK
16717Daniel Refsnes14.01.2022Askim SK
17050Eirik Andreas Eriksen Seim14.01.2022Haugaland AK
17002Emma Victoria Knutsen14.01.2022Saltdal SK
16900Gina Bakke Bolstad14.01.2022Odin SK
15409Gro-Berit Stavheim14.01.2022Sjøholt AK
18362Håkon Hole Løken14.01.2022Sjøholt AK
19056Jonas Frafjord14.01.2022Nidarø SK
14904Kjell Ove Roseth14.01.2022Haugaland AK
18802Mads Vadset Huse14.01.2022Sjøholt AK
17477Magnus Refsnes14.01.2022Askim SK
19158Martin Dahl14.01.2022Atlas SK
15687Morten Plesner14.01.2022Haugaland AK
17896Nora Kristin Larsen 14.01.2022Askim SK
18202Ragna Helgesen14.01.2022Saltdal SK
16898Roger Andrè Sellevoll14.01.2022Odin SK
17457Sarah Nilsen Evensen14.01.2022Askim SK
15056Thorleif Thorsen14.01.2022Haugaland AK
18766Tor Gausemel Kristensen 14.01.2022Bodø Atletklubb
14228Trond Alm Henningsen14.01.2022Saltdal SK
17719Vegard Havre Paulsen14.01.2022Odin SK
18788Vegard Olsen14.01.2022Saltdal SK
17815Vidar Torvik 14.01.2022Askim SK
19037Adrian Anvik15.01.2022Alta AK
10370Alf-Ivar Hellerud15.01.2022SPUVI
19020Frodi Arnarsson15.01.2022Alta AK
18973Isak Pall Gestsson15.01.2022Odin SK
17138Ove Henning Lorentzen15.01.2022SPUVI
14559Runar Saxegård15.01.2022Lenja AK
18711Samuel Giraldo15.01.2022Alta AK
15631Steinar Eimstad15.01.2022SPUVI
10346Sven Gunnar Simonsen15.01.2022Rana KK
18899Øystein Eliassen15.01.2022Oslo SK
18524Angela Fonseca Bustos16.01.2022OPIL
18648Aron Skogli Rauset16.01.2022Bergen SK
18949Axel Joar Ofstad16.01.2022Nidarø SK
19073Henrik Falkmo Tuff16.01.2022Nidarø SK
19108Ida Sæbø16.01.2022Stryn T og IL
14880Jan Helge Rustan16.01.2022Sande KK
18700Maria Meland16.01.2022Bergen SK
18231Per Egil Andersen 16.01.2022Brumunddal AK
18966Stine Arntzen16.01.2022Nidarø SK
13125Sverre Paulsen16.01.2022Sande KK
18352Elin Kolding17.01.2022Askim SK
17428Fredrik Søberg17.01.2022Oslo SK
18867Frøya Linnea Gathen17.01.2022KK-67
18071Jowan Salay17.01.2022Bodø Atletklubb
19088Kyle Adam Christofferson17.01.2022Bergen SK
17868Maren Elise Svendsen17.01.2022Oslo SK
17985Nicholas Storsveen17.01.2022Oslo SK
15558Tove Hansen17.01.2022IL Kraftsport
17899Vidar Martinussen17.01.2022Odin SK
16545William-Peter Bjelland17.01.2022Nidarø SK
18210Aleksander B. Hauge18.01.2022Sandnes AK
18781Alexander Kleivene18.01.2022Sandnes AK
18993Anbjørg Skretting18.01.2022Sandnes AK
16704Anette Heimstad-Aasbø18.01.2022Skien Atletklubb
18092Arild Kåsa18.01.2022Skien Atletklubb
18783Arnt-Ove Schultz Skår18.01.2022Sandnes AK
15477Atle Aamelfot18.01.2022Bergen SK
15732Bjørn Arne Friis18.01.2022Nesna SK
18183Bjørn Erik Andersen18.01.2022Sandnes AK
16746Bjørn-Andre Egerdahl18.01.2022Sandnes AK
11189Børre Borgersen18.01.2022Skien Atletklubb
18925Camilla Hatlem18.01.2022Odin SK
19173Einar Bjørnvik18.01.2022KK-67
18489Elias Haslum Kristiansen18.01.2022Skien Atletklubb
18829Ewen Sebastian Cederstrøm18.01.2022Sandnes AK
18782Frida Austigard Petersen18.01.2022Sandnes AK
19174Håkon Bakkemo Rogstad18.01.2022KK-67
16803Hege Henriksen Bubandt 18.01.2022Tromsø Atletklubb
19137Henrik Varøystrand18.01.2022Lenja AK
19161Iver Bjørnevik18.01.2022KK-67
16151Jarle Adolfsen18.01.2022Høland IUL
15599Jarle Svendsrud18.01.2022Christiania AK
18813Johan Lund18.01.2022Høland IUL
16343Johnny Haug18.01.2022Skien Atletklubb
16522Kai-Remi Berge18.01.2022IL Kraftsport
17836Katarina Duaas Nymoen18.01.2022Skien Atletklubb
14141Kim Gundersen18.01.2022Skien Atletklubb
12441Linda Kristensen18.01.2022Sandnes AK
18807Live Guldberg18.01.2022Øksfjord AK
14887Loyd Georg Færøvik18.01.2022Sandnes AK
19071Magnus Vatnamot Halvorsen18.01.2022Sandnes AK
18684Malin Ånes18.01.2022Mosjøen Styrkeløftklubb
17626Malin Daltorp18.01.2022Høland IUL
17597Marie Næss Klokkervold 18.01.2022Skien Atletklubb
15750Marius Jemtland18.01.2022Skien Atletklubb
18920Marius Kleven18.01.2022Oslo SK
18209Marthe S. Tjelta18.01.2022Sandnes AK
16937Morten A. Middelthon18.01.2022Sandnes AK
18218Morten Svendsen18.01.2022Sandnes AK
18957Natalia Gazda18.01.2022Skien Atletklubb
17015Natalie Bjaanes18.01.2022Sandnes AK
16864Nicole Tandrevold Næsheim18.01.2022Sandnes AK
18999Nikolai Varøystrand18.01.2022Lenja AK
19160Njord Fornes18.01.2022KK-67
15997Norunn Nielsen Holmvik18.01.2022Sandnes AK
11258Olav H. Trondal18.01.2022Øksfjord AK
12058Ole Andreas Ådnanes18.01.2022Sandnes AK
16859Patrick Johansen18.01.2022Høland IUL
18719Rasmus Jahroux Hauan18.01.2022Sandnes AK
16747Roy-André Skulstad18.01.2022Sandnes AK
10458Sigve Valentinsen18.01.2022Sandnes AK
16361Steven Michael Neichin18.01.2022Høland IUL
13208Sturla Mæland Abrahamsen18.01.2022Skien Atletklubb
17998Thea Margrethe Korneliussen18.01.2022Sandnes AK
18676Therese Dahl-Stamnes18.01.2022Sandnes AK
16262Therese Eriksen18.01.2022Sandnes AK
19068Thomas Rode Hansen18.01.2022Skien Atletklubb
14625Thomas Waal18.01.2022Skien Atletklubb
18981Tony Pedersen18.01.2022Øksfjord AK
18784Torunn Schultz Skår18.01.2022Sandnes AK
17030Truls Mostad18.01.2022Skien Atletklubb
19179Veronica Hærdlevær 18.01.2022Bergen SK
15900Vetle Valentinsen18.01.2022Sandnes AK
19069Vilde Beathe Friisenfeldt18.01.2022Sandnes AK
19184 Jone Rabben Melstveit19.01.2022 (engangslisens, brukt)Haugaland AK
19048Adrian Østlyngen19.01.2022Alta AK
19032Anja Wiggen Skancke19.01.2022Røros SK
16807Anna Nafisa Hjelle Skjenken19.01.2022Odin SK
10301Audhild Mathiesen19.01.2022Lenja AK
17703Benjamin Rastum19.01.2022Odin SK
19135Bjørn Moe19.01.2022Aasgard Functional Fitness og Løfteklubb
19186Elias Eide Skaslien19.01.2022Bjørgvin SK
10463Geir Bedin19.01.2022Røros SK
17622Jenny Alvsåker19.01.2022Nittedal AGK
17076Joar Finsaas19.01.2022KK-67
19182Jonas Sampson19.01.2022 (engangslisens, brukt)Haugaland AK
18801Maria Fjelltun Dalvik19.01.2022KK-67
19175Mirka Jimenez Prieto19.01.2022Bergen SK
17605Nitaya Intanon19.01.2022Nittedal AGK
14626Ralf A. Male19.01.2022Fræna AK
17602Roy Olav Øyvann19.01.2022Nittedal AGK
19033Sebastian Bernhard Wintervold19.01.2022Røros SK
18398Sivert R. Ljøkelsøy19.01.2022Fræna AK
18780Sivert Røymo19.01.2022Fræna AK
17664Stein Presthagen19.01.2022Røros SK
17286Stine Bakken19.01.2022Odin SK
17884Thomas Herland19.01.2022Odin SK
17471Torbjørn Nydal19.01.2022Sjøholt AK
19185 David George Jamne20.01.2022 (engangslisens, brukt)Haugaland AK
18863Ane Mjølhus20.01.2022Ganddal AK
10801Ann Kristin Olsen20.01.2022Halden SI
17582Arkadiusz Kowalski20.01.2022Halden SI
13527Arnfinn Skadsem20.01.2022Ganddal AK
14232Bjørn Andreas Bull-Hansen20.01.2022Halden SI
18665Bjørn Henrik Waage20.01.2022Karmøy Styrkeløftklubb
16373Dan Haugsengen20.01.2022Ganddal AK
17580Daniel Andersen Nilsen20.01.2022Halden SI
16033Eirin Herland20.01.2022Ganddal AK
19177Eystein Andre Jacobsen20.01.2022Bodø Atletklubb
13834Frode Flinth Westby20.01.2022Halden SI
15000Geir Ottar Olsen20.01.2022Halden SI
17204Geir Øyvind Thorsen20.01.2022Ganddal AK
16695Germe Wimpaye20.01.2022Halden SI
17183Gunnar Nygård20.01.2022Ganddal AK
14442Hans Erik Folkeseth20.01.2022Halden SI
16220Hans Jørgen Fjeld20.01.2022Askim SK
16308Henrik Gundersen Lunde20.01.2022Ganddal AK
17329Henrik Staal20.01.2022Halden SI
19191Jon Anders Borgos20.01.2022Røros SK
19198Jonas Pedersen20.01.2022Ganddal AK
19168Kari Marie Frøysa Ulvestad20.01.2022Sjøholt AK
17607Kasper Høiland Andersen20.01.2022Ganddal AK
19183Keilani Len Eritsland Loren20.01.2022 (engangslisens, brukt)Haugaland AK
16698Linda Engeskaug20.01.2022Ganddal AK
18923Mazal Zarhin 20.01.2022Brumunddal AK
16176Nicholas Anfinsen20.01.2022Odin SK
17856Ola Aronsen Lindquist20.01.2022Bodø Atletklubb
18333Ole Marcus Egenes20.01.2022Ganddal AK
18805Ole Vaagan Thorsen20.01.2022Karmøy Styrkeløftklubb
18511Olga Nekrasova20.01.2022Ganddal AK
19044Robert Andre Sande20.01.2022Ganddal AK
18510Rune Bang Jakobsen20.01.2022Ganddal AK
18014Steffan Lundevold20.01.2022Kristiansand AK
19189Stian Aasen20.01.2022Trøndertun SK
16694Trond Borgli20.01.2022Halden SI
18844Vincent Eduard Arnaud Breton20.01.2022Halden SI
19192Øyvind Bekken20.01.2022Røros SK
15270Bjørn Flem21.01.2022Askim SK
19041Egill Ørn Arnarson21.01.2022Stavanger SK
19138Eilert Lea21.01.2022Stavanger SK
16550Hans Andreas Fjell Kaasa21.01.2022Askim SK
18074Huy Hoang Quon Nguyen21.01.2022Stavanger SK
18341Ida Helene Johnsen21.01.2022Lenja AK
19193Josefine Adele Liverød21.01.2022Stavanger SK
19040Kevin Berget21.01.2022Stavanger SK
18746Lene Vormestrand21.01.2022Stavanger SK
18757Magnus Eriksen21.01.2022Stavanger SK
19171Marcin Wisniewski21.01.2022Stavanger SK
16279Mari Fjell Kaasa21.01.2022Askim SK
19187Marisa Dyrøy Lyngstad21.01.2022Bergen SK
19188Martin Aasen21.01.2022Trøndertun SK
14897Olav Melhus Gomo21.01.2022Bodø Atletklubb
18716Oliver Omtvedt Aas21.01.2022Askim SK
18789Seth Stohlmann21.01.2022Stavanger SK
18289Simen Schi Skjølsvold21.01.2022Lenja AK
18689Stefania Danielsdottir21.01.2022Stavanger SK
17553Tarjei Innleggen21.01.2022Lenja AK
19169Thomas Hauge Granberg21.01.2022Sauda IL
16259Thomas Pedersen21.01.2022Askim SK
10218Tormod Andersen21.01.2022Lenja AK
12247Øystein Aas21.01.2022Askim SK
19001Silje Kristine Günther22.01.2022Lenja AK
17217Victor Stey22.01.2022Oslo SK
19196Andrea Berge23.01.2022Askim SK
16679Arne-Martin Svendsen Brattsti23.01.2022Bodø Atletklubb
17082Elianna Skåtun23.01.2022Askim SK
18939Ida Ulvestad Brudvik23.01.2022Odin SK
18275Jacob Eide 23.01.2022Oslo SK
18315Marianne Hatlem23.01.2022Kristiansand AK
18851Oskar Idland23.01.2022Oslo SK
15463Stian Solhaug Stor-Re23.01.2022Odin SK
13462Tone Glomstein23.01.2022IL Kraftsport
18896Aksel Dommersnes24.01.2022Sandnes AK
19103Andreas Levita Andersen24.01.2022Lenja AK
15298Bengt Eide-Olsen24.01.2022Odin SK
17915Benjamin Hognås Hansen24.01.2022Jeløy AK
19201Eir Austigard Petersen24.01.2022Sandnes AK
18938Gabriel Steenveldt24.01.2022Nidarø SK
11877Helge Sviland24.01.2022Sandnes AK
18731Jassin Andre Aarsteinsen Darei24.01.2022Askim SK
18284Jeanette-Rene Viklund24.01.2022Askim SK
18745Katja Furesund Westerberg 24.01.2022Fræna AK
17713Lene Hollevik24.01.2022Odin SK
17055Marit Gråbak24.01.2022Melhus IL
16962Marte Kjenner24.01.2022Nidarø SK
17878Marthe Farstad24.01.2022Fræna AK
14372Marthe Stavik Aas24.01.2022Fræna AK
17098Martin Elster24.01.2022Jeløy AK
18446Sander Evensen24.01.2022Nidarø SK
19096Therese Opsahl24.01.2022Askim SK
14248Torgeir Trondsen24.01.2022Fræna AK
14153Veronica Lunde24.01.2022Melhus IL
12442Åge Berntsen25.01.2022Trøndertun SK
15878Anders Aarmo25.01.2022Trøndertun SK
18848Elias Hanken Fiskerstrand25.01.2022Sjøholt AK
18640Emelie Randleff25.01.2022Bjørgvin SK
15879Erlend Skorstad25.01.2022Trøndertun SK
19164Frida Smelhus Sveen25.01.2022Nes SIL
17442Johannes Kristensen25.01.2022Bodø Atletklubb
18428Kaja Berntsen25.01.2022Trøndertun SK
16112Kenneth Ross25.01.2022Trøndertun SK
15883Kjell Gunnar Lindanger25.01.2022Stavanger SK
19163Knut Bakken25.01.2022Nes SIL
17827Kristian Hansen Bruvik25.01.2022Odin SK
16080Lise Rønning25.01.2022Trøndertun SK
19058Mathias Sebastian Berg25.01.2022Sande KK
16850Ole Jakob Aas25.01.2022Turn og IL National
11905Stian Bjørheim25.01.2022Sauda IL
17088Øystein Andre Gimnes25.01.2022Trøndertun SK
16933Alexandra Voll Skrove26.01.2022Skogn IL
17681Birgitte Centeno Austefjord26.01.2022Arendal SVK
19213Daniel Åkesson26.01.2022Alta AK
18799Eldar Gustad26.01.2022Skogn IL
18307Elisabeth Leirvik26.01.2022Skogn IL
18490Emil Indgaard26.01.2022Skogn IL
19016Filip Brun26.01.2022Skogn IL
16153Freddy Svendsen26.01.2022Lenja AK
14409Heidi Ottesen Solberg26.01.2022Drammen SI
18941Henrik Handberg26.01.2022Drammen SI
16631Isabell Adolfsen26.01.2022Askim SK
18383Isak Asperud26.01.2022Askim SK
19017Johan Gravdal26.01.2022Skogn IL
19018Jonas Burmo26.01.2022Skogn IL
18990Juliane Lello26.01.2022Skogn IL
15517Karen Hesthammer26.01.2022Oslo SK
18706Lae Eiternes26.01.2022Skogn IL
18979Maren Boye Johnsen 26.01.2022Drammen SI
16743Marita Hårberg Vaterholm26.01.2022Skogn IL
17325Martin Stenersen26.01.2022TSI Styrkeløft
18717Morten Hegstad26.01.2022Drammen SI
18855Patrick Kjeldås26.01.2022Drammen SI
18358Sebastian André Strøm26.01.2022Alta AK
17054Signe Marie Leirvik26.01.2022Skogn IL
17236Sofie Sjo Lorentzen26.01.2022Tromsø Atletklubb
18370Stian Erik Rolstad 26.01.2022TSI Styrkeløft
18798Thomas Eiternes26.01.2022Skogn IL
18233Tommy Vangen26.01.2022Skogn IL
18900Tormod Høimyr Brække26.01.2022Drammen SI
19214Aleksandra Nilsen27.01.2022Tromsø Atletklubb
17833Eivind Svaleng27.01.2022Bodø Atletklubb
18856Endre Etalius Tjessem27.01.2022Hommersåk AK
18240Espen Brager Pramm27.01.2022IL Kraftsport
18893Jennifer Isosa Osagiede27.01.2022Sogndal IL
15579Julie Fosseide27.01.2022Oslo SK
16440Katrine Sundal Haune27.01.2022Sande KK
19000Kevin Singh27.01.2022Askim SK
15963Kristine Løvås27.01.2022Hommersåk AK
10033Leif Sydengen27.01.2022Askim SK
19028Leonel Enriqué Pirela Cuddé27.01.2022Hommersåk AK
19202Maren Lutro Malmqvist27.01.2022Stavanger SK
19215Marius Møller-Hansen27.01.2022Tromsø Atletklubb
19195Olivier Emanuel Anker-Røssing27.01.2022KK-67
18421Rune Mikkelstuen27.01.2022Bodø Atletklubb
18670Sander Bjelland Olsson27.01.2022Hommersåk AK
17277Simen Bjerkreim27.01.2022Hommersåk AK
17506Sindre Andre Haug27.01.2022Sogndal IL
19167Steffen Johannes Jørgensen27.01.2022Sandnessjøen SK
17070Stian Robrahn 27.01.2022Askim SK
18942Sunniva Evensen Jacques27.01.2022Hommersåk AK
17826Thomas August Nikolaisen27.01.2022Oslo SK
18705Bastian Brekstad Mork28.01.2022Fræna AK
18119Brage Alvik28.01.2022Sogndal IL
19061Eivind Voll Arnesen28.01.2022Ganddal AK
19218Krister El Hayek Olseth 28.01.2022Bergen SK
17811Simen Lauvvik28.01.2022Hommersåk AK
14251Ørjan Leirheim28.01.2022Odin SK
17927Aina Pedersen Oen 29.01.2022Karmøy Styrkeløftklubb
15874Alexander Klæboe29.01.2022Oslo SK
17771Andreas Dahle29.01.2022Karmøy Styrkeløftklubb
18067Arild Toven Olafsen29.01.2022Rana KK
18001Daniel Spidsø29.01.2022Karmøy Styrkeløftklubb
14416Edvard Heimen29.01.2022Fræna AK
19197Espen Johnsen29.01.2022Brumunddal AK
17926John Roald Lohne 29.01.2022Karmøy Styrkeløftklubb
18792Kevin Vårvik Larsen29.01.2022Karmøy Styrkeløftklubb
16551Kim Eikefet29.01.2022Odin SK
15309Kristin Michalsen29.01.2022Rana KK
17930Kurt Simonsen29.01.2022Karmøy Styrkeløftklubb
16992Malin Narum Kvamsdal29.01.2022Odin SK
18934Malin Rasmussen29.01.2022Karmøy Styrkeløftklubb
18701Marius Valla Kristensen29.01.2022Rana KK
18827Max Emil Bergvik29.01.2022Rana KK
18237Monica Dahle29.01.2022Karmøy Styrkeløftklubb
16987Morten Miguel Lomeland29.01.2022Odin SK
18793Ole Jonas Skår29.01.2022Karmøy Styrkeløftklubb
17485Rita Pernille Bråthen29.01.2022Rana KK
18795Tomas Jankauskas29.01.2022Karmøy Styrkeløftklubb
18984Adrien Boch30.01.2022Christiania AK
18891Benjamin Colding-Jarkowski30.01.2022Tromsø Atletklubb
15917Christoffer Nygård30.01.2022Rana KK
10299Eskild Sommernes30.01.2022Rana KK
16214Espen Vika30.01.2022Odin SK
18908Ine Porsanger30.01.2022Tromsø Atletklubb
10331Inger Blikra30.01.2022Rana KK
10337Jan Edvard Jensen30.01.2022Rana KK
18726Martin Higraff30.01.2022Tromsø Atletklubb
10345Morten Rygh30.01.2022Rana KK
17905Niklas Kanten30.01.2022Brandbu IF - Styrkeløft
16055Rebekka Tao Jacobsen30.01.2022Larvik AK
18654Stian Ramstad30.01.2022Christiania AK
18830Annethe Vik31.01.2022Sandnes AK
18278Dagfin Anthun31.01.2022Brumunddal AK
11805Line Anita Andreassen31.01.2022Rana KK
17900Mats Høylo Kjøllesdal31.01.2022Oslo SK
18872Elias Waag01.02.2022Brønnøy SK
19039Ibrahim Ganem01.02.2022Askim SK
18901Kristoffer Tveit01.02.2022Ganddal AK
18977Sander Engh01.02.2022Askim SK
19221Henrik Leivestad02.02.2022Kristiansand AK
14703Marte Elverum02.02.2022KK-67
17830Preben Solheim 02.02.2022Bergen SK
19206Anders Cornelius Sætre03.02.2022Lenja AK
18898Ben-Stian Håland03.02.2022Ganddal AK
19199Peder William Antonsen03.02.2022Halden SI
13213Tor Granvang03.02.2022Brumunddal AK
13258Alf Granvang04.02.2022Brumunddal AK
19134Brage Odin Bull-Hansen04.02.2022Halden SI
17621Daniel Bolme04.02.2022SKA-Fræna
10416Geir Runar Korvald04.02.2022Drammen SI
17603Henning Wold04.02.2022Nittedal AGK
13882Kjell Arne Bøe04.02.2022SKA-Fræna
18353Pawel Scigala04.02.2022SKA-Fræna
16502Per G. Gåsdal04.02.2022Sjøholt AK
14562Per Olav Grønningen04.02.2022Frogner AK
18963Armand Marcus Torp Solvang05.02.2022Lenja AK
18049Benjamin Systad05.02.2022Drammen SI
19176Marius Jemtegaard05.02.2022Drammen SI
18050Tom Steinar Johansen05.02.2022Drammen SI
15234Bjarne Havnen06.02.2022Drammen SI
18651Erlend Kristensen06.02.2022Oslo SK
10379Morten Novum06.02.2022Drammen SI
18760Alexander Mjøs Sviggum 07.02.2022Bergen SK
19223Johannes Haugan Lyngedal07.02.2022Alta AK
18402Michael Johannessen08.02.2022Halden SI
18292Tonje Prestøy08.02.2022Bodø Atletklubb
17087Cato Svihus09.02.2022Sandnes AK
14828Fredrik Eskil Myrvang10.02.2022Tambarskjelvar IL
13758Jan Arne Olsen10.02.2022Bergen SK
17208Lasse Engnes Lundhaug10.02.2022Sande KK
17629Kristoffer Olsen11.02.2022Sande KK
18215Magnus Nymoen Lund11.02.2022Christiania AK
16189Alexander Nilsson12.02.2022Askim SK
18354Anne-Lise Eriksen12.02.2022Giske SK
16877Eskil Dekkerhus12.02.2022Namsos SK
18806Marion Boge Skaar12.02.2022Odin SK
19234Steffen Lampe12.02.2022 (engangslisens, brukt)Bjørgvin SK
16569Camilla Thornquist13.02.2022Askim SK
19049Lars Sønvisen Aase13.02.2022Alta AK
18171Marcus Heltne Damli13.02.2022Bergen SK
19066Michael Nielsen13.02.2022Sande KK
18667Anna Pauline Ouff Grøthe14.02.2022Drammen SI
17992Christian Hellumsand14.02.2022Drammen SI
18905Ella Vervik Johannessen14.02.2022Stavanger SK
19232Marius Majala Trøen14.02.2022Alta AK
18775Martine Haugen14.02.2022Stavanger SK
18956Nikolaj Sirnes14.02.2022Stavanger SK
18774Patrick Harbo14.02.2022Stavanger SK
18815Roger Daniloff14.02.2022Stavanger SK
18930Siri Sandvik 14.02.2022Sogndal IL
17121Yasmina Juliette Havnen14.02.2022Drammen SI
16878Torstein Dekkerhus15.02.2022Namsos SK
19226Liv Caspersen16.02.2022Christiania AK
18958Magnus Kiil Bentsen16.02.2022Skien Atletklubb
19237Ivar Holmvassdal17.02.2022Namsos SK
19236Niklas Réne Sandvik Skjærvik17.02.2022Namsos SK
19235Oscar Otterbekk Myrvang17.02.2022Namsos SK
18890Helene Anker Eide18.02.2022Odin SK
19242Nicolle Raknes18.02.2022Bergen SK
19243Therese Grande Johansson18.02.2022Bergen SK
18707Agathe Nilsen Trælnes20.02.2022Brønnøy SK
19064Dennis Iversen Vatle20.02.2022Bjørgvin SK
18457Ida Garsegg Hansen20.02.2022Askim SK
17932Knut Einar Skår20.02.2022KK-67
19087Simen Nilsen20.02.2022Bjørgvin SK
19053Thomas Andrew Jall20.02.2022Odin SK
19084Trygve Skille20.02.2022Nidarø SK
18967Victor Sirnes20.02.2022Stavanger SK
18972Øyvind Skjalg Øyri20.02.2022Stavanger SK
17617Mia Margrethe Ramberg Storstad21.02.2022Oslo SK
19057Preben André Kristiansen Pettersen21.02.2022Odin SK
17185Selma Karoline Matilde Ramberg21.02.2022Oslo SK
18326Thorkild Bork Hammerseth21.02.2022Odin SK
18790Aino Elgentytär Namtvedt22.02.2022Odin SK
18128Herman Lied Meyer22.02.2022Askim SK
19045Jonas Øglend22.02.2022Ganddal AK
19025Dagur Arnarsson23.02.2022Alta AK
13111Eirik Jørgensen23.02.2022Fræna AK
18768Elisabeth Håkonsen23.02.2022Alta AK
19250Jacob Tømmerås23.02.2022Øksfjord AK
18800Kaia Svensen23.02.2022KK-67
19254Kjetil Jonassen23.02.2022Nittedal AGK
18771Magnus Andersson23.02.2022Alta AK
18710Nikolai Thrane23.02.2022Alta AK
19216Sofia Lindstrøm23.02.2022 (engangslisens, brukt)Tromsø Atletklubb
19257Sunniva Skårvik23.02.2022Tromsø Atletklubb
16714Wenche Bratten Myking23.02.2022Odin SK
18980Borghild Nelson24.02.2022Drammen SI
17588Einar Naveen Møen24.02.2022Odin SK
19190Jesper Nielsen24.02.2022Drammen SI
17162Nils Harald Ekerhovd24.02.2022Bjørgvin SK
19258Sindre Nicholas Tandy24.02.2022Tromsø Atletklubb
17095Terje Akim Tranås Iversen24.02.2022Drammen SI
19244Eira Mork Jørgensen 25.02.2022Fræna AK
18761Mads Dørum25.02.2022KK-67
16778Monika Kvam25.02.2022KK-67
19079Åse Merethe Hansen26.02.2022Tromsø Atletklubb
19262Benjamin Norden26.02.2022Alta AK
18078Marcus Celius Hangeland26.02.2022Tromsø Atletklubb
18198Martine Svinnset Pedersen26.02.2022Tromsø Atletklubb
17186Simen Johnson Myrvold26.02.2022Askim SK
17255Sofie Horne26.02.2022Tromsø Atletklubb
10229Ketil Sten Olsen27.02.2022Lenja AK
19007Mathias Ysland27.02.2022Bodø Atletklubb
17284Thorbjørn Krokene27.02.2022Odin SK
18778Erling skjerven28.02.2022Alta AK
19222Edin Redzepi 01.03.2022Lørenskog AK
15354Knut Martin Haraldsen02.03.2022Karmøy Styrkeløftklubb
18463Madeleine Olaussen03.03.2022Frogner AK
19038Julie Marie Fjeld04.03.2022Skien Atletklubb
18471Eirik Stensbøl05.03.2022Christiania AK
16178Kristin Hagset05.03.2022Christiania AK
16474Tommy Nordstø06.03.2022Drammen SI
19225Anna Kristina Dale 07.03.2022Nidarø SK
19224Elisabeth Eiksund07.03.2022Nidarø SK
19247Terese Hoff08.03.2022Bergen SK
18672Kristian Røyne10.03.2022Drammen SI
19277Olver Berglund Tollefsen10.03.2022Drammen SI
19272Mathias Madsen13.03.2022Kristiansand AK
19238David Vagstad14.03.2022 (engangslisens, brukt)Bjørgvin SK
19276Fredrik Braathen14.03.2022IL Kraftsport
18945Serban Baci16.03.2022Mosjøen Styrkeløftklubb
19286Raina Maria Koskinen21.03.2022Mosjøen Styrkeløftklubb
19290Cecilie Ulvnes22.03.2022Rana KK
19287Ketil Vevle22.03.2022Bergen SK
17535Lukas Peder Fjeld Hansen22.03.2022Askim SK
14043Anders H. Knudsen24.03.2022Bergen SK
18860Anja Ølund Hansen27.03.2022Karmøy Styrkeløftklubb
18021Aurelija V. Perednis27.03.2022Karmøy Styrkeløftklubb
16135Christina Øie Brommeland27.03.2022Karmøy Styrkeløftklubb
17357Espen Narum27.03.2022Kristiansand AK
19280Thomas Skare Fiskaaen27.03.2022Karmøy Styrkeløftklubb
19283Torbjørn Sexe27.03.2022Karmøy Styrkeløftklubb
19284Tore Ådland27.03.2022Karmøy Styrkeløftklubb
19292Tarjei Grønås29.03.2022IL Kraftsport
19294Ann Elin Steilbu31.03.2022Sandnes AK
19293Jeanette Flåten31.03.2022Sandnes AK
19259Knut Klaunes Evensen31.03.2022 (engangslisens, brukt)Lenja AK
19212Mario Malmin31.03.2022Sandnes AK
19300Hedda Welsh Havikbotn04.04.2022Bergen SK
19310Mathias Bøhlerengen05.04.2022Bodø Atletklubb
19309Ole Gunnar Kvinnesland05.04.2022Karmøy Styrkeløftklubb
18254Emma Johannessen08.04.2022Rana KK
19240Essa Sidibeh08.04.2022Nittedal AGK
18055Inga Werner Isaksen08.04.2022Sande KK
19279Leon Nesje08.04.2022Stryn T og IL
19289Kjell Magne Sandø11.04.2022Fræna AK
19172Vegard Herland12.04.2022Odin SK
19296Felix Bergsvik Hamar14.04.2022Fræna AK
18909Elin Monsen17.04.2022SPUVI
15826Ruth Kari Hole17.04.2022SPUVI
18056Silje Helen Ask Pettersen17.04.2022Sande KK
15245Asgeir Hoel19.04.2022Fræna AK
18191Marius Espolin Waard Johnson19.04.2022Bodø Atletklubb
19203Stein Kristiansen19.04.2022Drammen SI
17963Andreas Letnes20.04.2022KK-67
19101Gaute Lynghamar Ronæs20.04.2022Drammen SI
14022Hege Berge20.04.2022Sande KK
18205Jørgen Skar20.04.2022Bodø Atletklubb
19006Kasper Sørensen Løvseth20.04.2022Bodø Atletklubb
19313Solveig Lillehov Kaastrup20.04.2022Bodø Atletklubb
19297Jørgen Drågen21.04.2022Fræna AK
19245Tilla Sofie Arvidsson21.04.2022Drammen SI
14608Eivind Sjøl25.04.2022Sande KK
16224Jenny Marie Johansen25.04.2022Oslo SK
18929Lene Berven25.04.2022Sande KK
19319Martine Ertevaag Brekke25.04.2022SPUVI
15870Robert L. Karstensen25.04.2022Brumunddal AK
18296Sondre H. Søndergaard25.04.2022Odin SK
18841Anders Robbestad Skeie27.04.2022Odin SK
15369Daniel Storebø Hammersland27.04.2022Odin SK
19211Hannah Marie Borgen Vojacek27.04.2022Sande KK
19318Katrine Lie Strandos27.04.2022Odin SK
19200Leo Mathias Grøtberg27.04.2022Sande KK
19315Lukas Leela Burmann27.04.2022Frogner AK
19210Marte Braar Wæge27.04.2022Sande KK
19094Mathias Borgen Vojacek27.04.2022Sande KK
19302Theodor Kvamme27.04.2022Sande KK
19324Felix Jung28.04.2022 (engangslisens, brukt)Bjørgvin SK
19159Linda Johansen28.04.2022Aasgard Functional Fitness og Løfteklubb
15089Kristin Thorvaldsen29.04.2022Oslo SK
16808Eysteinn Fannar Oddgeirsson30.04.2022Drammen SI
19295Hallvard Brynhildsvoll30.04.2022Brumunddal AK
15372Jostein Fiveltun30.04.2022KK-67
19323August Birkelund Rudjord02.05.2022Brumunddal AK
12234Bjørn Astad03.05.2022Oslo SK
18894Ivar Brekstad 03.05.2022Fræna AK
18374Jørgen Thronæs03.05.2022Oslo SK
18932Mathilde Tomter03.05.2022Oslo SK
17630Anna Emilie Engebretsen05.05.2022Drammen SI
19337Ava Viktoria Tverfell05.05.2022Fræna AK
12117Birger Sundstøl05.05.2022Kristiansand AK
19253Henning Pham05.05.2022Oslo SK
19325Magnus Kiattipoom Storvik Nilsen05.05.2022Odin SK
19180Simon Svensson05.05.2022Oslo SK
19291Tine Vissebråten Oterholt05.05.2022IL Kraftsport
18650Tobias Fausko-Johansen05.05.2022Oslo SK
16103Joakim Dahlberg06.05.2022Arendal SVK
15137Jon Ramstad06.05.2022Drammen SI
19327Victor Lyngstad06.05.2022Nidarø SK
19308Benedicte Frisvold 07.05.2022Nidarø SK
19336Emma Tungehaug07.05.2022Fræna AK
19317Amalie Olderkjær Veka09.05.2022Odin SK
19342Matiss Gutmanis09.05.2022Christiania AK
18403Jan Olav Danielsen10.05.2022Saltdal SK
16483Marie Bergo10.05.2022Oslo SK
19278Marte Leveraas10.05.2022Drammen SI
18950Omar Adam10.05.2022Oslo SK
19329Eirik Bø Rolfsen11.05.2022Stavanger SK
19343Markus Petersson11.05.2022Nidarø SK
18668Trym Greibrok11.05.2022SPUVI
19078Karoline Olsen Stensland12.05.2022Tromsø Atletklubb
19350Ane Martine Engen Sveum16.05.2022Tromsø Atletklubb
19351Kristian Daljord16.05.2022Tromsø Atletklubb
19246Noah Akselsen16.05.2022Drammen SI
19349Per Christian Lorentsen16.05.2022Tromsø Atletklubb
17593Sara Havnes Løvaas16.05.2022Fræna AK
19356Markus Oveland18.05.2022Arendal SVK
19361Daniel Nguyen19.05.2022 (engangslisens, brukt)Kristiansand AK
12572Olav Kompelien19.05.2022Brumunddal AK
19271Brage Leivestad20.05.2022Kristiansand AK
19332Leif-Runar Forsth20.05.2022Oslo SK
19009Marius Klæboe20.05.2022Oslo SK
19367Mina Hodneland20.05.2022 (engangslisens, brukt)Bjørgvin SK
19229Silje Ekse20.05.2022Odin SK
17544Vilhelm Wårheim Johansen21.05.2022Saltdal SK
15177Anne Marie Hveding22.05.2022Askim SK
19264Christine Aas22.05.2022 (engangslisens, brukt)Askim SK
19373Carl Theodor Amundsen Weidenhaijn23.05.2022 (engangslisens, brukt)Christiania AK
19281Adrian Langåker24.05.2022Karmøy Styrkeløftklubb
15470Anders Lysø Kleven24.05.2022Karmøy Styrkeløftklubb
14339Arild Kråkenes24.05.2022IL Jotun
10145Arve Otto Nundal24.05.2022IL Jotun
19306Per Helge Thorbjørnsen24.05.2022Karmøy Styrkeløftklubb
12135Roar Fjellet24.05.2022Brumunddal AK
19354Sina Kornelia Nordstrand24.05.2022Bergen SK
19328Emilie Paulsen25.05.2022Brumunddal AK
17834Frida Birgitte Espenes25.05.2022Atlas SK
19365Jørgen Jønvåg25.05.2022Drammen SI
11164Morten Engnes25.05.2022Sande KK
19339Odin Hånes25.05.2022Steinkjer SK
17623Sunniva Abrahamsen25.05.2022Odin SK
14530Theo K. Grønvold25.05.2022Sande KK
19357Emilie Nykkelmo26.05.2022Skogn IL
19377Joachim Teleb26.05.2022Lenja AK
19384Magnus Nes Pytterud26.05.2022 (engangslisens, brukt)Ganddal AK
19374Pia Kristin Kragnes26.05.2022Brumunddal AK
19366Vegard Anmarkrud26.05.2022Brumunddal AK
14267Geir Arne Giseth 27.05.2022Odin SK
17495Martine Vedal27.05.2022Brønnøy SK
15908Håvard Vika29.05.2022Odin SK
19267Live Torjussen Olsen29.05.2022Arendal SVK
19385Benjamin Nilsen Ommedal30.05.2022 (engangslisens, brukt)Ganddal AK
19376Birgitte Lunde30.05.2022 (engangslisens, brukt)Odin SK
18748Ella Strømstad Aalborg30.05.2022Askim SK
19393Helga Brudevoll30.05.2022 (engangslisens, brukt)Odin SK
19394Kristian Tøn30.05.2022Odin SK
19372Lucas de Leon30.05.2022 (engangslisens, brukt)Christiania AK
16713Maiken Gudmestad30.05.2022Odin SK
18927Malin Johansen30.05.2022Sande KK
19353Mathias Gjerpe Nilsen 30.05.2022Skogn IL
15885Monica S. Rasmussen30.05.2022Bryggen Atletklubb
18926Stian Kullerød30.05.2022 (engangslisens, brukt)Sande KK
19397Andrea Maria Guy Lentel Francois de Hertog31.05.2022Stavanger SK
19379Bjarki Bjarkason31.05.2022Askim SK
19399Cris Benjamin Kaasen31.05.2022Stavanger SK
19348Ole Vareide Augestad31.05.2022Atlas SK
19370Benjamin Haugan-Bjørkestøl01.06.2022KK-67
15198Gudsteinn Arnason01.06.2022Stavanger SK
19299Hichem Saada01.06.2022 (engangslisens, brukt)Stavanger SK
19395Pernille Søderholm Nyvoll01.06.2022KK-67
19396Simen Heimly01.06.2022KK-67
18688Stephan Wilhelm Yttergård Haukland01.06.2022Stavanger SK
17754Thomas Lilleborgen01.06.2022Turn og IL National
19252Ylva Eikemo Stavik01.06.2022Stavanger SK
14481Dag Andre Mo02.06.2022Sogndal IL
19403Emil Dåvøy02.06.2022Alta AK
19036Sara Rehnlund02.06.2022KK-67
19352Audun Dahlø03.06.2022Skogn IL
19410Kine Olofsson Syversen03.06.2022Melhus IL
18181Kristoffer Vatnaland03.06.2022Stavanger SK
19406Martine Isdahl Moe03.06.2022Stavanger SK
19402Mathias ödlund03.06.2022Alta AK
19364Wei Chil Kung03.06.2022Drammen SI
19383Andreas Hjortland04.06.2022Atlas SK
13747Victoria Cederstrøm04.06.2022Sandnes AK
19013Geir Thoresen06.06.2022Farsund Atletklubb
16199Kamilla Kolvig06.06.2022Christiania AK
19371Alexander Imsland07.06.2022Odin SK
17689Anders Gjellan07.06.2022Kristiansund KK
19316Kristian Nordberg07.06.2022Farsund Atletklubb
19412Nadine Sørli07.06.2022Christiania AK
18838Patrik Einarsen07.06.2022 (engangslisens)Rana KK
17516Anne Kari Kyvik08.06.2022Ganddal AK
19347Jon Gudmund Asphjell08.06.2022Saltdal SK
17955Kristoffer Idar Johnsen08.06.2022Ganddal AK
18822Maiken Fløysvik Larssen08.06.2022Ganddal AK
19050Sebastian Pedersen08.06.2022Ganddal AK
19411Trond-Gunnar Ruud08.06.2022 (engangslisens, brukt)Christiania AK
19320Aksel Buchardt09.06.2022Oslo SK
16215Even Dysjaland09.06.2022Ganddal AK
19413Mia Lone Berge09.06.2022Sandnes AK
16173Tore Edland09.06.2022Ganddal AK
10225Rune Johansen10.06.2022Lenja AK
19416Tamara Lolle10.06.2022 (engangslisens, brukt)Lenja AK
13782Georg Husveg11.06.2022Ganddal AK
19401Ludvig Anker Elvebredd11.06.2022Oslo SK
19369Johanne Bugge Gjerdevik13.06.2022Sandnes AK
19415Lena Sæther13.06.2022Nidarø SK
19400Petter Hjelseth13.06.2022Fræna AK
17475Daniel Kristensen Putian14.06.2022Sandnes AK
19205Andrea Hansen15.06.2022Askim SK
19345Michelle Frydenlund15.06.2022 (engangslisens, brukt)Askim SK
19204Unni Sofie Jorde Skjerven15.06.2022Askim SK
16395Anna Sørlie Heranger16.06.2022Oslo SK
19062Mia Gundersen17.06.2022Nidarø SK
19423Håvard Haugland21.06.2022 (engangslisens)SPUVI
19417Robin Bjarne Henriksen21.06.2022Halden SI
17993Hans-Erik Øverland23.06.2022Atlas SK
19414Sondre Van Rijsingen24.06.2022Høland IUL
19047Adrian Mendis28.06.2022Aasgard Functional Fitness og Løfteklubb
19322Geir Erling Henriksen28.06.2022Aasgard Functional Fitness og Løfteklubb
19362Peder Yttervoll28.06.2022Aasgard Functional Fitness og Løfteklubb
13355Peer Bjaaland28.06.2022Alta AK
19148Lasse Johansen29.06.2022Oslo SK
19314Nataniel Roska29.06.2022Sandnessjøen SK
19360Espen Myrvoll30.06.2022Saltdal SK
11869Jan Roytvand30.06.2022OPIL
19422Sondre Nedreberg Stende30.06.2022 (engangslisens)Skien Atletklubb
19407Amir Asadollahzadeh01.07.2022Bergen SK
19424Embret Sletten03.07.2022Brumunddal AK
18839Nikolai Hilmen Dalan04.07.2022Nittedal AGK
16671Ben Ramadani05.07.2022Nidarø SK
19435Tor Monsen07.07.2022SPUVI
19430Konrad Kristian Ebbesen12.07.2022Sandnessjøen SK
19380Fredrik Hestetun13.07.2022 (engangslisens, brukt)IL Jotun
19429Hanna Bergh Johansen13.07.2022Bodø Atletklubb
17914Magna Karina Morales Nordgard13.07.2022Lenja AK
19431Magnus Nymark13.07.2022Sandnessjøen SK
17984Enya Marie Wilson14.07.2022Askim SK
19082Aron Risan15.07.2022Tromsø Atletklubb
10050Arve Rønnekleiv15.07.2022Sandnes AK
19363Christian Fiedler Vikesland15.07.2022Lenja AK
18727Emma Bolette Opdahl15.07.2022Tromsø Atletklubb
19075Julia Sofie Sørum Bjørklund15.07.2022Tromsø Atletklubb
19074Martin Frengen15.07.2022Tromsø Atletklubb
17430Sondre Engkvist15.07.2022Tromsø Atletklubb
19419June Kristine Pedersen19.07.2022Askim SK
19439Ida Eriksen21.07.2022Bodø Atletklubb
19432Christer Stenberg25.07.2022Askim SK
19433Espen Marsteng Nilsen25.07.2022Christiania AK
19457Jonas Sve Martinsen31.07.2022Skogn IL
19456Lotte Skjerve 31.07.2022Skogn IL
19455Ragnar Kristoffersen31.07.2022Skogn IL
19458Erolin Plana01.08.2022 (engangslisens)Ganddal AK
14383Anders Netland02.08.2022Bergen SK
16857Halvor Lid03.08.2022Skien Atletklubb
19464Maja Louise Dybing Olsen04.08.2022IL Kraftsport
19454Erik Riska05.08.2022Hommersåk AK
16182Maria Letnes07.08.2022KK-67
19031Arild Madshaven08.08.2022Nidarø SK
19442Kevin Pettersen Brox08.08.2022Tromsø Atletklubb
19449Romario Pena Kristiansen 08.08.2022Tromsø Atletklubb


Fordeling alderskategorier:
Barn10.1 %
Rekrutt 110.1 %
Rekrutt 2101.0 %
Ungdom 14-1816516.1 %
Junior 19-2322622.0 %
Åpen37536.5 %
Veteran 40-491029.9 %
Veteran 50-59908.8 %
Veteran 60-69424.1 %
Veteran 70+151.5 %