Påmeldingsliste

Utstyrsfritt regionsmesterskap region øst

Påmeldingsfrist:05.08.2016
Påmeldingsavgift:350
Frist etteranmelding:12.08.2016
Avgift etteranmelding:700
Disiplin:Styrkeløft og benkpress
Type:Utstyrsfritt
Løfter Født Klubb Lisensnr Beste resultat Lisens
Styrkeløft
Ungdom 14-18 -63
1.Isabell Adolfsen*1999Askim SK16631305kg
OK
2.Nikita Alslie*2000Moss SIK16802302.5kg
OK
Gjesteløfter Ungdom 14-18 -63
1.Regine Alslie*1998Bodø Atletklubb16852222.5kg
OK
Ungdom 14-18 +84
1.Martine Kristiansen*1999Jeløy AK16398330kg
OK
2.Anine Rosenvinge*1999Askim SK16512320kg
OK
Junior 19-23 -52
1.Pernille Stenberg*1994Oslo SK16722262.5kg
OK
Junior 19-23 -72
1.Monika Kvam*1994Brumunddal AK16778277.5kg
OK
2.Inger Celine Wikeby*1993Oslo SK16567255kg
OK
3.Maria Vik Skau*1995Oslo SK16333-
OK
Åpen -47
1.May Elen Andersen*1990Christiania AK16967-
OK
Åpen -52
1.Stine Farsund Ulltang*1986Oslo SK16314-
OK
Åpen -57
1.Julie Dahle*1978Christiania AK16312342.5kg
OK
2.Susanne Soydan*1987Oslo SK16927-
OK
Åpen -63
1.Bavan Shafei*1990Oslo SK16516377.5kg
OK
2.Hege Augestad*1989Christiania AK15563-
OK
Åpen -72
1.Melissa Schanche*1989Askim SK16823365kg
OK
2.Kristin Bakkeli*1992Oslo SK15708327.5kg
OK
3.Lise Reierskog*1977Christiania AK16920-
OK
Gjesteløfter Åpen -72
1.Camilla Hoel*1984Drammen SI16811310kg
OK
2.Marte Elverum*1990KK-6714703-
OK
Åpen -84
1.Eva Engskar*1973IL Kraftsport11290415kg
OK
Gjesteløfter Åpen -84
1.Silje Møglestue Jacobsen*1983Sande KK16868330kg
OK
Åpen +84
1.Maria Birkeli*1982Halden SI14746355kg
OK
Veteran 40-49 -52
1.Ingebjørg Helen Dilling*1971Jeløy AK16846260kg
OK
2.Cathrine Bjelland*1973Nittedal Atletenes Gym og Kraftsportklubb14851230kg
OK
Veteran 40-49 -84
1.Anette Grøntvedt*1971Askim SK16477300kg
OK
Ungdom 14-18 -59
1.Jonas Eriksen*2000Askim SK16866292.5kg
OK
2.Audun Arntzen Dale*2000Lenja AK16769-
OK
Gjesteløfter Ungdom 14-18 -59
1.Marcus Bratli*2000Bryggen SK16577360kg
OK
Ungdom 14-18 -74
1.Nick Sundby*1998Moss SIK16993-
OK
Ungdom 14-18 -83
1.Snorre Lars Jr. Utengen*2000Lørenskog AK16614407.5kg
OK
Ungdom 14-18 -105
1.Thomas Pedersen*1999Askim SK16259477.5kg
OK
Junior 19-23 -
1.Ole Sigurd Lodsby*1994Oslo SK16819-
OK
Junior 19-23 -66
1.Kristian Aas*1996Jeløy AK16683367.5kg
OK
Junior 19-23 -74
1.Germe Wimpaye*1996Halden SI16695477.5kg
OK
2.Michal Leszczynski*1993Jeløy AK16979-
OK
Junior 19-23 -83
1.Mats Dragset *1997Jeløy AK16297445kg
OK
2.Patrick Johansen*1997Askim SK16859327.5kg
OK
3.Tommy Austad*1995Oslo SK16673-
OK
Gjesteløfter Junior 19-23 -83
1.Chido Nnoli*1997KK-6716334617.5kg
OK
Junior 19-23 -93
1.Jan Erik Ødegård*1995Oslo SK16238-
OK
2.Magnus Helgestad*1997Frogner AK16828-
OK
Junior 19-23 -105
1.Anders Størvold*1993Oslo SK17007-
OK
Gjesteløfter Junior 19-23 -105
1.Halvor Lid*1994Skien Atletklubb16857-
OK
Åpen -66
1.Hans Erik Folkeseth*1989Halden SI14442-
OK
Åpen -74
1.Joakim Christiansen Strømsrud*1990Askim SK16974555kg
OK
2.Kai-Remi Berge*1992IL Kraftsport16522517.5kg
OK
Åpen -83
1.Ståle Wærness*1986Oslo SK16513525kg
OK
2.Thomas Galåen*1987Jeløy AK16830465kg
OK
Gjesteløfter Åpen -83
1.Roman Telezhnyak*1984Skien Atletklubb16372485kg
OK
Åpen -93
1.Amund Tjellaug Løvstad*1989Oslo SK16514637.5kg
OK
2.Martin August Størkson Kvile *1987Oslo SK15426605kg
OK
3.Trond Borgli*1978Halden SI16694580kg
OK
4.Dmitrij Gordejev*1987Jeløy AK14294537.5kg
OK
5.Magnus Lunde*1989Jeløy AK14815525kg
OK
6.Henrik Kolve Thunes*1989Christiania AK15802470kg
OK
7.Erik Linde*1989Jeløy AK16801457.5kg
OK
8.Vegard Nørstebøen*1991Lørenskog AK16999-
OK
9.Simen Reiersen*1990Askim SK16973-
OK
Gjesteløfter Åpen -93
1.Anders Drivenes*1991Sande KK16442567.5kg
OK
Åpen -105
1.Ole Adrian Pedersen*1990Moss SIK15970670kg
OK
2.Eirik Sivertsen*1984Oslo SK15674650kg
OK
3.Rolf-Magne Frøysland*1984IL Kraftsport15783642.5kg
OK
4.Idar Stilluf Karlsen*1988Christiania AK16952-
OK
5.John Anders Terland*1987Jeløy AK14147-
OK
Åpen -120
1.Per Georg Haslie*1980Lenja AK15051-
OK
Åpen +120
1.David Haraldsen*1982Turn og IL National15893-
OK
Veteran 40-49 -74
1.Børge Alslie*1968Moss SIK16721410kg
OK
Gjesteløfter Veteran 40-49 -74
1.Per G. Gåsdal*1968Sjøholt AK16502392.5kg
OK
Veteran 40-49 -120
1.Jarle Adolfsen*1974Høland IL - HIUL styrkeløftklubb16151602.5kg
OK
Veteran 40-49 +120
1.Runar Saxegård*1970Lenja AK14559552.5kg
OK
Veteran 50-59 -83
1.Hans Erik Maack*1966Askim SK10989422.5kg
OK
Veteran 50-59 -93
1.Rolf Sjølli*1965Frogner AK13255-
OK
Veteran 50-59 -105
1.Freddy Svendsen*1962Lenja AK16153540kg
OK
Veteran 50-59 -120
1.Ingar Merli*1965Frogner AK10161635kg
OK
2.Ronny Andersen*1964Nittedal Atletenes Gym og Kraftsportklubb14680545kg
OK
Veteran 60-69 -105
1.Dan Sundby*1956Moss SIK16661460kg
OK
Veteran +70 -74
1.Hans Martin Arnesen*1939IL Kraftsport12319-
OK
Benkpress
Ungdom 14-18 -72
1.Marthe Engskar Ramsrud*1999Oslo SK15806-
OK
Åpen -84
1.Mina Svele*1983IL Kraftsport1651090kg
OK
2.Anne Caroline Thomlevold Tennøe*1991Christiania AK16179-
OK
Veteran 50-59 -72
1.Lene Einarsen*1963IL Kraftsport15703-
OK
Veteran +70 -84
1.Anne Mari Clausen*1942Oslo SK1629852.5kg
OK
Åpen -83
1.Magnus Gjerde*1988Oslo SK16975137.5kg
OK
2.Erling Fasting*1988IL Kraftsport16405-
OK
Åpen -105
1.Andrew S E Andersen Eriksen*1992Lenja AK14665175kg
OK
2.Kim Nygård*1977Oslo SK16026150kg
OK
Veteran 40-49 -93
1.Jostein Nyhus*1972Oslo SK15421160kg
OK
Veteran 40-49 -105
1.Øystein Aas*1974Askim SK12247193.5kg
OK
Veteran 60-69 -105
1.Leif Sydengen*1955Askim SK10033155.5kg
OK

Klubbstatistikk

Klubb Løftere
Askim SK14
Bryggen SK1
Christiania AK7
Frogner AK3
Halden SI4
IL Kraftsport7
Jeløy AK8
KK-671
Lenja AK5
Lørenskog AK4
Moss SIK9
Oslo SK24
Sande KK2
Sjøholt AK1
Totalt: 90