Påmeldingsliste

NM i Styrkeløft, Ungdom, Junior og Veteran 2016

Påmeldingsfrist:09.10.2016
Påmeldingsavgift:600
Gjesteløftere ikke tillatt
Disiplin:Styrkeløft
Type:Utstyr
Løfter Født Klubb Lisensnr Beste resultat Lisens Kvalifisering
Ungdom 14-18 -57
1.Madelen Halvorsen2000Askim SK16257290kg
OK
2.Tiril Egeland Nielsen1999Sandnes AK16494265kg
OK
Ungdom 14-18 -63
1.Julie Antonsen Oseth1998Oslo SK16102402.5kg
OK
Ungdom 14-18 -72
1.Anna Dorthea Espevik1998Odin SK15568460kg
OK
2.Marthine Myhr1999Odin SK16278375kg
OK
3.Eirinn Christiansen Vågene1999Odin SK16982242.5kg
OK
Ungdom 14-18 -84
1.Ida Wallin Eriksen2000Sande KK16682302.5kg
OK
Ungdom 14-18 +84
1.Alexandra Stokka1999Sandnes AK15741442.5kg
OK
Junior 19-23 -52
1.Karen Hesthammer1994Oslo SK15517450kg
OK
Junior 19-23 -57
1.Elise Novum1996Drammen SI15207295kg
OK
2.Ane Karoline Slettbakk Jensen1994TSI Styrkeløft17011285kg
OK
Junior 19-23 -63
1.Lena Sjøl1997Sande KK15284450kg
OK
2. Ingvild Hansen1994Askim SK16222422.5kg
OK
3.Linn Andersen Engevik1993Brumunddal AK16597392.5kg
OK
4.Ruth Sandbak Berge1995Odin SK16053387.5kg
OK
5.Frida Aung1997Oslo SK16715363kg
OK
6.Gunn Siri M. Tjelta1994Ganddal AK15734347.5kg
OK
Junior 19-23 -72
1.Silvia Kapstad1996Førde IL16014550kg
OK
2.Maria Vik Skau1995Oslo SK16333427.5kg
OK
3.Ingri Skogstad Wåde1994KK-6716601362.5kg
OK
4.Emilie Conradi 1995Oslo SK16742337.5kg
OK
Junior 19-23 -84
1.Birgitte Kielsen1996Hommersåk AK15456592.5kg
OK
2.Stine Hamre1995Sande KK16632475kg
OK
3.Linda Zahl Pedersen1995KK-6715661447.5kg
OK
4.Mariam Eltervåg Cisse1994Oslo SK16629392.5kg
OK
Junior 19-23 +84
1.Kine Helene Fossbakk1994IL Kraftsport16019510kg
OK
Veteran 40-49 -52
1.Cathrine Bjelland1973Nittedal Atletenes Gym og Kraftsportklubb14851230kg
OK
Veteran 40-49 -57
1.Ann Kristin Olsen1967Moss SIK10801260.5kg
OK
Veteran 40-49 -63
1.Inger Hedvig Bryn1972Askim SK15235392.5kg
OK
2.Heidi Ottesen Solberg1974Drammen SI14409350.5kg
OK
Veteran 40-49 -84
1.Anette Grøntvedt1971Askim SK16477355kg
OK
2.Therese Eriksen1976Stavanger SK16262332.5kg
OK
Veteran 40-49 +84
1.Eirin Herland1969Ganddal AK16033397.5kg
OK
Veteran 50-59 -63
1.Anita Stavik1965Askim SK14448390kg
OK
2.Grethe Bøe1963IL Kraftsport16022265kg
OK
Veteran 50-59 -72
1.Gro-Berit Stavheim1964Sjøholt AK15409412.5kg
OK
2.Kirsten Vinje1966Lenja AK10483260kg
OK
Ungdom 14-18 -66
1.Oscar Due Wang2000Sande KK16623335kg
OK
Ungdom 14-18 -74
1.Audun Kvitvær1998Rana KK16362517.5kg
OK
2.Eirik Sundeid1999Askim SK16393495kg
OK
3.Henrik Lilleeidet Stenløs1999Fræna AK16883450kg
OK
4.Hans Jørgen Fjeld1999Askim SK16220440kg
OK
5.Ludvik Moen2002Brumunddal AK16961390kg
OK
6.Dominik Dawid Lisiakiewicz1998Brumunddal AK16841370kg
OK
Ungdom 14-18 -83
1.John Ivar Pettersen1999Sandnessjøen SK15967622.5kg
OK
2.Jacob Florelius1998Sande KK16562555kg
OK
3.Mats Bagstevold Næss1999Lenja AK15995500kg
OK
4.Andre Sørlie Nilsen1999Sande KK16903482.5kg
OK
5.Vemund Reime1998Oslo SK16818445kg
OK
6.Niklas Rønning1998Rana KK15824432.5kg
OK
Ungdom 14-18 -93
1.Henrik Hagen1998Oslo SK16152690kg
OK
2.Ali Hamdan1999Sande KK16408683kg
OK
3.Lars-Christian Holmen1998SPUVI16561585kg
OK
4.Henrik Gundersen Lunde2000Ganddal AK16308485kg
OK
Ungdom 14-18 -105
1.Thomas Pedersen1999Askim SK16259560kg
OK
2.Jarl Erik Tveter1999Lenja AK15805452.5kg
OK
Ungdom 14-18 +120
1.Henrik Straume1998Ganddal AK16821502.5kg
OK
Junior 19-23 -74
1.Simon Bråthe Johansen1994Lenja AK15052617.5kg
OK
Junior 19-23 -83
1.Sebastian Daudon Bakken1993Oslo SK15243737.5kg
OK
2.Håkon Danielsen1993Øksfjord AK14781700kg
OK
3.Jostein Fiveltun1994KK-6715372670kg
OK
Junior 19-23 -93
1.Nikolai Slettnes1994Brumunddal AK15834792.5kg
OK
2.Alexander Lancaster1997Ganddal AK15556740kg
OK
3.Aksel Stavheim1995Sjøholt AK15214685kg
OK
4.Ole Henrik Sandbo1995Drammen SI15020630kg
OK
5.Vemund Grindskar1996Bergen SK16273577.5kg
OK
6.Daniel Storebø Hammersland1995Odin SK15369570kg
OK
Junior 19-23 -105
1.Kenneth Jeppesen1993Oslo SK16528757.5kg
OK
2.Andreas Sebastian Sundquist1994Oslo SK15821747.5kg
OK
3.Kristoffer Lund1993Ganddal AK15218725kg
OK
4.Ruben Åge Hansen1995KK-6715983665kg
OK
5.Kristian Lorentzen1994Fræna AK16434607.5kg
OK
6.Håvar Nordgård1993TSI Styrkeløft16901600kg
OK
Junior 19-23 -120
1.Sebastian White1993Ganddal AK15512925kg
OK
2.Julian Sagøy1997KK-6716236855kg
OK
3.Henrik Jensvold1994Røros SK15301855kg
OK
4.Lars Markus Lerdahl1993Sandnes AK15905772.5kg
OK
5.Christoffer Nygård1995Rana KK15917692.5kg
OK
Junior 19-23 +120
1.Jørgen Imingen1993Brumunddal AK14577750kg
OK
2.Theo Orstad1996Stavanger SK16122665kg
OK
Veteran 40-49 -59
1.Eilif Ellefsen1975Lenja AK13191345kg
OK
Veteran 40-49 -74
1.Frode Larsen1968Rana KK13469537.5kg
OK
2.Per G. Gåsdal1968Sjøholt AK16502392.5kg
OK
Veteran 40-49 -83
1.Roy Kjetil Danielsen1972Sandnes AK11126657.5kg
OK
2.Olav Gjeitanger1968Hommersåk AK16066585kg
OK
Veteran 40-49 -93
1.Tommy Nordstø1973Drammen SI16474642.5kg
OK
2.Geir Gregersen1970Sande KK10406600kg
OK
Veteran 40-49 -105
1.Jan-Roger Johansen1967Rana KK10338660kg
OK
2.Odd Arne Opstad1968Fræna AK15331645kg
OK
3.Didrik Brovold1973Brumunddal AK10058597.5kg
OK
4.Trond Grønvold1968Brumunddal AK16745510kg
OK
Veteran 40-49 -120
1.Thomas Puzicha1976Halden SI12742655kg
OK
Veteran 40-49 +120
1.Alexander Nilsson1970Askim SK16189885kg
OK
2.Thorleif Thorsen1974Haugaland AK15056790kg
OK
Veteran 50-59 -74
1.Ketil Sten Olsen1958Lenja AK10229482.5kg
OK
Veteran 50-59 -83
1.Geir Ottar Olsen1965Moss SIK15000630kg
OK
Veteran 50-59 -93
1.Sigve Valentinsen1960Sandnes AK10458755kg
OK
2.Odd Karsten Andersen1966Stavanger SK14250665kg
OK
3.Stig Rune Nielsen1964Sandnes AK11131610kg
OK
Veteran 50-59 -105
1.Geir Runar Korvald1966Drammen SI10416730kg
OK
2.Jarle Hoffmann1963Nes SIL10951562.5kg
OK
3.Bjørn Solberg1964Brumunddal AK13886552.5kg
OK
Veteran 50-59 -120
1.Rune Johansen1957Lenja AK10225672kg
OK
2.Sven Jøran Haugen1961Nes SIL11012660kg
OK
3.Freddy Svendsen1962Lenja AK16153635kg
OK
4.Ronny Andersen1964Nittedal Atletenes Gym og Kraftsportklubb14680545kg
OK
Veteran 50-59 +120
1.Geir Arne Giseth 1966Odin SK14267752.5kg
OK
Veteran 60-69 -83
1.Tormod Andersen1956Lenja AK10218656.5kg
OK
Veteran 60-69 -93
1.Sveinung Egeland1954Hommersåk AK12747572.5kg
OK
Veteran 60-69 -105
1.Egil Fredriksen1950Råsterk KK Tiller16727452.5kg
OK
Veteran 60-69 -120
1.Robert Øren1950Bergen SK11038612.5kg
OK
Veteran +70 -66
1.Rolf A. Halvorsen1941Odin SK13025322.5kg
OK
Veteran +70 -93
1.Arnfinn Skadsem1936Ganddal AK13527445kg
OK
2.Johan Heltene1942IL Jotun15562420kg
OK

Klubbstatistikk

Klubb Løftere Bankett
Askim SK97
Bergen SK10
Brumunddal AK83
Fræna AK30
Førde IL10
Ganddal AK80
Halden SI10
Haugaland AK10
Hommersåk AK36
IL Jotun10
IL Kraftsport10
KK-6764
Lenja AK90
Lørenskog AK20
Moss SIK20
Nes SIL20
Odin SK70
Oslo SK103
Rana KK54
Råsterk KK Tiller10
Ringerike AK10
Røros SK12
Sande KK103
Sandnes AK60
Sandnessjøen SK10
Sjøholt AK30
SPUVI40
Stavanger SK30
TSI Styrkeløft30
Øksfjord AK10
Totalt: 114 32