Påmeldingsliste

Regionsmesterskap i styrkeløft utstyrsfritt

Påmeldingsfrist:01.02.2017
Påmeldingsavgift:400
Gjesteløftere ikke tillatt
Disiplin:Styrkeløft
Type:Utstyrsfritt
Løfter Født Klubb Lisensnr Beste resultat Lisens
Ungdom 14-18 -
1.Tiri Marie Nese*2000Bergen SK17164-
OK
Ungdom 14-18 -57
1.Celine Askvik Faugstad*2000Bergen SK16777-
OK
Ungdom 14-18 -72
1.Marthine Myhr*1999Odin SK16278-
OK
Ungdom 14-18 -84
1.Eirinn Christiansen Vågene*1999Odin SK16982-
OK
Junior 19-23 -57
1.Angela Benedicte Mejia*1994Nordhordland SK17203-
OK
Junior 19-23 -63
1.Seline Sighaug Magnussen*1998Bryggen SK16416-
OK
2.Rikke Sofie Amundsen *1994Bergen SK16078-
OK
Junior 19-23 -72
1.Ruth Sandbak Berge*1995Odin SK16053-
OK
Åpen -52
1.Yaritza Mayquelis Barrera Quintero*1987Atlas SK16489-
OK
Åpen -57
1.Lena Akre Sjo *1992Bergen SK17196-
OK
Åpen -63
1.Signe Elisabeth Belden*1983Stryn Turn & Idrettslag, Styrkeløftgruppa16875-
OK
2.Monica S. Rasmussen*1972Bryggen SK15885-
OK
3.Sunniva Nordskog*1986Odin SK15510-
OK
Åpen -72
1.Ragnhild Hanch Hansen*1987Odin SK15847-
OK
2.Guro Berg*1983Bergen SK16889-
OK
3.Nanna Wanjera Christensen*1987Odin SK16061-
OK
4.Anne Sivertsen*1988Bergen SK16891-
OK
5.Gina Bakke Bolstad*1991Odin SK16900-
OK
Gjesteløfter Åpen -72
1.Stina Christiane Valmestad*1988Sande KK16890-
OK
Åpen -84
1.Isabel Carina Nakken Cloin*1988Bergen SK17109-
OK
2.Jeanette A. Fagerlid*1992Bjørgvin SK17122-
OK
Åpen +84
1.Mariann Dale*1985Bergen SK17040-
OK
2.Ingeborg Marie Endresen *1980Bergen SK17133-
OK
Veteran 40-49 -72
1.Janne Kreuter Bruhn-Henriksen*1971Stryn Turn & Idrettslag, Styrkeløftgruppa17127-
OK
2.Siren Loy*1977Bergen SK17110-
OK
Veteran 40-49 -84
1. Karen Gyda Skålvoll*1971Bjørgvin SK16265-
OK
Veteran 50-59 -72
1.Anne Sofie Skjerlie Engan*1966Odin SK16285-
OK
Veteran 50-59 -84
1.Anne Hellem*1961Bergen SK16240-
OK
Veteran 60-69 -
1.Angela Maria Jansens Torheim*1954Bergen SK17132-
OK
Veteran 60-69 -72
1.Marit K. Rein Wichne*1949Bergen SK16705-
OK
Veteran +70 -63
1.Unni Olsen*1945Bergen SK15228-
OK
Ungdom 14-18 -66
1.Sebastian Bruvik*2000Bergen SK16995-
OK
Ungdom 14-18 -83
1.Adrian Villanger*2000Nordhordland SK16792-
OK
2.Patrick Hilleren Skår*2000Bergen SK17163-
OK
3.Levi Breivik*2000Bergen SK17090-
OK
Ungdom 14-18 -105
1.Aleksander Vold*2002Bergen SK16886-
OK
Ungdom 14-18 -120
1.Thomas Nyheim*1999Nordhordland SK16768-
OK
Junior 19-23 -83
1.Torbjørn Svendsen*1998Nordhordland SK16764-
OK
2.Henrik André Walle*1996Odin SK17200-
OK
Junior 19-23 -105
1.Inge Audun Kjoberg*1995Sogndal IL16781-
OK
2.Benjamin Teigland Jakobsen*1997Atlas SK16419-
OK
Åpen -74
1.Yngve Hopen*1984Odin SK13623-
OK
2.Tim Lokøen*1999Nordhordland SK17115-
OK
Åpen -93
1.Alexander Kirketeig*1979Odin SK12407-
OK
2.Erlend Nygård*1992Bjørgvin SK17145-
OK
3.Sveinung Fosen Simonsen*1989Bergen SK17004-
OK
4.Erlend Fikse*1981Bjørgvin SK16826-
OK
5.Miran Klepo*1983Bjørgvin SK16352-
OK
Åpen -105
1.Christian Skoge*1979Odin SK15415-
OK
2.Espen D. Fosse*1988Bjørgvin SK16575-
OK
3.Knut Havnen Johansen*1989Odin SK15819-
OK
4.Fredrik Harkestad*1992Odin SK16971-
OK
5.James Bevan*1992Odin SK17066-
OK
Åpen -120
1.Hans Marius Liabø*1988Odin SK16576-
OK
2.Stian Solhaug Stor-Re*1991Odin SK15463-
OK
Åpen +120
1.Mattias Hordnes*1986Bjørgvin SK17119-
OK
2.Ørjan Leirheim*1975Odin SK14251-
OK
Veteran 40-49 -83
1.Nils Harald Ekerhovd*1969Bjørgvin SK17162-
OK
Veteran 40-49 -105
1.Torgeir Skoge*1973Odin SK14633-
OK
Veteran 40-49 -120
1.Harald Morten Haug*1969Bjørgvin SK10980-
OK
Veteran 50-59 -83
1.Trond Einar Michelsen*1963Bergen SK16245-
OK
2.Magne Hordvik Olsen*1965Bjørgvin SK17118-
OK
Veteran 50-59 +120
1.Geir Arne Giseth *1966Odin SK14267-
OK
Veteran 60-69 -120
1.Robert Øren*1950Bergen SK11038-
OK

Klubbstatistikk

Klubb Løftere
Atlas SK2
Bergen SK23
Bjørgvin SK10
Bryggen SK2
Nordhordland SK4
Odin SK20
Sogndal IL1
Stryn Turn & Idrettslag, Styrkeløftgruppa2
Totalt: 64