Påmeldingsliste

RM Region Øst utstyrsfritt styrkeløft og benkpress

Påmeldingsfrist:11.08.2017
Påmeldingsavgift:350
Frist etteranmelding:18.08.2017
Avgift etteranmelding:700
Disiplin:Styrkeløft og benkpress
Type:Utstyrsfritt
Løfter Født Klubb Lisensnr Beste resultat Lisens
Gjesteløfter Åpen -63
1.Signe Elisabeth Belden*1983Stryn Turn & Idrettslag, Styrkeløftgruppa16875385kg
OK
Styrkeløft
Ungdom 14-18 -52
1.Emilie Dahl*2001Nes SIL17140240kg
OK
Ungdom 14-18 -57
1.Camilla Syverstad Strøm*1999Askim SK17218225kg
OK
Ungdom 14-18 -72
1.Sandra Nettum Johannessen*1999Askim SK16947290kg
OK
Ungdom 14-18 +84
1.Anine Rosenvinge*1999Askim SK16512345.5kg
OK
Junior 19-23 -72
1.Sandra Persson*1995Oslo SK17029362.5kg
OK
2.Embla Marie Storaas*1996Brumunddal AK17124285kg
OK
Junior 19-23 -84
1.Sara Perez Miquel*1994Oslo SK17205297.5kg
OK
Junior 19-23 +84
1.Malin Ljone*1994Brumunddal AK17263310kg
OK
Åpen -57
1.Melissa Stensrud*1993Nes SIL17403-
OK
2.Hilde Mikkelsen Haugen*1991Brumunddal AK16158-
OK
Åpen -63
1.Linn Hèlen Solbakken Fjeld*1992Askim SK16283325kg
OK
2.Sofia Sandh*1989Oslo SK16812300kg
OK
3.Inger Celine Wikeby*1993Oslo SK16567-
OK
4.Tutta Kristine Hanssen*1989Jeløy AK14356-
OK
Åpen -72
1.Camilla Kløvstad Grønvold*1984Brumunddal AK16680367.5kg
OK
2.Kristin Bakkeli*1992Christiania AK15708360kg
OK
3.Lena Ulven*1987Brumunddal AK17314290kg
OK
4.Camilla Fredriksen*1986Jeløy AK15582290kg
OK
5.Ann Kristin Hovde*1990Oslo SK17206280kg
OK
Åpen -84
1.Camilla Thornquist*1980Askim SK16569345kg
OK
2.Patricia Tvete*1993Lenja AK1663360kg
OK
3.Malin Solberg Hansen*1988Askim SK17144-
OK
4.Heidi Hille Arnesen*1970IL Kraftsport13248-
OK
5.Eilen Pollen*1981Moss SIK17435-
OK
6.Tonje Teig*1990Nes SIL17390-
OK
Åpen +84
1.Stine Mari Forsberg*1985Brumunddal AK16237332.5kg
OK
2.Marte Olborg*1991Oslo SK17370310kg
OK
3.Hege Wold Johansen*1982Halden SI17317-
OK
Veteran 40-49 -57
1.Jane Kvelland Berntsen*1969Christiania AK17197260kg
OK
2.Hege Velten*1973Christiania AK17365240kg
OK
Veteran 40-49 -63
1.Manuela Bakker*1977Lenja AK16981320kg
OK
Veteran 40-49 -84
1.Anne Lindkjenn-Synøve*1969Jeløy AK17446-
OK
Veteran 50-59 -63
1.Anca Buberg*1966Jeløy AK17130280kg
OK
Veteran 50-59 -72
1.Kristin Johansen*1964Brumunddal AK17383277.5kg
OK
2.Inger Ormen Helgestad*1961Jeløy AK16832257.5kg
OK
Veteran 60-69 -63
1.Kirsti Løken*1954Christiania AK17387250kg
OK
Veteran +70 -84
1.Anne Mari Clausen*1942Oslo SK16298225kg
OK
Ungdom 14-18 -53
1.Mats Hytland-Eriksen*2003Askim SK17181-
OK
Ungdom 14-18 -66
1.Jostein Molvig Johannessen*2000Lenja AK16770265kg
OK
2.Simen Johnson Myrvold*2000Moss SIK17186110kg
OK
Ungdom 14-18 -74
1.Ludvik Moen*2002Brumunddal AK16961395kg
OK
2.Gunnar Karlsen*2000Lenja AK16851390kg
OK
Ungdom 14-18 -83
1.Hermann Moen*1999Brumunddal AK17061495kg
OK
2.Mats Bagstevold Næss*1999Lenja AK15995480kg
OK
3.Oliver Buvarp Pettersen*1999Lenja AK15804457.5kg
OK
Ungdom 14-18 -93
1.Eirik Sundeid*1999Askim SK16393-
OK
Ungdom 14-18 -105
1.Amandus Bergersen*2000Oslo SK17156430kg
OK
Gjesteløfter Ungdom 14-18 -105
1.Kim Andre Thrana*2000Brønnøy SK16840545kg
OK
Ungdom 14-18 -120
1.Alexander Hansen*2000Lenja AK17037467.5kg
OK
2.Bjørn Andre S. Westbye*2001Nes SIL17389-
OK
Junior 19-23 -66
1.Kristian Aas*1996Jeløy AK16683407.5kg
OK
2.Frank Kværner*1997Nes SIL16381350kg
OK
Junior 19-23 -74
1.Germe Wimpaye*1996Halden SI16695545kg
OK
2.Sigurd Kjelvik Berg*1994Oslo SK17221530kg
OK
3.Simon Bråthe Johansen*1994Lenja AK15052-
OK
Junior 19-23 -83
1.Vemund Reime*1998Oslo SK16818480kg
OK
2.Patrick Johansen*1997Askim SK16859422.5kg
OK
3.Marius Omarhaug*1995Jeløy AK17450-
OK
4.Joon Dyrud*1994IL Kraftsport17426-
OK
5.Henrik Staal*1996Halden SI17329-
OK
Junior 19-23 -93
1.Sindre Mobraaten*1995Oslo SK17108610kg
OK
2.André Strøm-Larsen*1996Oslo SK17331587.5kg
OK
3.Joel Immanuel Vikesland*1997Brumunddal AK17302575kg
OK
4.Sven Erik Engen*1994Askim SK17142550kg
OK
5.Tor Eivind Høyne*1996Brumunddal AK16699540kg
OK
6.Per Jørgen Gundersen*1998Jeløy AK17058500kg
OK
Junior 19-23 -105
1.Ole Sigurd Lodsby*1994Oslo SK16819550kg
OK
Åpen -66
1.Reggie Delgado*1978Askim SK17320475kg
OK
2.Emil Røvik*1990Nes SIL16563-
OK
Åpen -93
1.Erik Elvsvingen*1990Nes SIL16693690kg
OK
2.Marius Ødegård*1993Brumunddal AK17062520kg
OK
3.Thomas Larsen*1993Askim SK17143-
OK
4.Tord Elvsveen*1986Jeløy AK17400-
OK
Åpen -105
1.Jostein Häckert *1988Lenja AK15211527.5kg
OK
2.Mads Sæløen*1990Oslo SK16566467.5kg
OK
3.Andrew S E Andersen Eriksen*1992Lenja AK14665190kg
OK
4.Torben H. Strømsvik*1992Oslo SK17399-
OK
Åpen -120
1.John Anders Terland*1987Jeløy AK14147667.5kg
OK
2.Hans Andreas Kaasa*1992Askim SK16550-
OK
3.Andre Hoffmann*1988Nes SIL15643-
OK
Veteran 40-49 -59
1.Eilif Ellefsen*1975Lenja AK13191345kg
OK
Veteran 40-49 -105
1.Kim Nygård*1977Oslo SK16026525kg
OK
2.Didrik Brovold*1973Brumunddal AK10058-
OK
Veteran 50-59 -74
1.Ketil Sten Olsen*1958Lenja AK10229490kg
OK
2.Terje Myrvold*1967Moss SIK17072400kg
OK
Veteran 50-59 -83
1.Hans Erik Maack*1966Askim SK10989435kg
OK
Veteran 50-59 -93
1.Ronny Ivan Hegge*1967Lenja AK17041555kg
OK
2.Bjørn Solberg*1964Brumunddal AK13886-
OK
Veteran 50-59 -120
1.Ronny Andersen*1964Lørenskog AK14680600kg
OK
2.Jim Ljungquist*1967Brumunddal AK17313562.5kg
OK
3.Raymond Andersen*1967Lørenskog AK17421-
OK
Veteran 60-69 -105
1.Dan Sundby*1956Moss SIK16661500kg
OK
Veteran 60-69 -120
1.Vidar Alexander Ringvold*1955Brumunddal AK12583527.5kg
OK
Benkpress
Veteran 60-69 -57
1.Audhild Mathiesen*1957Lenja AK10301-
OK
Ungdom 14-18 -83
1.Tov Harald Bergene*1999Jeløy AK17445-
OK
2.Peder Nicolay Nicolaysen*2000Lenja AK17035-
OK
Junior 19-23 -120
1.Halvor Lid*1994Oslo SK16857150kg
OK
Åpen -83
1.John Andre Berger*1987Askim SK16645145kg
OK
Veteran 40-49 -105
1.Øystein Aas*1974Askim SK12247197.5kg
OK
Veteran 40-49 -120
1.Runar Saxegård*1970Lenja AK14559172.5kg
OK
Veteran 50-59 -93
1.Lasse Myrdal*1961Lørenskog AK11514-
OK
Veteran 50-59 -105
1.Tor Granvang*1963Brumunddal AK13213180kg
OK
Veteran 50-59 -120
1.Alf Granvang*1964Brumunddal AK13258195kg
OK
Veteran 50-59 +120
1.Vidar Johansen*1964Christiania AK11233180kg
OK
Veteran 60-69 -105
1.Leif Sydengen*1955Askim SK10033150kg
OK

Klubbstatistikk

Klubb Løftere
Askim SK16
Brumunddal AK18
Brønnøy SK1
Christiania AK5
Halden SI3
IL Kraftsport2
Jeløy AK11
Lenja AK16
Lørenskog AK3
Moss SIK4
Nes SIL8
Oslo SK18
Stryn Turn & Idrettslag, Styrkeløftgruppa1
Totalt: 106