Påmeldingsliste

NM Benkpress utstyrsfritt 2017

Påmeldingsfrist:29.10.2017
Påmeldingsavgift:300
Gjesteløftere ikke tillatt
Disiplin:Benkpress
Type:Utstyrsfritt
Løfter Født Klubb Lisensnr Beste resultat Lisens Kvalifisering
Ungdom 14-18 -52
1.Selma Karoline Matilde Ramberg*2001Tromsø Atletklubb1718558kg
OK
2.Eva Marie Olsen*2000Moss SIK1632155.5kg
OK
Ungdom 14-18 -57
1.Camilla Syverstad Strøm*1999Askim SK1721850kg
OK
Ungdom 14-18 -63
1.Marthine Myhr*1999Odin SK1627892.5kg
OK
2.Nikita Alslie*2000Moss SIK1680272.5kg
OK
3.Stine Solvang*2000Tromsø Atletklubb1727955kg
OK
4.Hedda Halstensen Sivertsen*2001Tromsø Atletklubb1746850kg
OK
Ungdom 14-18 -72
1.Marthe Engskar Ramsrud*1999Oslo SK1580695kg
OK
2.Dina Lorentzen*1999Tromsø Atletklubb1694587.5kg
OK
3.Isabell Adolfsen*1999Askim SK1663177.5kg
OK
4.Sofie Horne*2001Tromsø Atletklubb1725567.5kg
OK
Ungdom 14-18 -84
1.Sandra Nettum Johannessen*1999Askim SK1694760kg
OK
Ungdom 14-18 +84
1.Martine Kristiansen*1999Jeløy AK1639883kg
OK
Junior 19-23 -52
1.Synne Lien*1995Tromsø Atletklubb1747060kg
OK
Junior 19-23 -57
1.Elisabeth Sletten*1995Kristiansand AK1717075kg
OK
Junior 19-23 -63
1.Katrine Sundal Haune*1995Sande KK1644092.5kg
OK
2.Lena Sjøl*1997Sande KK1528487.5kg
OK
3.Benedikte Hoffart Bøhn*1994SPUVI1695867.5kg
OK
Junior 19-23 -72
1.Maren Småbakk Arnesen*1998Tromsø Atletklubb1701492.5kg
OK
2.Stine Marie Hafstad*1994Odin SK1675182.5kg
OK
3.Stella Eide-Olsen*1996Odin SK1556182.5kg
OK
4.Monika Kvam*1994Brumunddal AK1677877.5kg
OK
Junior 19-23 -84
1.Karoline Tanche-Larsen*1995Ganddal AK1694390kg
OK
2.Sofie Sjo Lorentzen*1997Tromsø Atletklubb1723675kg
OK
Junior 19-23 +84
1.Seline Solstad Halleland*1997Haugaland AK17248100kg
OK
Åpen -57
1.Hilde Mikkelsen Haugen*1991Brumunddal AK1615890kg
OK
2.Ann Kristin Olsen*1967Moss SIK1080186kg
OK
3.Synne- Kristin Hoffart Bøhn*1988SPUVI1584172.5kg
OK
Åpen -63
1.Tutta Kristine Hanssen*1989Jeløy AK1435696.5kg
OK
2.Sigrid Kristensen*1993Sande KK1712382.5kg
OK
3.Elise Rosenborg*1993IL Kraftsport1655582.5kg
OK
Åpen -72
1.Stine Liverød*1992Sande KK16686101kg
OK
2.Marte Kjenner*1989Nidarø SK1696287.5kg
OK
3.Linn Hèlen Solbakken Fjeld*1992Askim SK1628385kg
OK
4.Bavan Shafei*1990Oslo SK1651685kg
OK
5.Camilla Hoel*1984Oslo SK1681182.5kg
OK
6.Ruth Kari Krokeide*1989SPUVI1582680kg
OK
7.Jeanette A. Fagerlid*1992Bjørgvin SK1712270kg
OK
Åpen -84
1.Anna Sørlie Heranger*1992Oslo SK1639595kg
OK
2.Marita Christin Heggen Grøtådal*1984Røros SK1718885kg
OK
3.Marita Strømmen*1989Jeløy AK1705185kg
OK
4.Hildegunn Prytz Djupdal*1984Røros SK1678480kg
OK
5.Camilla Thornquist*1980Askim SK1656980kg
OK
6.Eilen Pollen*1981Moss SIK1743575kg
OK
Åpen +84
1.Maria Birkeli*1982Halden SI1474695kg
OK
Veteran 40-49 -57
1.Jane Kvelland Berntsen*1969Christiania AK1719757.5kg
OK
Veteran 40-49 -63
1.Anette Mostad*1974Christiania AK1670465kg
OK
2.Hege Velten*1973Christiania AK1736555kg
OK
Veteran 40-49 -72
1.Anne Lindkjenn-Synøve*1969Jeløy AK1744670kg
OK
2.Grete Nessø*1969Røros SK1046667.5kg
OK
Veteran 40-49 -84
1.Hilde O. Dretvik*1974Røros SK1419690kg
OK
Veteran 40-49 +84
1.Kim Eikefet*1973Odin SK1655185kg
OK
Veteran 50-59 -63
1.Anca Buberg*1966Jeløy AK1713065kg
OK
Veteran 50-59 -72
1.Gro-Berit Stavheim*1964Sjøholt AK1540975kg
OK
Veteran 50-59 -84
1.Anne Sofie Skjerlie Engan*1966Odin SK1628567.5kg
OK
2.Anne Hellem*1961Bergen SK1624060kg
OK
Veteran 60-69 -57
1.Audhild Mathiesen*1957Lenja AK1030165kg
OK
Veteran +70 -63
1.Jorunn Jacobsen*1934Oslo SK1536355kg
OK
Veteran +70 -72
1.Anne Mari Clausen*1942Oslo SK1629852.5kg
OK
Ungdom 14-18 -59
1.Terje Akim Tranås Iversen*2002Drammen SI1709570kg
OK
Ungdom 14-18 -66
1.Mathias Irgemo*1999Skien Atletklubb17458105kg
OK
2.Andre`Bakken*2001SPUVI1742785kg
OK
Ungdom 14-18 -74
1.Hans Jørgen Fjeld*1999Askim SK16220132.5kg
OK
2.Simen Johnson Myrvold*2000Moss SIK17186122.5kg
OK
3.Tov Harald Bergene*1999Jeløy AK17445120kg
OK
4.Oscar Due Wang*2000Sande KK16623100kg
OK
5.Ørjan Solheim Hansen*2001Kristiansand AK17225100kg
OK
6.Sigurd Farstad Iversen*1999SKA-Fræna1731295kg
OK
7.Gunnar Karlsen*2000Lenja AK1685192.5kg
OK
Ungdom 14-18 -83
1.Hermann Moen*1999Brumunddal AK17061130kg
OK
2.Oliver Buvarp Pettersen*1999Lenja AK15804122.5kg
OK
3.Peder Nicolay Nicolaysen*2000Lenja AK17035100kg
OK
4.Mats Bagstevold Næss*1999Lenja AK1599595kg
OK
5.Benjamin Gabriel Havnen*2000Drammen SI1643282.5kg
OK
Ungdom 14-18 -93
1.Ali Hamdan*1999Sande KK16408162.5kg
OK
2.Mathias Hergot*1999KK-6716798142.5kg
OK
3.Andre Sørlie Nilsen*1999Sande KK16903127.5kg
OK
Ungdom 14-18 -105
1.Sigbjørn Marken Smenes*1999Sjøholt AK16800120kg
OK
Ungdom 14-18 -120
1.Isak Stavheim*1999Sjøholt AK15936145kg
OK
2.Sander Jonsås*2000Skien Atletklubb17309120kg
OK
3.Alexander Hansen*2000Lenja AK17037100kg
OK
Junior 19-23 -66
1.Kristian Aas*1996Jeløy AK16683102.5kg
OK
Junior 19-23 -74
1.Markus Hausevik Johnsen*1994Arendal SVK17355142.5kg
OK
Junior 19-23 -83
1.Jacob Florelius*1998Sande KK16562155kg
OK
2.Vemund Reime*1998Oslo SK16818135kg
OK
3.Joon Dyrud*1994IL Kraftsport17426135kg
OK
4.Henrik Staal*1996Halden SI17329132.5kg
OK
5.Petter Seljeskog*1994Oslo SK17154130kg
OK
6.Marius Omarhaug*1995Jeløy AK17450110kg
OK
Junior 19-23 -93
1.André Strøm-Larsen*1996Oslo SK17331175kg
OK
2.Aksel Stavheim*1995Sjøholt AK15214165kg
OK
3.Per Jørgen Gundersen*1998Jeløy AK17058140kg
OK
4.Joel Immanuel Vikesland*1997Brumunddal AK17302135kg
OK
Junior 19-23 -105
1.Ralf A. Male*1994Fræna AK14626177.5kg
OK
2.Martin Løberg*1995Nordhordland SK17386165kg
OK
3.Arve Lingjerde*1995Sogndal IL16793145kg
OK
Junior 19-23 -120
1.Halvor Lid*1994Oslo SK16857160kg
OK
Åpen -59
1.Fredrik Eskil Myrvang*1990Sogndal IL14828142.5kg
OK
Åpen -66
1.Vu Thanh Tuan*1984Kristiansand AK14877141kg
OK
Åpen -74
1.Kai-Remi Berge*1992IL Kraftsport16522125kg
OK
Åpen -83
1.Kim Gundersen*1985Skien Atletklubb14141180kg
OK
2.John Andre Berger*1987Askim SK16645147.5kg
OK
3.Roger Jensen*1985Lenja AK17146142.5kg
OK
4.Andreas Jemtland*1989Skien Atletklubb15628142.5kg
OK
5.Kim Roar Larsen*1981Lenja AK17064132.5kg
OK
6.Tobias Osmundsen*1992Hommersåk AK14466130kg
OK
7.Ole T. Wengstad*1990Fræna AK14525125kg
OK
Åpen -93
1.André Midtby*1991Sandnes AK15037192.5kg
OK
2.Dag Andre Mo*1979Sogndal IL14481182.5kg
OK
3.Tommy Navarsete*1978Sogndal IL12103180kg
OK
4.Marius Jemtland*1986Skien Atletklubb15750180kg
OK
5.Lasse Pettersen*1988SPUVI16691180kg
OK
6.Frode Flinth Westby*1980Halden SI13834162.5kg
OK
7.Amund Tjellaug Løvstad*1989Oslo SK16514155kg
OK
8.Daniel Moy Helgesen*1988Skien Atletklubb17032137.5kg
OK
9.Simen Bjerkreim*1992Hommersåk AK17277132.5kg
OK
Åpen -105
1.Kristoffer S. Eikeland*1989Ganddal AK14226205kg
OK
2.Andreas Hofseth Ervik*1990Fræna AK16435200kg
OK
3.Edvard Heimen*1988Fræna AK14416200kg
OK
4.Mikkel Østreng*1991SPUVI14472170kg
OK
5.Jørgen Aasgård Øyvåg*1982Askim SK16520167.5kg
OK
6.Jan Sigurd Karlsen*1993Askim SK15993157.5kg
OK
7.Daniel Gromstad Martinussen*1983Askim SK15800157.5kg
OK
8.Lars Edvin Samnøy*1984Sande KK13406155kg
OK
Åpen -120
1.Per Marius Hole*1989SPUVI14257190kg
OK
2.Andrew S E Andersen Eriksen*1992Lenja AK14665190kg
OK
3.John Anders Terland*1987Jeløy AK14147162.5kg
OK
Åpen +120
1.Kjell Furesund*1966Fræna AK12702232.5kg
OK
2.Roger Andrè Sellevoll*1978Odin SK16898207.5kg
OK
3.David Haraldsen*1982Moss SIK15893180kg
OK
Veteran 40-49 -59
1.Eilif Ellefsen*1975Lenja AK1319190kg
OK
Veteran 40-49 -74
1.Svein Ove Øglænd*1973Ganddal AK16560140kg
OK
2.Jøran Langset*1977Sande KK13073135.5kg
OK
3.Bjørn-Andre Egerdahl*1970Sandnes AK16746135kg
OK
4.Børge Alslie*1968Moss SIK16721115kg
OK
5.Per G. Gåsdal*1968Sjøholt AK16502102.5kg
OK
Veteran 40-49 -83
1.Kjell Ove Roseth*1973Haugaland AK14904155kg
OK
2.Ove Henning Lorentzen*1971SPUVI17138150kg
OK
3.Anders Rosén*1976IL Kraftsport17456130kg
OK
4.Kjell Bakken*1969SPUVI13371125kg
OK
5.Stig Juul*1975Sjøholt AK17246120kg
OK
Veteran 40-49 -93
1.Frank Gyland*1968Kristiansand AK10581167.5kg
OK
2.Alf-Ivar Hellerud*1969SPUVI10370165kg
OK
3.Frode Berentsen*1976Ganddal AK12335165kg
OK
4.Jostein Nyhus*1972Oslo SK15421162.5kg
OK
5.Erik Solerød-Olafsen*1975Moss SIK17462145kg
OK
6.Ruben Hoffman Gjelsnes*1973Sande KK16652137.5kg
OK
Veteran 40-49 -105
1.Øystein Aas*1974Askim SK12247197.5kg
OK
2.Arild Kråkenes*1968IL Jotun14339155kg
OK
3.Bjørn Anders Hunn*1974Lenja AK17354150kg
OK
Veteran 40-49 -120
1.Runar Saxegård*1970Lenja AK14559172.5kg
OK
2.Jarle Adolfsen*1974Høland IL - HIUL styrkeløftklubb16151165kg
OK
3.Bjarne Havnen*1968Drammen SI15234160kg
OK
Veteran 40-49 +120
1.Georg Øksendal*1973SPUVI13066185kg
OK
2.Jo Ivar Skundberg*1974Brumunddal AK11177180kg
OK
Veteran 50-59 -74
1.Bjørn Astad*1963Oslo SK12234130kg
OK
2.Terje Myrvold*1967Moss SIK17072110kg
OK
Veteran 50-59 -83
1.Lasse Myrdal*1961Lørenskog AK11514135kg
OK
2.Hogne Syversen*1965Lenja AK13857130kg
OK
3.Børre Storjord*1964SPUVI17378125kg
OK
4.Hans Erik Maack*1966Askim SK10989117.5kg
OK
Veteran 50-59 -93
1.Ronny Ivan Hegge*1967Lenja AK17041160kg
OK
2.Bengt Eide-Olsen*1961Odin SK15298150kg
OK
3.Svein Olav Farstad*1965SKA-Fræna11697150kg
OK
4.Steinar Eimstad*1959SPUVI15631120kg
OK
Veteran 50-59 -105
1.Tor Granvang*1963Brumunddal AK13213175kg
OK
2.Nils Espeseter*1959Sogndal IL10739170kg
OK
3.Bjørn Flem*1964Askim SK15270160kg
OK
4.Asgeir Eide-Olsen*1965Odin SK15551142.5kg
OK
5.Bjørn Solberg*1964Brumunddal AK13886135kg
OK
Veteran 50-59 -120
1.Alf Granvang*1964Brumunddal AK13258195kg
OK
2.Per Øivind Fjeld*1963Askim SK12937190kg
OK
3.Jim Ljungquist*1967Brumunddal AK17313182.5kg
OK
4.Raymond Andersen*1967Lørenskog AK17421160kg
OK
Veteran 50-59 +120
1.Vidar Johansen*1964Christiania AK11233190kg
OK
Veteran 60-69 -66
1.Birger Sundstøl*1954Kristiansand AK1211792.5kg
OK
Veteran 60-69 -83
1.Bjarne Synstad*1951IL Kraftsport11816150kg
OK
2.Tormod Andersen*1956Lenja AK10218120kg
OK
3.Mons Terje Skjelvik*1954Bergen Helsesportlag1064895kg
OK
Veteran 60-69 -93
1.Kjell Arne Bøe*1952SKA-Fræna13882150kg
OK
2.John Søtorp*1957Bodø Atletklubb17212130kg
OK
3.Arve Otto Nundal*1955IL Jotun10145125kg
OK
Veteran 60-69 -105
1.Rune Johansen*1957Lenja AK10225150kg
OK
2.Leif Sydengen*1955Askim SK10033150kg
OK
3.Dan Sundby*1956Moss SIK16661130kg
OK
4.Geir Reidar Hestethun*1955IL Jotun14898115kg
OK
Veteran 60-69 -120
1.Vidar Alexander Ringvold*1955Brumunddal AK12583162.5kg
OK
2.Kjetil Løvaas*1953Drammen SI11370160kg
OK
3.Robert Øren*1950Bergen SK11038140kg
OK
Veteran +70 -93
1.Peer Bjaaland*1942Alta AK13355122.5kg
OK
2.Arnfinn Skadsem*1936Ganddal AK1352792.5kg
OK

Klubbstatistikk

Klubb Løftere Bankett
Alta AK11
Arendal SVK10
Askim SK150
Bergen Helsesportlag10
Bergen SK20
Bjørgvin SK10
Bodø Atletklubb11
Brumunddal AK103
Christiania AK40
Drammen SI40
Fræna AK50
Ganddal AK50
Halden SI30
Haugaland AK20
Hommersåk AK22
Høland IL - HIUL styrkeløftklubb10
IL Jotun32
IL Kraftsport50
Jeløy AK100
KK-6710
Kristiansand AK50
Lenja AK150
Lørenskog AK20
Moss SIK110
Nidarø SK10
Nordhordland SK10
Odin SK81
Oslo SK130
Røros SK40
Sande KK110
Sandnes AK20
Sjøholt AK60
SKA-Fræna30
Skien Atletklubb60
Sogndal IL50
SPUVI130
Tromsø Atletklubb80
Totalt: 191 10