Påmeldingsliste

RM styrkeløft / benkpress utstyr

Påmeldingsfrist:31.12.2017
Påmeldingsavgift:400
Frist etteranmelding:07.01.2018
Avgift etteranmelding:800
Disiplin:Styrkeløft og benkpress
Type:Utstyr
Løfter Født Klubb Lisensnr Beste resultat Lisens
Styrkeløft
Ungdom 14-18 -52
1.Emilie Dahl2001Nes SIL17140-
OK
Junior 19-23 -63
1.Frida Aung1997Oslo SK16715-
OK
2.Julie Antonsen Oseth1998Oslo SK16102-
OK
Åpen -57
1.Julie Fosseide1992Oslo SK15579-
OK
Åpen -63
1. Ingvild Hansen1994Askim SK16222-
OK
2.Jenny Marie Johansen1989Oslo SK16224-
OK
Åpen -72
1.Tonje Teig1990Nes SIL17390-
OK
2.Mari Thorshaug Fjell1992Askim SK16279-
OK
Åpen -84
1.Malin Solberg Hansen1988Askim SK17144-
OK
2.Julie Berger Johansen1992Jeløy AK16204-
OK
3.Mariam Eltervåg Cisse1994Oslo SK16629-
OK
Åpen +84
1.Hege Wold Johansen1982Halden SI17317-
OK
2.Stine Mari Forsberg1985Brumunddal AK16237-
OK
3.Marte Olborg1991Oslo SK17370-
OK
Veteran 40-49 +84
1.Ellen Aaserud1971IL Kraftsport11984-
OK
Veteran 50-59 -72
1.Kirsten Vinje1966Lenja AK10483-
OK
Ungdom 14-18 -53
1.Daniel Andersen Nilsen2001Halden SI17580-
OK
Ungdom 14-18 -74
1.Ludvik Moen2002Brumunddal AK16961-
OK
2.Simen Johnson Myrvold2000Askim SK17186-
OK
Ungdom 14-18 -120
1.Bjørn Andre S. Westbye2001Nes SIL17389-
OK
Junior 19-23 -66
1.Frank Kværner1997Nes SIL16381-
OK
Junior 19-23 -83
1.Hermann Moen1999Brumunddal AK17061-
OK
Junior 19-23 -93
1.Fredrik Gylder1998Oslo SK16703-
OK
2.Joel Immanuel Vikesland1997Brumunddal AK17302-
OK
Junior 19-23 -105
1.Thomas Pedersen1999Askim SK16259-
IKKE OK
Åpen -66
1.Hans Erik Folkeseth1989Halden SI14442-
OK
2.Huu Phuoc Lee1993Oslo SK17447-
OK
Åpen -74
1.Simon Bråthe Johansen1994Lenja AK15052-
OK
Åpen -83
1.Ståle Wærness1986Oslo SK16513-
OK
2.Kristian Engdal1986Nes SIL14425-
OK
Åpen -93
1.Erik Elvsvingen1990Nes SIL16693-
OK
2.Frode Flinth Westby1980Halden SI13834-
OK
Åpen -105
1.Bo André Bergan1989Oslo SK14575-
OK
2.Jan Sigurd Karlsen1993Askim SK15993-
OK
3.Kenneth Jeppesen1993Oslo SK16528-
OK
4.Andreas Sebastian Sundquist1994Oslo SK15821-
OK
Åpen -120
1.Andre Hoffmann1988Nes SIL15643-
OK
Veteran 40-49 -59
1.Eilif Ellefsen1975Lenja AK13191-
OK
Veteran 40-49 -120
1.Lars Dalby Markussen1974Halden SI12466-
OK
2.Robert Bekkeli Eide1977Oslo SK15846-
OK
Veteran 50-59 -105
1.Ole Jakob Aas1964Lenja AK16850-
OK
2.Jarle Hoffmann1963Nes SIL10951-
OK
Veteran 50-59 -120
1.Sven Jøran Haugen1961Nes SIL11012-
OK
2.Ronny Andersen1964Nittedal AGK14680-
OK
3.Jim Ljungquist1967Brumunddal AK17313-
OK
Veteran 60-69 -66
1.Egil Walseth1953Nes SIL10288-
OK
Veteran 60-69 -83
1.Tormod Andersen1956Lenja AK10218-
OK
Veteran 60-69 -120
1.Rune Johansen1957Lenja AK10225-
OK
Benkpress
Åpen -63
1.Linn Hèlen Solbakken Fjeld1992Askim SK16283-
OK
Åpen -84
1.Eva Engskar1973IL Kraftsport11290-
OK
Åpen +84
1.Maria Birkeli1982Halden SI14746-
OK
Ungdom 14-18 -66
1.Vetle Skundberg2000Brumunddal AK17552-
OK
Åpen -83
1.John Andre Berger1987Askim SK16645-
OK
Gjesteløfter Åpen -93
1.Roger Navarsete1990Sogndal IL14638-
OK
Veteran 40-49 -105
1.Thomas Puzicha1976Halden SI12742-
OK
Veteran 40-49 -120
1.Pål Guddal1971Askim SK10025-
OK
Veteran 40-49 +120
1.Jo Ivar Skundberg1974Brumunddal AK11177-
OK
Veteran 50-59 -120
1.Terje C. Samuelsen1966Halden SI13097-
OK

Klubbstatistikk

Klubb Løftere
Askim SK9
Brumunddal AK7
Halden SI8
IL Kraftsport2
Lenja AK6
Lørenskog AK1
Moss SIK1
Nes SIL10
Oslo SK13
Sogndal IL1
Totalt: 58