Påmeldingsliste

NM Styrkeløft utstyrsfritt ungdom/junior/veteran 2018

Påmeldingsfrist:18.03.2018
Påmeldingsavgift:600
Gjesteløftere ikke tillatt
Disiplin:Styrkeløft
Type:Utstyrsfritt
Løfter Født Klubb Lisensnr Beste resultat Lisens Kvalifisering
Ungdom 14-18 -52
1.Selma Karoline Matilde Ramberg*2001Tromsø Atletklubb17185262.5kg
OK
2.Emilie Dahl*2001Nes SIL17140244kg
OK
Ungdom 14-18 -63
1.Nikita Alslie*2000Moss SIK16802337.5kg
OK
2.Juliane Slettnes*2001Brumunddal AK17420297.5kg
OK
3.Tonje Emilie Svendsen*2000Skogn IL17646202.5kg
OK
Ungdom 14-18 -72
1.Sofie Horne*2001Tromsø Atletklubb17255347.5kg
OK
2.Marthe Helene Hansen*2000Lenja AK17439242.5kg
OK
Ungdom 14-18 -84
1.Anette Steen Navjord*2002Bodø Atletklubb17153382.5kg
OK
2.Oda Marie Oma Bjånes*2000Stavanger SK17474333kg
OK
3.Malin Daltorp*2000Høland IL og UL17626265kg
OK
Ungdom 14-18 +84
1.Lotte Skarsvåg*2000KK-6716681390kg
OK
Junior 19-23 -52
1.Camilla Vik Nygård*1999Fræna AK17152307.5kg
OK
2.Irina Melkild*1997Øksfjord AK17155292.5kg
OK
Junior 19-23 -57
1.Rebekka Tao Jacobsen*1996Larvik AK16055330kg
OK
2.Elisabeth Sletten*1995Kristiansand AK17170307.5kg
OK
3.Mia Margrethe Ramberg Storstad*1999Tromsø Atletklubb17617280kg
OK
4.Eva Marie Myrvang*1995Askim SK17310267.5kg
OK
Junior 19-23 -63
1.Katrine Sundal Haune*1995Sande KK16440382.5kg
OK
2.Frida Aung*1997Oslo SK16715320kg
OK
3.Tone Sævik*1995Sandnes AK17209320kg
OK
4.Solveig Rongevær*1995Nordhordland SK17114315kg
OK
5.Kristine Røgelstad*1996Odin SK17633290kg
OK
6.Inger Emilie Bryn Mathisen*1997Askim SK17518275kg
OK
7.Tiril Eilertsen*1997Sogndal IL17612272.5kg
OK
8.Åsa Frostad Kjærstad*1997Oslo SK17466255kg
OK
Junior 19-23 -72
1.Dina Lorentzen*1999Tromsø Atletklubb16945412.5kg
OK
2.Malene Joensen*1995Bergen SK17323400kg
OK
3.Sandra Persson*1995Oslo SK17029392.5kg
OK
4.Isabell Adolfsen*1999Askim SK16631382.5kg
OK
5.Stella Eide-Olsen*1996Odin SK15561330kg
OK
6.Veronika Kvalsvik*1995Odin SK17610317.5kg
OK
7.Sarah Nilsen Evensen*1995Skien Atletklubb17457307.5kg
OK
8.Mathea Sunde*1998Fræna AK17547285kg
OK
9.Oda Bjerke*1995Askim SK17540285kg
OK
10.Embla Marie Storaas*1996Brumunddal AK17124282.5kg
OK
Junior 19-23 -84
1.Karoline Tanche-Larsen*1995Ganddal AK16943435.5kg
OK
2.Seline Solstad Halleland*1997Karmøy Styrkeløftklubb17248400.5kg
OK
3.Linda Zahl Pedersen*1995Sandnessjøen SK15661382.5kg
OK
4.Sofie Sjo Lorentzen*1997Tromsø Atletklubb17236357.5kg
OK
5.Naomi Fernandez*1999Karmøy Styrkeløftklubb17247310kg
OK
6.Mina Murud Haugen*1996Christiania AK17262310kg
OK
Junior 19-23 +84
1.Marion Opstad*1996Fræna AK17491317.5kg
OK
Veteran 40-49 -52
1.Nitaya Intanon*1971Nittedal AGK17605185kg
OK
Veteran 40-49 -57
1.Jane Kvelland Berntsen*1969Askim SK17197272.5kg
OK
Veteran 40-49 -63
1.Julie Dahle*1978Askim SK16312367.5kg
OK
2.Manuela Pischel-Bakker *1977Lenja AK16981355kg
OK
3.Anette Heimstad-Aasbø*1974Skien Atletklubb16704272.5kg
OK
4.Hege Velten*1973OPIL17365247.5kg
OK
Veteran 40-49 -72
1.Lise Reierskog*1977Christiania AK16920367.5kg
OK
2.Cecilie Point Pedersen*1978Sandnes AK17658337.5kg
OK
3.Anne Lindkjenn-Synøve*1969Jeløy AK17446317.5kg
OK
4.Martine Olsen Egedius*1975Christiania AK17467315kg
OK
5.Yngvild Svensby*1978Tromsø Atletklubb16950277.5kg
OK
6.Heidi Sighovd*1971IL Kraftsport17587245kg
OK
Veteran 40-49 -84
1.Karen Tvedt*1977Bergen SK16708442.5kg
OK
2.Kristina Grimstad Nordstrand*1978Giske SK16187347.5kg
OK
3.Linda Carina Isaksen *1973Tromsø Atletklubb17179282.5kg
OK
4.Silje Kvitblik Lerhaugen*1978Saltdal SK17455247.5kg
OK
Veteran 40-49 +84
1.Hilde O. Dretvik*1974Røros SK14196407.5kg
OK
2.Birgitte Lorentzen*1975Rana KK17235360kg
OK
3.Eirin Herland*1969Ganddal AK16033317.5kg
OK
Veteran 50-59 -57
1.Hege Henriksen Bubandt *1961Tromsø Atletklubb16803292.5kg
OK
2.Ingeborg Gjone*1961Oslo SK17528247.5kg
OK
Veteran 50-59 -63
1.Irene Johansen*1968Tromsø Atletklubb16804330kg
OK
2.Anca Buberg*1966Jeløy AK17130292.5kg
OK
Veteran 50-59 -72
1.Liv Irene Gunnarsson*1965Christiania AK17001362.5kg
OK
2.Kristin Johansen*1964Frogner AK17383322.5kg
OK
3.Hilde Wahl *1968Trøndertun SK17229315kg
OK
4.Hege Berntsen*1968IL Kraftsport17311310kg
OK
5.Line Solheim*1968Askim SK17512280kg
OK
6.Inger Ormen Helgestad*1961Jeløy AK16832272.5kg
OK
Veteran 50-59 -84
1.Inger Blikra*1961Rana KK10331395kg
OK
2.Gro-Berit Stavheim*1964Sjøholt AK15409363kg
OK
3.Wenche Bratten Myking*1966Bergen SK16714322.5kg
OK
4.Anne Sofie Engan*1966Bergen SK16285287.5kg
OK
Veteran 50-59 +84
1.Rita Pernille Bråthen*1968Rana KK17485367.5kg
OK
2.Anne-Lise Kristiseter*1966Askim SK17043307.5kg
OK
3.Tove Michalsen*1959Rana KK16286300kg
OK
Veteran 60-69 -52
1.Angela Maria Jansens Torheim*1954Bergen SK17132206kg
OK
Veteran 60-69 -57
1.Tove Hansen*1951IL Kraftsport15558204kg
OK
Veteran 60-69 -63
1.Kirsti Løken*1954Askim SK17387250kg
OK
Veteran 60-69 +84
1.Marit Pettersen*1954Drammen SI15887337.5kg
OK
Veteran +70 -72
1.Anne Mari Clausen*1942Oslo SK16298225kg
OK
Ungdom 14-18 -53
1.Daniel Andersen Nilsen*2001Halden SI17580320kg
OK
Ungdom 14-18 -59
1.Marius Philstrøm Karlsen*2001Halden SI17581320kg
OK
Ungdom 14-18 -66
1.Sebastian Bruvik*2000Bergen SK16995484.5kg
OK
2.Lars Engø Monsen*2002Lenja AK17432420kg
OK
3.Filip Andreas Varhaug*2000Sjøholt AK17616397.5kg
OK
4.Thomas Lyse*2000Ganddal AK17369345kg
OK
5.Jostein Molvig Johannessen*2000Lenja AK16770297.5kg
OK
Ungdom 14-18 -74
1.Simen Johnson Myrvold*2000Askim SK17186500kg
OK
2.Oscar Due Wang*2000Sande KK16623417.5kg
OK
3.Marius Arhaug*2000Sjøholt AK17472392.5kg
OK
4.Ørjan Solheim Hansen*2001Kristiansand AK17225385kg
OK
5.Markus Lauritzen Skogli*2002Sande KK16774350kg
OK
Ungdom 14-18 -83
1.Martinn Vik Johansen*2000Bergen SK17601480kg
OK
2.Kasper Høiland Andersen*2000Ganddal AK17607470kg
OK
3.Morten Ness*2000Bergen SK17492465kg
OK
4.Trym Andreassen*2001Tromsø Atletklubb17542452.5kg
OK
5.Simon Lexell-Pedersen*2000Oslo SK17239447.5kg
OK
6.Emil Torjusen*2001Skien Atletklubb17360442.5kg
OK
7.Simon Idsøe*2000Ganddal AK17606395kg
OK
8.Loyd Lancaster*2001Ganddal AK17478387.5kg
OK
9.Misam Raza Naqvi*2000Drammen SI17498367.5kg
OK
10.Benjamin Gabriel Havnen*2000Drammen SI16432357.5kg
OK
11.Runar Diset*2001Saltdal SK16465342.5kg
OK
Ungdom 14-18 -93
1.Torbjørn Nydal*2000Sjøholt AK17471530kg
OK
2.Gabriel Høgberg*2000Sande KK17627500kg
OK
3.Tommy Andre Elvebu*2001Sjøholt AK17449497.5kg
OK
4.Patrick Hilleren Skår*2000Bergen SK17163465kg
OK
5.Levi Breivik*2000Bergen SK17090450kg
OK
6.Gurkan Dede*2000Drammen SI17497417.5kg
OK
7.Victor Stey*2001Oslo SK17217410kg
OK
8.Bendik Skønberg*2000Bergen SK17643400kg
OK
9.Sebastian Malmberg Kopperud*2001Askim SK17625395kg
OK
10.Aleksander Vold*2002Bergen SK16886380kg
OK
Ungdom 14-18 -105
1.Kim Andre Thrana*2000Brønnøy SK16840580kg
OK
2.Khoi Le*2000Askim SK17577560kg
OK
3.Daniel Hoel Andersen*2001Alta AK17459520kg
OK
4.Amandus Bergersen*2000Oslo SK17156507.5kg
OK
5.Henrik Gundersen Lunde*2000Ganddal AK16308487.5kg
OK
6.Mahdi Shahpasand*2000Drammen SI17499375kg
OK
Ungdom 14-18 -120
1.Bjørn Andre S. Westbye*2001Nes SIL17389595kg
OK
2.Alexander Hansen*2000Lenja AK17037475kg
OK
Junior 19-23 -66
1.Daniel Luis Hernandez Gomez Hansen*1997Lenja AK17508468kg
OK
2.Kristian Aas*1996Jeløy AK16683437.5kg
OK
Junior 19-23 -74
1.Germe Wimpaye*1996Halden SI16695546kg
OK
2.Steffan Hansen*1995Askim SK17536452.5kg
OK
3.Sondre Mathias Strand*1999Hundholmen Atletklubb16997425kg
OK
Junior 19-23 -83
1.Chido Nnoli*1997KK-6716334668kg
OK
2.Sindre Mobraaten*1995Oslo SK17108620kg
OK
3.Roger Myrholt*1995Larvik AK17596600kg
OK
4.Jacob Florelius*1998Sande KK16562590kg
OK
5.Simen Mikalsen*1995Karmøy Styrkeløftklubb17307575kg
OK
6.Magnus Egerdahl*1998Sande KK16917537.5kg
OK
7.Mats Olsen*1995Larvik AK17595520kg
OK
8.Vemund Reime*1998Oslo SK16818507.5kg
OK
9.Mats Bagstevold Næss*1999Lenja AK15995502.5kg
OK
10.Martin Stenersen*1995TSI Styrkeløft17325475kg
OK
11.Mats Dragset *1997Jeløy AK16297455kg
OK
12.Jostein Engebretsen*1995Nittedal AGK17614-
OK
Ikke oppnådd!
Junior 19-23 -93
1.Ali Hamdan*1999Sande KK16408710.5kg
OK
2.Sondre Engkvist*1995Tromsø Atletklubb17430660kg
OK
3.Joel Immanuel Vikesland*1997Brumunddal AK17302642.5kg
OK
4.André Strøm-Larsen*1996Oslo SK17331630kg
OK
5.Andre Sørlie Nilsen*1999Sande KK16903620kg
OK
6.Vebjørn Askeland*1995Alta AK15462610kg
OK
7.Isak Berge Sandbak *1996Odin SK16323577.5kg
OK
8.Fredrik Gustavsen*1997Askim SK16350567.5kg
OK
9.Mathias Hergot*1999KK-6716798557.5kg
OK
10.Fredrik Gylder*1998Oslo SK16703550kg
OK
11.Mads Didrik Wickmann*1996Sogndal IL17613550kg
OK
12.Marius Hansen Fornes*1997Oslo SK16805550kg
OK
13.Nicholas Anfinsen*1996Odin SK16176547.5kg
OK
14.Lukas Peder Fjeld Hansen*1995Askim SK17535547.5kg
OK
15.Per Jørgen Gundersen*1998Jeløy AK17058547.5kg
OK
16.Thomas Lillejord*1998Odin SK17665540kg
OK
17.Marton Hodnefjell*1995Ganddal AK16107525kg
OK
18.Vemund Grindskar*1996Bergen SK16273500kg
OK
19.Oskar Knudsen Øvrebø*1995Ganddal AK14757490kg
OK
Junior 19-23 -105
1.Tarald Knudsen Øvrebø*1995Ganddal AK14758720kg
OK
2.Damian Steinke*1997KK-6716732710kg
OK
3.Aksel Stavheim*1995Sjøholt AK15214605kg
OK
4.Arve Lingjerde*1995Sogndal IL16793605kg
OK
5.Even Dysjaland*1995Ganddal AK16215560kg
OK
6.Magnus Helgestad*1997Frogner AK16828557.5kg
OK
7.Sigurd Marheim Watten*1998Sogndal IL17372550kg
OK
8.Joar Finsaas*1999KK-6717076535kg
OK
Junior 19-23 -120
1.Inge Audun Kjoberg*1995Sogndal IL16781707.5kg
OK
2.Ola Stunes Isene*1995Drammen SI17136700kg
OK
3.Espen Vika*1996Odin SK16214645kg
OK
4.Egil Vatne*1995Farsund Atletklubb17375625kg
OK
5.Christoffer Nygård*1995Rana KK15917607.5kg
OK
6.Robin Jarl Tøkje*1998Odin SK16899532.5kg
OK
Junior 19-23 +120
1.Erik Røen*1996Sjøholt AK15784830kg
OK
Veteran 40-49 -59
1.Eilif Ellefsen*1975Lenja AK13191305kg
OK
Veteran 40-49 -83
1.Jøran Langset*1977Sande KK13073612.5kg
OK
2.Anders Rosén*1976IL Kraftsport17456540kg
OK
3.Alf Henrik Dahle*1972Bjørgvin SK15755452.5kg
OK
4.Vebjørn Brastad*1970IL Kraftsport17257452.5kg
OK
Veteran 40-49 -93
1.Frank I. Rydheim*1972Bergen SK13828655.5kg
OK
2.Frode Berentsen*1976Ganddal AK12335645kg
OK
3.Ruben Hoffman Gjelsnes*1973Sande KK16652622.5kg
OK
4.Nils Harald Ekerhovd*1969Bjørgvin SK17162577.5kg
OK
5.Henning Wold*1970Nittedal AGK17603480kg
OK
6.Trond Borgli*1978Halden SI16694400kg
OK
Veteran 40-49 -105
1.Øystein Aas*1974Askim SK12247652.5kg
OK
2.Rastislav Siska Simonsen*1978Bjørgvin SK16371595kg
OK
3.Per Heimseth*1969Florø TIF17464537.5kg
OK
4.Thomas Puzicha*1976Halden SI12742505kg
OK
5.Tor Ole Wardenær*1977Drammen SI17336475kg
OK
6.Ronny Hogne Hagen*1969Odin SK17380395kg
OK
Veteran 40-49 -120
1.Bjørn Gunnar Johansen*1971Brønnøy SK12324800kg
OK
2.Bernt-Erik Bergersen*1978IL Kraftsport16169677.5kg
OK
3.Harald Morten Haug*1969Bjørgvin SK10980627.5kg
OK
4.Georg Øksendal*1973SPUVI13066615kg
OK
5.Robert Bekkeli Eide*1977Oslo SK15846600kg
OK
6.Jarle Adolfsen*1974Høland IL og UL16151597.5kg
OK
Veteran 40-49 +120
1.Alexander Nilsson*1970Askim SK16189752.5kg
OK
2.Ørjan Leirheim*1975Odin SK14251675kg
OK
3.Runar Saxegård*1970Lenja AK14559515kg
OK
Veteran 50-59 -74
1.Per G. Gåsdal*1968Sjøholt AK16502457.5kg
OK
2.Terje Myrvold*1967Askim SK17072415kg
OK
Veteran 50-59 -83
1.Geir Ottar Olsen*1965Jeløy AK15000540kg
OK
2.Geir Bedin*1968Røros SK10463510kg
OK
3.Hans Erik Maack*1966Askim SK10989435kg
OK
Veteran 50-59 -93
1.Bengt Eide-Olsen*1961Odin SK15298572.5kg
OK
2.Ronny Ivan Hegge*1967Lenja AK17041565kg
OK
3.Herner Sæverot*1966Odin SK16574525kg
OK
4.Bjørn Fjell*1964Askim SK17469487.5kg
OK
5.Vidar Kristiansen-Bakke*1965Askim SK11217465kg
OK
6.Bjørn Solberg*1964Brumunddal AK13886462.5kg
OK
7.Oddbjørn Viken*1961Drammen SI17346455kg
OK
8.Bjørn Arne Friis*1960Nesna SK15732432.5kg
OK
9.Magne Hordvik Olsen*1965Bjørgvin SK17118362.5kg
OK
Veteran 50-59 -105
1.Odd Arne Opstad*1968Fræna AK15331672.5kg
OK
2.Tom Harald Holta*1968Stavanger SK11904575kg
OK
3.Ole Jakob Aas*1964Turn og IL National16850520kg
OK
4.Bjørn Flem*1964Askim SK15270472.5kg
OK
5.Asgeir Eide-Olsen*1965Odin SK15551470kg
OK
Veteran 50-59 -120
1.Jim Ljungquist*1967Brumunddal AK17313642.5kg
OK
2.Ronny Andersen*1964Nittedal AGK14680642.5kg
OK
3.Olav H. Trondal*1961Øksfjord AK11258580kg
OK
4.Ove Fosse*1968Stavanger SK17038510kg
OK
5.Bård Arve Havnerås*1962Bjørgvin SK14768465kg
OK
6.Ragnar Woldseth*1965KK-6717522400kg
OK
Veteran 60-69 -83
1.Tormod Andersen*1956Lenja AK10218500kg
OK
Veteran 60-69 -93
1.Dan Sundby*1956Moss SIK16661500kg
OK
2.Erik Borgan*1954Frogner AK14816485kg
OK
3.Morten Rygh*1958Rana KK10345437.5kg
OK
4.Roy Olav Øyvann*1958Nittedal AGK17602425kg
OK
Veteran 60-69 -105
1.Jarle Aaberg*1958Bjørgvin SK14767565kg
OK
2.Eskild Sommernes*1958Rana KK10299455kg
OK
3.Egil Fredriksen*1950Råsterk KK Tiller16727435kg
OK
Veteran 60-69 -120
1.Rune Johansen*1957Lenja AK10225560kg
OK
2.Vidar Alexander Ringvold*1955Brumunddal AK12583532.5kg
OK
Veteran +70 -83
1.Trygve Haave*1939Ganddal AK11872302.5kg
OK
Veteran +70 -93
1.Arnfinn Skadsem*1936Ganddal AK13527372.5kg
OK

Klubbstatistikk

SELECT (SELECT SUM(bankett) AS bankett FROM styrkeloft_pm_pamelding p2 WHERE p2.pm_id = p.pm_id AND p2.klubb_id = p.klubb_id) AS bankett, COUNT(DISTINCT lofter_id) AS loftere, k.klubb_navn, p.klubb_id FROM styrkeloft_pm_pamelding p JOIN styrkeloft_pm_pamelding_rad r ON r.pameldingid = p.id JOIN styrkeloft_klubber k ON k.klubb_id=p.klubb_id WHERE p.pm_id = 353 OR p.pm_id=0 GROUP BY p.klubb_id ORDER BY k.klubb_navn
Warning: mysql_fetch_assoc() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/styrkdkj/public_html/resultatservice_integrasjon/pameldingsliste.php on line 325
Klubb Løftere Bankett
Totalt: 0 0