Påmeldingsliste

NM Styrkeløft utstyrsfritt ungdom/junior/veteran 2018

Påmeldingsfrist:18.03.2018
Påmeldingsavgift:600
Gjesteløftere ikke tillatt
Disiplin:Styrkeløft
Type:Utstyrsfritt
Løfter Født Klubb Lisensnr Beste resultat Lisens Kvalifisering
Ungdom 14-18 -52
1.Selma Karoline Matilde Ramberg*2001Tromsø Atletklubb17185262.5kg
OK
2.Emilie Dahl*2001Nes SIL17140244kg
OK
Ungdom 14-18 -63
1.Nikita Alslie*2000Moss SIK16802337.5kg
OK
2.Juliane Slettnes*2001Brumunddal AK17420297.5kg
OK
3.Tonje Emilie Svendsen*2000Skogn IL17646202.5kg
OK
Ungdom 14-18 -72
1.Sofie Horne*2001Tromsø Atletklubb17255347.5kg
OK
2.Marthe Helene Hansen*2000Lenja AK17439242.5kg
OK
Ungdom 14-18 -84
1.Anette Steen Navjord*2002Bodø Atletklubb17153382.5kg
OK
2.Oda Marie Oma Bjånes*2000Stavanger SK17474333kg
OK
3.Malin Daltorp*2000Høland IL og UL17626265kg
OK
Ungdom 14-18 +84
1.Lotte Skarsvåg*2000KK-6716681390kg
OK
Junior 19-23 -52
1.Camilla Vik Nygård*1999Fræna AK17152307.5kg
OK
2.Irina Melkild*1997Øksfjord AK17155292.5kg
OK
Junior 19-23 -57
1.Rebekka Tao Jacobsen*1996Larvik AK16055330kg
OK
2.Elisabeth Sletten*1995Kristiansand AK17170307.5kg
OK
3.Mia Margrethe Ramberg Storstad*1999Tromsø Atletklubb17617280kg
OK
4.Eva Marie Myrvang*1995Askim SK17310267.5kg
OK
Junior 19-23 -63
1.Katrine Sundal Haune*1995Sande KK16440382.5kg
OK
2.Frida Aung*1997Oslo SK16715320kg
OK
3.Tone Sævik*1995Sandnes AK17209320kg
OK
4.Solveig Rongevær*1995Nordhordland SK17114315kg
OK
5.Kristine Røgelstad*1996Odin SK17633290kg
OK
6.Inger Emilie Bryn Mathisen*1997Askim SK17518275kg
OK
7.Tiril Eilertsen*1997Sogndal IL17612272.5kg
OK
8.Åsa Frostad Kjærstad*1997Oslo SK17466255kg
OK
Junior 19-23 -72
1.Dina Lorentzen*1999Tromsø Atletklubb16945412.5kg
OK
2.Malene Joensen*1995Bergen SK17323400kg
OK
3.Sandra Persson*1995Oslo SK17029392.5kg
OK
4.Isabell Adolfsen*1999Askim SK16631382.5kg
OK
5.Stella Eide-Olsen*1996Odin SK15561330kg
OK
6.Veronika Kvalsvik*1995Odin SK17610317.5kg
OK
7.Sarah Nilsen Evensen*1995Skien Atletklubb17457307.5kg
OK
8.Mathea Sunde*1998Fræna AK17547285kg
OK
9.Oda Bjerke*1995Askim SK17540285kg
OK
10.Embla Marie Storaas*1996Brumunddal AK17124282.5kg
OK
Junior 19-23 -84
1.Karoline Tanche-Larsen*1995Ganddal AK16943435.5kg
OK
2.Seline Solstad Halleland*1997Haugaland AK17248400.5kg
OK
3.Linda Zahl Pedersen*1995KK-6715661382.5kg
OK
4.Sofie Sjo Lorentzen*1997Tromsø Atletklubb17236357.5kg
OK
5.Naomi Fernandez*1999Haugaland AK17247310kg
OK
6.Mina Murud Haugen*1996Christiania AK17262310kg
OK
Junior 19-23 +84
1.Marion Opstad*1996Fræna AK17491317.5kg
OK
Veteran 40-49 -52
1.Nitaya Intanon*1971Nittedal AGK17605185kg
OK
Veteran 40-49 -57
1.Jane Kvelland Berntsen*1969Christiania AK17197272.5kg
OK
Veteran 40-49 -63
1.Julie Dahle*1978Askim SK16312367.5kg
OK
2.Manuela Bakker*1977Lenja AK16981355kg
OK
3.Anette Heimstad-Aasbø*1974Skien Atletklubb16704272.5kg
OK
4.Hege Velten*1973Christiania AK17365247.5kg
OK
Veteran 40-49 -72
1.Lise Reierskog*1977Christiania AK16920367.5kg
OK
2.Cecilie Point Pedersen*1978Sandnes AK17658337.5kg
OK
3.Anne Lindkjenn-Synøve*1969Jeløy AK17446317.5kg
OK
4.Martine Olsen Egedius*1975Christiania AK17467315kg
OK
5.Yngvild Svensby*1978Tromsø Atletklubb16950277.5kg
OK
6.Heidi Sighovd*1971IL Kraftsport17587245kg
OK
Veteran 40-49 -84
1.Karen Tvedt*1977Bergen SK16708442.5kg
OK
2.Kristina Grimstad Nordstrand*1978Giske SK16187347.5kg
OK
3.Linda Carina Isaksen *1973Tromsø Atletklubb17179282.5kg
OK
4.Silje Kvitblik Lerhaugen*1978Saltdal SK17455247.5kg
OK
Veteran 40-49 +84
1.Hilde O. Dretvik*1974Røros SK14196407.5kg
OK
2.Birgitte Lorentzen*1975Rana KK17235360kg
OK
3.Eirin Herland*1969Ganddal AK16033317.5kg
OK
Veteran 50-59 -57
1.Hege Henriksen Bubandt *1961Tromsø Atletklubb16803292.5kg
OK
2.Ingeborg Gjone*1961Oslo SK17528247.5kg
OK
Veteran 50-59 -63
1.Irene Johansen*1968Tromsø Atletklubb16804330kg
OK
2.Anca Buberg*1966Jeløy AK17130292.5kg
OK
Veteran 50-59 -72
1.Liv Irene Gunnarsson*1965Christiania AK17001362.5kg
OK
2.Kristin Johansen*1964Brumunddal AK17383322.5kg
OK
3.Hilde Wahl Berg*1968Trøndertun SK17229315kg
OK
4.Hege Berntsen*1968IL Kraftsport17311310kg
OK
5.Line Solheim*1968Askim SK17512280kg
OK
6.Inger Ormen Helgestad*1961Jeløy AK16832272.5kg
OK
Veteran 50-59 -84
1.Inger Blikra*1961Rana KK10331395kg
OK
2.Gro-Berit Stavheim*1964Sjøholt AK15409363kg
OK
3.Wenche Bratten Myking*1966Bergen SK16714322.5kg
OK
4.Anne Sofie Engan*1966Odin SK16285287.5kg
OK
Veteran 50-59 +84
1.Rita Pernille Bråthen*1968Rana KK17485367.5kg
OK
2.Anne-Lise Kristiseter*1966Askim SK17043307.5kg
OK
3.Tove Michalsen*1959Rana KK16286300kg
OK
Veteran 60-69 -52
1.Angela Maria Jansens Torheim*1954Bergen SK17132206kg
OK
Veteran 60-69 -57
1.Tove Hansen*1951IL Kraftsport15558204kg
OK
Veteran 60-69 -63
1.Kirsti Løken*1954Askim SK17387250kg
OK
Veteran 60-69 +84
1.Marit Pettersen*1954Drammen SI15887337.5kg
OK
Veteran +70 -72
1.Anne Mari Clausen*1942Oslo SK16298225kg
OK
Ungdom 14-18 -53
1.Daniel Andersen Nilsen*2001Halden SI17580320kg
OK
Ungdom 14-18 -59
1.Marius Philstrøm Karlsen*2001Halden SI17581320kg
OK
Ungdom 14-18 -66
1.Sebastian Bruvik*2000Bergen SK16995484.5kg
OK
2.Lars Engø Monsen*2002Lenja AK17432420kg
OK
3.Filip Andreas Varhaug*2000Sjøholt AK17616397.5kg
OK
4.Thomas Lyse*2000Ganddal AK17369345kg
OK
5.Jostein Molvig Johannessen*2000Lenja AK16770297.5kg
OK
Ungdom 14-18 -74
1.Simen Johnson Myrvold*2000Askim SK17186500kg
OK
2.Oscar Due Wang*2000Sande KK16623417.5kg
OK
3.Marius Arhaug*2000Sjøholt AK17472392.5kg
OK
4.Ørjan Solheim Hansen*2001Kristiansand AK17225385kg
OK
5.Markus Lauritzen Skogli*2002Sande KK16774350kg
OK
Ungdom 14-18 -83
1.Martinn Vik Johansen*2000Bergen SK17601480kg
OK
2.Kasper Høiland Andersen*2000Ganddal AK17607470kg
OK
3.Morten Ness*2000Bergen SK17492465kg
OK
4.Trym Andreassen*2001Tromsø Atletklubb17542452.5kg
OK
5.Simon Lexell-Pedersen*2000Oslo SK17239447.5kg
OK
6.Emil Torjusen*2001Skien Atletklubb17360442.5kg
OK
7.Simon Idsøe*2000Ganddal AK17606395kg
OK
8.Loyd Lancaster*2001Ganddal AK17478387.5kg
OK
9.Misam Raza Naqvi*2000Drammen SI17498367.5kg
OK
10.Benjamin Gabriel Havnen*2000Drammen SI16432357.5kg
OK
11.Runar Diset*2001Saltdal SK16465342.5kg
OK
Ungdom 14-18 -93
1.Torbjørn Nydal*2000Sjøholt AK17471530kg
OK
2.Gabriel Høgberg*2000Sande KK17627500kg
OK
3.Tommy Andre Elvebu*2001Sjøholt AK17449497.5kg
OK
4.Patrick Hilleren Skår*2000Bergen SK17163465kg
OK
5.Levi Breivik*2000Bergen SK17090450kg
OK
6.Gurkan Dede*2000Drammen SI17497417.5kg
OK
7.Victor Stey*2001Oslo SK17217410kg
OK
8.Bendik Skønberg*2000Bergen SK17643400kg
OK
9.Sebastian Malmberg Kopperud*2001Askim SK17625395kg
OK
10.Aleksander Vold*2002Bergen SK16886380kg
OK
Ungdom 14-18 -105
1.Kim Andre Thrana*2000Brønnøy SK16840580kg
OK
2.Khoi Le*2000Askim SK17577560kg
OK
3.Daniel Hoel Andersen*2001Alta AK17459520kg
OK
4.Amandus Bergersen*2000Oslo SK17156507.5kg
OK
5.Henrik Gundersen Lunde*2000Ganddal AK16308487.5kg
OK
6.Mahdi Shahpasand*2000Drammen SI17499375kg
OK
Ungdom 14-18 -120
1.Bjørn Andre S. Westbye*2001Nes SIL17389595kg
OK
2.Alexander Hansen*2000Lenja AK17037475kg
OK
Junior 19-23 -66
1.Daniel Luis Hernandez Gomez Hansen*1997Lenja AK17508468kg
OK
2.Kristian Aas*1996Jeløy AK16683437.5kg
OK
Junior 19-23 -74
1.Germe Wimpaye*1996Halden SI16695546kg
OK
2.Steffan Hansen*1995Askim SK17536452.5kg
OK
3.Sondre Mathias Strand*1999Bodø Atletklubb16997425kg
OK
Junior 19-23 -83
1.Chido Nnoli*1997KK-6716334668kg
OK
2.Sindre Mobraaten*1995Oslo SK17108620kg
OK
3.Roger Myrholt*1995Larvik AK17596600kg
OK
4.Jacob Florelius*1998Sande KK16562590kg
OK
5.Simen Mikalsen*1995Haugaland AK17307575kg
OK
6.Magnus Egerdahl*1998Sande KK16917537.5kg
OK
7.Mats Olsen*1995Larvik AK17595520kg
OK
8.Vemund Reime*1998Oslo SK16818507.5kg
OK
9.Mats Bagstevold Næss*1999Lenja AK15995502.5kg
OK
10.Martin Stenersen*1995TSI Styrkeløft17325475kg
OK
11.Mats Dragset *1997Jeløy AK16297455kg
OK
12.Jostein Engebretsen*1995Nittedal AGK17614-
OK
Ikke oppnådd!
Junior 19-23 -93
1.Ali Hamdan*1999Sande KK16408710.5kg
OK
2.Sondre Engkvist*1995Tromsø Atletklubb17430660kg
OK
3.Joel Immanuel Vikesland*1997Brumunddal AK17302642.5kg
OK
4.André Strøm-Larsen*1996Oslo SK17331630kg
OK
5.Andre Sørlie Nilsen*1999Sande KK16903620kg
OK
6.Vebjørn Askeland*1995Alta AK15462610kg
OK
7.Isak Berge Sandbak *1996Odin SK16323577.5kg
OK
8.Fredrik Gustavsen*1997Askim SK16350567.5kg
OK
9.Mathias Hergot*1999KK-6716798557.5kg
OK
10.Mads Didrik Wickmann*1996Sogndal IL17613550kg
OK
11.Marius Hansen Fornes*1997Oslo SK16805550kg
OK
12.Fredrik Gylder*1998Oslo SK16703550kg
OK
13.Lukas Peder Fjeld Hansen*1995Askim SK17535547.5kg
OK
14.Per Jørgen Gundersen*1998Jeløy AK17058547.5kg
OK
15.Nicholas Anfinsen*1996Haugaland AK16176547.5kg
OK
16.Thomas Lillejord*1998Odin SK17665540kg
OK
17.Marton Hodnefjell*1995Ganddal AK16107525kg
OK
18.Vemund Grindskar*1996Bergen SK16273500kg
OK
19.Oskar Knudsen Øvrebø*1995Ganddal AK14757490kg
OK
Junior 19-23 -105
1.Tarald Knudsen Øvrebø*1995Ganddal AK14758720kg
OK
2.Damian Steinke*1997KK-6716732710kg
OK
3.Aksel Stavheim*1995Sjøholt AK15214605kg
OK
4.Arve Lingjerde*1995Sogndal IL16793605kg
OK
5.Even Dysjaland*1995Ganddal AK16215560kg
OK
6.Magnus Helgestad*1997Frogner AK16828557.5kg
OK
7.Sigurd Marheim Watten*1998Sogndal IL17372550kg
OK
8.Joar Finsaas*1999KK-6717076535kg
OK
Junior 19-23 -120
1.Inge Audun Kjoberg*1995Sogndal IL16781707.5kg
OK
2.Ola Stunes Isene*1995Drammen SI17136700kg
OK
3.Espen Vika*1996Odin SK16214645kg
OK
4.Egil Vatne*1995Farsund Atletklubb17375625kg
OK
5.Christoffer Nygård*1995Rana KK15917607.5kg
OK
6.Robin Jarl Tøkje*1998Odin SK16899532.5kg
OK
Junior 19-23 +120
1.Erik Røen*1996Sjøholt AK15784830kg
OK
Veteran 40-49 -59
1.Eilif Ellefsen*1975Lenja AK13191305kg
OK
Veteran 40-49 -83
1.Jøran Langset*1977Sande KK13073612.5kg
OK
2.Anders Rosén*1976IL Kraftsport17456540kg
OK
3.Alf Henrik Dahle*1972Bjørgvin SK15755452.5kg
OK
4.Vebjørn Brastad*1970IL Kraftsport17257452.5kg
OK
Veteran 40-49 -93
1.Frank I. Rydheim*1972Bergen SK13828655.5kg
OK
2.Frode Berentsen*1976Ganddal AK12335645kg
OK
3.Ruben Hoffman Gjelsnes*1973Sande KK16652622.5kg
OK
4.Nils Harald Ekerhovd*1969Bjørgvin SK17162577.5kg
OK
5.Henning Wold*1970Nittedal AGK17603480kg
OK
6.Trond Borgli*1978Halden SI16694400kg
OK
Veteran 40-49 -105
1.Øystein Aas*1974Askim SK12247652.5kg
OK
2.Rastislav Siska Simonsen*1978Bjørgvin SK16371595kg
OK
3.Per Heimseth*1969Florø TIF17464537.5kg
OK
4.Thomas Puzicha*1976Halden SI12742505kg
OK
5.Tor Ole Wardenær*1977Drammen SI17336475kg
OK
6.Ronny Hogne Hagen*1969Odin SK17380395kg
OK
Veteran 40-49 -120
1.Bjørn Gunnar Johansen*1971Brønnøy SK12324800kg
OK
2.Bernt-Erik Bergersen*1978IL Kraftsport16169677.5kg
OK
3.Harald Morten Haug*1969Bjørgvin SK10980627.5kg
OK
4.Georg Øksendal*1973SPUVI13066615kg
OK
5.Robert Bekkeli Eide*1977Oslo SK15846600kg
OK
6.Jarle Adolfsen*1974Høland IL og UL16151597.5kg
OK
Veteran 40-49 +120
1.Alexander Nilsson*1970Askim SK16189752.5kg
OK
2.Ørjan Leirheim*1975Odin SK14251675kg
OK
3.Runar Saxegård*1970Lenja AK14559515kg
OK
Veteran 50-59 -74
1.Per G. Gåsdal*1968Sjøholt AK16502457.5kg
OK
2.Terje Myrvold*1967Askim SK17072415kg
OK
Veteran 50-59 -83
1.Geir Ottar Olsen*1965Moss SIK15000540kg
OK
2.Geir Bedin*1968Røros SK10463510kg
OK
3.Hans Erik Maack*1966Askim SK10989435kg
OK
Veteran 50-59 -93
1.Bengt Eide-Olsen*1961Odin SK15298572.5kg
OK
2.Ronny Ivan Hegge*1967Lenja AK17041565kg
OK
3.Herner Sæverot*1966Odin SK16574525kg
OK
4.Bjørn Fjell*1964Askim SK17469487.5kg
OK
5.Vidar Kristiansen-Bakke*1965Askim SK11217465kg
OK
6.Bjørn Solberg*1964Brumunddal AK13886462.5kg
OK
7.Oddbjørn Viken*1961Drammen SI17346455kg
OK
8.Bjørn Arne Friis*1960Nesna SK15732432.5kg
OK
9.Magne Hordvik Olsen*1965Bjørgvin SK17118362.5kg
OK
Veteran 50-59 -105
1.Odd Arne Opstad*1968Fræna AK15331672.5kg
OK
2.Tom Harald Holta*1968Stavanger SK11904575kg
OK
3.Ole Jakob Aas*1964Lenja AK16850520kg
OK
4.Bjørn Flem*1964Askim SK15270472.5kg
OK
5.Asgeir Eide-Olsen*1965Odin SK15551470kg
OK
Veteran 50-59 -120
1.Jim Ljungquist*1967Brumunddal AK17313642.5kg
OK
2.Ronny Andersen*1964Nittedal AGK14680642.5kg
OK
3.Olav H. Trondal*1961Øksfjord AK11258580kg
OK
4.Ove Fosse*1968Stavanger SK17038510kg
OK
5.Bård Arve Havnerås*1962Bjørgvin SK14768465kg
OK
6.Ragnar Woldseth*1965KK-6717522400kg
OK
Veteran 60-69 -83
1.Tormod Andersen*1956Lenja AK10218500kg
OK
Veteran 60-69 -93
1.Dan Sundby*1956Moss SIK16661500kg
OK
2.Erik Borgan*1954Frogner AK14816485kg
OK
3.Morten Rygh*1958Rana KK10345437.5kg
OK
4.Roy Olav Øyvann*1958Nittedal AGK17602425kg
OK
Veteran 60-69 -105
1.Jarle Aaberg*1958Bjørgvin SK14767565kg
OK
2.Eskild Sommernes*1958Rana KK10299455kg
OK
3.Egil Fredriksen*1950Råsterk KK Tiller16727435kg
OK
Veteran 60-69 -120
1.Rune Johansen*1957Lenja AK10225560kg
OK
2.Vidar Alexander Ringvold*1955Brumunddal AK12583532.5kg
OK
Veteran +70 -83
1.Trygve Haave*1939Ganddal AK11872302.5kg
OK
Veteran +70 -93
1.Arnfinn Skadsem*1936Ganddal AK13527372.5kg
OK

Klubbstatistikk

Klubb Løftere Bankett
Alta AK24
Askim SK1944
Bergen SK130
Bjørgvin SK70
Bodø Atletklubb20
Brumunddal AK70
Brønnøy SK20
Christiania AK80
Drammen SI70
Farsund Atletklubb10
Florø TIF10
Frogner AK20
Fræna AK44
Ganddal AK140
Giske SK10
Halden SI50
Haugaland AK46
Høland IL og UL20
IL Kraftsport60
Jeløy AK60
KK-6770
Kristiansand AK20
Larvik AK30
Lenja AK130
Moss SIK30
Nes SIL20
Nesna SK11
Nittedal AGK50
Nordhordland SK12
Odin SK130
Oslo SK140
Rana KK79
Råsterk KK Tiller10
Røros SK20
Saltdal SK24
Sande KK100
Sandnes AK20
Sjøholt AK80
Skien Atletklubb30
Skogn IL10
Sogndal IL50
SPUVI20
Stavanger SK30
Tromsø Atletklubb110
Trøndertun SK10
TSI Styrkeløft14
Øksfjord AK20
Totalt: 238 78