Påmeldingsliste

RM-UF styrkeløft og benkpress

Påmeldingsfrist:06.05.2018
Påmeldingsavgift:400
Frist etteranmelding:20.05.2018
Avgift etteranmelding:800
Disiplin:Styrkeløft og benkpress
Type:Utstyrsfritt
Løfter Født Klubb Lisensnr Beste resultat Lisens
Styrkeløft
Ungdom 14-18 -57
1.Emilie Dahl*2001Nes SIL17140244kg
OK
Ungdom 14-18 -63
1.Nikita Alslie*2000Moss SIK16802338kg
OK
2.Juliane Slettnes*2001Brumunddal AK17420310kg
OK
Ungdom 14-18 -72
1.Marthe Helene Hansen*2000Lenja AK17439270kg
OK
2.Andrea Christiansen*2000Nes SIL17698-
OK
Ungdom 14-18 -84
1.Malin Daltorp*2000Høland IL - HIUL styrkeløftklubb17626290kg
OK
Ungdom 14-18 +84
1.Tuva Lierhagen*2003Brumunddal AK17707260kg
OK
Junior 19-23 -72
1.Henriette Vigdal*1996Nes SIL17697-
OK
Åpen -57
1.Mari Finsen*1993Askim SK17509302.5kg
OK
Åpen -63
1.Sunniva Nordskog*1986Odin SK15510385kg
OK
2.Kamilla Kolvig*1989Christiania AK16199377.5kg
OK
3.Elise Rosenborg*1993IL Kraftsport16555335kg
OK
4.Jenny Marie Johansen*1989Oslo SK1622480kg
OK
Åpen -72
1.Kristin Hagset*1994Christiania AK16178337.5kg
OK
2.Tonje Marka*1988Nittedal Atletenes Gym og Kraftsportklubb17604290kg
OK
3.Tonje Teig*1990Nes SIL17390290kg
OK
4.Mari Thorshaug Fjell*1992Askim SK16279262.5kg
OK
5.Camilla Meyer-woll*1991Lenja AK17672-
IKKE OK
Åpen -84
1.Eilen Pollen*1981Moss SIK17435382.5kg
OK
2.Amalie Jota*1992Christiania AK17195382.5kg
OK
3.Hanne Bäckmark*1982Christiania AK17266265kg
OK
4.Heidi Hille Arnesen*1970IL Kraftsport13248-
OK
Åpen +84
1.Malin Ljone*1994Brumunddal AK17263385kg
OK
2.Sandra Seehaus Rohde*1987Brumunddal AK17609-
OK
Veteran 40-49 -52
1.Nitaya Intanon*1971Nittedal Atletenes Gym og Kraftsportklubb17605185kg
OK
Veteran 40-49 -57
1.Jane Kvelland Berntsen*1969Christiania AK17197292.5kg
OK
2.Cathrine Bjelland*1973Nittedal Atletenes Gym og Kraftsportklubb14851-
OK
Veteran 40-49 -63
1.Manuela Bakker*1977Lenja AK16981360kg
OK
2.Maria Schoberg*1971Jeløy AK17578255kg
OK
3.Jenny Alvsåker*1978Christiania AK17622220kg
OK
Veteran 40-49 -72
1.Heidi Sighovd*1971IL Kraftsport17587245kg
OK
Veteran 40-49 -84
1.Hege Braathen*1970Frogner AK16261267.5kg
OK
Veteran 50-59 -57
1.Ingeborg Gjone*1961Oslo SK17528252.5kg
OK
Veteran 50-59 -72
1.Kristin Johansen*1964Brumunddal AK17383337.5kg
OK
Veteran 50-59 +84
1.Anne-Lise Kristiseter*1966Askim SK17043317.5kg
OK
Veteran 60-69 -63
1.Kirsti Løken*1954Christiania AK17387250kg
OK
Veteran 60-69 -72
1.Vigdis Hult*1957Nes SIL17769-
OK
Ungdom 14-18 -53
1.Daniel Andersen Nilsen*2001Halden SI17580363kg
OK
Ungdom 14-18 -66
1.Marius Philstrøm Karlsen*2001Halden SI17581340kg
OK
2.Jostein Molvig Johannessen*2000Lenja AK16770297.5kg
OK
Ungdom 14-18 -83
1.Torger Bocianowski*2001Oslo SK17739430kg
OK
2.Tom Viggo Ousland*2001Christiania AK17687415kg
OK
3.Stian Bratten*2001Nes SIL17766-
OK
Ungdom 14-18 -93
1.Sebastian Malmberg Kopperud*2001Askim SK17625412.5kg
OK
2.Elias Pettersen*2000Brumunddal AK17712397.5kg
OK
Ungdom 14-18 -105
1.Amandus Bergersen*2000Oslo SK17156527.5kg
OK
Ungdom 14-18 -120
1.Bjørn Andre S. Westbye*2001Nes SIL17389640kg
OK
Junior 19-23 -66
1.Kristian Aas*1996Jeløy AK16683437.5kg
OK
2.Frank Kværner*1997Nes SIL16381345kg
OK
Junior 19-23 -83
1.Germe Wimpaye*1996Halden SI16695546kg
OK
2.Oliver Buvarp Pettersen*1999Lenja AK15804517.5kg
OK
3.Mats Dragset *1997Jeløy AK16297455kg
OK
4.Jostein Engebretsen*1995Nittedal Atletenes Gym og Kraftsportklubb17614430kg
OK
Junior 19-23 -93
1.Joel Immanuel Vikesland*1997Brumunddal AK17302647.5kg
OK
2.Per Jørgen Gundersen*1998Jeløy AK17058562.5kg
OK
3.Fredrik Søberg*1997Oslo SK17428465kg
OK
Junior 19-23 -105
1.Adrian Haslum Kristiansen*1997Christiania AK17256427.5kg
OK
Junior 19-23 +120
1.Arkadiusz Kowalski*1998Halden SI17582-
OK
Åpen -74
1.Sigurd Kjelvik Berg*1994Oslo SK17221552.5kg
OK
2.Huu Phuoc Lee*1993Oslo SK17447-
OK
3.Michael Rosenberg*1990Brumunddal AK14498-
OK
Åpen -83
1.Roger Jensen*1985Lenja AK17146580kg
OK
2.Christoffer Hovland*1986Christiania AK17401577.5kg
OK
3.Geir Breivik*1986Jeløy AK17042507.5kg
OK
4.Ståle Wærness*1986Oslo SK16513140kg
OK
5.Kai-Remi Berge*1992IL Kraftsport16522132.5kg
OK
6.Kristian Engdal*1986Nes SIL14425-
OK
Åpen -93
1.Erik Elvsvingen*1990Nes SIL16693712.5kg
OK
2.Frode Flinth Westby*1980Halden SI13834565kg
OK
3.Marius Ødegård*1993Brumunddal AK17062520kg
OK
4.Tor Egil Fusdahl*1991Christiania AK17624447.5kg
OK
5.Nicholas Lohrmann*1991Christiania AK17765-
IKKE OK
Åpen -105
1.John Anders Terland*1987Jeløy AK14147655kg
OK
2.Carl Kristian Göransson*1986Brumunddal AK17303590kg
OK
3.Sven Erik Engen*1994Askim SK17142570kg
OK
4.Martin August Størkson Kvile *1987Oslo SK15426567.5kg
OK
5.Jostein Häckert *1988Lenja AK15211535kg
OK
6.Mads Sæløen*1990Oslo SK16566500kg
OK
7.Oscar Andersen*1989Christiania AK17618492.5kg
OK
Åpen -120
1.Carl Petter Sommerseth*1985Oslo SK15438819kg
OK
2.Anders Størvold*1993Oslo SK17007710kg
OK
3.Per Olav Grønningen*1979Frogner AK14562625kg
OK
4.Andre Hoffmann*1988Nes SIL15643545kg
OK
Åpen +120
1.Hans Andreas Kaasa*1992Askim SK16550615kg
OK
Veteran 40-49 -93
1.Trond Borgli*1978Halden SI16694567.5kg
OK
2.Henning Wold*1970Nittedal Atletenes Gym og Kraftsportklubb17603515kg
OK
Veteran 40-49 -105
1.Thomas Puzicha*1976Halden SI12742562.5kg
OK
Veteran 40-49 -120
1.Robert Bekkeli Eide*1977Oslo SK15846600kg
OK
Veteran 40-49 +120
1.Rune Lauvås*1971Moss SIK13855-
OK
2.Riad Sollien*1970Frogner AK17676-
OK
Veteran 50-59 -74
1.Terje Myrvold*1967Askim SK17072415kg
OK
Veteran 50-59 -93
1.Ronny Ivan Hegge*1967Lenja AK17041582.5kg
OK
Veteran 50-59 -105
1.Roger Eriksen*1960Brumunddal AK12275610kg
OK
2.Jarle Hoffmann*1963Nes SIL10951-
OK
Veteran 50-59 -120
1.Raymond Andersen*1967Nittedal Atletenes Gym og Kraftsportklubb17421585kg
OK
2.Tom Johannessen*1968Brumunddal AK17708572.5kg
OK
Veteran 60-69 -66
1.Lars Midtbø*1956Voss SK10668-
OK
Veteran 60-69 -93
1.Roy Olav Øyvann*1958Nittedal Atletenes Gym og Kraftsportklubb17602440kg
OK
Benkpress
Veteran 60-69 -57
1.Audhild Mathiesen*1957Lenja AK1030167.5kg
OK
Ungdom 14-18 -66
1.Vetle Skundberg*2000Brumunddal AK17552105kg
OK
Junior 19-23 -83
1.Henrik Staal*1996Halden SI17329140kg
OK
Åpen -83
1.John Andre Berger*1987Askim SK16645150kg
OK
Veteran 40-49 -105
1.Øystein Aas*1974Askim SK12247192.5kg
OK
2.Tom Espen Eide*1972Nes SIL14360-
OK
Veteran 40-49 -120
1.Pål Guddal*1971Askim SK10025200kg
OK
Veteran 40-49 +120
1.Jo Ivar Skundberg*1974Brumunddal AK11177195kg
OK
Veteran 50-59 -105
1.Bjørn Flem*1964Askim SK15270160kg
OK
Veteran 50-59 -120
1.Sven Jøran Haugen*1961Nes SIL11012-
OK

Klubbstatistikk

Klubb Løftere
Askim SK11
Brumunddal AK14
Christiania AK13
Frogner AK3
Halden SI8
Høland IL - HIUL styrkeløftklubb1
IL Kraftsport4
Jeløy AK6
Lenja AK9
Moss SIK3
Nes SIL14
Nittedal Atletenes Gym og Kraftsportklubb7
Odin SK1
Oslo SK13
Voss SK1
Totalt: 108