Påmeldingsliste

NM Benkpress utstyrsfritt 2018

Påmeldingsfrist:21.10.2018
Påmeldingsavgift:600
Gjesteløftere ikke tillatt
Disiplin:Benkpress
Type:Utstyrsfritt
Løfter Født Klubb Lisensnr Beste resultat Lisens Kvalifisering
Ungdom 14-18 -52
1.Selma Karoline Matilde Ramberg*2001Tromsø Atletklubb1718576kg
OK
Ungdom 14-18 -57
1.Eva Marie Olsen*2000Jeløy AK1632160kg
OK
2.Mila Cheyenne Pischel*2004Lenja AK1784942.5kg
OK
Ungdom 14-18 -63
1.Nikita Alslie*2000Moss SIK1680280kg
OK
2.Mariell Hetlesæter Morken*2003Bergen SK1784752.5kg
OK
Ungdom 14-18 -72
1.Beate Svendsen*2000Haugaland AK1753370kg
OK
Ungdom 14-18 -84
1.Sofie Horne*2001Tromsø Atletklubb1725577.5kg
OK
Ungdom 14-18 +84
1.Malin Daltorp*2000Høland IL og UL1762670kg
OK
Junior 19-23 -57
1.Elisabeth Sletten*1995Kristiansand AK1717075kg
OK
2.Mia Margrethe Ramberg Storstad*1999Tromsø Atletklubb1761765kg
OK
Junior 19-23 -63
1.Lena Sjøl*1997Sande KK1528492.5kg
OK
2.Stella Eide-Olsen*1996Odin SK1556187.5kg
OK
3.Kristine Røgelstad*1996Odin SK1763372.5kg
OK
4.Solveig Rongevær*1995Nordhordland SK1711470kg
OK
5.Sunniva Abrahamsen*1997Odin SK1762360kg
OK
6.Anna D. Abrahamsen*1997Odin SK1786560kg
OK
Junior 19-23 -72
1.Maren Småbakk Arnesen*1998Tromsø Atletklubb17014100kg
OK
2.Marthine Myhr*1999Odin SK1627897.5kg
OK
3.Sarah Nilsen Evensen*1995Skien Atletklubb1745795kg
OK
Junior 19-23 -84
1.Seline Solstad Halleland*1997Karmøy Styrkeløftklubb17248117kg
OK
Junior 19-23 +84
1.Marion Opstad*1996Fræna AK1749187.5kg
OK
Junior 19-23 - Funksjonshemmet -72
1.Ida Elisabeth Nordvik*1998Bergen SK1571260kg
OK
Åpen -52
1.Mari Kristin Kolsrud Bjerke*1986Sande KK1765360kg
OK
Åpen -57
1.Ann Kristin Olsen*1967Jeløy AK1080190.5kg
OK
2.Lisa Marie Olufsen*1993Sandnes AK1691855kg
OK
3.Marthe Farstad*1994Fræna AK1787855kg
OK
Åpen -63
1.Julie Dahle*1978Askim SK1631292.5kg
OK
2.Linn Hèlen Solbakken Fjeld*1992Askim SK1628385kg
OK
3.Ruth Kari Hole*1989SPUVI1582682.5kg
OK
4.Benedikte Hoffart Bøhn*1994SPUVI1695880kg
OK
5.Frida Birgitte Espenes*1981Atlas SK1783477.5kg
OK
6.Hege Opheim Kaland*1986Sotra Kraftsportklubb1781062.5kg
OK
Åpen -72
1.Sunniva Nordskog*1986Odin SK1551095kg
OK
2.Anita Camilla Bratland*1989Bryggen SK1780377.5kg
OK
3.Renathe Hæggernes Rong*1989Sotra Kraftsportklubb1785075kg
OK
4.Emilie Rastum*1994Odin SK1787567.5kg
OK
5.Tine-Karoline Fermann Thorbjørnsen*1982Tromsø Atletklubb1751465kg
OK
Åpen -84
1.Karoline Tanche-Larsen*1995Ganddal AK16943100kg
OK
2.Eilen Pollen*1981Moss SIK1743595kg
OK
3.Marita Christin Heggen Grøtådal*1984Røros SK1718895kg
OK
4.Marthe Stavik Aas*1991Fræna AK1437285kg
OK
5.Amalie Jota*1992Christiania AK1719585kg
OK
6.Hildegunn Djupdal*1984Røros SK1678482.5kg
OK
7.Gunn Aarmo*1984Melhus IL1632580kg
OK
8.Jeanette A. Fagerlid*1992Bjørgvin SK1712277.5kg
OK
Åpen +84
1.Siv Bjørkestrand*1973Odin SK16783115kg
OK
2.Hildeborg J. Hugdal*1983Sauda IL13069100kg
OK
3.Maria Birkeli*1982Halden SI1474692.5kg
OK
Veteran 40-49 -52
1.Cathrine Bjelland*1973Nittedal AGK1485145kg
OK
Veteran 40-49 -57
1.Jane Kvelland Berntsen*1969Askim SK1719765kg
OK
2.Linn Therese Botnen Hætlesæther*1978Bergen SK1784655kg
OK
Veteran 40-49 -63
1.Manuela Pischel-Bakker *1977Lenja AK1698180kg
OK
2.Marianne Engebø*1970Førde IL1226175kg
OK
Veteran 40-49 -72
1.Grete Nessø*1969Røros SK1046677.5kg
OK
Veteran 40-49 -84
1.Hilde O. Dretvik*1974Røros SK1419692.5kg
OK
Veteran 40-49 +84
1.Kim Eikefet*1973Odin SK1655195kg
OK
Veteran 50-59 -72
1.Line Solheim*1968Askim SK1751262.5kg
OK
Veteran 50-59 -84
1.Gro-Berit Stavheim*1964Sjøholt AK1540977.5kg
OK
2.Mette Øvstegård*1965Bergen SK1586565kg
OK
3.Wenche Bratten Myking*1966Bergen SK1671465kg
OK
Veteran 50-59 +84
1.Anne Sofie Engan*1966Odin SK1628572.5kg
OK
2.Anne Hellem*1961Bergen SK1624062.5kg
OK
Veteran 60-69 -52
1.Angela Maria Jansens Torheim*1954Bergen SK1713244kg
OK
Veteran 60-69 -57
1.Audhild Mathiesen*1957Lenja AK1030169kg
OK
Veteran 60-69 -63
1.Anne Lise Sæthre *1957Bergen SK1739145kg
OK
Veteran 60-69 +84
1.Brith Schjelderup Ediassen*1957Bergen SK1774850kg
OK
Ungdom 14-18 -59
1.Terje Akim Tranås Iversen*2002Drammen SI1709572.5kg
OK
Ungdom 14-18 -66
1.Lars Engø Monsen*2002Lenja AK17432120kg
OK
Ungdom 14-18 -74
1.Ørjan Solheim Hansen*2001Kristiansand AK17225107.5kg
OK
2.Kristoffer Olsen*2002Sande KK1762992.5kg
OK
Ungdom 14-18 -83
1.Simen Johnson Myrvold*2000Askim SK17186155.5kg
OK
2.Kasper Høiland Andersen*2000Ganddal AK17607125kg
OK
3.Einar Naveen Møen*2002Bergen SK17588107.5kg
OK
4.Jens Snarset*2001SPUVI1770192.5kg
OK
5.Markus Lauritzen Skogli*2002Sande KK1677487.5kg
OK
Ungdom 14-18 -93
1.Aaron Isaak Valencia*2002Bjørgvin SK17919125kg
OK
Ungdom 14-18 -105
1.Thomas Johannessen*2003Nordhordland SK17867105kg
OK
Ungdom 14-18 -120
1.Daniel Bolme*2001SKA-Fræna17621112.5kg
OK
Junior 19-23 -66
1.Steffan Hansen*1995Askim SK17536132.5kg
OK
2.Stian Lid Lervik*1996Veafjorden Atletklubb17819112.5kg
OK
3.Thomas Rodem*1995IL Kraftsport17892110kg
OK
Junior 19-23 -74
1.Vetle Tveitane*1997SPUVI17859120kg
OK
2.Sigurd Farstad Iversen*1999SKA-Fræna17312112.5kg
OK
3.Hossein Sharifi *1998Bjørgvin SK17091110kg
OK
Junior 19-23 -83
1.Henrik Staal*1996Halden SI17329147.5kg
OK
2.Ulrikk Odd Braathen Freng*1995Skien Atletklubb17762147.5kg
OK
3.Vemund Reime*1998Oslo SK16818140kg
OK
4.Oliver Buvarp Pettersen*1999Lenja AK15804135kg
OK
5.Magnus Eide Knutsen*1998Odin SK17721130kg
OK
6.David Eltervåg*1998Sandnes AK16684130kg
OK
7.Fredrik Søberg*1997Oslo SK17428122.5kg
OK
Junior 19-23 -93
1.André Strøm-Larsen*1996Oslo SK17331180kg
OK
2.Jacob Florelius*1998Sande KK16562170kg
OK
3.Isak Berge Sandbak *1996Odin SK16323162.5kg
OK
4.Fredrik Gustavsen*1997Askim SK16350155kg
OK
5.Benjamin Rastum*1999Odin SK17703152.5kg
OK
Junior 19-23 -105
1.Joakim Pedersen Liljeberg*1997Oslo SK16423203kg
OK
Junior 19-23 -120
1.Aksel Stavheim*1995Sjøholt AK15214170kg
OK
2.Martin Løberg*1995Nordhordland SK17386167.5kg
OK
3.Magnus Horgen*1998Bergen SK17576127.5kg
OK
Åpen -59
1.Fredrik Eskil Myrvang*1990Sogndal IL14828155kg
OK
Åpen -66
1.Vu Thanh Tuan*1984Kristiansand AK14877135kg
OK
Åpen -74
1.John Andre Berger*1987Askim SK16645155kg
OK
2.Torkild Bjorvand*1982Oslo SK17726135kg
OK
3.Kolbjørn Kverme Ronold*1992Ganddal AK15289130kg
OK
Åpen -83
1.Kim Gundersen*1985Skien Atletklubb14141195.5kg
OK
2.Jan Christian Forgard*1989OPIL17798147.5kg
OK
3.Jo Steffen Knudsen*1986Sandnes AK13746140kg
OK
4.Miran Klepo*1983Bjørgvin SK16352135kg
OK
Åpen -93
1.Marius Jemtland*1986Skien Atletklubb15750180kg
OK
2.Espen Narum*1989Kristiansand AK17357177.5kg
OK
3.Alf-Ivar Hellerud*1969SPUVI10370172.5kg
OK
4.Frode Flinth Westby*1980Halden SI13834172.5kg
OK
5.Jarle Bjørgo Onarheim*1992Odin SK17287160kg
OK
6.Storm Martinussen*2002Tromsø Atletklubb17768140kg
OK
Åpen -105
1.Edvard Heimen*1988Fræna AK14416210kg
OK
2.Andreas Hofseth Ervik*1990Fræna AK16435190kg
OK
3.Ralf A. Male*1994Fræna AK14626187.5kg
OK
4.Lars Markus Lerdahl*1993Sandnes AK15905165kg
OK
5.Vahid Shariatifar*1990Arendal SVK17641165kg
OK
6.Martin Gaare Bakke*1986Røros SK14025160kg
OK
7.Torgeir Særsten*1991Odin SK17635157.5kg
OK
Åpen -120
1.Martin Borgland Rønning*1984Oslo SK14579207.5kg
OK
2.Stian Tysse*1989Odin SK17379207.5kg
OK
3.Per Marius Hole*1989SPUVI14257205kg
OK
4.Hans Marius Liabø*1988Odin SK16576175kg
OK
5.Magnus Grådal*1989Røros SK17339172.5kg
OK
6.Sebastian White*1993Ganddal AK15512150kg
OK
Åpen +120
1.Kjell Furesund*1966Fræna AK12702222.5kg
OK
2.Ørjan Leirheim*1975Odin SK14251197.5kg
OK
3.Sindre Skare*1991Sotra Kraftsportklubb17792150kg
OK
Åpen - Funksjonshemmet -83
1.Frode Fyllingsnes*1990Nordhordland SK15574110kg
OK
Veteran 40-49 -66
1.Eilif Ellefsen*1975Lenja AK1319190kg
OK
Veteran 40-49 -74
1.Bjørn-Andre Egerdahl*1970Sandnes AK16746142.5kg
OK
Veteran 40-49 -83
1.Ove Henning Lorentzen*1971SPUVI17138162.5kg
OK
2.Kjell Ove Roseth*1973Haugaland AK14904160.5kg
OK
3.Ole Andreas Ådnanes*1972Sandnes AK12058132.5kg
OK
4.Torgeir Trondsen*1970Fræna AK14248130kg
OK
5.Gisle Fjæren*1970Odin SK15897125kg
OK
Veteran 40-49 -93
1.Trond Borgli*1978Halden SI16694177.5kg
OK
2.Frode Berentsen*1976Ganddal AK12335170kg
OK
3.Helge Sviland*1975Sandnes AK11877140kg
OK
4.Stein Presthagen*1975Røros SK17664100kg
OK
Veteran 40-49 -105
1.Øystein Aas*1974Askim SK12247192.5kg
OK
2.Thomas Lilleborgen*1976Turn og IL National17754160kg
OK
3.Torgeir Skoge*1973Odin SK14633155kg
OK
4.Bjørn Anders Hunn*1974Lenja AK17354155kg
OK
5.Frank I. Rydheim*1972Bergen SK13828155kg
OK
6.Henning Tornes*1976Sandnes AK11968145kg
OK
7.Morten A. Middelthon*1978Sandnes AK16937100kg
OK
Veteran 40-49 -120
1.Pål Guddal*1971Askim SK10025202.5kg
OK
2.Harald Morten Haug*1969Bjørgvin SK10980165kg
OK
Veteran 40-49 +120
1.Roger Andrè Sellevoll*1978Odin SK16898202.5kg
OK
2.Georg Øksendal*1973SPUVI13066200kg
OK
3.Jarle Adolfsen*1974Høland IL og UL16151165kg
OK
Veteran 50-59 -74
1.Per G. Gåsdal*1968Sjøholt AK16502115kg
OK
2.Terje Myrvold*1967Askim SK17072112.5kg
OK
3.Steffen Sandene*1966Førde IL1785575kg
OK
Veteran 50-59 -83
1.Sigve Valentinsen*1960Sandnes AK10458150kg
OK
2.Børre Storjord*1964SPUVI17378130kg
OK
3.Arve Olsson*1967Askim SK16711120kg
OK
Veteran 50-59 -93
1.Ronny Ivan Hegge*1967Lenja AK17041162.5kg
OK
2.Svein Olav Farstad*1965SKA-Fræna11697160kg
OK
3.Bengt Eide-Olsen*1961Odin SK15298155kg
OK
4.Stig Rune Nielsen*1964Sandnes AK11131120kg
OK
5.Steinar Eimstad*1959SPUVI15631120kg
OK
6.Magne Hordvik Olsen*1965Bjørgvin SK1711890kg
OK
Veteran 50-59 -105
1.Tor Granvang*1963Brumunddal AK13213172.5kg
OK
2.Odd Arne Opstad*1968Fræna AK15331170kg
OK
3.Bjørn Flem*1964Askim SK15270160kg
OK
4.Asgeir Eide-Olsen*1965Odin SK15551147.5kg
OK
Veteran 50-59 -120
1.Alf Granvang*1964Brumunddal AK13258190kg
OK
2.Raymond Andersen*1967Nittedal AGK17421185kg
OK
3.Geir Arne Giseth *1966Odin SK14267162.5kg
OK
4.Arild Kråkenes*1968IL Jotun14339147.5kg
OK
5.Freddy Svendsen*1962Lenja AK16153135kg
OK
Veteran 50-59 +120
1.Ronny Andersen*1964Nittedal AGK14680162.5kg
OK
2.Bjørn Grønvold*1967Sande KK13659162.5kg
OK
Veteran 60-69 -66
1.Birger Sundstøl*1954Kristiansand AK1211787.5kg
OK
Veteran 60-69 -74
1.Ketil Sten Olsen*1958Lenja AK10229113kg
OK
2.Arild Bomark*1954Sandnes AK1243697.5kg
OK
Veteran 60-69 -83
1.Bjarne Synstad*1951IL Kraftsport11816152.5kg
OK
2.Anders Sandvik*1958Fræna AK17649120kg
OK
3.Tormod Andersen*1956Lenja AK10218110kg
OK
4.Rolf Andreas Søtorp*1958Lørenskog AK17872110kg
OK
Veteran 60-69 -93
1.Kjell Arne Bøe*1952SKA-Fræna13882150kg
OK
2.John Søtorp*1957Bodø Atletklubb17212130kg
OK
3.Arve Otto Nundal*1955IL Jotun10145120kg
OK
Veteran 60-69 -105
1.Jarle Aaberg*1958Bjørgvin SK14767155kg
OK
2.Rune Johansen*1957Lenja AK10225147.5kg
OK
3.Leif Sydengen*1955Askim SK10033145kg
OK
4.Geir Reidar Hestethun*1955IL Jotun14898110kg
OK
Veteran 60-69 -120
1.Kjetil Løvaas*1953Drammen SI11370165kg
OK
2.Robert Øren*1950Bergen SK11038145kg
OK
Veteran +70 -83
1.Peer Bjaaland*1942Alta AK13355110kg
OK
2.Steven Michael Neichin*1944Høland IL og UL1636185kg
OK
Veteran +70 -93
1.Egil Kroknes*1946Halden SI1047785kg
OK
Veteran +70 -105
1.Truls Kristensen*1939Askim SK11070110kg
OK

Klubbstatistikk

Klubb Løftere Bankett
Alta AK12
Arendal SVK10
Askim SK141
Atlas SK110
Bergen SK130
Bjørgvin SK620
Bodø Atletklubb12
Brumunddal AK22
Bryggen SK10
Christiania AK20
Drammen SI20
Fræna AK100
Førde IL20
Ganddal AK50
Halden SI56
Haugaland AK20
Høland IL og UL33
IL Jotun34
IL Kraftsport20
Karmøy Styrkeløftklubb10
Kristiansand AK50
Lenja AK120
Lørenskog AK11
Melhus IL10
Moss SIK40
Nittedal AGK30
Nordhordland SK40
Odin SK240
OPIL10
Oslo SK60
Røros SK70
Sande KK52
Sandnes AK130
Sauda IL10
Sjøholt AK30
SKA-Fræna40
Skien Atletklubb40
Sogndal IL10
Sotra Kraftsportklubb30
SPUVI110
Tromsø Atletklubb60
Turn og IL National10
Veafjorden Atletklubb10
Totalt: 198 53