Påmeldingsliste

Nasjonalt ungdom og juniorstevne

Påmeldingsfrist:28.05.2011
Påmeldingsavgift:300
Disiplin:Styrkeløft
Type:Med utstyr og utstyrsfritt
Løfter Født Klubb Lisensnr Beste resultat Lisens
Ungdom 14-18 -84
1.Oda Elise Refring1997Moss SIK15265-
OK
Junior 19-23 -52
1.Caroline Hanssen1991Moss SIK14972302.5kg
OK
Junior 19-23 -63
1.Maria Aas Løseth1992Fræna AK14447347.5kg
OK
2.Ida- Mari Torgersen1991SPUVI14786270kg
OK
Junior 19-23 -84
1.Mariann Lunde Hugdal1989Stavanger SK15203217.5kg
OK
Ungdom 14-18 -53
1.Benjamin Danielsen1996Øksfjord AK15326195kg
OK
Ungdom 14-18 -59
1.Roy Eskil Aune1993Fræna AK1517362.5kg
OK
Ungdom 14-18 -66
1.Simon Bråthe Johansen1994Lenja AK15052487.5kg
OK
2.Henrik Rønning1995Brumunddal AK15290307.5kg
OK
3.Daði Már Jónsson1994Island0-
IKKE OK
Ungdom 14-18 -74
1.Sebastian Daudon Bakken1993Oslo SK15243480kg
OK
2.Anders Edvardsen Næs1995Lenja AK15240370kg
OK
3.Halldor Arnason1995Stavanger SK15200307.5kg
OK
4.Steinar Freyr Hafsteinsson1994Island0-
IKKE OK
5.Davíð Birgisson1994Island0-
IKKE OK
Ungdom 14-18 -83
1.Thomas Steinnes Nordqvist1993Sande KK14671520kg
OK
2.Aksel Stavheim1995Sjøholt AK15214417.5kg
OK
3.Dennis Sivertsen1995Alta AK15272392.5kg
OK
4.Henrik Nilsen1993Lenja AK15305365kg
OK
5.Ellert Björn Ómarsson1994Island0-
IKKE OK
Ungdom 14-18 -93
1.Kristoffer Østby1994Ottestad Kast og Styrkeløft15246482.5kg
OK
2.Ralf A. Male1994Fræna AK14626430kg
OK
Ungdom 14-18 -105
1.Morten E. Linge1993Stavanger SK15024615kg
OK
2.Geir Andre Stubberud1993Sande KK14750580kg
OK
3.Henrik Jensvold1994Røros SK15301505kg
OK
4.Gudsteinn Arnason1993Stavanger SK15198477.5kg
OK
5.Runar Johannes Garden1995Øksfjord AK14782475kg
OK
6.Markus Krøyseth1995Øksfjord AK14780387.5kg
OK
Ungdom 14-18 -120
1.Fredrik Sørbø1993Sande KK14370692.5kg
OK
2.Nicolai K. Titlestad1994Odin SK15047642.5kg
OK
Junior 19-23 -53
1.Fredrik Eskil Myrvang1990Sogndal IL14828122.5kg
OK
Junior 19-23 -66
1.Kim Engen1990Oslo SK15140412.5kg
OK
Junior 19-23 -83
1.Kenneth Hagen1990Brumunddal AK15066595kg
OK
2.Sindre Åseli1992Oslo SK15144540kg
OK
3.Martin Bellika1992Alta AK15050477.5kg
OK
4.André Midtby1991Sande KK15037300kg
OK
5.Asbjørn Lunde Brekke1992Stavanger SK15320-
OK
Junior 19-23 -93
1.Julian Lysvand1991Steinkjer SK14694700kg
OK
2.Erik Fredriksen1992Brumunddal AK14863660kg
OK
3.Edvard Heimen1988Fræna AK14416650kg
OK
4.Roger Navarsete1990Sogndal IL14638212.5kg
OK
5.Mikkel Østreng1991SPUVI14472195kg
OK
6.Lars Ola Larsen1992Moss SIK14842-
OK
7.Simen Kjelgård1992Oslo SK15338-
OK
Junior 19-23 -105
1.Endre Wollan1989Oslo SK15192717.5kg
OK
2.Tor Emil Gjøringbø1988Førde IL14547700kg
OK
3.Martin Synvis1992Alta AK14585645kg
OK
4.Mathias Leonhardsen1988Bodø Atletklubb15149600kg
OK
Junior 19-23 -120
1.Joar Alseth1992Melhus IL14456645kg
OK
Junior 19-23 +120
1.Bård Tore Rogstad1988Stavanger SK14628715kg
OK
2.Asgeir Hoel1988Fræna AK15245657.5kg
OK

Klubbstatistikk

Klubb Løftere
Bodø Atletklubb1
Brumunddal AK5
Fræna AK4
Førde IL2
Island4
Lenja AK3
Moss SIK3
NSF6
Oslo SK5
Ottestad Kast og Styrkeløft1
Røros SK1
Sande KK3
Sjøholt AK3
Sogndal IL1
Stavanger SK5
Steinkjer SK1
Øksfjord AK3
Totalt: 51