Påmeldingsliste

NM Styrkeløft utstyr ungdom, junior og veteran

Påmeldingsfrist:14.10.2018
Påmeldingsavgift:600
Gjesteløftere ikke tillatt
Disiplin:Styrkeløft
Type:Utstyr
Løfter Født Klubb Lisensnr Beste resultat Lisens Kvalifisering
Ungdom 14-18 -72
1.Yasmina Juliette Havnen2003Drammen SI17121367.5kg
OK
2.Andrea Christiansen2000Nes SIL17698277.5kg
OK
Junior 19-23 -57
1.Elise Novum1996Drammen SI15207302.5kg
OK
Junior 19-23 -63
1.Lena Sjøl1997Sande KK15284512.5kg
OK
2.Natalie Bjaanes1999Sandnes AK17015467.5kg
OK
3.Frida Aung1997Oslo SK16715457.5kg
OK
Junior 19-23 -72
1.Ruth Sandbak Berge1995Odin SK16053492.5kg
OK
2.Julie Antonsen 1998Oslo SK16102470kg
OK
Junior 19-23 -84
1.Stine Hamre1995Sande KK16632577.5kg
OK
2.Linda Zahl Pedersen1995KK-6715661510kg
OK
3.Anna Dorthea Espevik1998Odin SK15568390kg
OK
4.Martine Hammerø sparby1999Sandnessjøen SK16847355kg
OK
Veteran 40-49 -57
1.Heidi Ottesen Solberg1974Drammen SI14409382.5kg
OK
Veteran 40-49 -63
1.Inger Hedvig Bryn1972Askim SK15235397.5kg
IKKE OK
Veteran 40-49 -84
1.Therese Eriksen1976Stavanger SK16262292.5kg
OK
Veteran 40-49 +84
1.Runi Hammerø Sparby1977Sandnessjøen SK16988488kg
OK
2.Lene Granly1975IL Kraftsport15952427.5kg
OK
3.Eirin Herland1969Ganddal AK16033425kg
OK
Veteran 50-59 -63
1.Anita Stavik1965Askim SK14448392.5kg
OK
2.Grethe Bøe1963IL Kraftsport16022290kg
OK
Veteran 50-59 -84
1.Gro-Berit Stavheim1964Sjøholt AK15409435kg
OK
2.Hilde Wahl Berg1968Trøndertun SK17229315kg
OK
Veteran 60-69 -63
1.Kirsti Løken1954Askim SK17387282.5kg
OK
Ungdom 14-18 -74
1.Thomas Lyse2000Ganddal AK17369390kg
OK
Ungdom 14-18 -83
1.Kasper Høiland Andersen2000Ganddal AK17607547.5kg
OK
Ungdom 14-18 -93
1.Sebastian Garheim Ege2000Ganddal AK17674560kg
OK
2.Loyd Lancaster2001Ganddal AK17478497.5kg
OK
Ungdom 14-18 -105
1.Henrik Gundersen Lunde2000Ganddal AK16308580kg
OK
Junior 19-23 -83
1.Alexander Lancaster1997Ganddal AK15556745kg
OK
2.Hermann Moen1999Brumunddal AK17061660kg
OK
Junior 19-23 -93
1.Henrik Hagen1998Oslo SK16152817.5kg
OK
2.Ole Henrik Sandbo1995Drammen SI15020720kg
OK
Junior 19-23 -105
1.Aksel Stavheim1995Sjøholt AK15214710kg
OK
Junior 19-23 -120
1.Julian Sagøy1997KK-6716236905kg
OK
2.Christoffer Nygård1995Rana KK15917782.5kg
OK
3.Theo Orstad1996Stavanger SK16122672.5kg
OK
4.Kristian Uren Bjørlykhaug1995Sjøholt AK17436625kg
OK
Veteran 40-49 -105
1.Tommy Nordstø1973Drammen SI16474720kg
OK
2.Per Heimseth1969Florø TIF17464555kg
OK
3.Paal Solberg1970IL Kraftsport10996552.5kg
OK
4.Morten A. Middelthon1978Sandnes AK16937520kg
OK
Veteran 40-49 -120
1.Robert Bekkeli Eide1977Oslo SK15846632.5kg
OK
2.Runar Saxegård1970Lenja AK14559522.5kg
OK
Veteran 40-49 +120
1.Åge Berntsen1973Trøndertun SK12442850kg
OK
Veteran 50-59 -74
1.Frode Larsen1968Rana KK13469517.5kg
OK
Veteran 50-59 -83
1.Sigve Valentinsen1960Sandnes AK10458715kg
OK
2.Geir Ottar Olsen1965Moss SIK15000637.5kg
OK
Veteran 50-59 -93
1.Jan Edvard Jensen1959Rana KK10337770kg
OK
2.Stig Rune Nielsen1964Sandnes AK11131585kg
OK
3.Bjørn Solberg1964Brumunddal AK13886567.5kg
OK
4.Herner Sæverot1966Odin SK16574537.5kg
OK
Veteran 50-59 -105
1.Odd Arne Opstad1968Fræna AK15331775kg
OK
2.Arve Rønnekleiv1967Sandnes AK10050625.5kg
OK
3.Jarle Hoffmann1963Nes SIL10951617.5kg
OK
Veteran 50-59 -120
1.Jim Ljungquist1967Brumunddal AK17313780kg
OK
2.Ronny Andersen1964Nittedal AGK14680712.5kg
OK
3.Sven Jøran Haugen1961Nes SIL11012642.5kg
OK
4.Raymond Andersen1967Nittedal AGK17421632.5kg
OK
5.Bjarne Havnen1968Drammen SI15234600kg
OK
Veteran 60-69 -83
1.Tormod Andersen1956Lenja AK10218515kg
OK
Veteran 60-69 -105
1.Rune Johansen1957Lenja AK10225650kg
OK
Veteran 60-69 -120
1.Vidar Alexander Ringvold1955Brumunddal AK12583661kg
OK
Veteran +70 -93
1.Arnfinn Skadsem1936Ganddal AK13527370kg
OK
Ikke oppnådd!

Klubbstatistikk

Klubb Løftere Bankett
Askim SK30
Brumunddal AK40
Drammen SI60
Florø TIF10
Fræna AK10
Ganddal AK810
IL Kraftsport30
KK-6722
Lenja AK30
Moss SIK10
Nes SIL30
Nittedal AGK20
Odin SK30
Oslo SK40
Rana KK34
Sande KK20
Sandnes AK50
Sandnessjøen SK22
Sjøholt AK30
Stavanger SK20
Trøndertun SK20
Totalt: 63 18