Påmeldingsliste

Regionmesterskap Region Øst styrkeløft utstyr og benkpress utstyr

Påmeldingsfrist:06.01.2019
Påmeldingsavgift:400
Frist etteranmelding:13.01.2019
Avgift etteranmelding:800
Disiplin:Styrkeløft og benkpress
Type:Utstyr
Løfter Født Klubb Lisensnr Beste resultat Lisens
Styrkeløft
Junior 19-23 -72
1.Julie Antonsen 1998Oslo SK16102-
OK
Åpen -52
1.Julie Fosseide1992Oslo SK15579-
OK
Åpen -57
1.Hilde Mikkelsen Haugen1991Brumunddal AK16158-
OK
Åpen -63
1. Ingvild Hansen1994Askim SK16222-
OK
Åpen -72
1.Tonje Teig1990Nes SIL17390-
OK
2.Monika Kvam1994Brumunddal AK16778-
OK
Åpen +84
1.Marte Olborg1991Oslo SK17370-
OK
Veteran 50-59 -63
1.Anita Stavik1965Askim SK14448-
OK
Ungdom 14-18 -83
1.Ludvik Moen2002Brumunddal AK16961-
OK
Gjesteløfter Junior 19-23 +120
1.Erik Røen1996Sjøholt AK15784-
OK
Åpen -83
1.Ståle Wærness1986Oslo SK16513-
OK
Åpen -105
1.Erik Fredriksen1992Brumunddal AK14863-
OK
Åpen -120
1.Andre Hoffmann1988Nes SIL15643-
OK
Veteran 40-49 -120
1.Robert Bekkeli Eide1977Oslo SK15846-
IKKE OK
Veteran 50-59 -105
1.Bjørn Solberg1964Brumunddal AK13886-
OK
2.Tor Granvang1963Brumunddal AK13213-
OK
Veteran 50-59 -120
1.Jim Ljungquist1967Brumunddal AK17313-
OK
Veteran 60-69 -120
1.Vegard Røysum1955Lørenskog AK10236-
OK
Benkpress
Åpen -63
1.Linn Hèlen Solbakken Fjeld1992Askim SK16283-
OK
Gjesteløfter Åpen -63
1.Ruth Kari Hole1989SPUVI15826-
OK
Åpen -84
1.Eva Engskar1973IL Kraftsport11290-
OK
Veteran 50-59 -84
1.Lene Einarsen1963IL Kraftsport15703-
OK
Junior 19-23 -74
1.Vetle Skundberg2000Brumunddal AK17552-
OK
Junior 19-23 -93
1.Elias Pettersen2000Brumunddal AK17712-
OK
Åpen -74
1.John Andre Berger1987Askim SK16645-
OK
Veteran 50-59 -120
1.Alf Granvang1964Brumunddal AK13258-
OK
Veteran 60-69 -74
1.Egil Walseth1953Nes SIL10288-
OK
Veteran 60-69 -83
1.Bjarne Synstad1951IL Kraftsport11816-
OK
Veteran 60-69 -120
1.Vidar Alexander Ringvold1955Brumunddal AK12583-
OK
Veteran +70 -93
1.Bjørn Larsen1949Brumunddal AK11592-
OK
Veteran +70 -105
1.Finn Bjerk1949IL Kraftsport16081-
OK

Klubbstatistikk

Klubb Løftere
Askim SK4
Brumunddal AK12
IL Kraftsport4
Lørenskog AK1
Nes SIL3
Oslo SK5
Sjøholt AK1
SPUVI1
Totalt: 31