Påmeldingsliste

RM Styrkeløft utstyr og RM Benkpress utstyrsfritt

Påmeldingsfrist:16.02.2019
Påmeldingsavgift:300
Frist etteranmelding:23.02.2019
Avgift etteranmelding:600
Disiplin:Styrkeløft og benkpress
Type:Med utstyr og utstyrsfritt
Løfter Født Klubb Lisensnr Beste resultat Lisens
Styrkeløft
Ungdom 14-18 -47
1.Thea Margrethe Korneliussen2003Sandnes AK17998-
OK
Junior 19-23 -63
1.Natalie Bjaanes1999Sandnes AK17015-
OK
Åpen -57
1.Kristine Løvås1991Hommersåk AK15963-
OK
2.Lisa Marie Olufsen1993Sandnes AK16918-
OK
3.Norunn Nielsen Holmvik1983Sandnes AK15997-
OK
Åpen -84
1.Linda Kristensen1977Sandnes AK12441-
OK
2.Hanne Matre1986Sauda IL17594-
OK
Åpen +84
1.Hildeborg J. Hugdal1983Sauda IL13069-
OK
2.Susanne Harestad1992Sandnes AK17084-
OK
Ungdom 14-18 -93
1.Loyd Lancaster2001Ganddal AK17478-
OK
Junior 19-23 -74
1.Thomas Lyse2000Ganddal AK17369-
OK
Junior 19-23 -83
1.Kasper Høiland Andersen2000Ganddal AK17607-
OK
Junior 19-23 -93
1.Sebastian Garheim Ege2000Ganddal AK17674-
OK
Junior 19-23 -120
1.Theo Orstad1996Stavanger SK16122-
OK
Åpen -83
1.Cato Svihus1990Sandnes AK17087-
OK
2.Isak Skadsem Eikelmann1991Ganddal AK17104-
OK
Åpen -93
1.Marco Berntsen*1992Kristiansand AK17481-
OK
2.Torbjørn S. Nybø1991Sandnes AK18054-
OK
Åpen +120
1.Kjell Gunnar Lindanger1984Stavanger SK15883-
OK
2.Alastair McColl1981Ganddal AK14012-
OK
Veteran 40-49 -105
1.Morten A. Middelthon1978Sandnes AK16937-
OK
Veteran 40-49 +120
1.Thorleif Thorsen1974Haugaland AK15056-
OK
Veteran +70 -93
1.Arnfinn Skadsem1936Ganddal AK13527-
OK
Benkpress
Åpen -63
1.Birgitte Austefjord*1995Arendal SVK17681-
OK
Junior 19-23 -74
1.Andreas W. Efteland*2000Ganddal AK18053-
OK
Åpen -93
1.Espen Narum*1989Kristiansand AK17357-
OK
2.Simen Bjerkreim*1992Hommersåk AK17277-
OK
Veteran 40-49 -74
1.Bjørn-Andre Egerdahl*1970Sandnes AK16746-
OK
Veteran 40-49 -93
1.Helge Sviland*1975Sandnes AK11877-
OK
Veteran 40-49 -105
1.Kurt Simonsen*1971Karmøy Styrkeløftklubb17930-
OK
2.John Roald Lohne *1978Karmøy Styrkeløftklubb17926-
OK
Veteran 50-59 -120
1.Tom Harald Holta*1968Stavanger SK11904-
OK

Klubbstatistikk

Klubb Løftere
Arendal SVK1
Ganddal AK8
Haugaland AK1
Hommersåk AK2
Karmøy Styrkeløftklubb2
Kristiansand AK2
Sandnes AK11
Sauda IL2
Stavanger SK3
Totalt: 32