Påmeldingsliste

RM styrkeløft, utstyrfritt.

Påmeldingsfrist:08.02.2019
Påmeldingsavgift:500
Gjesteløftere ikke tillatt
Disiplin:Styrkeløft
Type:Utstyrsfritt
Løfter Født Klubb Lisensnr Beste resultat Lisens
Junior 19-23 -63
1.Anna D. Abrahamsen*1997Odin SK17865-
OK
Junior 19-23 -72
1.Amalie Djupvik*1996Odin SK17866-
OK
Junior 19-23 -84
1.Eva Jonsson*1998Bergen SK18036-
OK
Junior 19-23 +84
1.Vanessa Haubach *1997Sogndal IL17994-
OK
Åpen -57
1.Ellinor Molvik Haga Rundhovde*1995Bryggen SK17975-
OK
Åpen -63
1.Sunniva Nordskog*1986Odin SK15510-
OK
2.Hege Opheim Kaland*1986Sotra Kraftsportklubb17810-
OK
Åpen -72
1.Gøril Espedal *1994Bergen SK17575-
OK
2.Silje Helen Sæterdal*1989Odin SK17964-
OK
3.Malene Joensen*1995Bergen SK17323-
OK
4.Signe Elisabeth Belden*1983Stryn T og IL16875-
OK
5.Emilie Rastum*1994Odin SK17875-
OK
6.Elise Bugge Jenssen*1994Atlas SK17835-
OK
7.Anita Camilla Bratland*1989Odin SK17803-
OK
8.Lene Hollevik*1987Sotra Kraftsportklubb17713-
OK
Åpen -72
1.Renate Algrøy*1997Sotra Kraftsportklubb17800-
OK
Åpen -84
1.Hege Beate Haatuft Hagen*1971Sotra Kraftsportklubb17991-
OK
2.Renate Kausland Søvik*1983Sotra Kraftsportklubb18003-
OK
3.Isabel Carina Nakken Cloin*1988Sotra Kraftsportklubb17109-
OK
4.Alexandra Johanne Rognvik Enge*1982Sotra Kraftsportklubb17848-
OK
Veteran 40-49 +84
1.Kim Eikefet*1973Odin SK16551-
OK
2.Elisabeth Tonning*1978Bergen SK18017-
OK
Veteran 50-59 -84
1.Wenche Bratten Myking*1966Bergen SK16714-
OK
Veteran 60-69 -52
1.Angela Maria Jansens Torheim*1954Bergen SK17132-
OK
Veteran 60-69 -63
1.Anne Lise Sæthre *1957Bergen SK17391-
OK
Veteran 60-69 -84
1.Brith Schjelderup Ediassen*1957Bergen SK17748-
OK
Veteran +70 -63
1.Unni Olsen*1945Bergen SK15228-
OK
2.Marit K. Rein Wichne*1949Bergen SK16705-
OK
Ungdom 14-18 -83
1.Einar Naveen Møen*2002Bergen SK17588-
OK
Ungdom 14-18 -93
1.Eirik Skrede*2001Nordhordland SK17978-
OK
Ungdom 14-18 -105
1.Aleksander Vold*2002Bergen SK16886-
OK
Ungdom 14-18 -120
1.Thomas Johannessen*2003Nordhordland SK17867-
OK
Junior 19-23 -66
1.Sebastian Bruvik*2000Bergen SK16995-
OK
Junior 19-23 -83
1.Lavrans Acevedo Lilleland*1996Sogndal IL17997-
OK
2.Magnus Eide Knutsen*1998Odin SK17721-
OK
Junior 19-23 -93
1.Mads Didrik Wickmann*1996Sogndal IL17613-
OK
2.Thomas Lillejord*1998Odin SK17665-
OK
3.Benjamin Rastum*1999Odin SK17703-
OK
Junior 19-23 -105
1.Joakim Kvarme *1997Førde IL18006-
OK
2.Per Anders Berge*1996Førde IL16983-
OK
Åpen -74
1.Yngve Hopen*1984Odin SK13623-
OK
2.Morten Strid*1982Odin SK18028-
OK
Åpen -83
1.Thorbjørn Krokene*1980Odin SK17284-
OK
Åpen -93
1.Jardar Windom*1993Odin SK17714-
OK
2.Magnus Alme Aasheim*1994Førde IL16809-
OK
3.Kristian Hansen Bruvik*1994Odin SK17827-
OK
Åpen -105
1.Even Bless Liland*1991Odin SK15299-
OK
2.Vidar Martinussen*1994Odin SK17899-
OK
3.Knut Havnen Johansen*1989Odin SK15819-
OK
Åpen -120
1.Hans Marius Liabø*1988Odin SK16576-
OK
2.Stian Tysse*1989Odin SK17379-
OK
Veteran 50-59 -83
1.Hans-Erik Øverland*1969Nordhordland SK17993-
OK
Veteran 50-59 -93
1.Nils Harald Ekerhovd*1969Bjørgvin SK17162-
OK
Veteran 50-59 -105
1.Asgeir Eide-Olsen*1965Odin SK15551-
OK
2.Per Heimseth*1969Florø TIF17464-
OK
Veteran 50-59 -120
1.Ronny Hogne Hagen*1969Odin SK17380-
OK
2.Geir Arne Giseth *1966Odin SK14267-
OK
Veteran 50-59 +120
1.Per-Alfred Rozenbergs-Deem*1963Bjørgvin SK14151-
OK
Veteran 60-69 -93
1.Atle Aamelfot*1959Bergen SK15477-
OK

Klubbstatistikk

Klubb Løftere
Atlas SK1
Bergen SK14
Bjørgvin SK2
Bryggen SK2
Florø TIF1
Førde IL3
Nordhordland SK3
Odin SK22
Sogndal IL3
Sotra Kraftsportklubb7
Stryn T og IL1
Totalt: 59