Påmeldingsliste

NM styrkeløft utstyrsfritt ungdom, junior og veteran

Påmeldingsfrist:17.03.2019
Påmeldingsavgift:600
Gjesteløftere ikke tillatt
Disiplin:Styrkeløft
Type:Utstyrsfritt
Løfter Født Klubb Lisensnr Beste resultat Lisens Kvalifisering
Ungdom 14-18 -52
1.Selma Karoline Matilde Ramberg*2001Tromsø Atletklubb17185327.5kg
OK
2.Emma Elise Aas*2003Sande KK17924217.5kg
OK
Ungdom 14-18 -57
1.Mariell Hetlesæter Morken*2003Bergen SK17847252.5kg
OK
2.Mila Cheyenne Pischel*2004Lenja AK17849242.5kg
OK
Ungdom 14-18 -63
1.Juliane Slettnes*2001Brumunddal AK17420350kg
OK
2.Sara Gramstad Bakka*2001Hommersåk AK17935212.5kg
OK
3.Emilie Fondenes2003Bergen SK17169200kg
OK
Ungdom 14-18 -72
1.Yasmina Juliette Havnen*2003Drammen SI17121337.5kg
OK
2.Nora Kristin Larsen *2001Askim SK17896280kg
OK
Ungdom 14-18 -84
1.Sofie Horne*2001Tromsø Atletklubb17255387.5kg
OK
Junior 19-23 -43
1.Catalina Halvorsen Sales*1997Lenja AK17854195kg
OK
Junior 19-23 -52
1.Camilla Vik Nygård*1999Fræna AK17152307.5kg
OK
2.Irina Melkild*1997Øksfjord AK17155305kg
OK
Junior 19-23 -57
1.Rebekka Tao Jacobsen*1996Larvik AK16055340.5kg
OK
2.Mia Margrethe Ramberg Storstad*1999Tromsø Atletklubb17617305kg
OK
3.Silje Nyborg Jensen*1998Tromsø Atletklubb17839275kg
OK
Junior 19-23 -63
1.Lena Sjøl*1997Sande KK15284427.5kg
OK
2.Nikita Alslie*2000Moss SIK16802342.5kg
OK
3.Kristine Røgelstad*1996Odin SK17633317.5kg
OK
4.Åsa Frostad Kjærstad*1997Oslo SK17466300kg
OK
5.Anna D. Abrahamsen*1997Odin SK17865277.5kg
OK
Junior 19-23 -72
1.Silvia Kapstad*1996Førde IL16014420kg
OK
2.Isabell Adolfsen*1999Askim SK16631412.5kg
OK
3.Renate Algrøy*1997Sotra Kraftsportklubb17800335kg
OK
4.Amalie Djupvik*1996Odin SK17866320kg
OK
5.Beate Svendsen*2000Haugaland AK17533315kg
OK
6.Vendela Hacer Cengiz*1998Lenja AK17897312.5kg
OK
7.Mathea Sunde*1998Fræna AK17547305kg
OK
8.Kristin Kolskog*1997TSI Styrkeløft17775290kg
OK
Junior 19-23 -84
1.Seline Solstad Halleland*1997Karmøy Styrkeløftklubb17248409.5kg
OK
2.Sofie Sjo Lorentzen*1997Tromsø Atletklubb17236365kg
OK
3.Eirinn Christiansen Vågene*1999Odin SK16982332.5kg
OK
4.Mina Murud Haugen*1996Christiania AK17262325kg
OK
5.Ida Rad*1997KK-6717912322.5kg
OK
6.Anna Emilie Engebretsen*1997TSI Styrkeløft17630277.5kg
OK
Junior 19-23 +84
1.Wendy Marie Bjerkeland*1996Christiania AK17934390kg
OK
2.Marion Opstad*1996Fræna AK17491350kg
OK
3.Vanessa Haubach *1997Sogndal IL17994342.5kg
OK
Veteran 40-49 -52
1.Rita Helen Simonsen*1975IL Kraftsport17126280kg
OK
2.Nitaya Intanon*1971Nittedal AGK17605192.5kg
OK
Veteran 40-49 -57
1.Linn Therese Botnen Hætlesæther*1978Bergen SK17846270kg
OK
2.Jenny Alvsåker*1978Nittedal AGK17622240kg
OK
3.Cathrine Bjelland*1973Nittedal AGK14851240kg
OK
Veteran 40-49 -63
1.Monica S. Rasmussen*1972Bryggen SK15885390.5kg
OK
2.Manuela Pischel-Bakker *1977Lenja AK16981377.5kg
OK
3.Julie Dahle*1978Askim SK16312370kg
OK
4.Hege Velten*1973OPIL17365302.5kg
OK
5.Maria Schoberg*1971Jeløy AK17578280kg
OK
Veteran 40-49 -72
1.Lise Reierskog*1977Christiania AK16920392.5kg
OK
2.Cecilie Point Pedersen*1978Sandnes AK17658345kg
OK
3.Martine Olsen Egedius*1975Christiania AK17467330kg
OK
4.Karianne Skjelbred*1975Lenja AK17858317.5kg
OK
5.Yngvild Svensby*1978Tromsø Atletklubb16950317.5kg
OK
Veteran 40-49 -84
1.Karen Tvedt*1977Bergen SK16708458kg
OK
2.Hilde O. Dretvik*1974Røros SK14196417.5kg
OK
3.Linda Carina Isaksen *1973Tromsø Atletklubb17179305kg
OK
4.Hege Beate Haatuft Hagen*1971Sotra Kraftsportklubb17991250kg
OK
Veteran 40-49 +84
1.Kristina Grimstad Nordstrand*1978Giske SK16187375kg
OK
2.Birgitte Lorentzen*1975Rana KK17235372.5kg
OK
3.Elisabeth Tonning*1978Bergen SK18017237.5kg
OK
Veteran 50-59 -52
1.Hege Henriksen Bubandt *1961Tromsø Atletklubb16803275kg
OK
Veteran 50-59 -57
1.Jane Kvelland Berntsen*1969Askim SK17197300kg
OK
2.Ingeborg Gjone*1961Oslo SK17528252.5kg
OK
Veteran 50-59 -72
1.Liv Irene Gunnarsson*1965Christiania AK17001355kg
OK
2.Hege Berntsen*1968IL Kraftsport17311330kg
OK
3.Mette Fjeldstad*1968Drammen SI17524320kg
OK
4.Line Solheim*1968Askim SK17512312.5kg
OK
5.Grete Nessø*1969Røros SK10466270kg
OK
Veteran 50-59 -84
1.Wenche Bratten Myking*1966Bergen SK16714370.5kg
OK
2.Merethe Stenlund*1964Melhus IL17486240kg
OK
Veteran 50-59 +84
1.Rita Pernille Bråthen*1968Rana KK17485380kg
OK
2.Anne Hellem*1961Bergen SK16240305kg
OK
Veteran 60-69 -52
1.Angela Maria Jansens Torheim*1954Bergen SK17132215kg
OK
Veteran 60-69 -63
1.Kirsti Løken*1954Askim SK17387295kg
OK
Veteran 60-69 -72
1.Vigdis Hult*1957Nes SIL17769235kg
OK
2.Anne Lise Sæthre *1957Bergen SK17391230kg
OK
Veteran 60-69 -84
1.Tove Michalsen*1959Rana KK16286315.5kg
OK
2.Brith Schjelderup Ediassen*1957Bergen SK17748225kg
OK
Veteran +70 -72
1.Anne Mari Clausen*1942Oslo SK16298210kg
OK
Ungdom 14-18 -59
1.Terje Akim Tranås Iversen*2002Drammen SI17095262.5kg
OK
Ungdom 14-18 -74
1.Lars Engø Monsen*2002Lenja AK17432535kg
OK
2.Kristoffer Lien Budsjord*2002Oslo SK17918490kg
OK
3.Ruben Iversen Reistad*2001Karmøy Styrkeløftklubb17928475kg
OK
4.Kristoffer Olsen*2002Sande KK17629460kg
OK
5.Simen Lauvvik*2001Hommersåk AK17811372.5kg
OK
6.Torstein Valen*2002Ganddal AK18016362.5kg
OK
Ungdom 14-18 -83
1.Knut Einar Skår*2001Karmøy Styrkeløftklubb17932537.5kg
OK
2.William Pedersen*2003Karmøy Styrkeløftklubb17939532.5kg
OK
3.Emil Torjusen*2001Skien Atletklubb17360530kg
OK
4.Einar Naveen Møen*2002Bergen SK17588425kg
OK
5.Markus Lauritzen Skogli*2002Sande KK16774410kg
OK
6.Andreas Rindli*2002Oslo SK17862402.5kg
OK
7.Sander Sletvold*2002Frogner AK17988395kg
OK
8.Kristian Solberg*2003Sande KK17958375kg
OK
9.Thobias Friestad *2002Hommersåk AK17566350kg
OK
Ungdom 14-18 -93
1.Ørjan Sandaune*2001KK-6717669530kg
OK
2.Victor Stey*2001Oslo SK17217525kg
OK
3.Fredrik Hoff Saltvik*2002Oslo SK17860507.5kg
OK
4.Sverre Ose Kristensen*2001Sjøholt AK17661507.5kg
OK
5.Oscar Kirkeby*2002Frogner AK17996502.5kg
OK
6.Loyd Lancaster*2001Ganddal AK17478447.5kg
OK
7.Daniel Oscar Olsen*2002Hommersåk AK17565442.5kg
OK
8.Nicholas Olaisen*2001Høland IL og UL17893417.5kg
OK
Ungdom 14-18 -105
1.Mats Høylo Kjøllesdal*2001Oslo SK17900580kg
OK
2.Tommy Andre Elvebu2001Sjøholt AK17449552.5kg
OK
3.Daniel Bolme*2001SKA-Fræna17621520kg
OK
4.Oskar Rybak*2001Oslo SK17393460kg
OK
5.Aleksander Vold*2002Bergen SK16886457.5kg
OK
6.Noa Ardalan Josefsen*2002Sande KK17888415kg
OK
Ungdom 14-18 -120
1.Bjørn Andre S. Westbye*2001Nes SIL17389685kg
OK
2.Alvin Nysæther*2003Haugaland AK17921620kg
OK
Junior 19-23 -66
1.Sebastian Bruvik*2000Bergen SK16995530kg
OK
2.Kristian Aas*1996Jeløy AK16683437.5kg
OK
3.Stian Lid Lervik*1996Veafjorden Atletklubb17819412.5kg
OK
Junior 19-23 -74
1.Magnus Varpen Langleite*1997Fræna AK17910512.5kg
OK
2.Marius Rygg*1996Oslo SK17829470kg
OK
3.Marius Arhaug2000Sjøholt AK17472467.5kg
OK
4.Sondre Mathias Strand*1999Hundholmen Atletklubb16997465kg
OK
5.Hossein Sharifi *1998Bjørgvin SK17091455kg
OK
6.Christian Hellumsand*2000Drammen SI17992432.5kg
OK
Junior 19-23 -83
1.Chido Nnoli*1997KK-6716334718.5kg
OK
2.Johannes Kristensen*1997Bodø Atletklubb17442660kg
OK
3.Thomas Lillejord*1998Odin SK17665582.5kg
OK
4.Oliver Buvarp Pettersen*1999Lenja AK15804575kg
OK
5.Magnus Egerdahl*1998Sande KK16917565kg
OK
6.Germe Wimpaye*1996Halden SI16695565kg
OK
7.Kasper Høiland Andersen*2000Ganddal AK17607550kg
OK
8.Alex Kristoffer Crozier*1999Odin SK17718505kg
OK
9.Magnus Eide Knutsen*1998Odin SK17721455kg
OK
10.Martin Pedersen Kinn*1996IL Kraftsport17172455kg
OK
11.Thomas Lyse*2000Ganddal AK17369440kg
OK
Junior 19-23 -93
1.Jacob Florelius*1998Sande KK16562690kg
OK
2.Joel Immanuel Vikesland*1997Brumunddal AK17302667.5kg
OK
3.Espen Kolltveit*1996KK-6717685655kg
OK
4.Benjamin Rastum*1999Odin SK17703652.5kg
OK
5.André Strøm-Larsen*1996Oslo SK17331645kg
OK
6.Benjamin Hognås Hansen*2000Jeløy AK17915625kg
OK
7.Fredrik Gustavsen*1997Askim SK16350612.5kg
OK
8.Isak Berge Sandbak *1996Odin SK16323610kg
OK
9.Mads Didrik Wickmann*1996Sogndal IL17613605kg
OK
10.Per Jørgen Gundersen*1998Jeløy AK17058580kg
OK
11.Mathias Hergot*1999KK-6716798575kg
OK
12.Marius Hansen Fornes*1997Oslo SK16805572.5kg
OK
13.Sebastian Garheim Ege*2000Ganddal AK17674560kg
OK
14.Håkon Berge Berntsen *1999Odin SK17967547.5kg
OK
15.Sander Keedklang*1999Odin SK17951542.5kg
OK
16.Simon Idsøe*2000Ganddal AK17606510kg
OK
17.Fredrik Søberg*1997Oslo SK17428470kg
OK
Junior 19-23 -105
1.Damian Steinke*1997KK-6716732743kg
OK
2.Sigurd Marheim Watten*1998Sogndal IL17372600kg
OK
3.Magnus Helgestad*1997Frogner AK16828595kg
OK
4.Nicholas Anfinsen*1996Odin SK16176565kg
OK
5.Henrik Gundersen Lunde*2000Ganddal AK16308552.5kg
OK
6.Mustafa Tuzkaya*2000Drammen SI17694542.5kg
OK
7.Per Anders Berge*1996Førde IL16983510kg
OK
Junior 19-23 -120
1.Anders Brøten Lillemoe*1999Røros SK17280715kg
OK
2.Tommy Iversen Hetland*1996Ganddal AK17777710kg
OK
3.Joar Finsaas*1999KK-6717076572.5kg
OK
4.Amandus Bergersen*2000Oslo SK17156550kg
OK
5.Alexander Hansen*2000Lenja AK17037550kg
OK
6.Magnus Refsnes*1997Askim SK17477542.5kg
OK
Junior 19-23 +120
1.Erik Røen1996Sjøholt AK15784850kg
OK
Veteran 40-49 -66
1.Eilif Ellefsen*1975Lenja AK13191325kg
OK
Veteran 40-49 -83
1.Anders Rosén*1976IL Kraftsport17456550kg
IKKE OK
2.Gaute Gillund*1976Brumunddal AK18020360kg
OK
Veteran 40-49 -93
1.Helge Hansen*1979Arendal SVK16549685kg
OK
2.Frode Berentsen*1976Ganddal AK12335645kg
OK
3.John Roald Lohne *1978Karmøy Styrkeløftklubb17926545kg
OK
4.Henning Wold*1970Nittedal AGK17603522.5kg
OK
5.Stein Presthagen*1975Røros SK17664420kg
OK
Veteran 40-49 -105
1.Frank I. Rydheim*1972Bergen SK13828660kg
OK
2.Rastislav Siska Simonsen*1978Bjørgvin SK16371637.5kg
OK
3.Ruben Hoffman Gjelsnes*1973Sande KK16652632.5kg
OK
4.Torgeir Skoge*1973Odin SK14633610kg
OK
5.Kurt Simonsen*1971Karmøy Styrkeløftklubb17930540kg
OK
6.Per Olav Grønningen*1979Frogner AK14562450kg
OK
Veteran 40-49 -120
1.Roald Kollåsen*1970Kristiansand AK10090715kg
OK
2.Bernt-Erik Bergersen*1978IL Kraftsport16169702.5kg
OK
3.Hans Øynes*1972Kristiansand AK13519555kg
OK
Veteran 40-49 +120
1.Ørjan Leirheim*1975Odin SK14251752.5kg
OK
2.Jarle Adolfsen*1974Høland IL og UL16151602.5kg
OK
Veteran 50-59 -74
1.Per G. Gåsdal*1968Sjøholt AK16502482.5kg
OK
2.Terje Myrvold*1967Askim SK17072405kg
OK
Veteran 50-59 -83
1.Geir Bedin*1968Røros SK10463527.5kg
OK
2.Geir Ottar Olsen*1965Jeløy AK15000515kg
OK
3.Trond Einar Michelsen1963Bergen SK16245460kg
OK
4.Magne Hordvik Olsen*1965Bjørgvin SK17118357.5kg
OK
Veteran 50-59 -93
1.Ronny Ivan Hegge*1967Lenja AK17041605kg
OK
2.Nils Harald Ekerhovd*1969Bjørgvin SK17162600.5kg
OK
3.Bengt Eide-Olsen*1961Odin SK15298562.5kg
OK
4.Herner Sæverot*1966Odin SK16574537.5kg
OK
5.Bjørn Fjell*1964Askim SK17469515kg
OK
6.Oddbjørn Viken*1961Drammen SI17346472.5kg
OK
7.Bjørn Arne Friis*1960Nesna SK15732427.5kg
OK
Veteran 50-59 -105
1.Odd Arne Opstad*1968Fræna AK15331700kg
OK
2.Ove Fosse*1968Stavanger SK17038532.5kg
OK
3.Ole Jakob Aas1964Turn og IL National16850530kg
OK
Veteran 50-59 -120
1.Geir Arne Giseth *1966Odin SK14267680.5kg
OK
2.Ronny Andersen*1964Nittedal AGK14680660kg
OK
3.Raymond Andersen*1967Nittedal AGK17421632.5kg
OK
4.Ronny Hogne Hagen*1969Odin SK17380425kg
OK
Veteran 60-69 -66
1.Arne Sandstøl*1959Ganddal AK13689312.5kg
OK
Veteran 60-69 -83
1.Tormod Andersen*1956Lenja AK10218520kg
OK
2.Rolf Andreas Søtorp*1958Lørenskog AK17872397.5kg
OK
Veteran 60-69 -93
1.Morten Rygh*1958Rana KK10345482.5kg
OK
2.Atle Aamelfot*1959Bergen SK15477451kg
OK
3.Roy Olav Øyvann*1958Nittedal AGK17602440kg
OK
4.John Søtorp*1957Bodø Atletklubb17212330kg
OK
Veteran 60-69 -105
1.Jarle Aaberg*1958Bjørgvin SK14767571kg
OK
2.Eskild Sommernes*1958Rana KK10299505kg
OK
3.Egil Fredriksen*1950Råsterk KK Tiller16727462.5kg
OK
Veteran 60-69 -120
1.Rune Johansen*1957Lenja AK10225570kg
OK
2.Robert Øren1950Bergen SK11038512.5kg
OK
3.Vegard Røysum*1955Lørenskog AK10236360kg
OK
Veteran +70 -93
1.Arnfinn Skadsem*1936Ganddal AK13527370kg
OK

Klubbstatistikk

Klubb Løftere Bankett
Arendal SVK10
Askim SK100
Bergen SK170
Bjørgvin SK50
Bodø Atletklubb20
Brumunddal AK30
Bryggen SK10
Christiania AK60
Drammen SI60
Frogner AK40
Fræna AK52
Førde IL20
Ganddal AK110
Giske SK10
Halden SI12
Haugaland AK20
Hommersåk AK40
Hundholmen Atletklubb10
Høland IL og UL22
IL Kraftsport50
Jeløy AK50
Karmøy Styrkeløftklubb60
KK-6770
Kristiansand AK20
Larvik AK10
Lenja AK120
Lørenskog AK20
Melhus IL10
Moss SIK10
Nes SIL20
Nesna SK11
Nittedal AGK70
Odin SK180
Oslo SK140
Rana KK54
Råsterk KK Tiller10
Røros SK50
Sande KK94
Sandnes AK10
Sjøholt AK50
SKA-Fræna10
Skien Atletklubb10
Sogndal IL30
Sotra Kraftsportklubb20
Stavanger SK10
Tromsø Atletklubb80
TSI Styrkeløft25
Turn og IL National10
Veafjorden Atletklubb10
Øksfjord AK10
Totalt: 215 20