Påmeldingsliste

Klubbstevne

Påmeldingsfrist:09.06.2019
Påmeldingsavgift:100
Begrensning antall løftere:35
Disiplin:Styrkeløft og benkpress
Type:Med utstyr og utstyrsfritt
Løfter Født Klubb Lisensnr Beste resultat Lisens
Styrkeløft
Ungdom 14-18 -72
1.Nora Kristin Larsen *2001Askim SK17896-
OK
Ungdom 14-18 +84
1.Miriam Holm *2002Askim SK17995-
OK
Gjesteløfter Junior 19-23 -63
1.Nikita Alslie*2000Moss SIK16802-
OK
Åpen -57
1.Maria Rolland*1987Askim SK16519-
OK
Gjesteløfter Åpen -72
1.Kristin Hagset*1994Christiania AK16178-
OK
Åpen -84
1.Trude Nilsen*1987Askim SK17586-
OK
Veteran 40-49 -84
1.Anette Haarseth*1978Askim SK18108-
OK
Gjesteløfter Veteran 50-59 -72
1.Kristin Johansen*1964Frogner AK17383-
OK
Veteran 60-69 -63
1.Kirsti Løken*1954Askim SK17387-
OK
Ungdom 14-18 -59
1.Mats Hytland-Eriksen*2003Askim SK17181-
OK
Gjesteløfter Ungdom 14-18 -59
1.Daniel Andersen Nilsen*2001Halden SI17580-
OK
Ungdom 14-18 -83
1.Herman Lied Meyer*2004Askim SK18128-
OK
Junior 19-23 -74
1.Simen Johnson Myrvold*2000Askim SK17186-
OK
Gjesteløfter Junior 19-23 -83
1.Germe Wimpaye*1996Halden SI16695-
OK
Junior 19-23 -93
1.Ljubomir Simic*1997Askim SK18129-
OK
Åpen -66
1.Daniel Refsnes*1994Askim SK16717-
OK
Åpen -93
1.Henrik Bjørmark Devik*1992Askim SK17657-
OK
2.Arild Kolshus*1980Askim SK15545-
OK
Gjesteløfter Åpen -93
1.Gerrit Judith*1989Christiania AK17759-
OK
Åpen -105
1.Chriss Andrè Minge*1987Askim SK18132-
OK
Åpen -120
1.Tor-Carsten Trippestad*1989Askim SK18118-
OK
Gjesteløfter Åpen -120
1.Sindre Andre Haug*1984Christiania AK17506-
OK
Veteran 40-49 -93
1.Ronny Pedersen*1970Askim SK18107-
OK
Veteran 40-49 -105
1.Vidar Torvik *1976Askim SK17815-
OK
Gjesteløfter Veteran 50-59 -105
1.Bjørn Solberg*1964Brumunddal AK13886-
OK
Benkpress
Åpen -84
1.Camilla Thornquist*1980Askim SK16569-
OK
Åpen -74
1.John Andre Berger*1987Askim SK16645-
OK
Veteran 40-49 -105
1.Øystein Aas*1974Askim SK12247-
OK
Veteran 40-49 +120
1.Alexander Nilsson*1970Askim SK16189-
OK
Veteran 50-59 -93
1.Arve Olsson*1967Askim SK16711-
OK
Veteran 50-59 -105
1.Bjørn Flem*1964Askim SK15270-
OK
Veteran 60-69 -105
1.Leif Sydengen*1955Askim SK10033-
OK
Veteran 60-69 +120
1.Geir Fjære*1959Askim SK18039-
OK

Klubbstatistikk

Klubb Løftere
Askim SK25
Brumunddal AK1
Christiania AK3
Frogner AK1
Halden SI2
Moss SIK1
Totalt: 33