Påmeldingsliste

RM Styrkeløft utstyrsfritt og RM Benkpress utstyr

Påmeldingsfrist:12.08.2019
Påmeldingsavgift:300
Frist etteranmelding:26.08.2019
Avgift etteranmelding:600
Disiplin:Styrkeløft og benkpress
Type:Med utstyr og utstyrsfritt
Løfter Født Klubb Lisensnr Beste resultat Lisens
Styrkeløft
Ungdom 14-18 -47
1.Thea Margrethe Korneliussen*2003Sandnes AK17998-
OK
Ungdom 14-18 -57
1.Liz Tobiassen*2004Arendal SVK18201-
OK
Junior 19-23 -63
1.Marthe S. Tjelta*1999Sandnes AK18209-
OK
Junior 19-23 -84
1.Melissa Evja*1996Kristiansand AK16741-
OK
Åpen -52
1.Caroline Hoff Hansen*1981Arendal SVK17731-
OK
Åpen -84
1.Aina Pedersen Oen *1989Karmøy Styrkeløftklubb17927-
OK
Åpen +84
1.Ingrid Toreid Boleij*1981Karmøy Styrkeløftklubb17925-
OK
2.Christina Øie Brommeland*1992Karmøy Styrkeløftklubb16135-
OK
Veteran 40-49 -72
1.Cecilie Point Pedersen*1978Sandnes AK17658-
OK
Ungdom 14-18 -83
1.Adrian Vangen Helgesen*2001Karmøy Styrkeløftklubb18135-
IKKE OK
2.William Pedersen*2003Karmøy Styrkeløftklubb17939-
OK
3.Ruben Iversen Reistad*2001Karmøy Styrkeløftklubb17928-
OK
4.Knut Einar Skår*2001Karmøy Styrkeløftklubb17932-
OK
Gjesteløfter Ungdom 14-18 -83
1.Einar Naveen Møen*2002Bergen SK17588-
OK
Junior 19-23 -93
1.Aleksander B. Hauge*1999Sandnes AK18210-
OK
Junior 19-23 -120
1.Theo Orstad*1996Stavanger SK16122-
OK
Åpen -83
1.Svein-Inge Stiansen*1983Arendal SVK18123-
OK
Åpen -93
1.Daniel Spidsø*1989Karmøy Styrkeløftklubb18001-
OK
2.Marco Berntsen1992Kristiansand AK17481-
OK
3.Aleksander Olsvik*1994Stavanger SK18213-
OK
4.Simen Mikalsen*1995Karmøy Styrkeløftklubb17307-
OK
Åpen -105
1.Andreas Dahle*1994Karmøy Styrkeløftklubb17771-
OK
2.Arvydas Karenga*1991Haugaland AK17787-
OK
3.Fredrik åbø*1993Stavanger SK17941-
OK
Åpen -120
1.Snorre Tollef Ravn *1992Karmøy Styrkeløftklubb18217-
OK
Åpen +120
1.Willem Jules Drivflaadt*1995Stavanger SK18180-
OK
2.Marius Kopsland Bertnsen*1995Karmøy Styrkeløftklubb18216-
OK
Veteran 40-49 -74
1.Bjørn-Andre Egerdahl*1970Sandnes AK16746-
OK
Veteran 40-49 -93
1.John Roald Lohne *1978Karmøy Styrkeløftklubb17926-
OK
Veteran 40-49 -105
1.Kurt Simonsen*1971Karmøy Styrkeløftklubb17930-
OK
Veteran +70 -93
1.Arnfinn Skadsem*1936Ganddal AK13527-
OK
Benkpress
Åpen -63
1.Lisa Marie Olufsen1993Sandnes AK16918-
OK
Åpen -84
1.Hanne Matre1986Sauda IL17594-
OK
2.Linda Kristensen1977Sandnes AK12441-
OK
Veteran 50-59 +84
1.Eirin Herland1969Ganddal AK16033-
OK
Åpen -83
1.Cato Svihus1990Sandnes AK17087-
OK
Åpen -93
1.Torbjørn S. Nybø1991Sandnes AK18054-
OK
Åpen -105
1.Loyd Georg Færøvik1981Sandnes AK14887-
OK
Åpen +120
1.Alastair McColl1981Ganddal AK14012-
OK
Veteran 40-49 -83
1.Ole Andreas Ådnanes1972Sandnes AK12058-
OK
Veteran 40-49 -105
1.Morten Svendsen1979Sandnes AK18218-
OK
2.Morten A. Middelthon1978Sandnes AK16937-
OK
Veteran 60-69 -83
1.Bjørn Erik Andersen1951Sandnes AK18183-
OK

Klubbstatistikk

Klubb Løftere
Arendal SVK3
Bergen SK1
Ganddal AK3
Haugaland AK1
Karmøy Styrkeløftklubb14
Kristiansand AK2
Sandnes AK14
Sauda IL1
Stavanger SK4
Totalt: 43