Påmeldingsliste

RM styrkeløft og benkpress utstyrsfritt

Påmeldingsfrist:08.09.2019
Påmeldingsavgift:400
Frist etteranmelding:22.09.2019
Avgift etteranmelding:800
Gjesteløftere ikke tillatt
Disiplin:Styrkeløft og benkpress
Type:Utstyrsfritt
Løfter Født Klubb Lisensnr Beste resultat Lisens
Styrkeløft
Ungdom 14-18 -72
1.Nora Kristin Larsen *2001Askim SK17896-
OK
Junior 19-23 -63
1.Enya Marie Wilson*1996Oslo SK17984-
OK
Åpen -63
1.Kamilla Kolvig*1989Christiania AK16199-
OK
2.Ngoc Bich Anna Mai*1995Oslo SK17746-
OK
3.Linn Hèlen Solbakken Fjeld*1992Askim SK16283-
OK
4.Julie Dahle*1978Askim SK16312-
OK
Åpen -72
1.Kristin Hagset*1994Christiania AK16178-
OK
Åpen -84
1.Trude Nilsen*1987Askim SK17586-
OK
2.Rebecca Kennwood*1989Oslo SK18042-
OK
3.Sandra Persson*1995Oslo SK17029-
OK
4.Amalie Laastad*1992Christiania AK17195-
OK
Åpen +84
1.Ingvild Tronstad*1981Brumunddal AK17831-
OK
Veteran 40-49 -52
1.Nitaya Intanon*1971Nittedal AGK17605-
OK
Veteran 40-49 -57
1.Jenny Alvsåker*1978Nittedal AGK17622-
OK
Veteran 40-49 -84
1.Anette Haarseth*1978Askim SK18108-
OK
Veteran 50-59 -57
1.Ingeborg Gjone*1961Oslo SK17528-
OK
Veteran 50-59 -63
1.Jane Kvelland Berntsen*1969Askim SK17197-
OK
Veteran 50-59 -72
1.Line Solheim*1968Askim SK17512-
OK
2.Hege Berntsen*1968IL Kraftsport17311-
OK
Veteran 50-59 +84
1.Anne-Lise Kristiseter*1966Askim SK17043-
IKKE OK
Veteran +70 -72
1.Anne Mari Clausen*1942Oslo SK16298-
OK
Ungdom 14-18 -93
1.Joakim Eriksson Aas*2003Brumunddal AK17972-
OK
Ungdom 14-18 -105
1.Mats Høylo Kjøllesdal*2001Oslo SK17900-
OK
Junior 19-23 -66
1.Kristian Aas*1996Jeløy AK16683-
OK
Junior 19-23 -93
1.Fredrik Søberg*1997Oslo SK17428-
OK
2.Per Jørgen Gundersen*1998Jeløy AK17058-
OK
3.Benjamin Hognås Hansen*2000Jeløy AK17915-
OK
Junior 19-23 -120
1.Magnus Refsnes*1997Askim SK17477-
OK
Åpen -66
1.Daniel Refsnes*1994Askim SK16717-
OK
Åpen -74
1.Magnus Nymoen Lund*1992Christiania AK18215-
OK
Åpen -83
1.Sigurd Kjelvik Berg*1994Oslo SK17221-
OK
2.Geir Breivik*1986Jeløy AK17042-
OK
3.Arild Kolshus*1980Askim SK15545-
OK
Åpen -93
1.Eirik Sivertsen*1984Oslo SK15674-
OK
2.Lukas Peder Fjeld Hansen*1995Askim SK17535-
IKKE OK
3.Nicholas Storsveen*1995Oslo SK17985-
OK
4.Henrik Bjørmark Devik*1992Askim SK17657-
OK
Åpen -105
1.Chriss Andrè Minge*1987Askim SK18132-
OK
2.Thomas August Nikolaisen*1991Christiania AK17826-
OK
Åpen -120
1.Sindre Andre Haug*1984Christiania AK17506-
OK
2.Carl Petter Sommerseth*1985Oslo SK15438-
OK
3.Martin Borgland Rønning*1984Oslo SK14579-
OK
4.Erlend Weise*1981Oslo SK14803-
OK
5.Tor-Carsten Trippestad*1989Askim SK18118-
OK
6.Øivind Back*1987Askim SK15793-
OK
Åpen +120
1.Emil Andexlinger*1992Oslo SK15740-
OK
Veteran 40-49 -93
1.Ronny Pedersen*1970Askim SK18107-
OK
Veteran 40-49 -105
1.Vidar Torvik *1976Askim SK17815-
OK
2.Henning Wold*1970Nittedal AGK17603-
OK
Veteran 40-49 -120
1.Randulf Alexander Bull*1976Oslo SK17732-
OK
Veteran 50-59 -74
1.Terje Myrvold*1967Askim SK17072-
OK
Veteran 50-59 -105
1.Bjørn Fjell*1964Askim SK17469-
OK
Veteran 50-59 -120
1.Raymond Andersen*1967Nittedal AGK17421-
OK
2.Kai Johannessen*1969Nittedal AGK18203-
OK
Veteran 60-69 -93
1.Roy Olav Øyvann*1958Nittedal AGK17602-
OK
Veteran 60-69 -120
1.Vidar Alexander Ringvold*1955Brumunddal AK12583-
OK
Veteran +70 -105
1.Truls Kristensen*1939Askim SK11070-
IKKE OK
Benkpress
Åpen -84
1.Camilla Thornquist*1980Askim SK16569-
OK
Åpen -83
1.John Andre Berger*1987Askim SK16645-
OK
Veteran 40-49 -105
1.Øystein Aas*1974Askim SK12247-
OK
Veteran 50-59 -93
1.Arve Olsson*1967Askim SK16711-
OK
Veteran 50-59 -105
1.Bjørn Flem*1964Askim SK15270-
OK
Veteran 60-69 -105
1.Leif Sydengen*1955Askim SK10033-
OK
Veteran 60-69 +120
1.Geir Fjære*1959Askim SK18039-
OK
Veteran +70 -93
1.Bjørn Larsen*1949Brumunddal AK11592-
OK

Klubbstatistikk

Klubb Løftere
Askim SK28
Brumunddal AK4
Christiania AK6
IL Kraftsport1
Jeløy AK4
Nittedal AGK6
Oslo SK16
Totalt: 65