Påmeldingsliste

Regionsmesterskap styrkeløft og benkpress med utstyr

Påmeldingsfrist:28.12.2019
Påmeldingsavgift:400
Frist etteranmelding:05.01.2020
Avgift etteranmelding:800
Disiplin:Styrkeløft og benkpress
Type:Utstyr
Løfter Født Klubb Lisensnr Beste resultat Lisens
Styrkeløft
Junior 19-23 -63
1.Lena Sjøl1997Sande KK15284-
OK
Åpen -63
1. Ingvild Hansen1994Askim SK16222-
OK
2.Jenny Marie Johansen1989Oslo SK16224-
OK
Åpen -84
1.Heidi Hille Arnesen1970IL Kraftsport13248-
OK
2.Stine Hamre1995Sande KK16632-
OK
Åpen +84
1.Marte Olborg1991Oslo SK17370-
OK
Veteran 40-49 -52
1.Cathrine Bjelland1973Nittedal AGK14851-
OK
Veteran 50-59 -63
1.Anita Stavik1965Askim SK14448-
OK
2.Tone Glomstein1964IL Kraftsport13462-
OK
Ungdom 14-18 -83
1.Ludvik Moen2002Brumunddal AK16961-
OK
Junior 19-23 -59
1.Daniel Andersen Nilsen2001Halden SI17580-
OK
Junior 19-23 -93
1.Fredrik Søberg1997Oslo SK17428-
OK
2.Hermann Moen1999Brumunddal AK17061-
OK
Åpen -93
1.Bo André Bergan1989Oslo SK14575-
OK
Åpen -120
1.Carl Petter Sommerseth1985Oslo SK15438-
OK
Veteran 50-59 -105
1.Freddy Svendsen1962Lenja AK16153-
IKKE OK
2.Bjørn Solberg1964Brumunddal AK13886-
OK
Veteran 50-59 -120
1.Jim Ljungquist1967Brumunddal AK17313-
OK
2.Ronny Andersen1964Nittedal AGK14680-
OK
3.Raymond Andersen1967Nittedal AGK17421-
OK
Veteran 60-69 -83
1.Tormod Andersen1956Lenja AK10218-
OK
Veteran 60-69 -120
1.Roger Eriksen1960Brumunddal AK12275-
OK
2.Rune Johansen1957Lenja AK10225-
OK
Benkpress
Åpen -63
1.Linn Hèlen Solbakken Fjeld1992Askim SK16283-
OK
Åpen -72
1.Monika Kvam1994Brumunddal AK16778-
OK
Åpen -84
1.Sofie Flyvholm Haug1994Halden SI16881-
OK
Veteran 50-59 -84
1.Lene Einarsen1963IL Kraftsport15703-
OK
Junior 19-23 -83
1.Simen Johnson Myrvold2000Askim SK17186-
OK
Åpen +120
1.Alexander Nilsson1970Askim SK16189-
OK
Veteran 40-49 -120
1.Dagfin Anthun1974Brumunddal AK18278-
OK
Veteran 50-59 -74
1.Terje Myrvold1967Askim SK17072-
OK
Veteran 50-59 -105
1.Terje C. Samuelsen1966Halden SI13097-
IKKE OK
2.Tor Granvang1963Brumunddal AK13213-
OK

Klubbstatistikk

Klubb Løftere
Askim SK6
Brumunddal AK8
Halden SI3
IL Kraftsport3
Lenja AK3
Nittedal AGK3
Oslo SK5
Sande KK2
Totalt: 33