Påmeldingsliste

NM Styrkeløft utstyrsfritt ungdom, junior og veteran

Påmeldingsfrist:01.03.2020
Påmeldingsavgift:900
Gjesteløftere ikke tillatt
Disiplin:Styrkeløft
Type:Utstyrsfritt
Løfter Født Klubb Lisensnr Beste resultat Lisens Kvalifisering
Ungdom 14-18 -63
1.Mila Cheyenne Pischel*2004Lenja AK17849290kg
OK
2.Isabell Ceder*2002Stavanger SK18330277.5kg
OK
3.Liz Tobiassen*2004Arendal SVK18201265kg
OK
4.Kristin Sæter Moe*2003Giske SK18415220kg
OK
Ungdom 14-18 -72
1.Mina Holmefjord *2003Bergen SK18357360kg
OK
2.Yasmina Juliette Havnen*2003Drammen SI17121350kg
OK
Junior 19-23 -52
1.Tonje Prestøy*1999Bodø Atletklubb18292237.5kg
OK
Junior 19-23 -57
1.Marthe S. Tjelta*1999Sandnes AK18209300kg
OK
Junior 19-23 -63
1.Frida Aung*1997Oslo SK16715405kg
OK
2.Elin Kolding*1998Askim SK18352297.5kg
OK
Junior 19-23 -72
1.Isabell Adolfsen*1999Askim SK16631450kg
OK
2.Juliane Slettnes*2001Brumunddal AK17420382.5kg
OK
3.Liv Ulversøy*1997Oslo SK18337335kg
OK
4.Stine M. Einarsen*1997Odin SK18417332.5kg
OK
5.Kristin Kolskog*1997TSI Styrkeløft17775317.5kg
OK
6.Nora Kristin Larsen *2001Askim SK17896302.5kg
OK
7.Anna Emilie Engebretsen*1997TSI Styrkeløft17630282.5kg
OK
8.Ida Tysnes Gunnari*1997Odin SK18226277.5kg
OK
Junior 19-23 -84
1.Sandra Slotterøy Nilsen*1998Brønnøy SK17079330kg
OK
Junior 19-23 +84
1.Seline Solstad Halleland*1997Karmøy Styrkeløftklubb17248402.5kg
OK
2.Lotte Skarsvåg*2000KK-6716681360kg
OK
Veteran 40-49 -57
1.Monica Dahle*1978Karmøy Styrkeløftklubb18237285kg
OK
Veteran 40-49 -63
1.Monica S. Rasmussen*1972Bryggen SK15885405.5kg
OK
2.Manuela Pischel-Bakker *1977Lenja AK16981400kg
OK
3.Heidi Ottesen Solberg*1974Drammen SI14409307.5kg
OK
Veteran 40-49 -72
1.Julie Dahle*1978Askim SK16312392.5kg
OK
2.Guro Bøe*1978IL Kraftsport18225342.5kg
OK
3.Karianne Skjelbred*1975Lenja AK17858335kg
OK
4.Silje Kvitblik Lerhaugen*1978Saltdal SK17455310kg
OK
Veteran 40-49 -84
1.Kristina Grimstad Nordstrand*1978Giske SK16187385kg
OK
2.Jeanette-Rene Viklund*1979Askim SK18284295kg
OK
Veteran 40-49 +84
1.Vibeke Tjugum*1977Drammen SI18047337.5kg
OK
2.Kristin Synnøve Leine Brenna*1973Drammen SI18157262.5kg
OK
Veteran 50-59 -57
1.Ann Kristin Olsen*1967Halden SI10801272.5kg
OK
2.Ingeborg Gjone*1961Oslo SK17528260kg
OK
3.Tone Glomstein*1964IL Kraftsport13462225kg
OK
Veteran 50-59 -63
1.Jane Kvelland Berntsen*1969Askim SK17197313.5kg
OK
2.Anne Sofie Engan*1966Bergen SK16285252.5kg
OK
Veteran 50-59 -72
1.Hege Berntsen*1968IL Kraftsport17311332.5kg
OK
2.Kari Holmen Sunnarvik*1966Florø TIF18349280kg
OK
3.Ann Patricia Pettersson*1964Oslo SK17937245kg
OK
Veteran 50-59 -84
1.Anne Hellem*1961Bergen SK16240305kg
OK
Veteran 60-69 -57
1.Tove Hansen*1951IL Kraftsport15558212.5kg
OK
Veteran 60-69 -72
1.Vigdis Hult*1957Nes SIL17769262.5kg
OK
Veteran 60-69 +84
1.Brith Schjelderup Ediassen*1957Bergen SK17748252.5kg
OK
Veteran +70 -72
1.Anne Mari Clausen*1942Oslo SK16298205kg
OK
Ungdom 14-18 -59
1.Nikolai Ringereide*2003Stavanger SK18331375kg
OK
2.Noa Vestad Aarø*2004Fræna AK18238297.5kg
OK
3.Terje Akim Tranås Iversen*2002Drammen SI17095282.5kg
OK
Ungdom 14-18 -66
1.Håkon Løken*2004Sjøholt AK18362327.5kg
OK
2.Njål Eirik Wallén*2003Drammen SI18137285kg
OK
3.Stian Hokling*2004Stavanger SK18267-
OK
Ikke oppnådd!
Ungdom 14-18 -74
1.Lars Engø Monsen*2002Lenja AK17432592.5kg
OK
2.Tobias Ormøy Nøttveit*2002Stavanger SK18285415kg
OK
3.Mathias Lindquist*2003Stavanger SK18256355kg
OK
4.Anders Tompson*2003Stavanger SK18308335kg
OK
Ungdom 14-18 -83
1.Isak Asperud*2002Oslo SK18383555kg
OK
2.William Pedersen*2003Karmøy Styrkeløftklubb17939552.5kg
OK
3.Johnny Tran*2002Drammen SI18048495kg
OK
4.Einar Naveen Møen*2002Bergen SK17588490kg
OK
5.Henrik Hjertenes*2003Sjøholt AK18199457.5kg
OK
6.Pawel Scigala*2003SKA-Fræna18353425kg
OK
Ungdom 14-18 -93
1.Fredrik Hoff Saltvik*2002Oslo SK17860540kg
OK
2.Joakim Eriksson Aas*2003Brumunddal AK17972472.5kg
OK
3.Fredrik Enberg Dahl*2002Drammen SI18365435kg
OK
Ungdom 14-18 -105
1.Dyre Imerslund*2002Bergen SK18169555kg
OK
2.Aleksander Vold*2002Bergen SK16886495kg
OK
Ungdom 14-18 -120
1.Alvin Nysæther*2003Karmøy Styrkeløftklubb17921597.5kg
OK
2.Kenny Nicolai Andersen*2004Turn og IL National18359522.5kg
OK
Junior 19-23 -59
1.Daniel Andersen Nilsen*2001Halden SI17580433.5kg
OK
Junior 19-23 -66
1.Jacob Eide *2001Bergen SK18275475.5kg
OK
Junior 19-23 -74
1.Sebastian Bruvik*2000Bergen SK16995602.5kg
OK
2.Marius Orrestad*1997Stavanger SK18299565kg
OK
3.Marius Arhaug*2000KK-6717472475kg
OK
4.Sondre Mathias Strand*1999Bodø Atletklubb16997470kg
OK
5.Sjur Nersveen*1999Brumunddal AK18280455kg
OK
Junior 19-23 -83
1.Johannes Kristensen*1997Bodø Atletklubb17442685kg
OK
2.Knut Einar Skår*2001Karmøy Styrkeløftklubb17932650kg
OK
3.Magnus Varpen Langleite*1997Fræna AK17910525kg
OK
4.Joachim Kristiensen*1997TSI Styrkeløft18219510kg
OK
5.Sebastian André Strøm*2000Alta AK18358502.5kg
OK
6.Ola Kristensen*1999Bodø Atletklubb18405495kg
OK
7.Rasmus Oliver Hopen*1998TSI Styrkeløft18026490kg
OK
8.Ljubomir Simic*1997Askim SK18129485kg
OK
9.Vetle Skundberg*2000Brumunddal AK17552472.5kg
OK
10.Christian Hellumsand*2000Drammen SI17992465kg
OK
Junior 19-23 -93
1.Chido Nnoli*1997KK-6716334733kg
OK
2.Benjamin Rastum*1999Odin SK17703665kg
OK
3.Benjamin Hognås Hansen*2000Jeløy AK17915662.5kg
OK
4.Victor Stey*2001Oslo SK17217600kg
OK
5.Mathias Hergot*1999KK-6716798600kg
OK
6.Fredrik Gustavsen*1997Askim SK16350575kg
OK
7.Nikolai Vilnes*1997Odin SK18409560kg
OK
8.Bjørnar Osland Yndestad*2001Bergen SK18172545kg
OK
9.Fredrik Søberg*1997Oslo SK17428527.5kg
OK
10.Jens Snarset*2001SPUVI17701490kg
OK
Junior 19-23 -105
1.Joel Immanuel Vikesland*1997Brumunddal AK17302717.5kg
OK
2.Mats Høylo Kjøllesdal*2001Oslo SK17900662.5kg
OK
3.Johannes Korneliussen*1997Arendal SVK18344660kg
OK
4.Tommy Andre Elvebu*2001Sjøholt AK17449655.5kg
OK
5.Sigurd Marheim Watten*1998Sogndal IL17372617.5kg
OK
6.Espen Brager Pramm*1999IL Kraftsport18240605kg
OK
7.Sander Keedklang*1999Odin SK17951582.5kg
OK
8.Adrian Kristiansen*1997Brumunddal AK18147535kg
OK
Junior 19-23 -120
1.Benjamin Larsen*1999Turn og IL National18194610kg
OK
2.Magnus Refsnes*1997Askim SK17477607.5kg
OK
3.Joar Finsaas*1999KK-6717076602.5kg
OK
4.Amandus Bergersen*2000Oslo SK17156555kg
OK
Junior 19-23 +120
1.Sebastian Strand*1998Oslo SK17832647.5kg
OK
Veteran 40-49 -66
1.Reggie Delgado*1978Askim SK17320300kg
OK
Veteran 40-49 -74
1.Stian Johannessen*1978Stavanger SK16360480kg
OK
Veteran 40-49 -83
1.Gaute Gillund*1976Brumunddal AK18020385kg
OK
Veteran 40-49 -93
1.Helge Hansen*1979Arendal SVK16549692.5kg
OK
2.John Roald Lohne *1978Karmøy Styrkeløftklubb17926562.5kg
OK
Veteran 40-49 -105
1.Stian Erik Rolstad *1980TSI Styrkeløft18370530kg
OK
2.Vidar Torvik *1976Askim SK17815437.5kg
OK
Veteran 40-49 -120
1.Randulf Alexander Bull*1976Oslo SK17732635kg
OK
2.Trond Alm Henningsen*1978Saltdal SK14228572.5kg
OK
3.Tom Steinar Johansen*1972Drammen SI18050455kg
OK
Veteran 40-49 +120
1.Lars Andersson*1979Drammen SI16049652.5kg
OK
Veteran 50-59 -74
1.Per G. Gåsdal*1968Sjøholt AK16502505kg
OK
2.Terje Myrvold*1967Askim SK17072422.5kg
OK
Veteran 50-59 -83
1.Geir Ottar Olsen*1965Halden SI15000550kg
OK
2.Roar Fjellet*1966Brumunddal AK12135520kg
OK
3.Hans Erik Maack*1966Askim SK10989407.5kg
OK
Veteran 50-59 -93
1.Ronny Ivan Hegge*1967Lenja AK17041612.5kg
OK
2.Sven Gunnar Simonsen*1965Rana KK10346360kg
OK
Veteran 50-59 -105
1.Ole Jakob Aas*1964Turn og IL National16850542.5kg
OK
2.Ove Fosse*1968Stavanger SK17038527.5kg
OK
3.Bjørn Fjell*1964Askim SK17469520kg
OK
4.Oddbjørn Viken*1961Drammen SI17346502.5kg
OK
Veteran 50-59 -120
1.Bjarne Havnen*1968Drammen SI15234540kg
OK
Veteran 60-69 -83
1.Tormod Andersen*1956Lenja AK10218550kg
OK
2.Rolf Andreas Søtorp*1958Lørenskog AK17872380kg
OK
Veteran 60-69 -120
1.Rune Johansen*1957Lenja AK10225567.5kg
OK
Veteran +70 -105
1.Egil Fredriksen*1950Råsterk KK Tiller16727472.5kg
OK

Klubbstatistikk

Klubb Løftere
Alta AK1
Arendal SVK3
Askim SK14
Bergen SK10
Bodø Atletklubb4
Brumunddal AK8
Bryggen SK1
Brønnøy SK1
Drammen SI13
Florø TIF1
Fræna AK2
Giske SK2
Halden SI3
IL Kraftsport5
Jeløy AK1
Karmøy Styrkeløftklubb6
KK-675
Lenja AK7
Lørenskog AK1
Nes SIL1
Odin SK5
Oslo SK13
Rana KK1
Råsterk KK Tiller1
Saltdal SK2
Sandnes AK1
Sjøholt AK4
SKA-Fræna1
Sogndal IL1
SPUVI1
Stavanger SK9
TSI Styrkeløft5
Turn og IL National3
Totalt: 136