Påmeldingsliste

RM Styrkeløft Utstyrsfritt

Påmeldingsfrist:25.01.2020
Påmeldingsavgift:500
Frist etteranmelding:31.01.2020
Avgift etteranmelding:500
Gjesteløftere ikke tillatt
Disiplin:Styrkeløft
Type:Utstyrsfritt
Løfter Født Klubb Lisensnr Beste resultat Lisens
Ungdom 14-18 -63
1.Ingrid C. W. Rydheim*2004Bergen SK18113-
OK
Ungdom 14-18 -72
1.Mina Holmefjord *2003Bergen SK18357-
OK
Junior 19-23 -63
1.Anna Nafisa Hjelle Skjenken*1998Odin SK16807-
OK
Junior 19-23 -72
1.Renate Algrøy*1997Sotra Kraftsportklubb17800-
OK
Åpen -52
1.Anja Eidsheim *1994Bergen SK18262-
OK
2.Malin Narum Kvamsdal*1994Odin SK16992-
OK
Åpen -63
1.Malene Joensen*1995Odin SK17323-
OK
2.Gina Bakke Bolstad*1991Odin SK16900-
OK
3.Signe Elisabeth Belden*1983Odin SK16875-
OK
Åpen -72
1.Emilie Rastum*1994Odin SK17875-
OK
2.Solveig Rongevær*1995Nordhordland SK17114-
OK
3.Amalie Djupvik*1996Odin SK17866-
OK
4.Elise Bugge Jenssen*1994Odin SK17835-
OK
5.Silje Marie Vik Rydland*1996Odin SK17722-
OK
Åpen -84
1.Anita Camilla Bratland*1989Odin SK17803-
OK
Åpen +84
1.Mariann Dale*1985Sotra Kraftsportklubb17040-
OK
Veteran 40-49 -63
1.Linn Therese Botnen Hætlesæther*1978Bergen SK17846-
OK
2.Lene Carina Straumsnes*1971Sotra Kraftsportklubb18232-
OK
Veteran 40-49 -72
1.Janne Kreuter Bruhn-Henriksen*1971Odin SK17127-
OK
Veteran 50-59 -72
1.Kari Holmen Sunnarvik*1966Florø TIF18349-
OK
2.Hilde Rønning Rongevær*1966Nordhordland SK18081-
OK
Veteran 50-59 -84
1.Wenche Bratten Myking*1966Odin SK16714-
OK
Veteran 50-59 +84
1.Anne Hellem*1961Bergen SK16240-
OK
Veteran 60-69 +84
1.Brith Schjelderup Ediassen*1957Bergen SK17748-
OK
Veteran +70 -63
1.Marit K. Rein Wichne*1949Bergen SK16705-
OK
Ungdom 14-18 -74
1.Magnus Hannesson Fondenes*2002Bjørgvin SK18361-
OK
Ungdom 14-18 -83
1.Einar Naveen Møen*2002Bergen SK17588-
OK
2.Brage Alvik*2004Sogndal IL18119-
OK
Ungdom 14-18 -93
1.Johan Sulen*2002Sotra Kraftsportklubb18228-
OK
2.Ulrik Nerdregotten Hansen*2003Bergen SK18258-
OK
3.Vetle Velle*2003Bjørgvin SK18427-
OK
Ungdom 14-18 -105
1.Dyre Imerslund*2002Bergen SK18169-
OK
Ungdom 14-18 -120
1.Lars Strandos*2003Førde IL18412-
OK
Junior 19-23 -66
1.Jacob Eide *2001Bergen SK18275-
OK
Junior 19-23 -74
1.Marcus Heltne Damli*2000Bergen SK18171-
OK
2.Waldemar Johansen*2001Bergen SK18250-
OK
3.Sebastian Bruvik*2000Bergen SK16995-
OK
Junior 19-23 -83
1.Tomas August Thorsen*2000Odin SK18418-
OK
2.Thorkild Bork Hammerseth*1999Odin SK18326-
OK
3.Jørgen Meyer-Torsvik*2001Bjørgvin SK18335-
OK
Junior 19-23 -93
1.Jonas Larsen *1999Bergen SK18170-
OK
2.Bjørnar Osland Yndestad*2001Bergen SK18172-
OK
3.Eirik Skrede*2001Nordhordland SK17978-
OK
Junior 19-23 -105
1.Anders Ness Totland*2001Bjørgvin SK18152-
OK
2.Sigurd Marheim Watten*1998Sogndal IL17372-
OK
Junior 19-23 -120
1.Robert Brekke Sæle*1999Odin SK17999-
OK
Åpen -66
1.Morten Miguel Lomeland*1990Odin SK16987-
OK
Åpen -74
1.Mark Gerhard Tolentino*1996Odin SK18453-
OK
2.Morten Strid*1982Odin SK18028-
OK
3.Yngve Hopen*1984Odin SK13623-
OK
Åpen -83
1.Vegard Valvik*1993Odin SK17974-
OK
Åpen -93
1.Jarle Bjørgo Onarheim*1992Odin SK17287-
OK
2.Mads Didrik Wickmann*1996Odin SK17613-
OK
Åpen -105
1.Vidar Martinussen*1994Odin SK17899-
OK
2.Vegard Havre Paulsen*1989Odin SK17719-
OK
3.Kristian Hansen Bruvik*1994Odin SK17827-
OK
4.Knut Havnen Johansen*1989Odin SK15819-
OK
5.Toni Johannessen Amengual*1992Bergen SK17412-
OK
Åpen -120
1.Thomas Grimstad*1989Bjørgvin SK18155-
OK
2.Sindre Andre Haug*1984Sogndal IL17506-
OK
Åpen +120
1.Ørjan Leirheim*1975Odin SK14251-
OK
Veteran 50-59 -83
1.Hans-Erik Øverland*1969Nordhordland SK17993-
OK
Veteran 50-59 -105
1.Bengt Eide-Olsen*1961Odin SK15298-
OK
2.Per Heimseth*1969Florø TIF17464-
OK
Veteran 60-69 -93
1.Atle Aamelfot*1959Bergen SK15477-
OK
Veteran +70 -120
1.Robert Øren*1950Bergen SK11038-
OK

Klubbstatistikk

Klubb Løftere
Bergen SK19
Bjørgvin SK5
Florø TIF2
Førde IL1
Nordhordland SK4
Odin SK28
Sogndal IL3
Sotra Kraftsportklubb4
Totalt: 66