Påmeldingsliste

Regionsmesterskap Region Øst

Påmeldingsfrist:03.07.2021
Påmeldingsavgift:400
Frist etteranmelding:31.07.2021
Avgift etteranmelding:800
Disiplin:Styrkeløft og benkpress
Type:Utstyrsfritt
Løfter Født Klubb Lisensnr Beste resultat Lisens
Styrkeløft
Junior 19-23 +84
1.Malin Daltorp*2000Høland IL og UL17626-
OK
Åpen -69
1.Maren Elise Svendsen*1996Oslo SK17868-
OK
2.Liv Ulversøy*1997Oslo SK18337-
OK
3.Ida Helene Johnsen*1991Moss SIK18341-
OK
Åpen -84
1.Heidi Hille Arnesen*1970IL Kraftsport13248-
OK
Veteran 40-49 -52
1.Cathrine Bjelland*1973Nittedal AGK14851-
OK
Veteran 40-49 -57
1.Jenny Alvsåker*1978Nittedal AGK17622-
OK
Veteran 40-49 -63
1.Solveig Mehlum Teppen*1975Frogner AK18008-
OK
Veteran 40-49 -76
1.Guro Bøe*1978IL Kraftsport18225-
OK
Veteran 50-59 -52
1.Nitaya Intanon*1971Nittedal AGK17605-
OK
Veteran 50-59 -57
1.Jane Kvelland Berntsen*1969Askim SK17197-
OK
2.Anita Traasdahl Sæther*1969Askim SK18739-
OK
Veteran +70 -57
1.Tove Hansen*1951IL Kraftsport15558-
OK
2.Charito A Kløvstad *1951Brumunddal AK18786-
OK
Ungdom 14-18 -59
1.Mathias Hille Arnesen*2003IL Kraftsport18804-
OK
Ungdom 14-18 -83
1.Johan Lund*2003Høland IL og UL18813-
OK
Ungdom 14-18 -93
1.Joakim Eriksson Aas*2003Brumunddal AK17972-
OK
Ungdom 14-18 -120
1.Sigurd Rudshaug*2003Brumunddal AK18825-
OK
Junior 19-23 -74
1.Marcus Aanensen Pettersen*1999Christiania AK18826-
OK
Junior 19-23 -93
1.Tobias Fausko-Johansen*2000Oslo SK18650-
OK
2.Erlend Kristensen*2000Oslo SK18651-
OK
3.Victor Stey*2001Oslo SK17217-
OK
Junior 19-23 +120
1.Sebastian Strand*1998Oslo SK17832-
OK
Åpen -74
1.Kai-Remi Berge*1992IL Kraftsport16522-
OK
Åpen -83
1.Sigurd Kjelvik Berg*1994Oslo SK17221-
OK
2.Nikolai Hilmen Dalan*1991Nittedal AGK18839-
OK
3.Trygve Sletten*1993Brumunddal AK18460-
OK
4.Martin Pedersen Kinn*1996IL Kraftsport17172-
OK
Åpen -93
1.Patrick Johansen*1997Høland IL og UL16859-
OK
2.Phuoc Tho Nguyen Tran*1993Brumunddal AK18758-
IKKE OK
3.Tarjei Innleggen*1990Moss SIK17553-
OK
Åpen -105
1.Lukas Peder Fjeld Hansen*1995Askim SK17535-
OK
2.Nicholas Storsveen*1995Oslo SK17985-
OK
Åpen -120
1.Martin Borgland Rønning*1984Oslo SK14579-
OK
2.Thomas August Nikolaisen*1991Christiania AK17826-
OK
Veteran 40-49 -120
1.Dagfin Anthun*1974Brumunddal AK18278-
OK
Veteran 50-59 -120
1.Raymond Andersen*1967Nittedal AGK17421-
OK
2.Kai Johannessen*1969Nittedal AGK18203-
OK
3.Jim Ljungquist*1967Brumunddal AK17313-
OK
Veteran 60-69 -93
1.Roy Olav Øyvann*1958Nittedal AGK17602-
OK
Veteran 60-69 -105
1.Per Egil Andersen *1959Brumunddal AK18231-
OK
Benkpress
Veteran 50-59 -76
1.Lene Einarsen*1963IL Kraftsport15703-
OK
Veteran +70 -57
1.Charito A Kløvstad *1951Brumunddal AK18786-
OK
Ungdom 14-18 -93
1.Joakim Eriksson Aas*2003Brumunddal AK17972-
OK
Ungdom 14-18 -120
1.Sigurd Rudshaug*2003Brumunddal AK18825-
OK
Åpen -83
1.Trygve Sletten*1993Brumunddal AK18460-
OK
Åpen -93
1.Phuoc Tho Nguyen Tran*1993Brumunddal AK18758-
IKKE OK
Veteran 40-49 -120
1.Jarle Adolfsen*1974Høland IL og UL16151-
OK
2.Dagfin Anthun*1974Brumunddal AK18278-
OK
Veteran 50-59 -105
1.Bjørn Flem*1964Askim SK15270-
OK
Veteran 50-59 -120
1.Jim Ljungquist*1967Brumunddal AK17313-
OK
Veteran 60-69 -66
1.Tor Østhagen*1960Christiania AK10395-
OK
Veteran 60-69 -105
1.Per Egil Andersen *1959Brumunddal AK18231-
OK
Veteran 60-69 -120
1.Leif Sydengen*1955Askim SK10033-
OK
Veteran +70 -83
1.Steven Michael Neichin*1944Høland IL og UL16361-
OK

Trenere/lagledere

Trener Klubb

Klubbstatistikk

Klubb Løftere
Askim SK5
Brumunddal AK8
Christiania AK3
Frogner AK1
Høland IL og UL5
IL Kraftsport7
Moss SIK2
Nittedal AGK7
Oslo SK9
Totalt: 47