Påmeldingsliste

NM Styrkeløft utstyrsfritt

Påmeldingsfrist:12.09.2021
Påmeldingsavgift:900
Gjesteløftere ikke tillatt
Disiplin:Styrkeløft
Type:Utstyrsfritt
Løfter Født Klubb Lisensnr Beste resultat Lisens Kvalifisering Ren Utøver gjennomført
Åpen -47
1.Malin Narum Kvamsdal*1994Odin SK16992325kg
OK
24.09.2019 
2.Sakar Hamawandi*1990OPIL18031302.5kg
OK
 
Åpen -52
1.Julie Fosseide*1992Oslo SK15579375kg
OK
 
Åpen -57
1.Marianne Hatlem*1996Kristiansand AK18315382.5kg
OK
10.01.2020 
2.Rebekka Tao Jacobsen*1996Larvik AK16055355kg
OK
11.09.2021 
3.Linda Berge*1996Fræna AK18865302.5kg
OK
20.07.2021 
4.Lone Nilsen*1996Skogn IL18818297.5kg
OK
12.10.2021 
5.Hannah Sire Kristoffersen Noste*1995Øksfjord AK17736282.5kg
OK
31.07.2021 
Åpen -63
1.Signe Elisabeth Belden*1983Stryn T og IL16875432.5kg
OK
08.09.2021 
2.Gina Bakke Bolstad*1991Odin SK16900427.5kg
OK
11.11.2020 
3.Katrine Sundal Haune*1995Sande KK16440412.5kg
OK
11.03.2020 
4.Monica S. Rasmussen*1972Bryggen SK15885405.5kg
OK
20.07.2021 
5.Anna Nafisa Hjelle Skjenken*1998Odin SK16807330kg
OK
12.09.2021 
Åpen -69
1.Marte Kjenner*1989Nidarø SK16962500kg
OK
25.09.2020 
2.Ruth Sandbak Berge*1995Odin SK16053405kg
OK
 
3.Liv Ulversøy*1997Oslo SK18337395kg
OK
08.12.2019 
4.Maren Elise Svendsen*1996Oslo SK17868395kg
OK
07.08.2018 
5.Jowan Salay*1993Bodø Atletklubb18071372.5kg
OK
27.08.2021 
6.Sarah Nilsen Evensen*1995Askim SK17457372.5kg
OK
31.08.2021 
7.Marita Hårberg Vaterholm*1992Skogn IL16743367.5kg
OK
26.07.2021 
8.Eli Karoline Hamnvik Hanssen*1994TSI Styrkeløft18024365kg
OK
 
9.Frida Austigard Petersen*1997Sandnes AK18782360kg
OK
21.05.2021 
10.Ida Helene Johnsen*1991Moss SIK18341332.5kg
OK
08.01.2020 
11.Aina Pedersen Oen *1989Karmøy Styrkeløftklubb17927327.5kg
OK
06.09.2018 
12.Hanna Holmeide*1990Christiania AK18653320kg
OK
10.08.2020 
13.Maria Fjelltun Dalvik*1994KK-6718801305kg
OK
18.01.2021 
14.Marie Næss Klokkervold *1989Skien Atletklubb17597295kg
OK
11.09.2021 
Åpen -76
1.Stine Hamre*1995Sande KK16632465kg
OK
 
2.Alexandra Voll Skrove*1988Skogn IL16933420kg
OK
01.09.2021 
3.Elianna Skåtun*1994Askim SK17082412.5kg
OK
 
4.Guro Bøe*1978IL Kraftsport18225404kg
OK
11.01.2020 
5.Emilie Rastum*1994Odin SK17875375kg
OK
09.11.2018 
6.Malin Ånes*1997Mosjøen Styrkeløftklubb18684347.5kg
OK
27.09.2020 
7.Frøya Linnea Gathen*1997KK-6718867315kg
OK
02.09.2019 
Åpen -84
1.Heidi Hille Arnesen*1970IL Kraftsport13248485.5kg
OK
22.01.2018 
2.Gunn Aarmo*1984Melhus IL16325445kg
OK
03.12.2017 
Åpen +84
1.Sofie Flyvholm Haug*1994Halden SI16881430kg
OK
07.09.2021 
2.Linn Borgland Johansen*1982Bodø Atletklubb15179400kg
OK
25.07.2016 
3.Lise Rønning*1992KK-6716080400kg
OK
12.01.2021 
4.Ingvild Tronstad*1981Brumunddal AK17831397.5kg
OK
14.01.2020 
5.Marit Gråbak*1983Melhus IL17055375kg
OK
 
Åpen -66
1.Mark Gerhard Tolentino*1996Odin SK18453515kg
OK
27.01.2020 
2.Nikolai Ringereide*2003Stavanger SK18331495kg
OK
 
3.Morten Miguel Lomeland*1990Odin SK16987440kg
OK
12.09.2021 
Åpen -74
1.Samuel Giraldo*2004Alta AK18711650kg
OK
07.12.2020 
2.Jøran Langset*1977Sande KK13073610kg
OK
11.09.2021 
3.Yngve Hopen*1984Odin SK13623600kg
OK
03.06.2018 
4.Kai-Remi Berge*1992IL Kraftsport16522525kg
OK
15.01.2020 
5.Bjørn Arne Jensen*1985Brønnøy SK18230520kg
OK
24.09.2019 
6.Magnus Nymoen Lund*1992Christiania AK18215492.5kg
OK
15.07.2019 
7.Daniel Refsnes*1994Askim SK16717482.5kg
OK
02.09.2021 
Åpen -83
1.Trygve Sletten*1993Brumunddal AK18460735kg
OK
08.02.2020 
2.Johannes Kristensen*1997Bodø Atletklubb17442685kg
OK
16.01.2019 
3.Anders Joakim Halland*1992Brønnøy SK16121677.5kg
OK
05.04.2017 
4.Steffan Lundevold*1988Kristiansand AK18014660kg
OK
 
5.Huy Hoang Quon Nguyen*1994Stavanger SK18074610kg
OK
 
6.Mazlum Coskun*1991Oslo SK18680565kg
OK
07.10.2020 
7.Ken Tore Svendsen*1993Alta AK18414562.5kg
OK
15.01.2020 
8.Martin Stenersen*1995TSI Styrkeløft17325545kg
OK
25.07.2021 
9.Rasmus Oliver Hopen*1998Nidarø SK18026520kg
OK
08.09.2021 
10.Fredrik Valde Anthonisen*1994KK-6717959515kg
OK
05.09.2018 
Åpen -93
1.Chido Nnoli*1997KK-6716334733kg
OK
24.12.2019 
2.Helge Hansen*1979Arendal SVK16549700kg
OK
16.10.2018 
3.Nicholas Storsveen*1995Oslo SK17985647.5kg
OK
09.01.2019 
4.Alexander Kleivene*1996Sandnes AK18781630kg
OK
01.01.1970 
5.Thomas Waal*1992Skien Atletklubb14625612.5kg
OK
22.08.2021 
6.Emil Sjøset*2001Sandnessjøen SK18375612.5kg
OK
05.11.2019 
7.Arvydas Karenga*1991Haugaland AK17787577.5kg
OK
10.05.2018 
8.Erling Moen*1994KK-6718058547.5kg
OK
 
9.Olav Lund Vigerust*1996KK-6718301547.5kg
OK
04.09.2019 
10.Edvard Oliver Rølvåg*1994Sandnessjøen SK17454545kg
OK
OK
17.08.2017 
11.Jan Edvard Jensen*1959Rana KK10337-
OK
OK
29.11.2017 
12.Vebjørn Askeland*1995Alta AK15462-
OK
OK
07.09.2021 
Åpen -105
1.Truls Moe*1988Nidarø SK15576765kg
OK
28.08.2017 
2.Even Bless Liland*1991Odin SK15299755kg
OK
04.01.2017 
3.Geir Øyvind Thorsen*1986Ganddal AK17204732.5kg
OK
07.04.2016 
4.Kristian Hansen Bruvik*1994Odin SK17827700kg
OK
06.03.2019 
5.Vidar Martinussen*1994Odin SK17899700kg
OK
10.09.2021 
6.Espen Kolltveit*1996Bergen SK17685692.5kg
OK
10.09.2021 
7.Jan-Roger Johansen*1967Rana KK10338670kg
OK
 
8.Trond S. Johansen*1981KK-6713400630kg
OK
29.08.2017 
9.Andreas Dahle*1994Karmøy Styrkeløftklubb17771630kg
OK
02.05.2018 
10.Emil Indgaard*1995Skogn IL18490605kg
OK
31.01.2020 
11.Martin Husby Dyrset*1997Fræna AK18505600kg
OK
27.02.2020 
12.Vegard Olsen*1998Saltdal SK18788590kg
OK
26.05.2021 
13.Torbjørn Nydal*2000Sjøholt AK17471582.5kg
OK
13.08.2021 
14.Jørgen Nikolaisen*1994Askim SK18190577.5kg
OK
27.08.2021 
15.Kristoffer Kvalheim *1994Florø TIF17876577.5kg
OK
11.09.2021 
16.Tommy Vangen*1985Skogn IL18233565kg
OK
OK
 
Åpen -120
1.Carl Petter Sommerseth*1985Oslo SK15438862.5kg
OK
07.02.2020 
2.Vidar Johansen*1986Nidarø SK16084707.5kg
OK
04.09.2021 
3.Thomas August Nikolaisen*1991Christiania AK17826687.5kg
OK
30.07.2021 
4.Thomas Grimstad*1989Bjørgvin SK18155687.5kg
OK
06.01.2020 
5.Magnus Grådal*1989Røros SK17339677.5kg
OK
10.08.2021 
6.Stian Solhaug Stor-Re*1991Odin SK15463655kg
OK
04.09.2021 
7.Nicholas Anfinsen*1996Odin SK16176650kg
OK
 
8.Johnny Haug*1988Skien Atletklubb16343607.5kg
OK
12.09.2021 
9.Magnus Refsnes*1997Askim SK17477607.5kg
OK
 
10.Alexander Klæboe*1988Oslo SK15874600kg
OK
26.08.2021 
Åpen +120
1.Eysteinn Fannar Oddgeirsson*1993Drammen SI16808755kg
OK
10.05.2017 
2.Olav Melhus Gomo*1989Bodø Atletklubb14897710kg
OK
25.10.2019 
3.Christoffer Nygård*1995Rana KK15917642.5kg
OK
 
4.Hans Andreas Fjell Kaasa*1992Askim SK16550582.5kg
OK
OK
31.01.2016 

Trenere/lagledere

Trener Klubb
Njål digre Alta AK
Caroline Hoff Hansen Arendal SVK
Mari Fjell Kaasa Askim SK
Kent Trieu Nguyen Atlas SK
Frederik Engevik Bergen SK
Terje Gundersen Bergen SK
Tor Engevik Bergen SK
Christian Solheim Bjørgvin SK
Carl Yngvar Christensen Brumunddal AK
Fredrik Søberg Brumunddal AK
Martine Vedal Brønnøy SK
Sandra Slotterøy Nilsen Brønnøy SK
Gerrit Judith Christiania AK
Anna Emilie Engebretsen Drammen SI
Marthe Stavik Aas Fræna AK
Arthur Mjelde Halvorsen Halden SI
Henrik Staal Halden SI
Eirik Andreas Eriksen Seim Haugaland AK
Marius Arnesen IL Kraftsport
Paul Otto Barton IL Kraftsport
Malin Rasmussen Karmøy Styrkeløftklubb
Ruth Meland Karmøy Styrkeløftklubb
Jostein Frøyd Larvik AK
Maria Steen Ranum Melhus IL
Tarjei Innleggen Moss SIK
Kim Eikefet Odin SK
Amund Tjellaug Løvstad Oslo SK
Nicholas Storsveen Oslo SK
Trond Alm Henningsen Saltdal SK
Lena Sjøl Sande KK
Alexander Kleivene Sandnes AK
Arve Rønnekleiv Sandnes AK
Frida Austigard Petersen Sandnes AK
Marthe S. Tjelta Sandnes AK
Morten A. Middelthon Sandnes AK
Rasmus Jahroux Hauan Sandnes AK
Runi Hammerø Sparby Sandnessjøen SK
Bente Røen Sjøholt AK
Marita Hårberg Vaterholm Skogn IL
Signe Marie Leirvik Skogn IL
Freyr Adalsteinsson Stavanger SK
Anders Aarmo Trøndertun SK
Erlend Skorstad Trøndertun SK
Martin Stenersen TSI Styrkeløft

Klubbstatistikk

Klubb Løftere Bankett
Alta AK30
Arendal SVK10
Askim SK60
Bergen SK10
Bjørgvin SK12
Bodø Atletklubb40
Brumunddal AK20
Bryggen SK10
Brønnøy SK20
Christiania AK30
Drammen SI10
Florø TIF10
Fræna AK20
Ganddal AK10
Halden SI10
Haugaland AK10
IL Kraftsport30
Karmøy Styrkeløftklubb20
KK-6780
Kristiansand AK20
Larvik AK10
Melhus IL20
Mosjøen Styrkeløftklubb10
Moss SIK10
Nidarø SK40
Odin SK130
OPIL10
Oslo SK71
Rana KK30
Røros SK10
Saltdal SK10
Sande KK30
Sandnes AK20
Sandnessjøen SK20
Sjøholt AK10
Skien Atletklubb30
Skogn IL53
Stavanger SK20
Stryn T og IL10
TSI Styrkeløft20
Øksfjord AK10
Totalt: 103 6