Påmeldingsliste

NM benkpress utstyrsfritt

Påmeldingsfrist:17.10.2021
Påmeldingsavgift:600
Gjesteløftere ikke tillatt
Disiplin:Benkpress
Type:Utstyrsfritt
Løfter Født Klubb Lisensnr Beste resultat Lisens Kvalifisering Ren Utøver gjennomført
Ungdom 14-18 -63
1.Liz Tobiassen*2004Arendal SVK1820165kg
OK
14.06.2021 
Ungdom 14-18 -69
1.Yasmina Juliette Havnen*2003Drammen SI1712175kg
OK
01.12.2016 
2.Katja Furesund Westerberg *2004Fræna AK1874547.5kg
OK
01.11.2019 
3.Elin Monsen*2005SPUVI1890945kg
OK
29.08.2021 
Ungdom 14-18 -76
1.Mina Holmefjord *2003Bergen SK1835791kg
OK
07.01.2020 
2.Mila Cheyenne Pischel*2004Lenja AK1784962.5kg
OK
28.12.2019 
Ungdom 14-18 -84
1.Karoline Marie Andersen*2003Moss SIK1884565kg
OK
14.06.2021 
Junior 19-23 -63
1.Elin Kolding*1998Askim SK1835287.5kg
OK
02.01.2020 
2.Anna Pauline Ouff Grøthe*2002Drammen SI1866767.5kg
OK
08.07.2020 
Junior 19-23 -69
1.Marthine Myhr*1999Odin SK16278102.5kg
OK
02.01.2020 
2.Juliane Slettnes*2001Brumunddal AK1742082.5kg
OK
03.01.2020 
Junior 19-23 -76
1.Nora Kristin Larsen *2001Askim SK1789697.5kg
OK
22.10.2019 
Junior 19-23 +84
1.Malin Daltorp*2000Høland IL og UL1762682.5kg
OK
05.10.2021 
Åpen -47
1.Sakar Hamawandi*1990OPIL1803172.5kg
OK
23.01.2020 
Åpen -57
1.Marianne Hatlem*1996Kristiansand AK1831592.5kg
OK
10.01.2020 
2.Benedikte Hoffart Bøhn*1994SPUVI1695887.5kg
OK
21.09.2021 
3.Hege Berge*1982Sande KK1402270kg
OK
 
4.Marthe Farstad*1994Fræna AK1787860kg
OK
16.09.2019 
Åpen -63
1.Elise Rosenborg*1993IL Kraftsport16555105.5kg
OK
13.01.2019 
2.Katrine Sundal Haune*1995Sande KK16440100kg
OK
11.03.2020 
3.Lena Sjøl*1997Sande KK1528495kg
OK
06.01.2020 
4.Frida Aung*1997Oslo SK1671592.5kg
OK
24.12.2019 
5.Linn Hèlen Solbakken Fjeld*1992Askim SK1628382.5kg
OK
11.03.2020 
6.Enya Marie Wilson*1996Askim SK1798462.5kg
OK
16.09.2021 
Åpen -69
1.Sarah Nilsen Evensen*1995Askim SK17457100kg
OK
31.08.2021 
2.Liv Ulversøy*1997Oslo SK1833795kg
OK
08.12.2019 
3.Jowan Salay*1993Bodø Atletklubb1807185kg
OK
27.08.2021 
4.Birgitte Centeno Austefjord*1995Arendal SVK1768167.5kg
OK
29.08.2021 
Åpen -76
1.Anita Camilla Bratland*1989Odin SK17803110kg
OK
22.01.2021 
2.Stine Hamre*1995Sande KK16632102.5kg
OK
12.03.2020 
3.Emilie Rastum*1994Odin SK1787595kg
OK
09.11.2018 
4.Marthe Stavik Aas*1991Fræna AK1437275kg
OK
06.07.2014 
Åpen +84
1.Hildeborg J. Hugdal*1983Sauda IL13069132kg
OK
15.01.2016 
2.Lene Thorén*1980Sande KK1628995kg
OK
30.08.2021 
3.Therese Dahl-Stamnes*1994Sandnes AK1867680kg
OK
10.09.2020 
Veteran 40-49 -52
1.Caroline Hoff Hansen*1981Arendal SVK1773162.5kg
OK
26.07.2021 
Veteran 40-49 -57
1.Lene Alexandra Øien*1981Brumunddal AK1707570kg
OK
02.09.2021 
2.Inga Werner Isaksen*1980Sande KK1805562.5kg
OK
 
Veteran 40-49 -63
1.Frida Birgitte Espenes*1981Atlas SK1783492.5kg
OK
10.01.2020 
2.Anette Heimstad-Aasbø*1974Skien Atletklubb1670475kg
OK
23.01.2018 
3.Hege Velten*1973OPIL1736565kg
OK
06.06.2018 
Veteran 40-49 -69
1.Manuela Pischel-Bakker *1977Lenja AK1698187.5kg
OK
07.10.2021 
2.Angela Fonseca Bustos*1980OPIL1852467.5kg
OK
08.02.2021 
Veteran 40-49 -76
1.Eilen Pollen*1981Moss SIK17435105kg
OK
23.09.2020 
Veteran 40-49 -84
1.Camilla Thornquist*1980Askim SK1656992.5kg
OK
 
2.Eigunn Stav Sætre*1979Kristiansund KK1826475kg
OK
 
Veteran 40-49 +84
1.Jeanette-Rene Viklund*1979Askim SK1828485kg
OK
 
Veteran 50-59 -52
1.Anita Traasdahl Sæther*1969Askim SK1873960kg
OK
01.01.2021 
2.Nitaya Intanon*1971Nittedal AGK1760555kg
OK
25.01.2018 
Veteran 50-59 -57
1.Ann Kristin Olsen*1967Halden SI1080182.5kg
OK
03.12.2017 
Veteran 50-59 -63
1.Jane Kvelland Berntsen*1969Askim SK1719770kg
OK
30.04.2018 
2.Tone Glomstein*1964IL Kraftsport1346265kg
OK
08.04.2020 
3.Siri Bech-Hanssen*1964Arendal SVK1846450kg
OK
09.02.2020 
Veteran 50-59 -69
1.Gro-Berit Stavheim*1964Sjøholt AK1540985kg
OK
06.05.2019 
2.Anne Sofie Engan*1966Bergen SK1628557.5kg
OK
11.12.2017 
Veteran 50-59 -76
1.Lene Einarsen*1963IL Kraftsport1570380kg
OK
14.10.2017 
2.Heidi Sighovd*1971IL Kraftsport1758767.5kg
OK
13.01.2020 
Veteran 50-59 -84
1.Hege Berntsen*1968IL Kraftsport1731155kg
OK
08.11.2018 
Veteran 50-59 +84
1.Anne Kristin Strand Aarsrud*1967Moss SIK1834050kg
OK
06.01.2020 
Veteran 60-69 -57
1.Audhild Mathiesen*1957Lenja AK1030171kg
OK
23.03.2018 
Ungdom 14-18 -66
1.Oliver Omtvedt Aas*2006Askim SK1871670kg
OK
08.12.2020 
Ungdom 14-18 -74
1.Felix Pagander*2003Askim SK18715112.5kg
OK
11.12.2020 
2.Lars Håkon Jørgensen*2003Lenja AK18644105kg
OK
09.11.2020 
3.Phillip Ek*2003Lenja AK1887797.5kg
OK
19.09.2021 
Ungdom 14-18 -83
1.Henrik Hjertenes*2003Sjøholt AK18199155kg
OK
11.07.2019 
2.Ewen Sebastian Cederstrøm*2004Sandnes AK18829130kg
OK
11.06.2021 
3.Johan Lund*2003Høland IL og UL18813100kg
OK
14.06.2021 
4.Sivert Røymo*2004Fræna AK1878090kg
OK
25.05.2021 
Ungdom 14-18 -93
1.Trym Greibrok*2003SPUVI18668167.5kg
OK
07.07.2020 
2.Kristian Solberg*2003Sande KK17958140kg
OK
 
3.Herman Lied Meyer*2004Askim SK18128135kg
OK
 
4.Morten Hegstad*2003Drammen SI18717132.5kg
OK
09.11.2020 
5.Sander Sæbø*2003Askim SK18730120kg
OK
16.08.2021 
6.Andrew Tan Dagatan Le*2003Askim SK18713100kg
OK
14.12.2020 
Ungdom 14-18 -105
1.Mathias Wilhelmsen*2004Lenja AK18814107.5kg
OK
02.06.2021 
Ungdom 14-18 -120
1.Sander Bjelland Olsson*2003Hommersåk AK18670105kg
OK
15.09.2020 
Junior 19-23 -59
1.Terje Akim Tranås Iversen*2002Drammen SI1709585kg
OK
 
Junior 19-23 -66
1.Alexander Wolff*1999Askim SK18808107.5kg
OK
15.04.2021 
Junior 19-23 -74
1.Waldemar Johansen*2001Bergen SK18250110kg
OK
23.09.2021 
Junior 19-23 -83
1.Einar Naveen Møen*2002Odin SK17588150kg
OK
08.05.2018 
2.Vetle Skundberg*2000Brumunddal AK17552145kg
OK
09.09.2020 
3.Sebastian André Strøm*2000Alta AK18358125kg
OK
26.09.2021 
4.Bastian Brekstad Mork*2002Fræna AK18705115kg
OK
27.11.2020 
Junior 19-23 -93
1.Isak Asperud*2002Askim SK18383190kg
OK
09.01.2020 
2.Jassin Andre Aarsteinsen Darei*2001Askim SK18731147.5kg
OK
10.01.2021 
3.David Eltervåg*1998Sandnes AK16684145kg
OK
17.10.2021 
Junior 19-23 -105
1.Jacob Florelius*1998Sande KK16562192.5kg
OK
31.12.2019 
2.Håkon Berge Berntsen *1999Odin SK17967160kg
OK
04.01.2019 
3.Ivar Brekstad *1999Fræna AK18894127.5kg
OK
16.08.2021 
Junior 19-23 -120
1.Benjamin Larsen*1999Moss SIK18194175kg
OK
 
Junior 19-23 +120
1.Kristian Eek Haugen*2001Nes SIL18115196kg
OK
27.06.2021 
2.Sebastian Strand*1998Oslo SK17832187.5kg
OK
14.09.2019 
Åpen -59
1.Fredrik Eskil Myrvang*1990Tambarskjelvar IL14828155kg
OK
28.09.2020 
Åpen -66
1.Morten Miguel Lomeland*1990Odin SK16987141.5kg
OK
12.09.2021 
Åpen -74
1.Tor Gausemel Kristensen *1986Bodø Atletklubb18766140kg
OK
26.04.2021 
2.Kai-Remi Berge*1992IL Kraftsport16522127.5kg
OK
15.01.2020 
3.Magnus Breines*1991Atlas SK18859125kg
OK
08.07.2021 
4.Daniel Refsnes*1994Askim SK16717120kg
OK
02.09.2021 
Åpen -83
1.Kim Gundersen*1985Skien Atletklubb14141202.5kg
OK
11.03.2020 
2.Steffan Lundevold*1988Kristiansand AK18014167.5kg
OK
 
3.Magnus Varpen Langleite*1997Fræna AK17910142.5kg
OK
21.12.2019 
4.Sigurd Kjelvik Berg*1994Oslo SK17221137.5kg
OK
 
5.Aksel Stavheim*1995Sjøholt AK15214-
OK
OK
19.10.2021 
Åpen -93
1.Jarle Bjørgo Onarheim*1992Odin SK17287195kg
OK
 
2.Alf-Ivar Hellerud*1969SPUVI10370180kg
OK
01.07.2019 
3.Marius Jemtland*1986Skien Atletklubb15750172.5kg
OK
14.12.2016 
4.Martin Glimdal Norseth*1986SPUVI18345165kg
OK
30.12.2019 
5.Thomas Waal*1992Skien Atletklubb14625145kg
OK
22.08.2021 
6.Christian Marthinussen*1983Atlas SK18773140kg
OK
14.11.2018 
Åpen -105
1.Even Bless Liland*1991Odin SK15299205kg
OK
04.01.2017 
2.Ralf A. Male*1994Fræna AK14626192.5kg
OK
02.01.2020 
3.Geir Øyvind Thorsen*1986Ganddal AK17204170kg
OK
07.04.2016 
4.Lukas Peder Fjeld Hansen*1995Askim SK17535167.5kg
OK
 
5.Fredrik Søberg*1997Brumunddal AK17428135kg
OK
17.08.2021 
Åpen -120
1.Per Marius Hole*1989SPUVI14257220kg
OK
03.08.2021 
2.Eirik Jørgensen*1983Fræna AK13111185kg
OK
04.11.2019 
3.Magnus Refsnes*1997Askim SK17477155kg
OK
 
4.Johnny Haug*1988Skien Atletklubb16343145kg
OK
12.09.2021 
Åpen +120
1.Alexander Nilsson*1970Askim SK16189220kg
OK
 
2.Roger Andrè Sellevoll*1978Odin SK16898215kg
OK
28.05.2019 
3.Ørjan Leirheim*1975Odin SK14251210kg
OK
29.01.2018 
Veteran 40-49 -59
1.Ben-Stian Håland*1975Ganddal AK18898105kg
OK
05.02.2021 
Veteran 40-49 -66
1.Eilif Ellefsen*1975Lenja AK1319185kg
OK
19.01.2020 
Veteran 40-49 -74
1.Jøran Langset*1977Sande KK13073150kg
OK
11.09.2021 
Veteran 40-49 -83
1.Dag R.Ørsvik Øye*1978Kristiansund KK12280155kg
OK
 
2.Øyvind Risdal*1974Arendal SVK14265150kg
OK
22.01.2021 
Veteran 40-49 -93
1.Helge Hansen*1979Arendal SVK16549167.5kg
OK
16.10.2018 
2.Erik Marius Egerdahl*1978Sande KK18052140kg
OK
31.01.2019 
3.Tommy Dybdal*1977Sande KK18294135kg
OK
 
Veteran 40-49 -105
1.Øystein Aas*1974Askim SK12247192.5kg
OK
11.10.2021 
2.Francis Peter Lundh*1981SPUVI18485115kg
OK
13.02.2020 
Veteran 40-49 -120
1.Jarle Adolfsen*1974Høland IL og UL16151172.5kg
OK
01.09.2015 
Veteran 50-59 -66
1.Terje Myrvold*1967Askim SK17072107.5kg
OK
26.12.2017 
Veteran 50-59 -74
1.Bjørn-Andre Egerdahl*1970Sandnes AK16746148kg
OK
03.12.2017 
2.Bjørn Astad*1963Oslo SK12234125kg
OK
03.12.2017 
3.Steffen Sandene*1966Førde IL17855100kg
OK
 
Veteran 50-59 -83
1.Ove Henning Lorentzen*1971SPUVI17138162.5kg
OK
08.07.2019 
2.Geir Ottar Olsen*1965Halden SI15000120kg
OK
03.12.2017 
3.Vebjørn Brastad*1970IL Kraftsport17257105kg
OK
12.01.2020 
Veteran 50-59 -93
1.Ronny Ivan Hegge*1967Lenja AK17041165kg
OK
02.12.2017 
2.Henning Meyer*1967Askim SK10972125kg
OK
 
3.Kristian Ringhagen*1966Sauda IL18759110kg
OK
28.03.2021 
Veteran 50-59 -105
1.Tor Granvang*1963Brumunddal AK13213170kg
OK
21.02.2018 
2.Bjørn Flem*1964Askim SK15270162.5kg
OK
05.05.2018 
3.Jan Helge Høvset*1970Bergen SK18819162.5kg
OK
09.06.2021 
4.Frode Rui*1969Ulefoss AK10945155kg
OK
05.07.2021 
5.Børre Borgersen*1963Skien Atletklubb11189145kg
OK
04.09.2021 
6.Yves Florelius*1963Sande KK13845100kg
OK
03.10.2021 
Veteran 50-59 -120
1.Alf Granvang*1964Brumunddal AK13258196.5kg
OK
27.02.2018 
2.Raymond Andersen*1967Nittedal AGK17421187.5kg
OK
16.09.2017 
3.Kai Johannessen*1969Nittedal AGK18203180kg
OK
02.08.2019 
Veteran 50-59 +120
1.Kjell Furesund*1966Fræna AK12702195kg
OK
12.12.2017 
2.Bjørn Grønvold*1967Sande KK13659175kg
OK
 
3.Runar Saxegård*1970Lenja AK14559170kg
OK
13.07.2020 
4.Helge Aarsrud*1968Moss SIK18339130kg
OK
06.01.2020 
Veteran 60-69 -66
1.Tor Østhagen*1960Christiania AK1039591kg
OK
 
Veteran 60-69 -74
1.Ketil Sten Olsen*1958Lenja AK10229117.5kg
OK
28.11.2017 
Veteran 60-69 -83
1.Tormod Andersen*1956Lenja AK10218112.5kg
OK
01.01.2017 
Veteran 60-69 -93
1.Rune Larsen *1961Sande KK18843145kg
OK
25.06.2021 
2.Steinar Eimstad*1959SPUVI15631125kg
OK
01.07.2019 
3.Oddbjørn Viken*1961Drammen SI17346122.5kg
OK
16.05.2017 
Veteran 60-69 -105
1.Bjarne Kvarv*1956Tromsø Atletklubb18164170kg
OK
16.12.2019 
2.Arve Otto Nundal*1955IL Jotun10145130kg
OK
21.11.2019 
3.Odd-Erik Skippervold*1958Christiania AK18847105kg
OK
27.06.2021 
Veteran 60-69 -120
1.Vidar Alexander Ringvold*1955Brumunddal AK12583162.5kg
OK
25.03.2020 
2.Rune Johansen*1957Lenja AK10225156kg
OK
24.01.2017 
3.Roger Eriksen*1960Brumunddal AK12275155kg
OK
28.07.2021 
4.Leif Sydengen*1955Askim SK10033147.5kg
OK
13.09.2015 
Veteran 60-69 +120
1.Jan Helge Rustan*1960Sande KK14880112.5kg
OK
 
Veteran +70 -83
1.Bjørn Erik Andersen*1951Sandnes AK18183115kg
OK
30.01.2019 
2.Steven Michael Neichin*1944Høland IL og UL1636197.5kg
OK
 
Veteran +70 -93
1.Peer Bjaaland*1942Alta AK13355115kg
OK
24.09.2018 
2.Øivind Arne Olsen*1950Kristiansund KK17078112.5kg
OK
 
Veteran +70 -105
1.Robert Øren*1950Bergen SK11038130kg
OK
08.01.2020 

Trenere/lagledere

Trener Klubb
Birgitte Centeno Austefjord Arendal SVK
bjørnar Tobiassen Arendal SVK
Caroline Hoff Hansen Arendal SVK
Helge Hansen Arendal SVK
lassana Kalevi Junior Kouanda Arendal SVK
Frida Birgitte Espenes Atlas SK
Ole Tilrem Atlas SK
Frederik Engevik Bergen SK
Jan Helge Høvset Bergen SK
Karen Tvedt Bergen SK
Magnus Horgen Bergen SK
Mina Holmefjord Bergen SK
Robert Øren Bergen SK
Sebastian Bruvik Bergen SK
Terje Gundersen Bergen SK
Tor Engevik Bergen SK
Jowan Salay Bodø Atletklubb
Alf Granvang Brumunddal AK
Fredrik Søberg Brumunddal AK
Lene Alexandra Øien Brumunddal AK
Roger Eriksen Brumunddal AK
Tor Granvang Brumunddal AK
Vetle Skundberg Brumunddal AK
Vidar Alexander Ringvold Brumunddal AK
Arnt Olav Kaldvansvik Fræna AK
Eirik Jørgensen Fræna AK
Katja Furesund Westerberg Fræna AK
Kjell Furesund Fræna AK
Magnus Varpen Langleite Fræna AK
Marthe Stavik Aas Fræna AK
Ralf A. Male Fræna AK
Arild Kråkenes IL Jotun
Geir Reidar Hestethun IL Jotun
Lene Einarsen IL Kraftsport
Marius Arnesen IL Kraftsport
Paal Solberg IL Kraftsport
Paul Otto Barton IL Kraftsport
Manuela Pischel-Bakker Lenja AK
Ronny Ivan Hegge Lenja AK
Runar Saxegård Lenja AK
Rune Johansen Lenja AK
Vegard Røysum Lørenskog AK
Dan Sundby Moss SIK
Helge Aarsrud Moss SIK
Cathrine Bjelland Nittedal AGK
Raymond Andersen Nittedal AGK
Ronny Andersen Nittedal AGK
Roy Olav Øyvann Nittedal AGK
John-Arne Ustad Sande KK
Katrine Sundal Haune Sande KK
Lena Sjøl Sande KK
Arild Bomark Sandnes AK
Bjørn-Andre Egerdahl Sandnes AK
Hildeborg J. Hugdal Sauda IL
Gro-Berit Stavheim Sjøholt AK
Iver Hole SPUVI
Nils-Petter Knudsen SPUVI

Klubbstatistikk

Klubb Løftere Bankett
Alta AK20
Arendal SVK63
Askim SK260
Atlas SK30
Bergen SK50
Bodø Atletklubb20
Brumunddal AK80
Christiania AK20
Drammen SI50
Fræna AK1011
Førde IL10
Ganddal AK20
Halden SI20
Hommersåk AK10
Høland IL og UL44
IL Jotun12
IL Kraftsport70
Kristiansand AK20
Kristiansund KK31
Lenja AK120
Moss SIK50
Nes SIL10
Nittedal AGK30
Odin SK100
OPIL30
Oslo SK50
Sande KK150
Sandnes AK50
Sauda IL20
Sjøholt AK30
Skien Atletklubb60
SPUVI90
Tambarskjelvar IL10
Tromsø Atletklubb10
Ulefoss AK10
Totalt: 174 21