Påmeldingsliste

RM benkpress med og uten utstyr

Påmeldingsfrist:19.01.2022
Påmeldingsavgift:400
Frist etteranmelding:26.01.2022
Avgift etteranmelding:800
Gjesteløftere ikke tillatt
Disiplin:Benkpress
Type:Med utstyr og utstyrsfritt
Løfter Født Klubb Lisensnr Beste resultat Lisens
Ungdom 14-18 -76
1.Mila Cheyenne Pischel*2004Lenja AK17849-
OK
Junior 19-23 -57
1.Marte Randgaard*2003Brumunddal AK18886-
OK
Junior 19-23 -76
1.Nora Kristin Larsen 2001Askim SK17896-
OK
Junior 19-23 -84
1.Karoline Marie Andersen*2003Moss SIK18845-
OK
Junior 19-23 +84
1.Malin Daltorp*2000Høland IUL17626-
OK
Åpen -63
1.Linn Hèlen Solbakken Fjeld1992Askim SK16283-
OK
2.Elin Kolding*1998Askim SK18352-
OK
3.Elise Rosenborg*1993IL Kraftsport16555-
OK
4.Elisabet Wilsgård*1993Askim SK18996-
OK
5.Hilde Mikkelsen Haugen1991Brumunddal AK16158-
OK
Åpen -69
1.Sarah Nilsen Evensen*1995Askim SK17457-
OK
2.Helena Sefcik*1987Oslo SK18652-
OK
3.Liv Ulversøy*1997Oslo SK18337-
OK
Åpen -76
1.Mari Fjell Kaasa1992Askim SK16279-
OK
Veteran 40-49 -69
1.Manuela Pischel-Bakker 1977Lenja AK16981-
OK
Veteran 40-49 -76
1.Guro Bøe*1978IL Kraftsport18225-
OK
2.Eilen Pollen*1981Moss SIK17435-
OK
Veteran 40-49 -84
1.Jeanette-Rene Viklund*1979Askim SK18284-
OK
Veteran 50-59 -57
1.Anita Traasdahl *1969Askim SK18739-
OK
Veteran 50-59 -63
1.Jane Kvelland Berntsen*1969Askim SK17197-
OK
2.Ann Kristin Olsen1967Halden SI10801-
OK
3.Tone Glomstein1964IL Kraftsport13462-
OK
Veteran 50-59 -76
1.Heidi Sighovd*1971IL Kraftsport17587-
OK
2.Lene Einarsen1963IL Kraftsport15703-
OK
Veteran 50-59 -84
1.Hege Berntsen*1968IL Kraftsport17311-
OK
Veteran 50-59 +84
1.Anne Kristin Strand Aarsrud*1967Moss SIK18340-
OK
Veteran 60-69 -57
1.Audhild Mathiesen1957Lenja AK10301-
OK
Veteran 60-69 -69
1.Kirsti Løken*1954Askim SK17387-
OK
Veteran +70 -76
1.Anne Mari Clausen*1942Oslo SK16298-
OK
Ungdom 14-18 -66
1.Oliver Omtvedt Aas*2006Askim SK18716-
OK
Ungdom 14-18 -83
1.Nikolai Varøystrand*2004Lenja AK18999-
OK
2.Henrik Varøystrand*2006Lenja AK19137-
OK
Ungdom 14-18 +120
1.Kenny Nicolay Andersen*2004Lenja AK18359-
OK
Junior 19-23 -66
1.Daniel Andersen Nilsen2001Halden SI17580-
OK
Junior 19-23 -74
1.Phillip Ek*2003Lenja AK18877-
OK
2.Lars Håkon Jørgensen*2003Lenja AK18644-
OK
Junior 19-23 -83
1.Andreas Levita Andersen*2003Lenja AK19103-
OK
2.Johan Lund*2003Høland IUL18813-
OK
Junior 19-23 -93
1.Bård Aske Jacobsen *2000Brumunddal AK18864-
OK
2.Vetle Skundberg2000Brumunddal AK17552-
OK
Junior 19-23 -120
1.Benjamin Larsen*1999Moss SIK18194-
OK
Åpen -74
1.Daniel Refsnes*1994Askim SK16717-
OK
2.Kai-Remi Berge*1992IL Kraftsport16522-
OK
Åpen -83
1.John Andre Berger*1987Askim SK16645-
OK
Åpen -93
1.Martin Hultengren*1993Moss SIK19128-
OK
Åpen -105
1.Stian Robrahn *1987Askim SK17070-
OK
2.Fredrik Søberg1997Oslo SK17428-
OK
3.Cato Andrè Eide*1985IL Kraftsport17444-
OK
Åpen -120
1.Magnus Refsnes1997Askim SK17477-
OK
2.Daniel Gromstad Martinussen1983Askim SK15800-
OK
3.Marius Kleven*1998Oslo SK18920-
OK
Åpen +120
1.Hans Andreas Fjell Kaasa1992Askim SK16550-
OK
Veteran 40-49 -93
1.Trond Borgli*1978Halden SI16694-
OK
Veteran 40-49 -105
1.Øystein Aas*1974Askim SK12247-
OK
Veteran 40-49 -120
1.Jarle Adolfsen*1974Høland IUL16151-
OK
Veteran 50-59 -66
1.Terje Myrvold*1967Askim SK17072-
OK
Veteran 50-59 -83
1.Vebjørn Brastad*1970IL Kraftsport17257-
OK
Veteran 50-59 -93
1.Ronny Ivan Hegge*1967Lenja AK17041-
OK
Veteran 50-59 -105
1.Ole Jakob Aas*1964Turn og IL National16850-
OK
2.Bjørn Flem*1964Askim SK15270-
OK
Veteran 50-59 -120
1.Raymond Andersen1967Nittedal AGK17421-
OK
2.Runar Saxegård*1970Lenja AK14559-
OK
Veteran 50-59 +120
1.Ronny Andersen1964Nittedal AGK14680-
OK
2.Helge Aarsrud*1968Moss SIK18339-
OK
Veteran 60-69 -93
1.Dan Sundby*1956Moss SIK16661-
OK
Gjesteløfter Veteran 60-69 -93
1.Rune Larsen *1961Sande KK18843-
OK
Veteran 60-69 -105
1.Freddy Svendsen1962Lenja AK16153-
OK
2.Sven Jøran Haugen*1961IL Kraftsport11012-
OK
Veteran 60-69 -120
1.Roger Eriksen*1960Brumunddal AK12275-
OK
2.Rune Johansen1957Lenja AK10225-
OK
Veteran +70 -83
1.Steven Michael Neichin*1944Høland IUL16361-
OK
Veteran +70 -105
1.Stevan Rokic*1952Moss SIK19146-
OK

Trenere/lagledere

Trener Klubb
Anita Traasdahl Askim SK
Bjørn Fjell Askim SK
Bjørn Flem Askim SK
Daniel Refsnes Askim SK
Elin Kolding Askim SK
Elisabet Wilsgård Askim SK
Jane Kvelland Berntsen Askim SK
Jeanette-Rene Viklund Askim SK
John Andre Berger Askim SK
Kirsti Løken Askim SK
Sarah Nilsen Evensen Askim SK
Steinar Wahl Askim SK
Stian Robrahn Askim SK
Terje Myrvold Askim SK
Øystein Aas Askim SK
Dietmar Wolf Brumunddal AK
Grétar Hrafnsson Brumunddal AK
Jo Ivar Skundberg Brumunddal AK
Roger Eriksen Brumunddal AK
Geir Ottar Olsen Halden SI
Heidi Hille Arnesen IL Kraftsport
Marius Arnesen IL Kraftsport
Martin Pedersen Kinn IL Kraftsport
Paal Solberg IL Kraftsport
Paul Otto Barton IL Kraftsport
Egil Kroknes Lenja AK
Ketil Sten Olsen Lenja AK
Runar Saxegård Lenja AK
Rune Johansen Lenja AK
Dan Sundby Moss SIK
Eilen Pollen Moss SIK
Helge Aarsrud Moss SIK

Klubbstatistikk

Klubb Løftere Trenere
Askim SK2015
Brumunddal AK54
Halden SI31
Høland IUL40
IL Kraftsport105
Lenja AK134
Moss SIK83
Nittedal AGK20
Oslo SK50
Sande KK10
Turn og IL National10
Totalt: 72 32