Påmeldingsliste

NM styrkeløft utstyrsfritt ungdom, junior, veteran

Påmeldingsfrist:27.02.2022
Påmeldingsavgift:900
Gjesteløftere ikke tillatt
Disiplin:Styrkeløft
Type:Utstyrsfritt
Løfter Født Klubb Lisensnr Beste resultat Lisens Kvalifisering Ren Utøver gjennomført
Ungdom 14-18 -57
1.Elisabeth Håkonsen*2006Alta AK18768300kg
OK
OK 
2.Live Guldberg*2004Øksfjord AK18807267.5kg
OK
OK 
Ungdom 14-18 -63
1.Liz Tobiassen*2004Arendal SVK18201325kg
OK
OK 
2.Eva Marie Minh Tam Ngo Bierke*2004Brumunddal AK18931280kg
OK
OK 
3.Nora Halvorsen Tjomstøl*2007Arendal SVK19112225kg
OK
OK 
4.Sunniva Evensen Jacques*2004Hommersåk AK18942215kg
OK
OK 
5.Elisabeth Leirvik*2005Skogn IL18307192.5kg
OK
OK 
Ungdom 14-18 -69
1.Ingrid C. W. Rydheim*2004Bergen SK18113295kg
OK
OK 
2.Andrea Kristensen*2005Arendal SVK18831292.5kg
OK
OK 
3.Martine Haugen*2004Stavanger SK18775267.5kg
OK
OK 
Ungdom 14-18 -76
1.Anja Wiggen Skancke*2005Røros SK19032355kg
OK
OK 
2.Mila Cheyenne Pischel*2004Lenja AK17849297.5kg
OK
OK 
3.Ane Mjølhus*2007Ganddal AK18863222.5kg
OK
OK 
Ungdom 14-18 -84
1.Vilde Beathe Friisenfeldt*2005Sandnes AK19069285kg
OK
OK 
Ungdom 14-18 +84
1.Andrea Berge*2004Askim SK19196247.5kg
OK
OK 
Junior 19-23 -47
1.Ella Vervik Johannessen*2001Stavanger SK18905222.5kg
OK
OK 
Junior 19-23 -52
1.Ine Porsanger*2000Tromsø Atletklubb18908267.5kg
OK
OK 
2.Tonje Prestøy*1999Bodø Atletklubb18292250kg
OK
OK 
3.Kaia Svensen*2000KK-6718800222.5kg
OK
OK 
Junior 19-23 -57
1.Mia Margrethe Ramberg Storstad*1999Oslo SK17617373kg
OK
OK 
2.Selma Karoline Matilde Ramberg*2001Oslo SK17185366kg
OK
OK 
3.Aino Elgentytär Namtvedt*2003Odin SK18790317.5kg
OK
OK 
4.Josefine Adele Liverød*1999Stavanger SK19193300kg
OK
OK 
5.Marte Randgaard*2003Brumunddal AK18886282.5kg
OK
OK 
6.Kari Marie Frøysa Ulvestad*2001Sjøholt AK19168277.5kg
OK
OK 
7.Maria Meland*1999Bergen SK18700245kg
OK
OK 
8.Celina Hauge Vatna*2002Bergen SK19081235kg
OK
OK 
Junior 19-23 -63
1.Marthe S. Tjelta*1999Sandnes AK18209380kg
OK
OK 
2.Martine Svinnset Pedersen*2002Tromsø Atletklubb18198347.5kg
OK
OK 
3.Silje Kristine Günther*1999Lenja AK19001322.5kg
OK
OK 
4.Lene Vormestrand*2000Stavanger SK18746305kg
OK
OK 
5.Siri Sandvik *2000Sogndal IL18930300kg
OK
OK 
6.Anna Pauline Ouff Grøthe*2002Drammen SI18667287.5kg
OK
OK 
7.Mirka Jimenez Prieto*1999Bergen SK19175277.5kg
OK
OK 
8.Helene Anker Eide*2003Odin SK18890272.5kg
OK
OK 
9.Juliane Lello*2001Skogn IL18990265kg
OK
OK 
10.Emma Elise Aas*2003Sande KK17924-
OK
OK
OK 
Junior 19-23 -69
1.Martine Kristensen Vågstøl*2000Odin SK18885380kg
OK
OK 
2.Yasmina Juliette Havnen*2003Drammen SI17121375kg
OK
OK 
3.Juliane Slettnes*2001Brumunddal AK17420362.5kg
OK
OK 
4.Marion Boge Skaar*1999Odin SK18806335kg
OK
OK 
5.Ida Garsegg Hansen*2002Askim SK18457320kg
OK
OK 
6.Eir Austigard Petersen*2003Sandnes AK19201290kg
OK
OK 
Junior 19-23 -76
1.Isabell Adolfsen*1999Askim SK16631460kg
OK
OK 
2.Sofie Horne*2001Tromsø Atletklubb17255425kg
OK
OK 
3.Nora Kristin Larsen *2001Askim SK17896370kg
OK
OK 
4.Stine Arntzen*2002Nidarø SK18966355kg
OK
OK 
5.Jennifer Isosa Osagiede*2000Sogndal IL18893342.5kg
OK
OK 
Junior 19-23 -84
1.Mina Holmefjord *2003Bergen SK18357400kg
OK
OK 
2.Tuva Lierhagen*2003Brumunddal AK17707395kg
OK
OK 
3.Karoline Marie Andersen*2003Moss SIK18845325kg
OK
OK 
4.Stina Øksnes Aaberg*2003Bergen SK18982310kg
OK
OK 
Veteran 40-49 -47
1.Linda Engeskaug*1979Ganddal AK16698215kg
OK
OK 
Veteran 40-49 -52
1.Caroline Hoff Hansen*1981Arendal SVK17731260kg
OK
OK 
Veteran 40-49 -57
1.Monica Dahle*1978Karmøy Styrkeløftklubb18237327.5kg
OK
OK 
2.Solveig Mehlum Teppen*1975Frogner AK18008317.5kg
OK
OK 
3.Lene Alexandra Øien*1981Brumunddal AK17075277.5kg
OK
OK 
4.Jenny Alvsåker*1978Nittedal AGK17622230kg
OK
OK 
Veteran 40-49 -63
1.Hege Velten*1973OPIL17365320kg
OK
OK 
Veteran 40-49 -69
1.Karianne Skjelbred*1975Lenja AK17858342.5kg
OK
OK 
2.Eva Jensen*1979Rana KK18325322.5kg
OK
OK 
3.Angela Fonseca Bustos*1980OPIL18524297.5kg
OK
OK 
Veteran 40-49 -76
1.Karen Tvedt*1977Bergen SK16708417.5kg
OK
OK 
2.Guro Bøe*1978IL Kraftsport18225407.5kg
OK
OK 
Veteran 40-49 -84
1.Hilde O. Dretvik*1974Røros SK14196415kg
OK
OK 
2.Kristina Grimstad Nordstrand*1978Giske SK16187400kg
OK
OK 
3.May Rita Nedreberg*1975Stryn T og IL18912305kg
OK
OK 
4.Elisabeth Tonning*1978Atlas SK18017265kg
OK
OK 
5.Mette Borgen*1981Odin SK17970257.5kg
OK
OK 
Veteran 40-49 +84
1.Ingvild Tronstad*1981Brumunddal AK17831372.5kg
OK
OK 
Veteran 50-59 -52
1.Anita Traasdahl *1969Askim SK18739282.5kg
OK
OK 
2.Nitaya Intanon*1971Nittedal AGK17605210kg
OK
OK 
Veteran 50-59 -57
1.Ann Kristin Olsen*1967Halden SI10801282.5kg
OK
OK 
2.Mazal Zarhin *1967Brumunddal AK18923235kg
OK
OK 
Veteran 50-59 -63
1.Jane Kvelland Berntsen*1969Askim SK17197327.5kg
OK
OK 
2.Siri Bech-Hanssen*1964Arendal SVK18464245kg
OK
OK 
3.Tone Glomstein*1964IL Kraftsport13462222.5kg
OK
OK 
Veteran 50-59 -69
1.Lene Carina Straumsnes*1971Bjørgvin SK18232325kg
OK
OK 
2.Kari Holmen Sunnarvik*1966Bergen SK18349305kg
OK
OK 
3.Janne Kreuter Bruhn-Henriksen*1971Stryn T og IL17127295kg
OK
OK 
4.Tone Rustøen*1968Stryn T og IL18913292.5kg
OK
OK 
5.Hilde Rønning Rongevær*1966Odin SK18081270kg
OK
OK 
6.Gro-Berit Stavheim*1964Sjøholt AK15409-
OK
OK
OK 
Veteran 50-59 -76
1.Hege Berntsen*1968IL Kraftsport17311340kg
OK
OK 
2.Heidi Sighovd*1971IL Kraftsport17587282.5kg
OK
OK 
3.Ann Patricia Pettersson*1964Oslo SK17937247.5kg
OK
OK 
Veteran 50-59 -84
1.Wenche Bratten Myking*1966Odin SK16714385kg
OK
OK 
Veteran 50-59 +84
1.Rita Pernille Bråthen*1968Rana KK17485357.5kg
OK
OK 
2.Anne Kristin Strand Aarsrud*1967Moss SIK18340305kg
OK
OK 
Veteran 60-69 -57
1.Ingeborg Gjone*1961Oslo SK17528275kg
OK
OK 
2.Hege Henriksen Bubandt *1961Tromsø Atletklubb16803-
OK
OK
OK 
Veteran 60-69 -76
1.Inger Ormen Helgestad*1961Moss SIK16832305kg
OK
OK 
Veteran 60-69 -84
1.Inger Blikra*1961Rana KK10331387.5kg
OK
OK 
2.Tove Michalsen*1959Rana KK16286310kg
OK
OK 
Veteran 60-69 +84
1.Anne Hellem*1961Bergen SK16240310kg
OK
OK 
2.Brith Schjelderup Ediassen*1957Bergen SK17748275kg
OK
OK 
Veteran +70 -52
1.Tove Hansen*1951IL Kraftsport15558202.5kg
OK
OK 
Veteran +70 -57
1.Charito A Kløvstad *1951Brumunddal AK18786235kg
OK
OK 
Veteran +70 -76
1.Anne Mari Clausen*1942Oslo SK16298197.5kg
OK
OK 
Ungdom 14-18 -59
1.Johannes Bull Hofrenning*2004Alta AK19003450kg
OK
OK 
2.Håkon Bakkemo Rogstad*2004KK-6719174377.5kg
OK
OK 
Ungdom 14-18 -66
1.David Elias Vågan*2004Bergen SK19129520kg
OK
OK 
2.Kjetil Monsen Sødal*2004Oslo SK19070495kg
OK
OK 
3.Filip Myre*2005Bergen SK18824450kg
OK
OK 
4.Håkon Hole Løken*2004Sjøholt AK18362432.5kg
OK
OK 
5.Patrik Knutli*2004Bodø Atletklubb18406392.5kg
OK
OK 
6.Oliver Omtvedt Aas*2006Askim SK18716330kg
OK
OK 
7.Dagur Arnarsson*2004Alta AK19025312.5kg
OK
OK 
8.Iver Bjørnevik*2006KK-6719161300kg
OK
OK 
9.Johan Gravdal*2006Skogn IL19017285kg
OK
OK 
Ungdom 14-18 -74
1.Didar Flamerzi*2005Oslo SK19147535kg
OK
OK 
2.Frans Kiønig Rikheim*2005Oslo SK18866492.5kg
OK
OK 
3.Mathias Ysland*2004Bodø Atletklubb19007425kg
OK
OK 
4.Eilert Lea*2004Stavanger SK19138420kg
OK
OK 
5.Tormod Høimyr Brække*2005Drammen SI18900407.5kg
OK
OK 
6.Eldar Gustad*2007Skogn IL18799375kg
OK
OK 
7.Einar Bjørnvik*2006KK-6719173355kg
OK
OK 
8.Sander Engh*2007Askim SK18977322.5kg
OK
OK 
Ungdom 14-18 -83
1.Samuel Giraldo*2004Alta AK18711667.5kg
OK
OK 
2.Oliver Masovn Ugulen*2004Sande KK18915577.5kg
OK
OK 
3.Ewen Sebastian Cederstrøm*2004Sandnes AK18829560kg
OK
OK 
4.Odvar Folden Larsen*2004Bergen SK19152530kg
OK
OK 
5.Nikolai Varøystrand*2004Lenja AK18999502.5kg
OK
OK 
6.Eystein Andre Jacobsen*2005Bodø Atletklubb19177480kg
OK
OK 
7.Preben André Kristiansen Pettersen*2005Odin SK19057475kg
OK
OK 
8.Magnus Andersson*2004Alta AK18771452.5kg
OK
OK 
9.Marcus Bredesen Sandnes*2004Sande KK19127440kg
OK
OK 
10.Tatu Rantala*2005Alta AK19019427.5kg
OK
OK 
11.Aksel Dommersnes*2004Sandnes AK18896412.5kg
OK
OK 
12.Henrik Varøystrand*2006Lenja AK19137405kg
OK
OK 
13.Kristoffer Tveit*2004Ganddal AK18901400kg
OK
OK 
14.Mathias Sebastian Berg*2006Sande KK19058400kg
OK
OK 
15.Jonas Pedersen*2005Ganddal AK19198397.5kg
OK
OK 
16.Thomas Eiternes*2007Skogn IL18798387.5kg
OK
OK 
17.Victor Sirnes*2005Stavanger SK18967385kg
OK
OK 
18.Adrian Kavli*2005Odin SK19102367.5kg
OK
OK 
19.Filip Brun*2006Skogn IL19016357.5kg
OK
OK 
20.Adrian Østlyngen*2004Alta AK19048335kg
OK
OK 
Ungdom 14-18 -93
1.Embret Roås*2004Oslo SK18998575kg
OK
OK 
2.Rasmus Jahroux Hauan*2005Sandnes AK18719535kg
OK
OK 
3.Lars Sønvisen Aase*2004Alta AK19049522.5kg
OK
OK 
4.Herman Lied Meyer*2004Askim SK18128475kg
OK
OK 
5.Alisina behsodi*2005Brumunddal AK19100470kg
OK
OK 
6.Martin Dahl*2006Atlas SK19158460kg
OK
OK 
7.Adrian Anvik*2005Alta AK19037440kg
OK
OK 
8.Kevin Singh*2004Askim SK19000440kg
OK
OK 
9.Lae Eiternes*2005Skogn IL18706440kg
OK
OK 
10.Michael Nielsen*2004Sande KK19066407.5kg
OK
OK 
11.Sivert Røymo*2004Fræna AK18780400kg
OK
OK 
12.Magnus Vatnamot Halvorsen*2007Sandnes AK19071367.5kg
OK
OK 
13.Lasse Engnes Lundhaug*2004Sande KK17208355kg
OK
OK 
Ungdom 14-18 -105
1.Mathias Wilhelmsen*2004Lenja AK18814567.5kg
OK
OK 
2.Sivert R. Ljøkelsøy*2006Fræna AK18398527.5kg
OK
OK 
3.Gabriel Steenveldt*2004Nidarø SK18938507.5kg
OK
OK 
4.Håkon Randal *2004Bergen SK19067472.5kg
OK
OK 
5.Sebastian Bernhard Wintervold*2006Røros SK19033467.5kg
OK
OK 
6.Hugo Tobias Buchar*2005Oslo SK19051420kg
OK
OK 
7.Elias Waag*2006Brønnøy SK18872415kg
OK
OK 
8.Chris Joakim Andreassen*2006Arendal SVK19109375kg
OK
OK 
Ungdom 14-18 -120
1.Kenny Nicolay Andersen*2004Lenja AK18359655kg
OK
OK 
Ungdom 14-18 +120
1.Simen Nilsen*2004Bjørgvin SK19087520kg
OK
OK 
Junior 19-23 -66
1.Martin Higraff*2003Tromsø Atletklubb18726497.5kg
OK
OK 
2.Jacob Eide *2001Oslo SK18275492.5kg
OK
OK 
3.Kyle Adam Christofferson*2002Bergen SK19088453.5kg
OK
OK 
4.Daniel Andersen Nilsen*2001Halden SI17580450kg
OK
OK 
5.Oskar Idland*2000Oslo SK18851445kg
OK
OK 
Junior 19-23 -74
1.Lars Engø Monsen*2002KK-6717432610kg
OK
OK 
2.Marius Arhaug*2000KK-6717472522.5kg
OK
OK 
3.Magnus Eriksen*2002Stavanger SK18757495kg
OK
OK 
4.Lars Håkon Jørgensen*2003Lenja AK18644477.5kg
OK
OK 
5.Christian Hellumsand*2000Drammen SI17992477.5kg
OK
OK 
6.Phillip Ek*2003Lenja AK18877472.5kg
OK
OK 
7.Nikolaj Sirnes*2003Stavanger SK18956460kg
OK
OK 
8.Noa Henriksen Stave*2002Øksfjord AK19130440kg
OK
OK 
Junior 19-23 -83
1.Sebastian Bruvik*2000Bergen SK16995670kg
OK
OK 
2.Simen Johnson Myrvold*2000Askim SK17186667.5kg
OK
OK 
3.Henrik Falkmo Tuff*1999Nidarø SK19073625kg
OK
OK 
4.Elias Hanken Fiskerstrand*2001Sjøholt AK18848620kg
OK
OK 
5.Kristoffer Olsen*2002Sande KK17629552.5kg
OK
OK 
6.Axel Joar Ofstad*2001Nidarø SK18949545kg
OK
OK 
7.Hans Jørgen Fjeld*1999Askim SK16220540kg
OK
OK 
8.David Kostrytsya*2002Moss SIK19091532.5kg
OK
OK 
9.Pawel Scigala*2003SKA-Fræna18353505kg
OK
OK 
10.Amir Boudzakhet*2000Oslo SK19054490kg
OK
OK 
11.Øyvind Skjalg Øyri*2001Stavanger SK18972477.5kg
OK
OK 
12.Trygve Skille*2002Nidarø SK19084470kg
OK
OK 
13.Sander Lyngli*2001Øksfjord AK18645470kg
OK
OK 
14.Waldemar Johansen*2001Bergen SK18250462.5kg
OK
OK 
15.Simen Lauvvik*2001Hommersåk AK17811460kg
OK
OK 
16.Joakim Robert Carrera*2001KK-6718881455kg
OK
OK 
17.Thomas Pedersen*1999Askim SK16259455kg
OK
OK 
18.Sander Enger Lykken*2001Brumunddal AK18985455kg
OK
OK 
19.Patrick Harbo*2003Stavanger SK18774450kg
OK
OK
OK 
Junior 19-23 -93
1.Isak Asperud*2002Askim SK18383730kg
OK
OK 
2.Benjamin Rastum*1999Odin SK17703727.5kg
OK
OK 
3.Erlend Kristensen*2000Oslo SK18651672.5kg
OK
OK 
4.Emil Sjøset*2001Sandnessjøen SK18375625kg
OK
OK 
5.Thomas Hauge Granberg*2000Sauda IL19169607.5kg
OK
OK 
6.Kasper Høiland Andersen*2000Ganddal AK17607605kg
OK
OK 
7.Jassin Andre Aarsteinsen Darei*2001Askim SK18731600kg
OK
OK 
8.Nicolas Werner Cook*2000Brandbu IF - Styrkeløft19143592.5kg
OK
OK 
9.Njord Fornes*1999KK-6719160582.5kg
OK
OK 
10.Morten Hegstad*2003Drammen SI18717575kg
OK
OK 
11.Mads Dørum*1999KK-6718761565kg
OK
OK 
12.Einar Naveen Møen*2002Odin SK17588550kg
OK
OK 
13.Bård Aske Jacobsen *2000Brumunddal AK18864537.5kg
OK
OK 
14.Kristian Solberg*2003Sande KK17958537.5kg
OK
OK 
15.Elias Haslum Kristiansen*2001Skien Atletklubb18489527.5kg
OK
OK 
16.Kevin Berget*1999Stavanger SK19040525kg
OK
OK 
17.Armand Marcus Torp Solvang*1999Lenja AK18963522.5kg
OK
OK 
18.Thomas Eikeseth Gillund*2002IL Kraftsport18892522.5kg
OK
OK 
19.Aron Skogli Rauset*2000Bergen SK18648520kg
OK
OK 
20.Thorkild Bork Hammerseth*1999Odin SK18326520kg
OK
OK 
21.Sjur Nersveen*1999Brumunddal AK18280512.5kg
OK
OK 
22.Marius Werner Cook*2002Brandbu IF - Styrkeløft19144510kg
OK
OK 
23.Bastian Brekstad Mork*2002Fræna AK18705505kg
OK
OK 
24.Elias Eide Skaslien*2001Bjørgvin SK19186490kg
OK
OK 
25.Dennis Løntjern Weisten*2001Brumunddal AK19098485kg
OK
OK 
Junior 19-23 -105
1.Knut Einar Skår*2001KK-6717932740kg
OK
OK 
2.Mats Høylo Kjøllesdal*2001Oslo SK17900740kg
OK
OK 
3.Benjamin Hognås Hansen*2000Jeløy AK17915710kg
OK
OK 
4.Håkon Berge Berntsen *1999Odin SK17967660kg
OK
OK 
5.Aleksander B. Hauge*1999Sandnes AK18210642.5kg
OK
OK 
6.Fredrik Hoff Saltvik*2002Oslo SK17860627.5kg
OK
OK 
7.Victor Stey*2001Oslo SK17217627.5kg
OK
OK 
8.Ørjan Liadal Berger*1999KK-6718880612.5kg
OK
OK 
9.Torbjørn Nydal*2000Sjøholt AK17471610kg
OK
OK 
10.Jonas Øglend*2000Ganddal AK19045610kg
OK
OK 
11.Eskil Dekkerhus*1999Namsos SK16877597.5kg
OK
OK 
12.Nikolai Thrane*1999Alta AK18710597.5kg
OK
OK 
13.Vetle Velle*2003Bjørgvin SK18427582.5kg
OK
OK 
14.Scott Skapalen-Haugom*2000Brandbu IF - Styrkeløft19145580kg
OK
OK 
15.Dennis Braaten-Kjøhl*2003Brumunddal AK18785579.7kg
OK
OK 
16.Hallvar Fauske Bygstad*1999Førde IL19122560kg
OK
OK 
17.Marcus Celius Hangeland*1999Tromsø Atletklubb18078550kg
OK
OK 
18.Sander Keedklang*1999Odin SK17951520kg
OK
OK 
Junior 19-23 -120
1.Anders Brøten Lillemoe*1999Røros SK17280775kg
OK
OK 
2.Marius Jemtegaard*2000Drammen SI19176695kg
OK
OK 
3.Sigurd Rudshaug*2003Brumunddal AK18825670kg
OK
OK 
4.Joar Finsaas*1999KK-6717076657.5kg
OK
OK 
5.Daniel Bolme*2001SKA-Fræna17621610kg
OK
OK 
6.Anders Ness Totland*2001Bjørgvin SK18152532.5kg
OK
OK 
7.Endre Etalius Tjessem*2001Hommersåk AK18856532.5kg
OK
OK 
Junior 19-23 +120
1.Marco Lyngstad*1999Bergen SK18342757.5kg
OK
OK 
2.Kristian Eek Haugen*2001Nes SIL18115736kg
OK
OK 
3.Benjamin Larsen*1999Moss SIK18194602.5kg
OK
OK 
Veteran 40-49 -66
1.Seth Stohlmann*1976Stavanger SK18789445kg
OK
OK 
2.Joachim Næss*1977Bjørgvin SK19104380kg
OK
OK 
Veteran 40-49 -74
1.Roy Oddmund Vojacek*1977Sande KK19093390kg
OK
OK 
Veteran 40-49 -83
1.Roger Daniloff*1980Stavanger SK18815487.5kg
OK
OK 
2.Stein Presthagen*1975Røros SK17664375kg
OK
OK 
3.Thorbjørn Krokene*1980Odin SK17284375kg
OK
OK 
4.Thomas Herland*1982Odin SK17884335kg
OK
OK 
Veteran 40-49 -93
1.Helge Hansen*1979Arendal SVK16549700kg
OK
OK 
2.Jørgen Schwarzenegger Eide*1981Odin SK18946577.5kg
OK
OK 
3.Tommy Dybdal*1977Sande KK18294555kg
OK
OK 
4.Tomas Jankauskas*1982Karmøy Styrkeløftklubb18795492.5kg
OK
OK 
5.Ingar Svingen*1973Brumunddal AK18735460kg
OK
OK 
Veteran 40-49 -105
1.Bernt-Erik Bergersen*1978IL Kraftsport16169635kg
OK
OK 
2.Ruben Hoffmann Gjelsnes*1973Sande KK16652577.5kg
OK
OK 
3.Mikael Sorter*1976OPIL18853570kg
OK
OK 
4.Vidar Torvik *1976Askim SK17815427.5kg
OK
OK 
5.Kjetil Olsen*1978Alta AK12137400kg
OK
OK 
Veteran 40-49 -120
1.Trond S. Johansen*1981KK-6713400607.5kg
OK
OK 
2.Øyvind Bekken*1980Røros SK19192527.5kg
OK
OK 
3.Dagfin Anthun*1974Brumunddal AK18278525kg
OK
OK 
4.Are Liseth*1980Brumunddal AK17734510kg
OK
OK 
5.Morten Svendsen*1979Sandnes AK18218470kg
OK
OK 
6.Tor Åge Berglid*1973Stryn T og IL18884435kg
OK
OK 
Veteran 50-59 -66
1.Terje Myrvold*1967Askim SK17072412.5kg
OK
OK 
Veteran 50-59 -74
1.Per G. Gåsdal*1968Sjøholt AK16502497.5kg
OK
OK 
Veteran 50-59 -83
1.Geir Ottar Olsen*1965Halden SI15000542.5kg
OK
OK 
2.Ole Andreas Ådnanes*1972Sandnes AK12058480kg
OK
OK 
3.Geir Bedin*1968Røros SK10463478kg
OK
OK 
4.Vebjørn Brastad*1970IL Kraftsport17257427.5kg
OK
OK 
Veteran 50-59 -93
1.Frank I. Rydheim*1972Bergen SK13828630kg
OK
OK 
2.Nils Harald Ekerhovd*1969Bjørgvin SK17162600kg
OK
OK 
3.Sven Gunnar Simonsen*1965Rana KK10346400kg
OK
OK 
Veteran 50-59 -105
1.Frode Rui*1969Ulefoss AK10945680.5kg
OK
OK 
2.Kurt Simonsen*1971Karmøy Styrkeløftklubb17930565kg
OK
OK 
3.Ove Fosse*1968Stavanger SK17038557.5kg
OK
OK 
4.Bjørn Fjell*1964Askim SK17469535kg
OK
OK 
5.Ole Jakob Aas*1964Turn og IL National16850530kg
OK
OK 
6.Martin Elster*1972Jeløy AK17098487.5kg
OK
 
7.Jon Anders Borgos*1972Røros SK19191460kg
OK
OK 
8.Tom Espen Eide*1972Nes SIL14360430kg
OK
OK 
9.Jan Arne Olsen*1966Bergen SK13758425kg
OK
OK 
Veteran 50-59 -120
1.Jim Ljungquist*1967Brumunddal AK17313710kg
OK
OK 
2.Roald Kollåsen*1970Arendal SVK10090650kg
OK
OK 
3.Ronny Andersen*1964Nittedal AGK14680642.5kg
OK
OK 
4.Raymond Andersen*1967Nittedal AGK17421640kg
OK
OK 
5.Hans Øynes*1972Arendal SVK13519620kg
OK
OK 
6.Bjarne Havnen*1968Drammen SI15234500kg
OK
OK 
7.Tom Steinar Johansen*1972Drammen SI18050402.5kg
OK
OK 
Veteran 50-59 +120
1.Riad Sollien*1970Frogner AK17676692.5kg
OK
OK 
2.Helge Aarsrud*1968Moss SIK18339535kg
OK
OK 
Veteran 60-69 -83
1.Tormod Andersen*1956Lenja AK10218495kg
OK
OK 
Veteran 60-69 -93
1.Sigve Valentinsen*1960Sandnes AK10458547.5kg
OK
OK 
2.Jan Edvard Jensen*1959Rana KK10337545kg
OK
OK 
3.Oddbjørn Viken*1961Drammen SI17346490kg
OK
OK 
4.Morten Rygh*1958Rana KK10345470kg
OK
OK 
5.Roy Olav Øyvann*1958Nittedal AGK17602390kg
OK
OK 
Veteran 60-69 -105
1.Jarle Aaberg*1958Bjørgvin SK14767562.5kg
OK
OK 
2.Sven Jøran Haugen*1961IL Kraftsport11012490kg
OK
OK 
3.Per Egil Andersen *1959Brumunddal AK18231467.5kg
OK
OK 
4.Bengt Eide-Olsen*1961Odin SK15298435kg
OK
OK 
Veteran 60-69 -120
1.Eskild Sommernes*1958Rana KK10299532.5kg
OK
OK 
2.Roger Eriksen*1960Brumunddal AK12275400kg
OK
OK 
Veteran +70 -74
1.Terje Wang*1946Frogner AK19141282.5kg
OK
OK 

Trenere/lagledere

Trener Klubb
Birgitte Centeno Austefjord Arendal SVK
bjørnar Tobiassen Arendal SVK
Caroline Hoff Hansen Arendal SVK
Helge Hansen Arendal SVK
Arild Kolshus Askim SK
Bjørn Fjell Askim SK
Elianna Skåtun Askim SK
Elin Kolding Askim SK
Ida Garsegg Hansen Askim SK
Jane Kvelland Berntsen Askim SK
Mari Fjell Kaasa Askim SK
Per Øivind Fjeld Askim SK
Sarah Nilsen Evensen Askim SK
Thomas Pedersen Askim SK
Vidar Torvik Askim SK
Øystein Aas Askim SK
Elisabeth Tonning Atlas SK
Anne Hellem Bergen SK
Anne Lise Sæthre Bergen SK
Anne Sofie Engan Bergen SK
Brith Schjelderup Ediassen Bergen SK
Celina Hauge Vatna Bergen SK
David Elias Vågan Bergen SK
Fabian Dominic Bruvik Bergen SK
Filip Myre Bergen SK
Frederik Engevik Bergen SK
Håkon Randal Bergen SK
Heidi Rose Dyrøy Bergen SK
Karen Tvedt Bergen SK
Kyle Adam Christofferson Bergen SK
Marco Lyngstad Bergen SK
Marcus Heltne Damli Bergen SK
Maria Meland Bergen SK
Marisa Dyrøy Lyngstad Bergen SK
Mina Holmefjord Bergen SK
Mirka Jimenez Prieto Bergen SK
Odvar Folden Larsen Bergen SK
Sebastian Bruvik Bergen SK
Stina Øksnes Aaberg Bergen SK
Terje Gundersen Bergen SK
Tor Engevik Bergen SK
Waldemar Johansen Bergen SK
Anders Ness Totland Bjørgvin SK
Bård Arve Havnerås Bjørgvin SK
Christian Solheim Bjørgvin SK
Elias Eide Skaslien Bjørgvin SK
Espen Møller Bjørgvin SK
Jarle Aaberg Bjørgvin SK
Joachim Næss Bjørgvin SK
Nils Harald Ekerhovd Bjørgvin SK
Simen Nilsen Bjørgvin SK
Vetle Velle Bjørgvin SK
Anders Grønmo Bodø Atletklubb
Arne-Martin Svendsen Brattsti Bodø Atletklubb
Eystein Andre Jacobsen Bodø Atletklubb
Johannes Kristensen Bodø Atletklubb
Jowan Salay Bodø Atletklubb
Jørgen Skar Bodø Atletklubb
Linn Borgland Johansen Bodø Atletklubb
Marius Espolin Waard Johnson Bodø Atletklubb
Mathias Ysland Bodø Atletklubb
Ola Aronsen Lindquist Bodø Atletklubb
Patrik Knutli Bodø Atletklubb
Sandra Slotterøy Nilsen Bodø Atletklubb
Tonje Prestøy Bodø Atletklubb
Marius Werner Cook Brandbu IF - Styrkeløft
Nicolas Werner Cook Brandbu IF - Styrkeløft
Niklas Kanten Brandbu IF - Styrkeløft
Scott Skapalen-Haugom Brandbu IF - Styrkeløft
Adrian Kristiansen Brumunddal AK
Bjørn Solberg Brumunddal AK
Dietmar Wolf Brumunddal AK
Grétar Hrafnsson Brumunddal AK
Lene Alexandra Øien Brumunddal AK
Roger Eriksen Brumunddal AK
Trond Grønvold Brumunddal AK
Erik Borgan Frogner AK
Morten Wang Frogner AK
Riad Sollien Frogner AK
Bastian Brekstad Mork Fræna AK
Kjell Furesund Fræna AK
Ralf A. Male Fræna AK
Sivert R. Ljøkelsøy Fræna AK
Sivert Røymo Fræna AK
Svein Magne Malmedal Fræna AK
Alastair McColl Ganddal AK
Kasper Høiland Andersen Ganddal AK
Alexander D.G. Larsen Giske SK
Ann Kristin Olsen Halden SI
Geir Ottar Olsen Halden SI
Henrik Staal Halden SI
Joachim Merenyi Hommersåk AK
Simen Bjerkreim Hommersåk AK
Guro Bøe IL Kraftsport
Heidi Hille Arnesen IL Kraftsport
Heidi Sighovd IL Kraftsport
Marius Arnesen IL Kraftsport
Paal Solberg IL Kraftsport
Vebjørn Brastad IL Kraftsport
Aina Pedersen Oen Karmøy Styrkeløftklubb
Kurt Simonsen Karmøy Styrkeløftklubb
Einar Bjørnvik KK-67
Håkon Bakkemo Rogstad KK-67
Iver Bjørnevik KK-67
Joar Finsaas KK-67
Jostein Fiveltun KK-67
Kaia Svensen KK-67
Knut Einar Skår KK-67
Lars Engø Monsen KK-67
Mads Dørum KK-67
Marius Arhaug KK-67
Njord Fornes KK-67
Olav Lund Vigerust KK-67
Trond S. Johansen KK-67
Audhild Mathiesen Lenja AK
Jostein Häckert Lenja AK
Ketil Sten Olsen Lenja AK
Rune Johansen Lenja AK
Vegard Røysum Lørenskog AK
Dan Sundby Moss SIK
Eilen Pollen Moss SIK
Helge Aarsrud Moss SIK
Karoline Marie Andersen Moss SIK
Egil Walseth Nes SIL
Ben Ramadani Nidarø SK
Cathrine Bjelland Nittedal AGK
Raymond Andersen Nittedal AGK
Ronny Andersen Nittedal AGK
Even Bless Liland Odin SK
Gina Bakke Bolstad Odin SK
Jonas Kenson Knapskog Øberg Odin SK
Knut Havnen Johansen Odin SK
Kristian Kavli Odin SK
Mette Borgen Odin SK
Thorbjørn Krokene Odin SK
Jan Roytvand OPIL
Amund Tjellaug Løvstad Oslo SK
Fredrik Søberg Oslo SK
Nicholas Storsveen Oslo SK
Christoffer Nygård Rana KK
Geir Bedin Røros SK
Grete Nessø Røros SK
Hilde O. Dretvik Røros SK
Jan Olav Danielsen Saltdal SK
Hege Berge Sande KK
Jan Sjøl Sande KK
Lena Sjøl Sande KK
Lene Berven Sande KK
Maren Njøs Kurdøl Sande KK
Mathias Borgen Vojacek Sande KK
Aksel Dommersnes Sandnes AK
Aleksander B. Hauge Sandnes AK
Alexander Kleivene Sandnes AK
Eir Austigard Petersen Sandnes AK
Ewen Sebastian Cederstrøm Sandnes AK
Frida Austigard Petersen Sandnes AK
Kjetil Cederstrøm Sandnes AK
Magnus Vatnamot Halvorsen Sandnes AK
Marthe S. Tjelta Sandnes AK
Morten A. Middelthon Sandnes AK
Morten Svendsen Sandnes AK
Ole Andreas Ådnanes Sandnes AK
Rasmus Jahroux Hauan Sandnes AK
Sigve Valentinsen Sandnes AK
Vetle Valentinsen Sandnes AK
Vilde Beathe Friisenfeldt Sandnes AK
Gro-Berit Stavheim Sjøholt AK
Per G. Gåsdal Sjøholt AK
Svein Olav Farstad SKA-Fræna
Marie Næss Klokkervold Skien Atletklubb
Sturla Mæland Abrahamsen Skien Atletklubb
Alexandra Voll Skrove Skogn IL
Emil Indgaard Skogn IL
Juliane Lello Skogn IL
Marita Hårberg Vaterholm Skogn IL
Signe Marie Leirvik Skogn IL
Tommy Vangen Skogn IL
Eilert Lea Stavanger SK
Ella Vervik Johannessen Stavanger SK
Freyr Adalsteinsson Stavanger SK
Lene Vormestrand Stavanger SK
Martine Haugen Stavanger SK
Nikolaj Sirnes Stavanger SK
Ove Fosse Stavanger SK
Patrick Harbo Stavanger SK
Seth Stohlmann Stavanger SK
Willem Jules Drivflaadt Stavanger SK
Signe Elisabeth Belden Stryn T og IL
Tor Åge Berglid Stryn T og IL
Geir Johansen Turn og IL National
Hannah Sire Kristoffersen Noste Øksfjord AK

Klubbstatistikk

Klubb Løftere Trenere
Alta AK110
Arendal SVK94
Askim SK1812
Atlas SK21
Bergen SK2125
Bjørgvin SK810
Bodø Atletklubb413
Brandbu IF - Styrkeløft34
Brumunddal AK217
Brønnøy SK10
Drammen SI90
Frogner AK33
Fræna AK36
Førde IL10
Ganddal AK62
Giske SK11
Halden SI33
Hommersåk AK32
IL Kraftsport96
Jeløy AK20
Karmøy Styrkeløftklubb32
KK-671313
Lenja AK114
Moss SIK64
Namsos SK10
Nes SIL21
Nidarø SK51
Nittedal AGK53
Odin SK187
OPIL31
Oslo SK173
Rana KK81
Røros SK83
Sande KK116
Sandnes AK1116
Sandnessjøen SK10
Sauda IL10
Sjøholt AK62
SKA-Fræna21
Skien Atletklubb12
Skogn IL76
Sogndal IL20
Stavanger SK1410
Stryn T og IL42
Tromsø Atletklubb60
Turn og IL National11
Ulefoss AK10
Øksfjord AK31
Totalt: 309 189