Påmeldingsliste

NM benkpress utstyr

Påmeldingsfrist:13.02.2022
Påmeldingsavgift:600
Gjesteløftere ikke tillatt
Disiplin:Benkpress
Type:Utstyr
Løfter Født Klubb Lisensnr Beste resultat Lisens Kvalifisering Ren Utøver gjennomført
Ungdom 14-18 -76
1.Mila Cheyenne Pischel2004Lenja AK1784962.5kg
OK
OK 
Junior 19-23 -63
1.Marthe S. Tjelta1999Sandnes AK18209110kg
OK
OK 
Junior 19-23 -76
1.Nora Kristin Larsen 2001Askim SK17896153.5kg
OK
OK 
Åpen -57
1.Katrine Sundal Haune1995Sande KK16440100kg
OK
OK 
2.Marthe Farstad1994Fræna AK1787870kg
OK
OK 
Åpen -63
1.Linn Hèlen Solbakken Fjeld1992Askim SK16283130kg
OK
OK 
Åpen -69
1. Ingvild Hansen1994Askim SK16222142.5kg
OK
OK 
Åpen -76
1.Linda Kristensen1977Sandnes AK12441160kg
OK
OK 
2.Marte Elverum1990KK-6714703155kg
OK
OK 
3.Marthe Stavik Aas1991Fræna AK14372110kg
OK
OK 
Åpen -84
1.Camilla Thornquist1980Askim SK1656990kg
OK
OK 
Åpen +84
1.Hildeborg J. Hugdal1983Sauda IL13069227.5kg
OK
OK 
2.Lene Thorén1980Sande KK16289160kg
OK
OK 
3.Therese Dahl-Stamnes1994Sandnes AK18676112.5kg
OK
OK 
4.Marte Olborg1991Oslo SK1737075kg
OK
OK
OK 
Veteran 40-49 -47
1.Linda Engeskaug1979Ganddal AK1669840kg
OK
OK 
Veteran 50-59 -69
1.Gro-Berit Stavheim1964Sjøholt AK1540975kg
OK
OK 
Veteran 50-59 -76
1.Lene Einarsen1963IL Kraftsport15703102.5kg
OK
OK 
Veteran 50-59 +84
1.Eirin Herland1969Ganddal AK16033100kg
OK
OK 
Veteran 60-69 -57
1.Audhild Mathiesen1957Lenja AK1030183.5kg
OK
OK 
Ungdom 14-18 -83
1.Michael Johannessen2004Halden SI18402127.5kg
OK
OK 
Junior 19-23 -93
1.Vetle Skundberg2000Brumunddal AK17552202.5kg
OK
OK 
2.Kasper Høiland Andersen2000Ganddal AK17607182.5kg
OK
OK 
Junior 19-23 -105
1.Aleksander B. Hauge1999Sandnes AK18210195kg
OK
OK 
Åpen -59
1.Fredrik Eskil Myrvang1990Tambarskjelvar IL14828192.5kg
OK
OK 
Åpen -83
1.Aksel Stavheim1995Sjøholt AK15214185kg
OK
OK 
2.Magnus Varpen Langleite1997Fræna AK17910185kg
OK
OK 
3.Henrik Staal1996Halden SI17329170kg
OK
OK 
Åpen -93
1.Jarle Bjørgo Onarheim1992Odin SK17287206kg
OK
OK 
2.Kim Gundersen1985Skien Atletklubb14141195kg
OK
OK 
3.Cato Svihus1990Sandnes AK17087195kg
OK
OK 
Åpen -105
1.Fredrik Søberg1997Oslo SK17428225kg
OK
OK 
2.Vetle Valentinsen1990Sandnes AK15900170kg
OK
OK 
Åpen -120
1.Per Marius Hole1989SPUVI14257355.5kg
OK
OK 
2.Daniel Gromstad Martinussen1983Askim SK15800230kg
OK
OK 
Åpen +120
1.Alexander Nilsson1970Askim SK16189215kg
OK
OK 
Veteran 40-49 -105
1.Morten A. Middelthon1978Sandnes AK16937145kg
OK
OK 
Veteran 40-49 -120
1.Eirik Andreas Eriksen Seim1981Haugaland AK17050210kg
OK
OK 
2.Dagfin Anthun1974Brumunddal AK18278160kg
OK
OK 
Veteran 50-59 -83
1.Ove Henning Lorentzen1971SPUVI17138155kg
OK
OK 
Veteran 50-59 -105
1.Tor Granvang1963Brumunddal AK13213190kg
OK
OK 
2.Geir Runar Korvald1966Drammen SI10416105kg
OK
OK 
Veteran 50-59 -120
1.Bjarne Havnen1968Drammen SI15234220kg
OK
OK 
2.Alf Granvang1964Brumunddal AK13258190kg
OK
OK 
Veteran 50-59 +120
1.Runar Saxegård1970Lenja AK14559160kg
OK
OK 
2.Morten Novum1963Drammen SI10379112.5kg
OK
OK 
Veteran 60-69 -83
1.Tormod Andersen1956Lenja AK10218105kg
OK
OK 
Veteran 60-69 -93
1.Sigve Valentinsen1960Sandnes AK10458200kg
OK
OK 
Veteran 60-69 -120
1.Vidar Alexander Ringvold1955Brumunddal AK12583200kg
OK
OK 
Veteran +70 -93
1.Kjell Arne Bøe1952SKA-Fræna13882140kg
OK
OK 
2.Arnfinn Skadsem1936Ganddal AK1352790kg
OK
OK 

Trenere/lagledere

Trener Klubb
Steinar Wahl Askim SK
Alf Granvang Brumunddal AK
Dagfin Anthun Brumunddal AK
Nikolai Slettnes Brumunddal AK
Tor Granvang Brumunddal AK
Vetle Skundberg Brumunddal AK
Vidar Alexander Ringvold Brumunddal AK
Patrick Kjeldås Drammen SI
Magnus Varpen Langleite Fræna AK
Marthe Farstad Fræna AK
Marthe Stavik Aas Fræna AK
Alastair McColl Ganddal AK
Arnfinn Skadsem Ganddal AK
Eirin Herland Ganddal AK
Jøren Skadsem Eikeland Ganddal AK
Kasper Høiland Andersen Ganddal AK
Linda Engeskaug Ganddal AK
Germe Wimpaye Halden SI
Henrik Staal Halden SI
Arvydas Karenga Haugaland AK
Egil Kroknes Lenja AK
Fredrik Hoff Saltvik Oslo SK
Fredrik Søberg Oslo SK
Ståle Wærness Oslo SK
John-Arne Ustad Sande KK
Lena Sjøl Sande KK
Aleksander B. Hauge Sandnes AK
Arve Rønnekleiv Sandnes AK
Cato Svihus Sandnes AK
Linda Kristensen Sandnes AK
Marthe S. Tjelta Sandnes AK
Morten A. Middelthon Sandnes AK
Natalie Bjaanes Sandnes AK
Ole Andreas Ådnanes Sandnes AK
Sigve Valentinsen Sandnes AK
Therese Dahl-Stamnes Sandnes AK
Vetle Valentinsen Sandnes AK
Aksel Stavheim Sjøholt AK
Gro-Berit Stavheim Sjøholt AK
Svein Olav Farstad SKA-Fræna
Børre Borgersen Skien Atletklubb
Ruth Kari Hole SPUVI

Klubbstatistikk

Klubb Løftere Trenere Bankett
Askim SK610
Brumunddal AK562
Drammen SI310
Fræna AK330
Ganddal AK460
Halden SI223
Haugaland AK110
IL Kraftsport100
KK-67100
Lenja AK410
Odin SK100
Oslo SK230
Sande KK220
Sandnes AK8110
Sauda IL102
Sjøholt AK220
SKA-Fræna110
Skien Atletklubb110
SPUVI210
Tambarskjelvar IL100
Totalt: 51 42 7