Påmeldingsliste

NM styrkeløft utstyr

Påmeldingsfrist:01.05.2022
Påmeldingsavgift:900
Gjesteløftere ikke tillatt
Disiplin:Styrkeløft
Type:Utstyr
Løfter Født Klubb Lisensnr Beste resultat Lisens Kvalifisering Ren Utøver gjennomført
Åpen -57
1.Hilde Mikkelsen Haugen1991Brumunddal AK16158527.5kg
OK
OK 
2.Julie Fosseide1992Oslo SK15579373.5kg
OK
OK 
Åpen -63
1.Lena Sjøl1997Sande KK15284530kg
OK
OK 
2.Frida Aung1997Oslo SK16715490kg
OK
OK 
3.Marthe S. Tjelta1999Sandnes AK18209475kg
OK
OK 
4.Hege Berge1982Sande KK14022440kg
OK
OK 
5.Norunn Nielsen Holmvik1983Sandnes AK15997417.5kg
OK
OK 
6.Heidi Ottesen Solberg1974Drammen SI14409410kg
OK
OK 
7.Emma Elise Aas2003Sande KK17924405kg
OK
OK 
Åpen -69
1.Eline Skalleberg1985Sande KK15627605kg
OK
OK 
2. Ingvild Hansen1994Askim SK16222547.5kg
OK
OK 
3.Jenny Marie Johansen1989Askim SK16224537.5kg
OK
OK 
4.Juliane Slettnes2001Brumunddal AK17420523kg
OK
OK 
5.Yasmina Juliette Havnen2003Drammen SI17121430kg
OK
OK 
6.Silje Helen Ask Pettersen1998Sande KK18056360kg
OK
OK 
Åpen -76
1.Marte Elverum1990KK-6714703640kg
OK
OK 
2.Gro-Berit Stavheim1964Sjøholt AK15409402.5kg
OK
OK 
Åpen -84
1.Heidi Hille Arnesen1970IL Kraftsport13248605kg
OK
OK 
2.Maren Njøs Kurdøl1988Sande KK16505487.5kg
OK
OK 
3.Tuva Lierhagen2003Brumunddal AK17707477.5kg
OK
OK 
4.Nora Kristin Larsen 2001Askim SK17896450kg
OK
OK 
Åpen +84
1.Hildeborg J. Hugdal1983Sauda IL13069687.5kg
OK
OK 
2.Lene Thorén1980Sande KK16289567.5kg
OK
OK 
3.Marte Olborg1991Oslo SK17370480kg
OK
OK 
Åpen -83
1.Ludvik Moen2002Brumunddal AK16961740kg
OK
OK 
2.Aksel Stavheim1995Sjøholt AK15214710kg
OK
OK 
3.Sigve Valentinsen1960Sandnes AK10458700kg
OK
OK 
4.Magnus Varpen Langleite1997Fræna AK17910655kg
OK
OK 
5.Mazlum Coskun1991Oslo SK18680605kg
OK
OK 
Åpen -93
1.Sturla Mæland Abrahamsen1980Skien Atletklubb13208840kg
OK
OK 
2.Tommy Nordstø1973Drammen SI16474745kg
OK
OK 
3.Jostein Fiveltun1994KK-6715372700kg
OK
OK 
4.Cato Svihus1990Sandnes AK17087700kg
OK
OK 
5.Jan Edvard Jensen1959Rana KK10337650kg
OK
OK 
6.Vetle Valentinsen1990Sandnes AK15900605kg
OK
OK
OK 
Åpen -105
1.Asgeir Hoel1988Fræna AK15245972.5kg
OK
OK 
2.Joel Immanuel Vikesland1997Brumunddal AK17302857.5kg
OK
OK 
3.Torben H. Strømsvik1992Oslo SK17399782.5kg
OK
OK 
4.Jens Petter Ødegård1986Brumunddal AK16402770kg
OK
OK 
5.Knut Einar Skår2001KK-6717932755kg
OK
OK 
Åpen -120
1.Eirik Andreas Eriksen Seim1981Haugaland AK17050727.5kg
OK
OK 
2.Fredrik Søberg1997Oslo SK17428645kg
OK
OK
OK 
Åpen +120
1.Eysteinn Fannar Oddgeirsson1993Drammen SI16808820kg
OK
OK 
2.Åge Berntsen1973Trøndertun SK12442780kg
OK
OK 

Trenere/lagledere

Trener Klubb
Steinar Wahl Askim SK
Dietmar Wolf Brumunddal AK
Erik Fredriksen Brumunddal AK
Grétar Hrafnsson Brumunddal AK
Hermann Moen Brumunddal AK
Ludvik Moen Brumunddal AK
Nikolai Slettnes Brumunddal AK
Jon Ramstad Drammen SI
Morten Novum Drammen SI
Yasmina Juliette Havnen Drammen SI
Marthe Stavik Aas Fræna AK
Henrik Staal Halden SI
Arvydas Karenga Haugaland AK
Marius Arnesen IL Kraftsport
Paal Solberg IL Kraftsport
Damian Steinke KK-67
Fredrik Gylder Oslo SK
Jørgen Andreas Hansen Oslo SK
Kjell Egil Olborg Bakkelund Oslo SK
Ståle Wærness Oslo SK
Christoffer Nygård Rana KK
Morten Rygh Rana KK
Eivind Sjøl Sande KK
Håkon Ludvigsen Sande KK
Jan Sjøl Sande KK
John-Arne Ustad Sande KK
Kristoffer Hannon Lien Sande KK
Lars Edvin Samnøy Sande KK
Lena Sjøl Sande KK
Maren Njøs Kurdøl Sande KK
Per Ove Sjøl Sande KK
Aleksander B. Hauge Sandnes AK
Lars Markus Lerdahl Sandnes AK
Marthe S. Tjelta Sandnes AK
Morten A. Middelthon Sandnes AK
Norunn Nielsen Holmvik Sandnes AK
Sigve Valentinsen Sandnes AK
Vetle Valentinsen Sandnes AK
Aksel Stavheim Sjøholt AK
Gro-Berit Stavheim Sjøholt AK
Andreas Jemtland Skien Atletklubb
Arild Kåsa Skien Atletklubb
Kim Gundersen Skien Atletklubb

Klubbstatistikk

Klubb Løftere Trenere
Askim SK21
Brumunddal AK66
Drammen SI43
Fræna AK21
Haugaland AK11
IL Kraftsport12
KK-6731
Oslo SK74
Rana KK12
Sande KK79
Sandnes AK57
Sauda IL10
Sjøholt AK22
Skien Atletklubb13
Trøndertun SK10
Totalt: 44 42