Påmeldingsliste

2. Runde Region Østafjells Benk Cup

Påmeldingsfrist:28.04.2022
Påmeldingsavgift:0
Disiplin:Benkpress
Type:Med utstyr og utstyrsfritt
Løfter Født Klubb Lisensnr Beste resultat Lisens
Ungdom 14-18 -63
1.Martine Ertevaag Brekke*2006SPUVI19319-
OK
2.Hannah Marie Borgen Vojacek*2005Sande KK19211-
OK
3.Tilla Sofie Arvidsson*2008Drammen SI19245-
OK
Ungdom 14-18 -69
1.Elin Monsen*2005SPUVI18909-
OK
Junior 19-23 -76
1.Marte Braar Wæge*2002Sande KK19210-
OK
Åpen -57
1.Ruth Kari Hole*1989SPUVI15826-
OK
Åpen -69
1.Silje Helen Ask Pettersen*1998Sande KK18056-
OK
2.Marie Næss Klokkervold 1989Skien Atletklubb17597-
OK
Åpen -84
1.Maren Boye Johnsen *1991Drammen SI18979-
OK
Veteran 40-49 -57
1.Inga Werner Isaksen*1980Sande KK18055-
OK
Veteran 40-49 -63
1.Heidi Ottesen Solberg*1974Drammen SI14409-
OK
Ungdom 14-18 -74
1.Leo Mathias Grøtberg*2006Sande KK19200-
OK
2.Tormod Høimyr Brække*2005Drammen SI18900-
OK
3.Mathias Sebastian Berg*2006Sande KK19058-
OK
Ungdom 14-18 -83
1.Theodor Kvamme*2006Sande KK19302-
OK
Ungdom 14-18 -93
1.Lasse Engnes Lundhaug*2004Sande KK17208-
OK
2.Michael Nielsen*2004Sande KK19066-
OK
3.Oliver Masovn Ugulen*2004Sande KK18915-
OK
Junior 19-23 -59
1.Gaute Lynghamar Ronæs*2000Drammen SI19101-
OK
2.Terje Akim Tranås Iversen*2002Drammen SI17095-
OK
Junior 19-23 -93
1.Mathias Borgen Vojacek*2002Sande KK19094-
OK
Åpen -83
1.Thomas Rode Hansen1991Skien Atletklubb19068-
OK
Åpen -93
1.Thomas Waal1992Skien Atletklubb14625-
OK
2.Kim Gundersen*1985Skien Atletklubb14141-
OK
Åpen -105
1.Kristian Røyne*1993Drammen SI18672-
OK
2.Patrick Kjeldås1996Drammen SI18855-
OK
Åpen -120
1.Per Marius Hole*1989SPUVI14257-
OK
Veteran 40-49 -83
1.Erik Marius Egerdahl*1978Sande KK18052-
OK
2.Stein Kristiansen*1980Drammen SI19203-
OK
Veteran 50-59 -83
1.Ove Henning Lorentzen*1971SPUVI17138-
OK
Veteran 50-59 -93
1.Alf-Ivar Hellerud*1969SPUVI10370-
OK
Veteran 50-59 -105
1.Børre Borgersen*1963Skien Atletklubb11189-
OK
Veteran 50-59 +120
1.Bjørn Grønvold*1967Sande KK13659-
OK
Veteran 60-69 -66
1.Sverre Paulsen*1953Sande KK13125-
OK
Veteran 60-69 -93
1.Rune Larsen *1961Sande KK18843-
OK
Veteran 60-69 -105
1.Steinar Eimstad*1959SPUVI15631-
OK
Veteran +70 -105
1.Anders T. Solheim1950Ulefoss AK10556-
IKKE OK

Trenere/lagledere

Trener Klubb

Klubbstatistikk

Klubb Løftere Trenere
Drammen SI90
Sande KK150
Skien Atletklubb50
SPUVI70
Ulefoss AK10
Totalt: 37 0