Påmeldingsliste

RM Styrkeløft Utstyrsfritt

Påmeldingsfrist:29.05.2022
Påmeldingsavgift:500
Frist etteranmelding:08.06.2022
Avgift etteranmelding:700
Disiplin:Styrkeløft
Type:Utstyrsfritt
Løfter Født Klubb Lisensnr Beste resultat Lisens
Ungdom 14-18 -63
1.Ida Sæbø*2006Stryn T og IL19108-
OK
Ungdom 14-18 -69
1.Ingrid C. W. Rydheim*2004Bergen SK18113-
OK
Junior 19-23 -57
1.Aino Elgentytär Namtvedt*2003Odin SK18790-
OK
2.Mina Hodneland*2000Bjørgvin SK19367-
IKKE OK
Junior 19-23 -63
1.Nicolle Raknes*2002Bergen SK19242-
OK
Junior 19-23 -69
1.Amalie Olderkjær Veka*2001Odin SK19317-
OK
2.Marion Boge Skaar*1999Odin SK18806-
OK
Junior 19-23 -76
1.Birgitte Lunde*2001Odin SK19376-
IKKE OK
2.Marthine Myhr*1999Odin SK16278-
OK
Junior 19-23 +84
1.Mina Holmefjord *2003Bergen SK18357-
OK
2.Helga Brudevoll*2000Odin SK19393-
IKKE OK
Åpen -57
1.Anja Eidsheim *1994Bergen SK18262-
OK
Åpen -63
1.Sunniva Nordskog*1986Odin SK15510-
OK
2.Maiken Gudmestad*1989Odin SK16713-
OK
Åpen -69
1.Sunniva Abrahamsen*1997Odin SK17623-
OK
2.Monica S. Rasmussen*1972Bryggen Atletklubb15885-
OK
3.Ragnhild Hanch Hansen*1987Odin SK15847-
OK
4.Jorill Nese*1998Odin SK18356-
OK
5.Stine Bakken*1994Odin SK17286-
OK
Åpen -76
1.Camilla Hatlem*1998Odin SK18925-
OK
Åpen -84
1.Liss Maryori Rafsol*1987Stryn T og IL18876-
OK
Åpen +84
1.Katrine Lie Strandos*1994Odin SK19318-
OK
2.Anne Sofie Skålvik*1989Bergen SK17632-
OK
3.Mariann Dale*1985Sotra Kraftsportklubb17040-
OK
4.Silje Ekse*1984Odin SK19229-
OK
Veteran 40-49 -63
1.Frida Birgitte Espenes*1981Atlas SK17834-
OK
Veteran 40-49 -84
1.Mette Borgen*1981Odin SK17970-
OK
2.May Rita Nedreberg*1975Stryn T og IL18912-
OK
3.Elisabeth Tonning*1978Atlas SK18017-
OK
Veteran 50-59 -69
1.Janne Kreuter Bruhn-Henriksen*1971Stryn T og IL17127-
OK
2.Tone Rustøen*1968Stryn T og IL18913-
OK
3.Kari Holmen Sunnarvik*1966Bergen SK18349-
OK
4.Hilde Rønning Rongevær*1966Odin SK18081-
OK
Veteran 50-59 -84
1.Wenche Bratten Myking*1966Odin SK16714-
OK
Veteran 60-69 +84
1.Brith Schjelderup Ediassen*1957Bergen SK17748-
OK
2.Anne Hellem*1961Bergen SK16240-
OK
Ungdom 14-18 -66
1.Felix Jung*2005Bjørgvin SK19324-
IKKE OK
2.Alexander Imsland*2005Odin SK19371-
OK
Ungdom 14-18 -74
1.Filip Myre*2005Bergen SK18824-
OK
2.David Elias Vågan*2004Bergen SK19129-
OK
Ungdom 14-18 -83
1.Leon Nesje*2005Stryn T og IL19279-
OK
2.Ole Vareide Augestad*2006Atlas SK19348-
OK
3.Magnus Kiattipoom Storvik Nilsen*2004Odin SK19325-
OK
Ungdom 14-18 -93
1.Preben André Kristiansen Pettersen*2005Odin SK19057-
OK
2.Martin Dahl*2006Atlas SK19158-
OK
Ungdom 14-18 -105
1.Håkon Randal *2004Bergen SK19067-
OK
2.Krister El Hayek Olseth *2004Bergen SK19218-
OK
3.Andreas Hjortland*2006Atlas SK19383-
OK
Junior 19-23 -66
1.Sindre Nicholas Tandy*2003Odin SK19258-
OK
Junior 19-23 -83
1.Sebastian Bruvik*2000Bergen SK16995-
OK
2.Waldemar Johansen*2001Bergen SK18250-
OK
Junior 19-23 -93
1.Einar Naveen Møen*2002Odin SK17588-
OK
Junior 19-23 -105
1.Sondre H. Søndergaard*2002Odin SK18296-
OK
2.Håkon Berge Berntsen *1999Odin SK17967-
OK
Åpen -74
1.Yngve Hopen*1984Odin SK13623-
OK
Åpen -83
1.Petter Magnussen*1994Bergen SK15346-
OK
Åpen -93
1.Richard Herland*1996Odin SK19136-
OK
2.Daniel Storebø Hammersland*1995Odin SK15369-
OK
3.Kristian Tøn*1995Odin SK19394-
OK
4.Jarle Bjørgo Onarheim*1992Odin SK17287-
OK
5.Rune Trygg-Andersen*1998Odin SK19124-
OK
6.Håvard Vika*1989Odin SK15908-
OK
Gjesteløfter Åpen -93
1.Geir Thoresen*1991Farsund Atletklubb19013-
OK
Åpen -105
1.Toni Johannessen Amengual*1992Bergen SK17412-
OK
2.Vegard Herland*1995Odin SK19172-
OK
3.Matias Rigstad Langvad*1995Odin SK19140-
OK
4.Thomas Andrew Jall*1986Odin SK19053-
OK
Åpen -120
1.Erik Tufta Bueide*1992Odin SK17962-
OK
2.Anders Robbestad Skeie*1994Odin SK18841-
OK
3.Thomas Grimstad*1989Bjørgvin SK18155-
OK
Gjesteløfter Åpen -120
1.Kristian Nordberg*1994Farsund Atletklubb19316-
OK
Åpen +120
1.David Vagstad*1988Bjørgvin SK19238-
IKKE OK
Veteran 40-49 -66
1.Joachim Næss*1977Bjørgvin SK19104-
OK
Veteran 40-49 -120
1.Tor Åge Berglid*1973Stryn T og IL18884-
OK
Veteran 50-59 -83
1.Kenneth Bjørge*1972Odin SK19105-
OK
Veteran 50-59 -93
1.Nils Harald Ekerhovd*1969Bjørgvin SK17162-
OK
Veteran 50-59 -105
1.Ketil Vevle*1971Bergen SK19287-
OK
Veteran 50-59 -120
1.Geir Arne Giseth *1966Odin SK14267-
OK
Veteran 60-69 -105
1.Bengt Eide-Olsen*1961Odin SK15298-
OK
Veteran +70 -105
1.Robert Øren*1950Bergen SK11038-
OK

Trenere/lagledere

Trener Klubb
Elisabeth Tonning Atlas SK
Frida Birgitte Espenes Atlas SK
Ole Tilrem Atlas SK
Aron Skogli Rauset Bergen SK
Frank I. Rydheim Bergen SK
Frederik Engevik Bergen SK
Heidi Rose Dyrøy Bergen SK
Karen Tvedt Bergen SK
Terje Gundersen Bergen SK
Tor Engevik Bergen SK
Bård Arve Havnerås Bjørgvin SK
Christian Solheim Bjørgvin SK
David Vagstad Bjørgvin SK
Elias Eide Skaslien Bjørgvin SK
Espen Møller Bjørgvin SK
Harald Morten Haug Bjørgvin SK
Lene Carina Straumsnes Bjørgvin SK
Magne Hordvik Olsen Bjørgvin SK
Mathilde Karin Monsen Bjørgvin SK
Mette Mehlum Bjørgvin SK
Steffen Lampe Bjørgvin SK
Thomas Grimstad Bjørgvin SK
Vetle Velle Bjørgvin SK
Janne Kreuter Bruhn-Henriksen Stryn T og IL
Signe Elisabeth Belden Stryn T og IL

Klubbstatistikk

Klubb Løftere Trenere
Atlas SK53
Bergen SK187
Bjørgvin SK613
Bryggen Atletklubb10
Farsund Atletklubb20
Odin SK400
Sotra Kraftsportklubb10
Stryn T og IL72
Totalt: 80 25