Påmeldingsliste

RM Styrkeløft utstyr og utstyrsfritt

Påmeldingsfrist:09.07.2022
Påmeldingsavgift:500
Frist etteranmelding:30.07.2022
Avgift etteranmelding:1000
Gjesteløftere ikke tillatt
Disiplin:Styrkeløft
Type:Utstyrsfritt
Løfter Født Klubb Lisensnr Beste resultat Lisens
Junior 19-23 -57
1.Marte Randgaard*2003Brumunddal AK18886-
OK
Junior 19-23 +84
1.Malin Daltorp*2000Høland IUL17626-
OK
Åpen -69
1.Hanna Holmeide*1990Christiania AK18653-
OK
Åpen -76
1.Guro Bøe*1978IL Kraftsport18225-
OK
2.Tine Vissebråten Oterholt*1986IL Kraftsport19291-
OK
3.Kristin Thorvaldsen*1985Oslo SK15089-
OK
Åpen -84
1.Jenny Heyerdahl Bryhni*1993Oslo SK17173-
OK
2.Heidi Hille Arnesen*1970IL Kraftsport13248-
OK
Veteran 40-49 -57
1.Solveig Mehlum Teppen*1975Frogner AK18008-
OK
Veteran 40-49 +84
1.Ingvild Tronstad*1981Brumunddal AK17831-
OK
Veteran 50-59 -76
1.Heidi Sighovd*1971IL Kraftsport17587-
OK
Veteran +70 -76
1.Anne Mari Clausen*1942Oslo SK16298-
OK
Ungdom 14-18 -59
1.Tarjei Grønås*2005IL Kraftsport19292-
OK
Ungdom 14-18 -66
1.Kjetil Monsen Sødal*2004Oslo SK19070-
OK
Ungdom 14-18 -83
1.Frans Kiønig Rikheim*2005Oslo SK18866-
OK
Ungdom 14-18 -105
1.Aron Kornelius Bøe*2005Brumunddal AK19002-
OK
Junior 19-23 -66
1.Oskar Idland*2000Oslo SK18851-
OK
Junior 19-23 -83
1.Amir Boudzakhet*2000Oslo SK19054-
OK
2.Johan Lund*2003Høland IUL18813-
OK
Junior 19-23 -93
1.Lukas Leela Burmann*2002Frogner AK19315-
OK
2.Lasse Johansen*2003Oslo SK19148-
OK
3.Bård Aske Jacobsen *2000Brumunddal AK18864-
OK
Junior 19-23 -105
1.Espen Brager Pramm*1999Lørenskog AK18240-
OK
2.Joakim Eriksson Aas*2003Brumunddal AK17972-
OK
3.Fredrik Hoff Saltvik*2002Oslo SK17860-
OK
Åpen -74
1.Magnus Nymoen Lund*1992Christiania AK18215-
OK
Åpen -93
1.Sigurd Kjelvik Berg*1994Oslo SK17221-
OK
2.Phuoc Tho Nguyen Tran*1993Brumunddal AK18758-
OK
3.Trygve Sletten*1993Brumunddal AK18460-
OK
Åpen -105
1.Embret Sletten*1998Brumunddal AK19424-
IKKE OK
2.Adrian Kristiansen*1997Brumunddal AK18147-
OK
3.Sondre Van Rijsingen*1997Høland IUL19414-
OK
Åpen -120
1.Thomas August Nikolaisen*1991Oslo SK17826-
OK
Veteran 40-49 -93
1.Ingar Svingen*1973Brumunddal AK18735-
OK
Veteran 40-49 -120
1.Jarle Adolfsen*1974Høland IUL16151-
OK
Veteran 50-59 -83
1.Roar Fjellet*1966Brumunddal AK12135-
OK
2.Vebjørn Brastad*1970IL Kraftsport17257-
OK
Veteran 50-59 +120
1.Riad Sollien*1970Frogner AK17676-
OK
Veteran +70 -66
1.Leif-Runar Forsth*1949Oslo SK19332-
OK
Veteran +70 -74
1.Terje Wang*1946Frogner AK19141-
OK
Veteran +70 -93
1.Steven Michael Neichin*1944Høland IUL16361-
OK

Trenere/lagledere

Trener Klubb
Gerrit Judith Christiania AK
Stian Ramstad Christiania AK
Vegard Røysum Lørenskog AK

Klubbstatistikk

Klubb Løftere Trenere
Brumunddal AK110
Christiania AK22
Frogner AK40
Høland IUL50
IL Kraftsport60
Lørenskog AK11
Oslo SK120
Totalt: 41 3