Påmeldingsliste

Åpent stevne

Påmeldingsfrist:07.06.2022
Påmeldingsavgift:100
Disiplin:Styrkeløft og benkpress
Type:Med utstyr og utstyrsfritt
Løfter Født Klubb Lisensnr Beste resultat Lisens
Styrkeløft
Ungdom 14-18 -76
1.Live Torjussen Olsen*2006Arendal SVK19267-
OK
Junior 19-23 -63
1.Anna Pauline Ouff Grøthe*2002Drammen SI18667-
OK
Åpen -57
1.Nadine Sørli*1991Christiania AK19412-
IKKE OK
Åpen -69
1.Kamilla Kolvig*1989Christiania AK16199-
OK
2.Birgitte Centeno Austefjord*1995Arendal SVK17681-
OK
Åpen -76
1.Tine Vissebråten Oterholt*1986IL Kraftsport19291-
OK
Åpen -84
1.Marte Leveraas*1992Drammen SI19278-
OK
Veteran 40-49 +84
1.Borghild Nelson*1981Drammen SI18980-
OK
Veteran 50-59 -84
1.Liv Caspersen*1969Christiania AK19226-
IKKE OK
Ungdom 14-18 -83
1.Kjetil Andre Ramse*2006Arendal SVK19110-
OK
2.Lucas de Leon*2004Christiania AK19372-
IKKE OK
3.Markus Oveland*2006Arendal SVK19356-
OK
Ungdom 14-18 -93
1.Olver Berglund Tollefsen*2007Drammen SI19277-
OK
Ungdom 14-18 -105
1.Jørgen Jønvåg*2006Drammen SI19365-
OK
2.Noah Akselsen*2004Drammen SI19246-
OK
3.Carl Theodor Amundsen Weidenhaijn*2004Christiania AK19373-
IKKE OK
Junior 19-23 -59
1.Terje Akim Tranås Iversen*2002Drammen SI17095-
OK
Junior 19-23 -74
1.Christian Hellumsand*2000Drammen SI17992-
OK
Junior 19-23 -83
1.Brage Leivestad*2000Kristiansand AK19271-
OK
Åpen -74
1.Eirik Stensbøl*1995Christiania AK18471-
OK
Åpen -83
1.Martin Pedersen Kinn*1996IL Kraftsport17172-
OK
2.Svein-Inge Stiansen*1983Arendal SVK18123-
OK
3.Jon Ramstad1986Drammen SI15137-
OK
Åpen -93
1.Trond-Gunnar Ruud*1997Christiania AK19411-
IKKE OK
2.Joakim Dahlberg*1997Arendal SVK16103-
OK
Åpen -105
1.Adrien Boch*1994Christiania AK18984-
OK
2.Patrick Kjeldås*1996Drammen SI18855-
OK
3.Jarle Svendsrud*1988Christiania AK15599-
OK
4.Essa Sidibeh*1988Nittedal AGK19240-
OK
Åpen +120
1.Jesper Nielsen*1996Drammen SI19190-
OK
Veteran 40-49 -83
1.Stein Kristiansen*1980Drammen SI19203-
OK
Benkpress
Åpen -76
1.Wei Chil Kung*1988Drammen SI19364-
OK
Åpen -84
1.Maren Boye Johnsen *1991Drammen SI18979-
OK
Ungdom 14-18 -66
1.Daniel Nguyen*2004Kristiansand AK19361-
IKKE OK
Junior 19-23 -59
1.Gaute Lynghamar Ronæs*2000Drammen SI19101-
OK
Junior 19-23 -105
1.Trym Greibrok*2003SPUVI18668-
OK
Åpen -83
1.Thomas Rode Hansen*1991Skien Atletklubb19068-
OK
Åpen -93
1.Thomas Waal*1992Skien Atletklubb14625-
OK

Trenere/lagledere

Trener Klubb

Klubbstatistikk

Klubb Løftere Trenere
Arendal SVK60
Christiania AK90
Drammen SI150
IL Kraftsport20
Kristiansand AK20
Nittedal AGK10
Skien Atletklubb20
SPUVI10
Totalt: 38 0