NM benkpress



Fakta

Arrangør IL Kraftsport
Dato 30.06.2007
Stevnetype NM benkpress
Sted Frogner
Stevneleder Morten Novum / Jan Sjøl
Sekretær Morten Novum
Antall deltakere 132
Antall resultat 116

Resultater

Legg til video
#Kat.NavnKlubbKr.vektBenkpressTotaltPoeng
Ungdom 14-18 damer
1.-67.5Susanne Furesund WesterbergFræna AK61.2057.562.562.557.563.14
1.-75Marthe Stavik AasFræna AK70.00556062.562.562.18
Junior 19-23 damer
1.-67.5Liss Farstad NerlandsremSKA-Fræna65.4095100105100104.44
1.-82.5Renate LoraasOslo SK81.50909597.59586.05
2.-82.5Regine MorkFræna AK78.9062.565707064.55
Åpen damer
1.-60Tutta Kristine HanssenMoss SIK58.409095101101115
1.-67.5Grete NessøRøros SK67.3087.587.59087.589.5
2.-67.5Hilde O. DretvikRøros SK66.1082.582.587.582.585.49
1.-75Anita SæbøBrumunddal AK75.00110110117.5117.5111.7
--75Heidi Hille ArnesenIL Kraftsport73.5012012012000
1.-82.5Inger BlikraRana KK75.80125132.5132.5125118.05
2.-82.5Tone GlomsteinOslo SK76.20107.5112.5112.5112.5105.91
Veteran 40-49 damer
1.-56Grete GangnæsAskim SK55.3092.597.597.597.5115.86
Ungdom 14-18 herrer
1.-60Hans Erik FolkesethHalden SI57.80107.5107.5107.5107.594.92
1.-67.5Vegard HagelundHalden SI66.6011011512011589.63
2.-67.5Martin HagelundHalden SI67.00112.5115115112.587.26
3.-67.5Michael WesterbergFræna AK67.20105105112.510581.25
1.-75Finn A. BruhaugSogndal IL72.00110110117.5117.586.21
2.-75Jonas Stavik AasFræna AK70.1011011511511586.09
1.-100Martin RingsrudBrumunddal AK90.90160170175170107.98
2.-100Lars KilvikOdin SK98.50135140147.5147.590.31
3.-100Per Marius HoleSPUVI94.8013513514514590.28
4.-100Kim-Reijo WestrumSkogn IL90.3010011011511070.1
Junior 19-23 herrer
1.-60Ken Alexander OlsenHalden SI59.50107.5107.5112.5112.596.68
1.-67.5Magnar FuglevigHalden SI64.70127.5132.5135135107.77
2.-67.5Henrik BurvangDrammen SI64.4011511511511592.16
3.-67.5Martin MagerøyFræna AK67.20115122.5122.511588.99
1.-75Alexander HøivikFlorø TIF74.70175180182.5182.5130.42
2.-75Stian BjørgeBrumunddal AK73.70135142.5147.5147.5106.41
3.-75Christian KlevenDrammen SI74.70140140145145103.62
4.-75Kristian EngdalNes SIL73.4012012512512086.82
5.-75Oddbjørn SteenSteinkjer SK74.50112.5117.512012085.91
--75Knut Marius SteenSteinkjer SK70.70110115-00
1.-82.5Arild WaageFræna AK79.40145152.5155155106.33
2.-82.5Jo Steffen KnudsenSandnes AK81.60140147.5155155104.53
3.-82.5Emil Gundersen OlsenHalden SI81.50130137.5142.5142.596.17
4.-82.5Trond SandblåstSKA-Fræna76.4011512013012084.43
5.-82.5Gunnar Oldeide FlatakerFræna AK81.00100105112.510571.13
--82.5Kent Ole EngenDrammen SI81.8010010010000
1.-90Magnus Ulvin RønningSkogn IL89.00162.5162.5170170109.16
2.-90Martin WaagenSteinkjer SK89.8014014515015095.87
3.-90Kim SvaldeIL Kraftsport88.4012513013013083.77
--90Michael HolstMjøllner SK88.70142.5147.5147.500
--90Kjetil OrsetBjørgvin SK89.7011512512500
1.-100Svein M. LøkhaugSKA-Fræna97.10170170175175107.82
2.-100Kirill KotovFredrikstad SK90.70162.5170175170108.1
3.-100Andreas WraaSande KK96.70145152.5155152.594.12
1.-110Øyvind HaugravOttestad Kast og Styrkeløft109.00200217.5220220129.84
2.-110Morten HopeOdin SK104.10192.5200205200119.88
1.-125Alexander SteinslandBergen SK124.40225227.5236225128.34
2.-125Jan A. AustadSKA-Fræna111.00170170185185108.58
3.-125Karl Andre VignesUlefoss AK111.30150160167.516093.82
4.-125Fredrik BirkelandBergen SK112.3014015015014081.89
Åpen herrer
1.-60Jan Erik ChristiansenHalden SI57.80120125127.5127.5112.58
1.-67.5Thomas IversenAskim SK64.90160170170160127.39
1.-75Cato FuglevigHalden SI72.20155160165160117.15
1.-82.5Joakim BjerkeRøros SK82.30222.5222.5222.5222.5149.28
2.-82.5Dag R.Ørsvik ØyeFræna AK81.90205210215215144.67
3.-82.5Thor Henning HeggestadVeitastrond IL82.50210215-210140.68
4.-82.5Alexander KirketeigFørde IL82.50210210215210140.68
5.-82.5Kjell Petter TollefsenIL Kraftsport77.7013013014013090.44
1.-90David HelmikstølKristiansand AK89.50230230235230147.25
2.-90Stian BotnenFørde IL89.30215220230220141.02
3.-90Sverre DiesenSande KK88.30212.5215220212.5137
4.-90Morten H. WangIL Kraftsport84.30197.5202.5-197.5130.65
5.-90Anders WalsethNes SIL89.30175182.5190190121.79
6.-90Håvard HornKK-6788.50175182.5182.5175112.7
7.-90Theo N. DretvikRøros SK87.60150150155155100.36
--90Torgeir TrondsenSKA-Fræna89.5018018018000
--90Torgeir HaukåsSKA-Fræna89.7018018018000
1.-100Øystein AasAskim SK98.70235235241235143.77
2.-100Svein Olav FarstadSKA-Fræna96.50230240240230142.07
3.-100Geir GrønnevikTambarskjelvar IL99.90215215220215130.89
4.-100Kim Due-SørensenIL Kraftsport96.90190190195190117.15
5.-100Ronny WeumSande KK97.20185190192.5190117
6.-100Thomas PuzichaHalden SI94.60175182.5187.5182.5113.73
7.-100Øyvind DidriksenSKA-Fræna97.60180190190180110.65
8.-100Tony Andre PettersenBrumunddal AK96.80162.5170175175107.96
9.-100Ole Petter ElvekrokAK Fram98.80155162.5167.5162.599.39
--100Stig KilnesFørde IL94.3021021021000
--100Dag Andre MoFørde IL95.8024025025000
--100Tore Andrè MihleSkogn IL98.80222.523023000
1.-110Kato MarøyBergen SK107.50222.5230237.5237.5140.79
2.-110Jan Einar RovenFræna AK101.80235235237.5235142.03
3.-110Harald Morten HaugMelhus IL107.50215222.5225215127.45
4.-110Per Morten BrekkenRøros SK108.80195205210210124.01
5.-110Per Ove SjølSande KK108.70192.5200207.5207.5122.57
6.-110Espen HansenKristiansand AK103.70190195197.5197.5118.54
7.-110Hans ØynesKristiansand AK102.50190205207.5190114.53
8.-110Terje JohansenBrumunddal AK108.30190190190190112.37
9.-110Frank HansenSande KK101.7016517017016599.76
10.-110Tom Espen EideNes SIL108.6014515015515591.59
--110Arild KråkenesVeitastrond IL101.7021021021000
1.-125Roy HolteFræna AK123.10300315315300171.51
2.-125Lars Dalby MarkussenHalden SI122.40250250250250143.1
3.-125Eirik JørgensenFræna AK119.50192.5197.5202.5202.5116.54
1.-125+Kjell FuresundFræna AK127.60270282.5282.5270153.23
2.-125+Jørn HøysetFlorø TIF127.30245252.5257.5257.5146.21
3.-125+Åge BerntsenMelhus IL135.00230230235230129.26
--125+Arne Bakken ElvsveenOttestad Kast og Styrkeløft130.90177.5177.5177.500
Veteran 40-49 herrer
1.-82.5Lars KnutsonLørenskog AK79.2013513514013592.76
1.-90Per VilnesHolmestrand AK89.20200205205200128.26
2.-90Tor GranvangBrumunddal AK86.90150157.5165157.5102.42
--90Børre BorgersenDrammen SI90.0020020020000
1.-100Alf GranvangBrumunddal AK97.90210215215215131.99
2.-100Pål NilsenOslo SK97.00165170175165101.69
--100Kurt Einar VoldsethSande KK96.5016516516500
1.-110Per Øivind FjeldAskim SK107.50215220225225133.38
2.-110Yves FloreliusSande KK108.90195200207.5200118.06
1.-125Knut Olav HulbakvikenDrammen SI125.00210210217.5217.5123.93
2.-125Jan MyhreLørenskog AK122.20180187.5-180103.07
--125Sven Jøran HaugenNes SIL124.5021521521500
1.-125+Kjetil BirkedalSandnes AK134.80250255260255143.34
2.-125+Bjørn GrønvoldSande KK137.90242.5242.5-242.5135.82
Veteran 50-59 herrer
1.-67.5Eivind ChristiansenLørenskog AK65.30130130135135106.95
2.-67.5Birger SundstølKristiansand AK66.40107.5112.511511589.85
3.-67.5Egil WalsethNes SIL67.0010511011511589.19
1.-75Stein NorsengIL Kraftsport72.50120127.5132.5127.593.08
2.-75Sverre PaulsenSande KK68.307580-7557.29
1.-82.5Bjarne SynstadLørenskog AK80.50200200207.5200136
2.-82.5Kjell Arne BøeSKA-Fræna82.10170170180170114.22
3.-82.5Bjørn HolteIL Kraftsport82.50140145150150100.49
1.-90Charles JørgensenDrammen SI88.20175177.5177.5175112.89
2.-90Svein Egil DammerudLørenskog AK87.90170175175170109.87
3.-90Torleif LangnesSKA-Fræna90.00951001059560.65
1.-100Leif SydengenAskim SK95.80205212.5212.5205127.04
2.-100Tore Gunnar OlsenSande KK95.0014015015014087.08
3.-100Øystein SandvoldOttestad Kast og Styrkeløft98.6012513013512576.51
1.-125Truls NygaardHolmestrand AK119.00210220225225129.62
2.-125Arild BergetRøros SK117.50175182.5187.5187.5108.34
--125Vidar Alexander RingvoldOttestad Kast og Styrkeløft112.9022022022500
Veteran 60-69 herrer
1.-110Truls KristensenAskim SK107.5013015016015088.92

Legg til video

YouTube-adresse:



Legg til bilde

Løftebilder Generelle stevnebilder
Fotograf:
Klikk på et løft som det skal legges til bilde for, og dra deretter bildet over til området under:

Dommere

PuljeOppgaveNr.Kat.Navn
0135I/1Arne Vidar Stølan
0186I/1, P/2Morten Novum
0232I/2Jan Sjøl
0233FSverre Paulsen
0359FVegard Røysum
0361FEgil Walseth
0504I/1, P/2Pål Nilsen
0558FBente Arntsen
0564FJan Baggerud Larsen