NM benkpress



Fakta

Arrangør Valdres AK
Dato 21.08.1999
Stevnetype NM benkpress
Sted Fagernes
Stevneleder Arnulf Wahlstrøm
Sekretær Ann-Chr. Johansen
Antall deltakere 52
Antall resultat 50

Resultater

Legg til video
#Kat.NavnKlubbKr.vektBenkpressTotaltPoeng
Ungdom 14-18 damer
1.-56Marit MyrvangBrumunddal AK55.3062.56567.56577.24
2.-56Anett H. LangvaBrunholmen AK54.4042.54547.54554.16
1.-82.5Hildeborg J. HugdalSauda IL81.0072.57577.577.570.43
Junior 19-23 damer
1.-60Tine Marie BrovoldBrumunddal AK60.0047.547.55547.552.96
1.-67.5Bente ArntsenOslo SK66.808082.5858587.41
2.-67.5Therese FostervoldNes SIL66.307577.58077.580.13
1.-82.5Kristin VagstadOslo SK77.50951001009588.52
Åpen damer
1.-60Anette ThuneOslo SK57.00707077.57081.23
1.-67.5Heidi Hille ArnesenIL Kraftsport67.00657072.572.574.39
1.-75Birgitte StorøyOslo SK68.808082.5958080.55
2.-75Siw Hege HansenMelhus IL70.908085858078.9
3.-75Hege KristiansenKK-6771.806570706563.56
4.-75Anita SæbøBrumunddal AK69.306065656060.11
--75Ragnhild EngelandBrumunddal AK73.8090909000
Junior 19-23 herrer
1.-60Torstein SundstølKristiansand AK58.408090959078.71
1.-67.5Ove Nordal ReiakvamFlorø TIF63.0010511511510585.74
1.-75Frode BerentsenSandnes AK73.50155167.5167.5167.5121.07
2.-75Jon Vidar EriksenHalden SI72.5011012012011080.3
1.-82.5Henning TornesSandnes AK82.10132.5137.5140137.592.39
2.-82.5Eivind Sperre AustnesBrunholmen AK80.10127.5132.513513592.1
3.-82.5Svein Arne ThueSogndal IL80.9012013013513591.52
1.-90Ken Martin StrømlandFlekkefjord Atletklubb87.5015015015515097.19
2.-90Thomas PuzichaHalden SI83.90105105112.5112.574.62
1.-100Per Morten BrekkenRøros SK97.3013514515015092.33
2.-100Ronny WeumSande KK90.50130137.5145137.587.53
3.-100Vemund ThorbjørnsenSande KK97.8011012012512073.7
1.-125Stig AllergodtBrumunddal AK116.10145152.5157.5157.591.29
Veteran 40-49 herrer
1.-75Lars MidtbøSundbyfoss SK71.10110115117.511585.17
2.-75Birger SundstølKristiansand AK70.5010511011511081.98
3.-75Tore WisthNidelv IL74.40105107.5107.510575.24
4.-75Thor Olav BerentsenSandnes AK73.10657072.57050.79
1.-82.5Bjarne SynstadLørenskog AK78.20150155155155107.37
2.-82.5Mons Terje SkjelvikBergen Helsesportlag77.2011011512012083.84
1.-100Nils EspeseterSogndal IL99.20185190195190116.01
2.-100Kjetil LøvaasDrammen SI98.7015516016016097.89
3.-100Rune JohansenFredrikstad SK95.4015015515515093.14
1.-110Kjell Arne SollienBrumunddal AK104.20162.5167.5170167.5100.37
2.-110Atle TerøyFlorø TIF106.2012513013513077.38
1.-125Truls NygaardOslo SK119.90170175175175100.63
2.-125Per Åge MadsenBrumunddal AK116.5016016517017098.45
--125Vidar Alexander RingvoldBrumunddal AK110.90182.5182.5182.500
Veteran 50-59 herrer
1.-60Richard BergmannKK-6757.9062.56567.56557.3
1.-67.5Rolf A. HalvorsenOdin SK66.90107.5107.5112.5107.583.48
1.-75Arild HårklauBergen Helsesportlag73.6010511011511583.04
2.-75Willy LindBrønnøy SK73.8095100107.510072.07
1.-82.5Ketil HodneBrumunddal AK80.00110115117.511578.51
2.-82.5Gunnar WeldeNidelv IL81.808085908557.24
1.-90Terje BrovoldBrumunddal AK85.80145152.5157.5152.599.87
2.-90Hans Martin ArnesenIL Kraftsport85.2013013013013085.48
3.-90Svein LindBrønnøy SK87.90125130132.512580.79
4.-90Lasse ArdeOslo SK88.3012012012512580.59
5.-90Sven BergNidelv IL89.1010010511010567.38

Legg til video

YouTube-adresse:



Legg til bilde

Løftebilder Generelle stevnebilder
Fotograf:
Klikk på et løft som det skal legges til bilde for, og dra deretter bildet over til området under:

Dommere

PuljeOppgaveNr.Kat.Navn
1122FEinar Johansen
1126I/1Arnulf Wahlstrøm
1206Kjell Jevne
1210FBjørn Andreas Holmsen
1346FLars Midtbø
1361FEgil Walseth