Syd-Norsk



Fakta

Arrangør Sande KK
Dato 29.09.2007
Stevnetype Syd-Norsk
Sted Sande
Stevneleder Morten Novum
Sekretær
Antall deltakere 33
Antall resultat 29

Resultater

Legg til video
#Kat.NavnKlubbKr.vektKnebøyBenkpressMarkløftTotaltPoeng
Ungdom 14-18 damer
1.-60Tutta Kristine HanssenMoss SIK58.20135142.515092.597.5100145155162.5405462.35
Junior 19-23 damer
1.-90Renate LoraasOslo SK83.101301301309095102.5140152.5160385345.19
Åpen damer
1.-56Heidi Ottesen SolbergSande KK53.6097.5102.5107.552.557.557.5117.5125130290353.1
1.-75Åse Helen MadsenSande KK70.20122.512512572.577.580122.5127.5132.5335332.62
--75Heidi Hille ArnesenIL Kraftsport75.00190190195117.5117.5117.5180190-00
Veteran 40-49 damer
1.-82.5Inger BlikraRana KK75.20150--132.5140140200215-505479.3
Ungdom 14-18 herrer
1.-60Hans Erik FolkesethHalden SI60.00110110115100110110150160165375319.84
1.-67.5Michael RosenbergBrumunddal AK63.90175175190100110115170182.5190475383.18
1.-75Glenn Ole LieDrammen SI74.30150165170105110110150165172.5442.5317.41
1.-82.5Lars Sølna RødsdalenBrumunddal AK75.5014015015097.5102.5102.5170180190442.5313.87
1.-100Fredrik SørbøSande KK91.80107.51151208087.592.5145155165372.5235.46
--100Joachim SkårenValdres AK93.30190195195152.5157.5165200220232.500
Junior 19-23 herrer
1.-67.5Henrik BurvangDrammen SI66.30150165170115117.5117.5165175180462.5361.81
2.-67.5Ken Alexander OlsenHalden SI60.30105110120110110115120140155385326.87
1.-75Stian BjørgeBrumunddal AK73.80180190195135140150170185200540389.18
2.-75Fredrik AasgaardOslo SK73.60145155162.5105112.5117.5180195205485350.22
Åpen herrer
1.-60Roy BrandtzægSteinkjer SK58.10212.5220225140147.5150212.5220225600527.22
1.-82.5Flemming VestergaardSande KK77.30145155160115122.5132.5145160170437.5305.42
1.-100Espen HansenKristiansand AK99.00280300-190200200280300-770470.55
2.-100Jan Inge EspedalSandnes AK97.20270280-190195200255260-735452.61
3.-100Tony Andre PettersenBrumunddal AK95.90230237.5242.5167.5175175215225230640396.42
1.-110Hans ØynesKristiansand AK103.30270280287.5195205210255267.5-760456.84
2.-110Frank HansenSande KK103.40227.5242.5247.5167.5172.5175220227.5232.5652.5392.09
1.-125Frode RuiUlefoss AK124.80330350-235250255300--905515.85
2.-125Stian Andre SundvoldValdres AK116.40250270280190202.5202.5220230235700405.44
1.-125+Lars Dalby MarkussenHalden SI125.60310320320250257.5257.5310320320880500.98
--125+Olaf DahlKK-67142.70340355-270270270330350-00
Veteran 40-49 herrer
1.-90Per VilnesHolmestrand AK89.60220227.5235180187.5192.5225232.5237.5665425.47
2.-90Aron Rune GrønvoldSande KK89.60100100-9095100140160175370236.73
1.-125+Knut Olav HulbakvikenDrammen SI129.10320350360210220230310320330900509.67
Veteran 50-59 herrer
--60Terje LøvgrenUlefoss AK58.001301401507075----00
1.-67.5Sverre PaulsenSande KK67.20120130-758080130140147.5345266.96
Veteran 60-69 herrer
1.-82.5Dagfinn ZwilgmeyerHalden SI77.808095105708082.5120140150335232.86

Rekorder

Damer 60 kg ungdom + junior:
Kristine Hanssen Benkpress 100 kg.

Damer 60 kg ungdom:
Kristine Hanssen Sammenlagt 405 kg.

Damer 82,5 kg Åpen + YV.:
Inger Blikra Benkpress og benkpress- enkeltløft 140 kg.

Herrer 60 kg Åpen:
Roy Brandtzæg Benkpress og benkpress-enkeltløft 150 kg
Roy Brandtzæg Sammenlagt 600 kg.


Legg til video

YouTube-adresse:



Legg til bilde

Løftebilder Generelle stevnebilder
Fotograf:
Klikk på et løft som det skal legges til bilde for, og dra deretter bildet over til området under:

Dommere

PuljeOppgaveNr.Kat.Navn
0122FEinar Johansen
0135I/1Arne Vidar Stølan
0186I/1, P/2Morten Novum
0512FKent Tunstrøm
0554FGeir Korvald