Regionmesterskap



Fakta

Arrangør Halden SI
Dato 23.02.2008
Stevnetype Regionmesterskap
Sted Halden
Stevneleder Arnulf Wahlstrøm
Sekretær Vidar Tangen
Antall deltakere 38
Antall resultat 35

Resultater

Legg til video
#Kat.NavnKlubbKr.vektKnebøyBenkpressMarkløftTotaltPoeng
Åpen damer
1.-90Renate LoraasOslo SK85.20152.5160165909595157.5165170420371.95
Veteran 40-49 damer
1.-60Ann Kristin OlsenMoss SIK56.40---707580---7081.91
Ungdom 14-18 herrer
1.-56Magnus IsaksenHalden SI54.20---707575---7570.53
1.-67.5Thomas R. JohannessenFredrikstad SK66.60110115115859092.5140150160362.5282.53
1.-82.5Simen LarsenNes SIL78.70120130140105110110130140150400275.96
2.-82.5Sigbjørn HenningOslo SK79.20125132.5132.5859090150160167.5377.5259.38
--90Julian K. SteveFredrikstad SK89.50120130150125125130---00
Junior 19-23 herrer
1.-67.5Ken Alexander OlsenHalden SI63.70150160160117.5122.5122.5160175175457.5370.07
2.-67.5Magnar FuglevigHalden SI66.90120130137.5130135137.5130140150425330.06
1.-82.5Emil Gundersen OlsenHalden SI80.90---135140145---13591.52
1.-100Bo André BerganOslo SK95.70230240250160165170240250260675418.5
2.-100John Anders TerlandMoss SIK99.30210210237.5150160165240250267.5652.5398.22
Åpen herrer
1.-75Cato FuglevigHalden SI72.60210215217.5155160165210210222.5592.5432.11
1.-82.5Sindre BlombergMoss SIK77.50---130150160---160111.5
2.-82.5Frode Flinth WestbyHalden SI80.30---150155155---150102.17
1.-90Anders WalsethNes SIL89.10190200200180190190170180190580372.19
1.-100Enrico VassdalHalden SI97.70220220240170170180220240250630387.07
2.-100Bjørn Andreas Bull-HansenMjøllner SK99.20---140-----14085.48
1.-110Runar SaxegårdMjøllner SK106.90---130150150---13077.21
1.-125Rune LauvåsMoss SIK113.60230250270200200205260280290745434.34
2.-125Morten JohanssonLørenskog AK111.70250260270160165170250275-710415.92
3.-125Tommy SkjelmoenMoss SIK123.10---180190200---200114.34
--125Lars Dalby MarkussenHalden SI123.80310320-250260265---00
1.-125+Martin Borgland RønningOslo SK128.40220220230220230240220220240710402.5
Veteran 40-49 herrer
1.-60Jan Erik ChristiansenHalden SI59.10---115120----120103.78
1.-75Bjørn AstadOslo SK74.30235245-140152.5155200215-615441.14
1.-100Tom GoldbergLørenskog AK96.70170180-165170170200210-555342.55
1.-110Terje C. SamuelsenHalden SI100.80---147.5157.5160---157.595.56
1.-125Ivar BjørdalLørenskog AK122.60200215220145155160240260265635363.35
2.-125Steinar WahlAskim SK124.20---200205205---200114.12
--125Steinar UnnestadAskim SK115.50---195195195---00
Veteran 50-59 herrer
1.-82.5Bjarne SynstadLørenskog AK80.70---210217.5222.5---217.5147.68
1.-100Leif SydengenAskim SK92.80---195195195---195122.62
1.-110Rune JohansenFredrikstad SK103.30240240240180187.5190200225240670402.74
Veteran 60-69 herrer
1.-82.5Dagfinn ZwilgmeyerHalden SI79.009090105808585130-150335230.55
1.-90Øyvind KvakkestadAskim SK85.7013013016090102.5102.5130150170432.5283.42
2.-90Jan SandvigHalden SI85.608085858082.585130130135302.5198.35
1.-125Truls KristensenAskim SK111.80---152.5157.5160---157.592.23

Rekorder

Åpen damer: Benkpress-enkeltløft 90 kg: Renate Loraas 90 kg

Yngre veteran:
Benkpress-enkeltløft 60 kg: Jan Erik Christiansen 120 kg
Benkpress-enkeltløft 75 kg: Bjørn Astad 155 kg

Eldre + Yngre veteran: Benkpress-enkeltløft 82,5 kg: Bjarne Synstad 217,5 kg

Legg til video

YouTube-adresse:



Legg til bilde

Løftebilder Generelle stevnebilder
Fotograf:
Klikk på et løft som det skal legges til bilde for, og dra deretter bildet over til området under:

Dommere

PuljeOppgaveNr.Kat.Navn
0126I/1Arnulf Wahlstrøm
0176FJan Monstad
0200I/1Vidar Tangen
0207FAtle Edvardsen
0210FBjørn Andreas Holmsen
0227I/2Egil Kroknes
0359FVegard Røysum
0503RPer-Ole Røed
0558FBente Arntsen