NM



Fakta

Arrangør Valdres AK
Dato 19.03.1999
Stevnetype NM
Sted Valdres
Stevneleder Nils Petter Knudsen / Arnulf Wahlstrøm
Sekretær Ann-Christin Johansen / Marie Sundvold
Antall deltakere 73
Antall resultat 72

Resultater

Legg til video
#Kat.NavnKlubbKr.vektKnebøyBenkpressMarkløftTotaltPoeng
1.-56Audhild MathiesenFredrikstad SK53.10142.5--67.5--145--355435.44
2.-56Mari AspIL Kraftsport55.50135--80--130--345408.79
1.-60Linda KristensenSandnes AK59.90160--75--157.5--392.5438.15
2.-60Nina BjørnstrømOslo SK59.90130--55--132.5--317.5354.43
1.-67.5Inger BlikraRana KK66.60195--92.5--202.5--490504.99
2.-67.5Janne L. AntonsenAskim SK66.50155--80--170--405417.84
3.-67.5Anne Bache- GabrielsenSPUVI64.20147.5--67.5--145--360381.17
4.-67.5Therese FostervoldNes SIL66.20145--70--145--360372.64
1.-75Ingunn Elise KnutzenFredrikstad SK74.20195--95--200--490468.98
2.-75Bente ArntsenOslo SK67.60160--87.5--170--417.5425.64
3.-75Tone IngebretsenSandnes AK73.30160--75--157.5--392.5378.61
4.-75Ragnhild EngelandBrumunddal AK73.80145--87.5--155--387.5372.16
5.-75Eli Synnøve OlsenFredrikstad SK74.00142.5--70--137.5--350335.55
1.-82.5Anne Sigrid StiklestadSande KK76.70225--95--190--510478.18
2.-82.5Elin VestliBrumunddal AK82.00157.5--70--147.5--375338.55
1.-56Roy BrandtzægSteinkjer SK55.70225--117.5--220--562.5514.8
1.-67.5Joakim BjerkeRøros SK67.40215--125--220--560432.26
2.-67.5Jan Erik ChristiansenHalden SI66.00225--130--200--555435.79
3.-67.5Bjørn AstadOslo SK67.30220--122.5--210--552.5427.03
4.-67.5Jan RoytvandOPIL66.10220--100--222.5--542.5425.43
1.-75Tor Egil SkoglySPUVI73.30250--152.5--270--672.5487.02
2.-75Frode BerentsenSandnes AK73.20265--175--230--670485.68
3.-75Skule StormdalsheiRana KK74.40250--130--255--635455.04
4.-75Didrik BrovoldBrumunddal AK74.60260--115--245--620443.42
5.-75Per VilnesHolmestrand AK74.50220--145--235--600429.54
6.-75Alexander KirketeigFørde IL74.80250--120--230--600428.34
7.-75Henrik PaulsenOslo SK72.40240--130--225--595434.77
8.-75Odd Inge SandbergAlta AK74.80200--130--230--560399.78
1.-82.5Sigve ValentinsenSandnes AK77.60280--162.5--282.5--725504.82
2.-82.5Tormod AndersenFredrikstad SK81.30285--150--282.5--717.5484.96
3.-82.5Jens Petter KjosSPUVI82.40272.5--142.5--292.5--707.5474.31
4.-82.5Geir BedinSkogn IL81.80300--120--285--705474.75
5.-82.5Marius ArnesenIL Kraftsport81.20250--165--285--700473.48
6.-82.5Roar HauglandSogndal IL82.20242.5--165--240--647.5434.73
7.-82.5Geir JohannesenHalden SI81.70240--152.5--225--617.5416.13
8.-82.5Geir GregersenSande KK76.20220--150--230--600422.88
1.-90Thomas Myrvold HanssenOslo SK89.90280--162.5--290--732.5467.92
2.-90Frode RuiUlefoss AK89.20270--155--290--715458.53
3.-90John BangStavanger SK89.40270--137.5--297.5--705451.62
4.-90Roger Mørk HagenKK-6788.50272.5--142.5--287.5--702.5452.41
5.-90Arild FlatekvålVoss SK87.80280--162.5--250--692.5447.84
6.-90Olav KompelienBrumunddal AK85.90275--150--265--690451.61
7.-90Sven Gunnar SimonsenRana KK89.80252.5--152.5--280--685437.78
8.-90Bjørn RasmussenSandnes AK89.30260--150--272.5--682.5437.48
9.-90Geir Runar KorvaldSande KK89.70260--142.5--267.5--670428.47
10.-90Bjørn-Henning AndersenSande KK86.80250--142.5--275--667.5434.34
11.-90Terje BrovoldBrumunddal AK89.20230--175.5--255--660.5423.58
12.-90Boye ThorsenSPUVI89.90260--145--250--655418.41
13.-90Morten HaugsengSandnes AK88.40250--110--290--650418.86
1.-100Erik StiklestadStavanger SK90.30340--177.5--335.5--853543.62
2.-100Henry Ole LarsenKirkenes PIL98.20310--160--295--765469.02
3.-100Asbjørn RandenOslo SK98.70290--175--292.5--757.5463.44
4.-100Tollef TaksdalOslo SK99.30282.5--185--290--757.5462.3
5.-100Geir GåslandAlta AK98.40285--155--300--740453.32
6.-100Frode MoldeOdin SK98.50290--185--265--740453.1
7.-100Jørn HøysetFlorø TIF99.70277.5--150--312.5--740450.88
8.-100Pål GuddalAskim SK99.30282.5--180--257.5--720439.42
9.-100Øystein AasAskim SK95.70250--175--260--685424.7
1.-110Carl Olav ChristoffersenSande KK101.60340357.5357.5205212.5217.5310325332.5877.5530.71
2.-110Knut Olav HulbakvikenDrammen SI109.30295305310160170175300322.5330802.5473.23
3.-110Frank Vegar HanssenBrumunddal AK107.80305320327.5170180187.5275292.5295800473.84
4.-110Per Ove SjølSande KK108.00300315320145152.5155290310310760449.84
5.-110Harald Morten HaugMelhus IL107.90275290300170175182.5275287.5295752.5445.56
6.-110Jon Kennet KittangFlorø TIF107.00285300307.5170175175280290290750445.28
7.-110Espen ErlandsenStavanger SK105.60250270280160165170270285295730435.37
8.-110Jan Tore RobøleValdres AK109.70230250267.5145152.5165235250267.5700412.3
1.-125Tor Oskar RydheimKK-67119.40310325330165172.5177.5310330335827.5476.31
2.-125Olaf DahlKK-67118.00280295300175180180280292.5300780450.22
3.-125Glenn Viktor EvensenSPUVI121.70275285292.5170175180280287.5295755432.69
4.-125Bård Roos SvendsenLenja AK119.80275292.5292.5180190192.5260272.5280745428.45
5.-125Vidar HelgesenBrumunddal AK115.20265275280140145150265275282.5705409.46
--125Kjetil TollefsenStavanger SK122.20310310310------00
1.-125+Geir SommersethKristiansand AK125.70320345355190202.5207.5310332.5342.5900512.28

Rekorder

Inger Blikra Åpen klasse 67,5 kg
202,5 kg markløft

Audhild Mathiesen Yngre veteran 56 kg
67,5 kg benkpress

Anne Bache-Gabrielsen Yngre veteran 67,5 kg
360 kg sammenlagt

Legg til video

YouTube-adresse:



Legg til bilde

Løftebilder Generelle stevnebilder
Fotograf:
Klikk på et løft som det skal legges til bilde for, og dra deretter bildet over til området under:

Dommere

PuljeOppgaveNr.Kat.Navn
1Hoveddommer192I/1Jan Ståle Bigseth
1Sidedommer126I/1Arnulf Wahlstrøm
1Sidedommer135I/1Arne Vidar Stølan
1Sidedommer186I/1, P/2Morten Novum
1Sidedommer200I/1Vidar Tangen
1Sidedommer355FOdd Einar Rindarøy
1Stevneleder185FNils-Petter Knudsen