NM



Fakta

Arrangør Rana KK
Dato 31.03.1990
Stevnetype NM
Sted Mo I Rana
Stevneleder Nils Petter Knudsen / Arnulf Wahlstrøm
Sekretær Åse Karlson
Antall deltakere 59
Antall resultat 58

Resultater

Legg til video
#Kat.NavnKlubbKr.vektKnebøyBenkpressMarkløftTotaltPoeng
1.-48Krystyna SundinAskim SK44.009097.597.547.55050115122.5127.5267.5376.67
1.-52Audhild MathiesenOslo SK50.70132.5137.51406062.565150157.5160360457.6
2.-52Jorun TangenNes SIL51.9012013013552.557.560130142.5150332.5415.13
1.-56Anette NordgårdSkogn IL53.80125135142.567.57580120130137.5360437.08
2.-56Beate AmdahlStavanger SK55.60135142.5142.5556062.5150155157.5355420.04
3.-56Grete NessøSkogn IL56.00120127.5127.557.562.567.5132.5142.5150332.5391.22
4.-56Anita OttosenBrumunddal AK55.80115122.512557.56060127.5137.5140317.5374.62
1.-60Kirsten VinjeSkogstrand IL59.50160170175.572.577.577.5140155162.5397.5446.03
2.-60Ingjerd Pytte SagliIL Kraftsport59.20145152.5157.567.57575150160170387.5436.56
3.-60Aagot Johanne CarlsenOPIL59.40110115120657075140150150330370.79
1.-67.5Inger BlikraRana KK62.5014515515572.577.580160167.5167.5382.5413.29
1.-75Hege HøilandOPIL74.30155165-909597.5155172.5180442.5423.16
2.-75Hege Merete MøllerSteinkjer SK71.70147.5152157.56062.565.5140145150367.5359.71
3.-75Eva OplandAskim SK73.50107.511512057.56062.5132.5142.5150332.5320.16
1.-82.5Siw BakkenSPUVI78.60160170175808587.5170180195435402.03
2.-82.5Tone IngebretsenSandnes AK81.60152.5160167.5758082.5152.5160165407.5368.87
1.-52Morten BergersenSPUVI51.401301451557577.580150160167.5392.5389.87
1.-56Jan Erik ChristiansenHalden SI55.90155165172.5110115120160170175462.5421.75
1.-60Rune BergerHalden SI59.90180195206105110112.5185195200518.5442.9
1.-67.5Jan Tore BredalenBrumunddal AK63.90215227.5230130135135230240247.5597.5482
2.-67.5Arne BrovoldBrumunddal AK67.30215225-112.5117.5120210220220555428.96
3.-67.5Geir GregersenSande KK67.20192.5202.5207.5120125127.5210215215540417.85
4.-67.5Per VilnesHolmestrand AK66.80185185195115120122.5200210215532.5414.02
5.-67.5Jens Petter KjosSPUVI67.20195205207.5100105105210220227.5527.5408.18
6.-67.5Magnar MidtbøVoss SK65.00175182.5182.5125130132.5200205205507.5403.56
1.-75Øyvind BjørnsenOslo SK74.20210210225165170175245255260655470.22
2.-75Sigve ValentinsenSandnes AK74.90230242.5242.5145150152.5250265275647.5461.8
3.-75Werner PorsvikBrumunddal AK75.00215225232.5132.5137.5137.5225235240605431.12
4.-75Tor ØsthagenSPUVI74.30200210210140145.5147.5225235237.5585419.62
5.-75Bjarne BergsengNidelv IL74.80210220225120127.5130225235240585417.63
1.-82.5Kjell KaspersenBrumunddal AK80.70300310320150155155260270275740502.46
2.-82.5Tor Egil SkoglySPUVI81.70230230245162.5170172.5265275292.5690464.99
3.-82.5Frode GundersenSPUVI82.30260270277.5145150150260272.5285687.5461.24
4.-82.5Kjell JohansenStord SK81.90260275285170180180240--685460.94
5.-82.5Jarle UnnerudMoss SIK81.70235242.5245155162165250270270657442.75
6.-82.5Jan Edvard JensenRana KK82.30245255255140145145225232.5237.5627.5420.99
7.-82.5Bjørn HolteIL Kraftsport81.90200200210140150150220230237.5597.5402.06
8.-82.5Carl Øystein GrueNes SIL81.00210220220140145150220230235590399.67
9.-82.5Terje BrovoldBrumunddal AK78.10200210215130137.5142.5215230240582.5403.85
1.-90Carl Olav ChristoffersenSande KK88.20280295302.8175180180270280280752.8485.63
2.-90Atle EdvardsenOPIL89.90270280285160170175270280287.5730466.32
3.-90Jan-Roger JohansenRana KK89.00265275275140145147.5260270280690443.05
4.-90Roger AmundsenOPIL89.90245255255150157.5160245255255657.5420.01
5.-90Jørn Ove PedersenSande KK88.20230237.5240130137.5137.5270285287.5655422.54
6.-90Sven Gunnar SimonsenRana KK88.90205215220137.5142.5145262.5270270625401.5
7.-90Øyvind MelsnesBrumunddal AK85.60225232.5232.5147.5152.5152.5225235245612.5401.62
1.-100Børge ØvrebøSandnes AK98.50280290300200205210280302.5307.5807.5494.43
2.-100Geir Arild RomsetSande KK99.90265275280152.5155155260267.5270695423.12
3.-100Arve RønnekleivStord SK99.70245255260125125130275295297.5682.5415.85
4.-100Stein ApenæsSPUVI99.60260260260140140145275285285680414.53
5.-100Terje SandboSPUVI100.00250260270150155155270280280680413.85
1.-110Sturla DavidsenKK-67109.50300320320180190195320330-820483.23
2.-110Edmond ImsStavanger SK106.90275290300160165165280287.5292.5757.5449.88
3.-110Geir SommersethMoss SIK107.90270270280175182.5187.5280290307.5742.5439.63
4.-110Frank Robert EngRana KK101.20260275275165165167.5240252.5-692.5419.45
1.-125Hans Arild KallebergSande KK114.10315320330175180185280290290805468.75
2.-125Jan Werner MartinsenIL Kraftsport120.80310320327.5185190195270282.5290800459.2
--125Knut ÅsvangOslo SK120.90260260260------00
1.-125+John KlevelandStord SK133.50300325325200215230.5300310-850478.55

Rekorder

Eldre Junior Knebøy klasse 60 kg:
Rune Berger 206 kg

Yngre og eldre junior klasse 75 kg:
Øyvind Bjørnsen
benkpress 175 kg
Markløft 255 kg

Åpen rekord damer:
Krystyna Sundin klasse 44 kg
Knebøy 100 kg
Benkpress 48 kg
Markløft 122,5 kg
Sammenlagt 267,5 kg

Beate Amhdahl kl. 56 kg
Knebøy 145,5 kg

Kirsten Vinje Klasse 60 kg
Knebøy 170 kg

Hege Høiland klasse 75 kg
Benkpress 97,5 kg
Sammenlagt 442,5 kg


Anette Nordgård
Ungdom og yngre junior:
Knebøy 145 kg
Benkpress 80 kg
Ungdom:
Sammenlagt 222,5
Yngre junior:
Sammenlagt 360 kg

Eldre junior:
Tone Bjørk Dale Knebøy 167,5 kg
Benkpress 80 kg
Sammenlagt 407,5 kg

Yngre veteran:
Eva Opland
Knebøy 120 kg
Sammenlagt 332,5 kg





Legg til video

YouTube-adresse:



Legg til bilde

Løftebilder Generelle stevnebilder
Fotograf:
Klikk på et løft som det skal legges til bilde for, og dra deretter bildet over til området under:

Dommere

PuljeOppgaveNr.Kat.Navn
0101RJens Åge Suhr
0126I/1Arnulf Wahlstrøm
0186I/1, P/2Morten Novum
0210FBjørn Andreas Holmsen
0227I/2Egil Kroknes
0284FMorten Rygh