NM



Fakta

Arrangør Ulefoss AK
Dato 23.04.2008
Stevnetype NM
Sted Ulefoss
Stevneleder Jan Sjøl
Sekretær Oddbjørn Steen
Antall deltakere 79
Antall resultat 68

Resultater

Legg til video
#Kat.NavnKlubbKr.vektKnebøyBenkpressMarkløftTotaltPoeng
1.-56Line Anita AndreassenRana KK55.50110117.5125757585115125130322.5382.13
2.-56Heidi Ottesen SolbergSande KK54.80105112.51155052.552.5120125130285341.06
1.-60Linda Kåda HøilandOdin SK59.40145155157.5808587.5170--410460.68
2.-60Hege BergeSande KK59.40145147.5147.5757580140150155372.5418.54
3.-60Anita StavikFræna AK58.70105110110556060120125130300340.2
1.-67.5Synnøve LundSkogn IL66.40172.5182.5182.5102.5107.5110157.5167.5170460475.09
2.-67.5Åse Helen MadsenSande KK66.40117.5122.512567.57072.5115120122.5315325.33
3.-67.5Marthe Stavik AasFræna AK67.501001051156062.565100110120300306.18
1.-75Inger BlikraRana KK74.60200220220130140145200215215545519.82
2.-75Bente ArntsenOslo SK70.30165172.5175130130140165172.5175485481.07
3.-75Grete NessøRøros SK71.30152.5157.5157.587.59090152.5160165412.5405.24
1.-82.5Heidi Hille ArnesenIL Kraftsport75.90190200205115117.5120180190200517.5488.31
2.-82.5Marie TjosevikKK-6781.90140147.5150758085140150155382.5345.55
1.-90Renate LoraasOslo SK84.80157.51651709097.5101160167.5172.5435386.11
1.-90+Heidi N. MonsenAlta AK137.00130135142.59097.5105155165167.5400312.28
1.-60Ken Alexander OlsenHalden SI59.90130140150115120120160170175425363.04
1.-67.5Jan RoytvandOPIL67.00205210-125--205--540418.82
2.-67.5Magnar FuglevigHalden SI67.00155162.5167.5135140145150160170477.5370.35
--67.5Hans Erik FolkesethHalden SI61.70190190190125132.5132.520020021000
1.-75Kim GundersenUlefoss AK73.40210220230160170177.5220235235632.5457.61
2.-75Tormod AndersenFredrikstad SK74.40242.5250260120125130240240250625447.88
3.-75Bjørn AstadOslo SK74.70250250267.5150157.5157.5215220227.5620443.05
4.-75Jøran LangsetRana KK74.10220227.5230140145145230240250610438.35
5.-75Cato FuglevigHalden SI73.40210215220160165167.5217.5225230597.5432.29
1.-82.5Sigve ValentinsenSandnes AK82.40275292.5302.5180190200260270270752.5504.48
2.-82.5Odd Inge SandbergAlta AK80.70250250250155160160250262.5267.5672.5456.63
3.-82.5Helge SvilandSandnes AK82.50210220220160170175230240-635425.39
4.-82.5Tom Jonas BillitOslo SK79.10230235235140147.5152.5220230230617.5424.59
1.-90Alexander KirketeigFørde IL90.00325341341165165200270280300821524.13
2.-90Øyvind BjørnsenOslo SK89.30300315315210225225250282.5-760487.16
3.-90Sigve SimonsenKarmøy SK (nedlagt)89.60250257.5260190195200240245250705451.06
4.-90Per VilnesHolmestrand AK89.20230240240195200205240250-690442.5
5.-90Roy Kjetil DanielsenSandnes AK89.20245245252.5170170177.5255265277.5680436.08
6.-90Håvard HornKK-6788.90230240250175182.5187.5220235245672.5432.01
7.-90Gøran Raade AndersenKK-6786.60220230235147.5150155265280287.5665433.25
8.-90Jørn KrokenBrumunddal AK87.10215222.5222.5187.5192.5197.5235242.5247.5655425.42
9.-90Kristoffer S. EikelandGanddal AK87.80215225235135142.5150230242.5250635410.65
10.-90Frank GylandKristiansand AK89.90---177.5182.5185---182.5116.58
--90Bjørn Magne BrekkenRøros SK89.20215222.5222.513513514521522022000
1.-100Jan-Roger JohansenRana KK98.80325340350182.5187.5187.5280287.5295807.5493.87
2.-100Jan Inge EspedalSandnes AK96.20275290300200210215260270280775479.42
3.-100Jøren Skadsem EikelandGanddal AK98.60282.5300300177.5177.5182.5265--730446.83
4.-100Thomas PuzichaHalden SI97.20235242.5247.5180187.5190235245250687.5423.36
5.-100Tony Andre PettersenBrumunddal AK99.50240252.5260172.5175180230240245672.5410.09
6.-100Martin O. HatleRøros SK91.50235245252.5157.5160165247.5255260667.5422.59
7.-100Jarle VangsnesSandnes AK99.80240250255170177.5180230235237.5662.5403.53
8.-100Per Morten BrekkenRøros SK97.30230235240180185190210230242.5650400.08
9.-100Enrico VassdalHalden SI98.00230230230155155170240250250640392.7
10.-100Anders WalsethNes SIL95.10210210220190200200190200205615382.35
11.-100Jan Arthur AuneKK-6791.90210230230135140145220260260575363.29
--100Kjetil OlsenAlta AK92.40255255255------00
--100Dag Andre MoFørde IL98.20260260260262.5262.5262.5---00
1.-110Tor Herman OmlandSandnes AK108.90330345347.5255265270300310312.5925546.03
2.-110Per Ove SjølSande KK109.40300310310210217.5220300300300817.5481.92
3.-110Jim JuliussenNamsos SK106.00295305305190200205280290295800476.48
4.-110Lars Morten BedinSkogn IL108.70300307.5307.5177.5177.5182.5290300320782.5462.22
5.-110Trond S. JohansenStavanger SK103.90275290295180190195280295300780467.84
6.-110Hans ØynesKristiansand AK107.60280295305200210212.5260272.5275770456.3
7.-110Lars Even PettersenKirkenes PIL106.40260285295170185200260280290765455.02
8.-110Kjell R. AndersenOslo SK108.70270277.5280187.5192.5195270277.5277.5742.5438.59
9.-110Frank HansenSande KK104.70250267.5272.5170175180220232.5237.5685409.77
10.-110Trond Alm HenningsenOslo SK108.90225235237.5160167.5170220230240647.5382.22
--110Vegard Skogan FæråsHaugaland AK105.4025025026020020020026027027000
--110Thomas StangeHaugaland AK105.80235235245195195195260270-00
1.-125Asbjørn RandenOslo SK124.40380380390270275280320330340985561.84
2.-125Eirik JørgensenFræna AK120.00295305312.5195205210305312.5315825474.29
3.-125Sven Jøran HaugenNes SIL124.50275285285195205210250260265750427.73
4.-125Morten JohanssonLørenskog AK114.50260275285160165170260280300720418.82
--125Sturle H. RikstadOdin SK112.4026527528516017017525525525500
--125Kristoffer HansenNamsos SK117.90250250270185185185300307.5-00
--125Roy HolteFræna AK120.20330330330------00
1.-125+Olaf DahlKK-67145.00340355360245255260340360371950528.2
2.-125+Geir Arne Giseth Odin SK129.40300310317.5210215220280300300837.5474.11
3.-125+Andreas TillerKK-67135.70300300310220230232.5285295302.5835468.85
4.-125+Hans Magne BårtvedtKK-67134.70280292.5292.5210220230300310317.5832.5468.03
5.-125+Åge BerntsenMelhus IL137.40315317.5330220225225275290297.5830465.13
6.-125+Martin Borgland RønningOslo SK131.90260270280240250265250260260790445.72
--125+Alastair McCollGanddal AK126.20150-175280280280---00
--125+John KlevelandStord SK147.00---------00

Rekorder

Anita Stavik Aas, 60 kg benkpress, 60 kg yngre veteran
Anita Stavik Aas, 130 kg markløft, 60 kg yngre veteran
Anita Stavik Aas, 300 kg sammenlagt, 60 kg yngre veteran
Inger Blikra, 145 kg benkpress, 75 kg åpen og yngre veteran + benkpress-enkeltløft (Europarekord yngre veteran)
Tormod Andersen, 260 kg knebøy, 75 kg eldre veteran
Alexander Kirketeig, 341 kg knebøy, 90 kg åpen
Tor Herman Omland, 270 kg benkpress+benkpress-enkeltløft, 110 kg åpen

Legg til video

YouTube-adresse:



Legg til bilde

Løftebilder Generelle stevnebilder
Fotograf:
Klikk på et løft som det skal legges til bilde for, og dra deretter bildet over til området under:

Dommere

PuljeOppgaveNr.Kat.Navn
0126I/1Arnulf Wahlstrøm
0135I/1Arne Vidar Stølan
0185FNils-Petter Knudsen
0186I/1, P/2Morten Novum
0200I/1Vidar Tangen
0227I/2Egil Kroknes
0232I/2Jan Sjøl
0295I/2Tone Ingebretsen
0504I/1, P/2Pål Nilsen

Bilder (106)