NM



Fakta

Arrangør Hommersåk AK
Dato 08.04.1994
Stevnetype NM
Sted Hommersåk
Stevneleder Per Haugstad
Sekretær Marianne Løining
Antall deltakere 73
Antall resultat 69

Resultater

Legg til video
#Kat.NavnKlubbKr.vektKnebøyBenkpressMarkløftTotaltPoeng
1.-52Audhild MathiesenOslo SK51.60145--72.5--165--382.5479.69
2.-52Line Anita AndreassenRana KK51.80105--40--112.5--257.5321.98
1.-56Ingjerd Pytte SagliOPIL55.80165--75--167.5--407.5480.81
2.-56Eva EngskarOslo SK55.70150--82.5--145--377.5446.05
3.-56Bente HendumHommersåk AK52.50110--37.5--107.5--255315.54
1.-60Beate AmdahlStavanger SK60.00200--100--180--480535.15
2.-60Svanhild B. OpheimVoss SK60.00160--95--155--410457.11
3.-60Lene ThørgersenHalden SI58.90132.5--57.5--132.5--322.5364.75
4.-60Vibeke HaddalAlta AK59.20120--60--115--295332.35
5.-60Kjersti Fikse PedersenVerdal IL56.90100--55--100--255296.31
1.-67.5Anne AanensenMandal SK67.20190--82.5--185--457.5468.43
2.-67.5Kirsten VinjeSK-9265.80165--80--155--400415.88
3.-67.5Hilde SandSteinkjer SK65.90145--75--157.5--377.5392.03
4.-67.5Kristine BartnesSteinkjer SK66.20135--62.5--155--352.5364.87
5.-67.5Ann-Christin JohansenSK-9266.50120--57.5--145--322.5332.72
6.-67.5Mai-Britt HendumHommersåk AK64.70117.5--52.5--132.5--302.5318.44
1.-75Anne Sigrid StiklestadVerdal IL75.00212.5--75--177.5--465442.03
2.-75Hege Merete MøllerSteinkjer SK74.50192.5--85--185--462.5441.55
3.-75Tone EdvardsenKK-6773.60165--90--177.5--432.5416.11
4.-75Camilla AmundsenHalden SI72.30162.5--70--165--397.5386.93
5.-75Helen KlevjerDrammen SI70.60130--65--132.5--327.5323.9
6.-75Anne May HustoftHommersåk AK70.00135--47.5--137.5--320318.34
1.-90May Irene SteffenstorpetRana KK87.50190--97.5--55--342.5299.55
1.-52Roy BrandtzægSteinkjer SK51.80195--100--180--475468.02
1.-60Jan Erik ChristiansenHalden SI58.50215--140--197.5--552.5482.39
2.-60Jan RoytvandSkogn IL59.30197.5--95--210--502.5433.21
3.-60Steffan KristoffersenAlta AK59.70180--115--197.5--492.5421.97
4.-60Ståle EriksenAlta AK59.30180--107.5--190--477.5411.65
5.-60Helge SvilandHommersåk AK59.60160--117.5--190--467.5401.16
1.-67.5Skule StormdalsheiRana KK67.50240--132.5--250--622.5479.95
2.-67.5Magnar MidtbøVoss SK66.30197.5--140--210--547.5428.31
3.-67.5Didrik BrovoldBrumunddal AK64.90225--105--212.5--542.5431.94
--67.5Geir Morten InderbergSteinkjer SK62.90---------00
--67.5Reidar MartinsenDrammen SI67.10---------00
1.-75Sigve ValentinsenSandnes AK74.50270--162.5--282.5--715511.87
2.-75Geir BedinSkogn IL74.80270--122.5--230--622.5444.4
3.-75Jonny BrudevoldStavanger SK74.10205--137.5--240--582.5418.58
4.-75Bjørn Andreas HolmsenOPIL71.10220--65--262.5--547.5405.48
5.-75Robert HanssenHommersåk AK74.20200--112.5--215--527.5378.69
1.-82.5Øyvind BjørnsenOslo SK82.20295--190--270--755506.91
2.-82.5Kjell KaspersenBrumunddal AK82.20322.5--137.5--280--740496.84
3.-82.5Gilbert HoveSandnes AK82.00270--167.5--250--687.5462.28
4.-82.5Jens HaugeHommersåk AK80.40257.5--130--252.5--640435.58
5.-82.5Jan Edvard JensenRana KK82.30255--140--240--635426.02
6.-82.5Hans Arild WassNSF81.80225--165--240--630424.24
7.-82.5Jørn AndersenStavanger SK80.10260--130--225--615419.55
8.-82.5Terje EdvardsenUlefoss AK81.30235--125--255--615415.68
9.-82.5Arne OpheimBrumunddal AK80.10230--132.5--245--607.5414.44
10.-82.5Geir JohannesenSandnes AK82.40220--145--220--585392.18
--82.5Alf Inge SandhaugenOslo SK81.90250--------00
--82.5Sveinung LuraStavanger SK82.20210--------00
1.-90Frode GundersenSPUVI89.50307.5--190--302.5--800512.16
2.-90Erik StiklestadStavanger SK89.10317.5--167.5--285--770494.11
3.-90Jan-Roger JohansenRana KK89.90295--145--280--720459.94
4.-90Frode RuiUlefoss AK89.60260--150--285--695444.66
5.-90John BangStavanger SK88.20255--137.5--280--672.5433.83
6.-90Sven Gunnar SimonsenRana KK89.60235--145--270--650415.87
7.-90Manuel BezerraAK Fryktløs89.00210--190--230--630404.52
1.-100Carl Olav ChristoffersenSande KK92.30325--207.5--305--837.5528.04
2.-100Arne RettedalSandnes AK99.80300--170--275--745453.78
3.-100Odd Arne BergeStavanger SK98.00270--170--280--720441.79
4.-100Tor Oskar RydheimKK-6798.70280--145--285--710434.38
5.-100Roger AmundsenOPIL96.10270--150--252.5--672.5416.14
6.-100Jarle FredriksenNSF99.20270--140--260--670409.1
7.-100Leif SydengenAskim SK94.00245--180--240--665415.63
1.-110Børge ØvrebøSandnes AK101.00340--210--327.5--877.5531.94
2.-110Sigve HoveHovsherad SK102.80260--175--270--705424.48
1.-125Sturla DavidsenKK-67113.40345--210--322.5--877.5511.85
2.-125Hans Arild KallebergSande KK117.90362.5--190--312.5--865499.45
3.-125Edmond ImsStavanger SK111.10340--180--300--820481.09
4.-125Willy HoldahlRana KK116.90275--160--250--685396.34
--125Frank NagySandnes AK120.20300--180-----00
1.-125+Kjetil TollefsenStavanger SK127.40310--215--260--785445.64

Rekorder

Beate Amdahl
210 kg knebøy

Anne Sigrid Stiklestad
212,5 kg knebøy Åpen, Yngre og eldre Junior.
465 kg sammenlagt Åpen, Yngre og eldre junior

Roy Brandtzæg, 200 kg Knebøy, Eldre Jr + åpen
Roy Brandtzæg, 102,5 kg Benkpress, Eldre Jr + åpen
Roy Brandtzæg, 475 kg sammenlagt, Eldre jr + åpen
Jan Erik Christiansen, 140 kg benkpress
Kjell Kaspersen, 322,5 kg knebøy
Erik Stiklestad, 323,5 kg knebøy
Hans Arild Kalleberg, 362,5 kg knebøy

Legg til video

YouTube-adresse:



Legg til bilde

Løftebilder Generelle stevnebilder
Fotograf:
Klikk på et løft som det skal legges til bilde for, og dra deretter bildet over til området under:

Dommere

PuljeOppgaveNr.Kat.Navn
0126I/1Arnulf Wahlstrøm
0192I/1Jan Ståle Bigseth
0200I/1Vidar Tangen
0206Kjell Jevne
0210FBjørn Andreas Holmsen
0282I/1Inger Blikra