Nasjonalt ungdom og juniorstevne



Fakta

Arrangør Brumunddal AK
Dato 02.05.2008
Stevnetype Nasjonalt ungdom og juniorstevne
Sted Hamar
Stevneleder Morten Novum
Sekretær Oddbjørn Steen
Antall deltakere 27
Antall resultat 23

Resultater

Legg til video
#Kat.NavnKlubbKr.vektKnebøyBenkpressMarkløftTotaltPoeng
Ungdom 14-18 damer
1.-67.5Silje GrytbakkMelhus IL64.50115122.512547.55557.5115120122.5300316.53
1.-75Marthe Stavik AasFræna AK68.40120125127.56062.565120125130320323.52
Ungdom 14-18 herrer
1.-67.5Kenneth BedinRøros SK64.0015016016072.577.582.5150157.5162.5390314.22
1.-75Espen Andreas RødsjøFræna AK73.30150160175110120125180200210505365.72
--75Espen BrunstadValdres AK72.3012014515082.587.59015017017000
--75Kim Andre OftedalStavanger SK73.90200200210150155155195200212.500
1.-82.5Kristian FatlandHommersåk AK80.10215225230115125130200215220575392.27
2.-82.5Enok MyrstadSandnes AK80.50170180190115115120180195205515350.2
3.-82.5Lars Sølna RødsdalenBrumunddal AK77.10160160165100107.5110195202.5210470328.67
4.-82.5Sigbjørn HenningOslo SK80.80155165170105110110165175180455308.72
5.-82.5Gisle GillerhaugenBrumunddal AK80.10165172.517592.592.597.5160170177.5445303.58
1.-90Kristian LangeBrumunddal AK83.6014515516092.597.5100160170180440292.47
--100Joachim SkårenValdres AK99.0022524025016517517525026026500
1.-110Lars KilvikOdin SK100.30165175180145145150195215222.5547.5332.83
1.-125+Carl Yngvar ChristensenBrumunddal AK143.30310320335190190200260280290825459.44
2.-125+Joar AlsethMelhus IL129.40190210225102.5107.5107.5200220220552.5312.77
3.-125+Jørgen ImingenBrumunddal AK125.20200210215117.5122.5125170180187.5515293.4
Junior 19-23 herrer
1.-67.5Magnar FuglevigHalden SI67.50160165165135142.5145160167.5172.5482.5372.01
--67.5Hans Erik FolkesethHalden SI61.4018018018012513013020021021000
1.-75Jonas Stavik AasFræna AK74.60200210217.5130137.5142.5200210220565404.09
1.-82.5Kjell Egil BakkelundBrumunddal AK77.00200212.5220162.5167.5172.5195205210602.5421.69
1.-90Kristian HellandStavanger SK88.90230242.5242.5145150150200215222.5602.5387.05
1.-100Bo André BerganOslo SK97.70260267.5272.5165170175260267.5272.5710436.22
2.-100Martin RingsrudBrumunddal AK98.50230230240185185192.5205217.5222.5645394.93
3.-100Alexander D.G. LarsenGiske SK99.10185200205105112.5117.5180195205517.5316.09
1.-110Vegard Skogan FæråsHaugaland AK106.50255262.5262.5195200205260270280725431.09
2.-110Einar Sandaker HernesFræna AK109.70240260270160170175250265272.5700412.3

Rekorder

Marthe S. Aas, Fræna AK, 67,5 kg ungdom, 65 kg benkpress/benkpress enkeltløft
Marthe S. Aas, Fræna AK, 67,5 kg ungdom, 130 kg markløft
Marthe S. Aas, Fræna AK, 67,5 kg ungdom, 320 kg sammenlagt
Carl Yngvar Christensen, Brumunddal AK, +125 kg ungdom, 335 kg knebøy
Carl Yngvar Christensen, Brumunddal AK, +125 kg ungdom, 190 kg benkpress enkeltløft
Carl Yngvar Christensen, Brumunddal AK, +125 kg ungdom, 290 kg markløft
Carl Yngvar Christensen, Brumunddal AK, +125 kg ungdom, 825 kg sammenlagt

Legg til video

YouTube-adresse:



Legg til bilde

Løftebilder Generelle stevnebilder
Fotograf:
Klikk på et løft som det skal legges til bilde for, og dra deretter bildet over til området under:

Dommere

PuljeOppgaveNr.Kat.Navn
0192I/1Jan Ståle Bigseth
0200I/1Vidar Tangen
0227I/2Egil Kroknes
0605I/2Linda K. Høiland

Videoer (1)