NM Styrkeløft



Fakta

Arrangør Sandnes AK
Dato 08.03.1997
Stevnetype NM Styrkeløft
Sted Sandnes
Stevneleder Stig Nielsen
Sekretær Thor O. Berentsen
Antall deltakere 74
Antall resultat 70

Resultater

Legg til video
#Kat.NavnKlubbKr.vektKnebøyBenkpressMarkløftTotaltPoeng
1.-52Line Anita AndreassenRana KK51.00120--50--120--290366.97
1.-56Tone Vibeke JohansenStavanger SK55.80140--70--145--355418.86
1.-60Inger BlikraRana KK58.40170--80--165--415472.52
2.-60Synnøve LundSkogn IL59.20170--72.5--162.5--405456.27
3.-60Bente ArntsenOslo SK58.90150--80--140--370418.47
4.-60Anne Bache- GabrielsenOdin SK59.80145--65--140--350391.23
5.-60Cecilie EllefsenSPUVI59.40125--65--127.5--317.5356.74
6.-60Kathrine T. BjellandStavanger SK60.00100--67.5--120--287.5320.53
1.-67.5Ingunn Elise KnutzenFredrikstad SK67.30177.5--85--170--432.5442.36
2.-67.5Janne L. AntonsenAskim SK65.50150--80--130--360375.55
1.-75Tone EdvardsenStavanger SK75.00170--92.5--170--432.5411.13
2.-75Therese FostervoldNes SIL75.00140--75--145--360342.22
3.-75Lena KristiansenAlta AK75.00150--55--150--355337.46
1.-82.5Anne Sigrid StiklestadVerdal IL82.50242.5--97.5--212.5--552.5497.25
2.-82.5Hege HøilandSauda IL82.50170--95--170--435391.5
3.-82.5Ellen AaserudOPIL82.50160--52.5--175--387.5348.75
1.-56Roy BrandtzægSteinkjer SK54.50230--115--215--560523.71
1.-67.5Jan Erik ChristiansenHalden SI64.30235--145--210--590473.48
2.-67.5Jan RoytvandOPIL64.60215--110--222.5--547.5437.62
3.-67.5Bjørn AstadOslo SK66.10230--115--202.5--547.5429.35
4.-67.5Ove Nordal ReiakvamFlorø TIF64.20200--125--220--545437.91
5.-67.5Frode BerentsenSandnes AK66.60200--145--175--520405.29
6.-67.5Geir Morten InderbergNamsos SK65.30185--122.5--195--502.5398.08
--67.5Steffan KristoffersenAlta AK67.00---------00
1.-75Geir BedinSkogn IL74.90280--122.5--250--652.5465.36
2.-75Ove HansenFredrikstad SK75.00240--145--250--635452.5
3.-75Skule StormdalsheiRana KK74.40260--130--240--630451.46
4.-75Tor Egil SkoglySande KK72.50217.5--135--257.5--610445.3
5.-75Didrik BrovoldBrumunddal AK72.50245--120--225--590430.7
6.-75Helge SvilandSandnes AK74.50210--135--230--575411.64
7.-75Arild ChristoffersenAskim SK73.20220--125--220--565409.57
1.-82.5Sigve ValentinsenSandnes AK80.70302.5--167.5--290--760516.04
2.-82.5Kjell KaspersenBrumunddal AK79.80302.5--150--275--727.5497.46
3.-82.5Tormod AndersenFredrikstad SK79.40270--150--272.5--692.5475.06
4.-82.5Jan Edvard JensenRana KK82.50280--147.5--265--692.5463.91
5.-82.5Ole Andreas ÅdnanesSandnes AK80.20260--155--250--665453.26
6.-82.5Marius ArnesenIL Kraftsport77.50240--160--260--660459.95
7.-82.5Richard SvensrudDrammen SI81.10242.5--135--272.5--650439.99
8.-82.5Sveinung LuraStavanger SK79.60245--135--255--635434.91
9.-82.5Karl Magnus RundbergetSPUVI80.70230--137.5--240--607.5412.49
10.-82.5Bjørn-Henning AndersenSande KK79.80225--132.5--240--597.5408.57
11.-82.5John TømmerdalKK-6779.20215--155--225--595408.82
1.-90Erik StiklestadStavanger SK87.70337.5--172.5--315--825533.86
2.-90Frode GundersenSPUVI88.40297.5--175--305--777.5501.02
3.-90Boye ThorsenSPUVI86.00290--147.5--250--687.5449.63
4.-90Olav KompelienBrumunddal AK84.80257.5--157.5--252.5--667.5440.02
5.-90Bjørn RasmussenSandnes AK88.50260--147.5--257.5--665428.26
6.-90Geir JohannesenHalden SI85.80255--165--227.5--647.5424.05
7.-90Pål GuddalAskim SK87.70250--165--232.5--647.5419
8.-90Geir GåslandAlta AK89.10252.5--135--260--647.5415.5
9.-90Bjørn T.Newman PaySPUVI89.20250--122.5--250--622.5399.21
--90Steinar RudolfsenRana KK86.80---------00
1.-100Carl Olav ChristoffersenSande KK100.00357.5--220--317.5--895544.7
2.-100Torkjeld JevneBrumunddal AK96.30287.5--180--295--762.5471.45
3.-100Frank Vegar HanssenBrumunddal AK99.30300--187.5--265--752.5459.25
4.-100John BangStavanger SK97.80292.5--147.5--295--735451.44
5.-100Knut Olav HulbakvikenDrammen SI98.80270--165--300--735449.53
6.-100Per Ove SjølSande KK99.90300--147.5--280--727.5442.9
7.-100Arild FlatekvålVoss SK94.30265--170--247.5--682.5425.95
1.-110Roger EriksenBrumunddal AK109.80302.5--200--307.5--810476.93
2.-110Tor Oskar RydheimKK-67108.80305--160--327.5--792.5467.97
3.-110Geir JohansenFredrikstad SK108.10290--140--290--720426.02
4.-110Vidar NølandHalden SI103.90257.5--150--272.5--680407.86
5.-110Bård Roos SvendsenFredrikstad SK107.80257.5--170--252.5--680402.76
6.-110Robert ØrenOdin SK106.00250--150--250--650387.14
1.-125Sturla DavidsenKK-67124.40387.5--225--355--967.5551.86
2.-125Mathias Bache-GabrielsenOdin SK113.60295--170--292.5--757.5441.62
3.-125Vidar HelgesenBrumunddal AK113.50275--155--277.5--707.5412.54
4.-125Leif Ove TveiteråsVoss SK117.90280--165--262.5--707.5408.51
--125Kjetil TollefsenStavanger SK117.60---------00
--125Jan Ove W. NilsenHammerfest KK123.30---------00
1.-125+Geir SommersethKristiansand AK125.50340--195--330--865492.53
2.-125+Odd Erling HaugenKK-67134.00275--192.5--292.5--760427.65
3.-125+Ove AndreassenOdin SK134.90275--195--250--720404.64

Rekorder

Roy Brandtzæg kl. 56 kg sammenlagt 560 kg
Erik Stiklestad kl. 90 kg knebøy 337,5 kg
Carl Olav Christoffersen kl. 100 kg sammenlagt 895 kg
Carl Olav Christoffersen kl.100 kg knebøy 357,5 kg
Sturla Davidsen kl. 125 kg sammenlagt 967,5 kg
Anne Sigrid Stiklestad kl. 82,5 kg markløft 212,5 kg
Anne Sigrid Siklestad kl. 82,5 Sammenlagt 552,5 kg

Legg til video

YouTube-adresse:



Legg til bilde

Løftebilder Generelle stevnebilder
Fotograf:
Klikk på et løft som det skal legges til bilde for, og dra deretter bildet over til området under:

Dommere

PuljeOppgaveNr.Kat.Navn