Midt-Norsk Mesterskap Styrkeløft



Fakta

Arrangør KK-67
Dato 18.10.2008
Stevnetype Midt-Norsk Mesterskap Styrkeløft
Sted Trondheim
Stevneleder Nils Henning Øglænd
Sekretær Oddbjørn Steen
Antall deltakere 26
Antall resultat 25

Resultater

Legg til video
#Kat.NavnKlubbKr.vektKnebøyBenkpressMarkløftTotaltPoeng
Ungdom 14-18 damer
1.-67.5Sara BergetRøros SK62.40150157.5157.5758083.5120132.5135366395.94
2.-67.5Silje GrytbakkMelhus IL63.80112.5120122.5606567.5115120122.5305324.46
3.-67.5Marte ElverumKK-6766.508595102.5455055125130135287.5296.61
1.-75Marthe Stavik AasFræna AK69.80120125127.557.562.567.5120125127.5317.5316.48
2.-75Susanne Furesund WesterbergFræna AK67.8095105112.5758082.56062.562.5255259.44
Veteran 40-49 damer
1.-60Anita StavikFræna AK57.90105110110606565120127.5135305349.62
1.-67.5Kristin ModellRøros SK60.709090954547.550110120125262.5290.04
Ungdom 14-18 herrer
1.-75Niklas BjørnliMelhus IL69.101051101208587.592.5120130135347.5263.02
2.-75Karl Petter MonsenMelhus IL70.80115125135606572.5120125132.5322.5239.62
1.-82.5Hans ReitenRøros SK80.5012513514077.58080125135155375255
2.-82.5Andre AlfnesMelhus IL80.80110125125758085125140155360244.26
1.-100Benjamin BaldwinOrkanger IF92.70170172.5200100110115160175190477.5300.44
--110Håkon OpphaugOrkanger IF106.901201201209012013013015017000
1.-125Niklas ZellinKK-67121.40240255270150160162.5230250270680389.91
1.-125+Joar AlsethMelhus IL135.50212.5212.5212.5112.5115115217.5217.5217.5112.563.18
Junior 19-23 herrer
1.-82.5Eirik EngenKK-6777.50212.5220225122.5130135202.5215220575400.72
1.-100Stian WalgermoSjøholt AK100.00270277.5285185195203.5245255265753.5458.58
1.-110Øyvind HornNamsos SK110.00260270280180190190270290300760447.26
2.-110Håvard HornNamsos SK109.70270270285190200210270280285755444.7
1.-125Kristoffer HansenNamsos SK123.10250265275185195205300315325805460.22
2.-125Bård Tore RogstadRøros SK121.60195215225137.5142.5147.5205210220587.5336.76
Åpen herrer
1.-100Theo N. DretvikRøros SK92.30245255260162.5172.5180210220230657.5414.55
1.-110Lars Morten BedinSkogn IL109.40300310320175180185292.5300305805474.55
1.-125Roy HolteFræna AK120.903003303452803003103003253451000573.9
1.-125+Andreas TillerKK-67137.20290305310230230237.5290302.5310857.5480.63
2.-125+Einar GilbergKK-67138.60320332.5340220220225290302.5302.5855478.54

Rekorder

Sara Berget 67.5 ungdom: 83.5 benkpress. 366 sammenlagt
Marte Elverum 67.5 ungdom: 135 markløft
Susanne Westerberg -75 ungdom: 82.5 benkpress og benkpress enkeltløft
Anita Aas 60 yngre veteran: 65 benkpress, 135 markløft, 305 sammenlagt
Stian Walgermo -100 junior: 203.5 benkpress enkeltløft
Roy Holte -125 åpen: 310 benkpress

Legg til video

YouTube-adresse:



Legg til bilde

Løftebilder Generelle stevnebilder
Fotograf:
Klikk på et løft som det skal legges til bilde for, og dra deretter bildet over til området under:

Dommere

PuljeOppgaveNr.Kat.Navn
0336FGrete Nessø
0337RGeir O. Bedin
0524FHarald M. Haug
0565FEivind Sperre Austnes
0658FIakov Dolgov
0661RMarie Tjosevik

Bilder (120)