NM Benkpress



Fakta

Arrangør Fredrikstad SK
Dato 22.08.1998
Stevnetype NM Benkpress
Sted Lisleby
Stevneleder Arnulf Wahlstrøm
Sekretær Ann-Chr. Johansen
Antall deltakere 130
Antall resultat 125

Resultater

Legg til video
#Kat.NavnKlubbKr.vektBenkpressTotaltPoeng
Ungdom 14-18 damer
1.-56Marit MyrvangBrumunddal AK53.2062.56567.56579.61
1.-67.5Nina HagenNes SIL63.505557.562.557.561.39
2.-67.5Anne HamreVoss SK61.605050505054.63
3.-67.5Trude C.Flo KjennerudSundbyfoss SK65.9037.54042.54041.54
1.-82.5Hildeborg J. HugdalSauda IL79.60606567.567.561.94
1.-90+Christine NilsenSundbyfoss SK94.40556062.56050.9
Junior 19-23 damer
1.-67.5Bente ArntsenOslo SK63.2077.582.582.577.583.03
2.-67.5Therese FostervoldNes SIL65.4067.57072.572.575.72
1.-82.5Elin VestliBrumunddal AK80.7057.56062.557.552.36
1.-90Elin IsaneOslo SK83.9072.577.582.577.569.15
Åpen damer
1.-60Eva EngskarOslo SK58.40909597.595108.17
2.-60Nina BjørnstrømOslo SK58.90556062.56067.86
1.-67.5Anette ThuneOslo SK60.10758082.58089.07
2.-67.5Janne L. AntonsenAskim SK66.207580858082.81
3.-67.5Anne-Grethe GrøndahlNes SIL62.8072.57577.57580.74
1.-75Ragnhild EngelandBrumunddal AK72.708585909087.28
2.-75Eli Synnøve OlsenFredrikstad SK69.005560656060.29
1.-82.5Hege HøilandSauda IL80.809097.5102.597.588.73
Veteran 40-49 damer
1.-56Audhild MathiesenFredrikstad SK52.6062.5-67.567.583.4
1.-67.5Anne Bache- GabrielsenSPUVI63.9060-656569.06
Junior 19-23 herrer
1.-56Fredrik JohnsenOslo SK55.00758592.58578.77
2.-56Gaute OlstadSogndal IL55.40657072.57064.4
3.-56Lasse TunstrømSundbyfoss SK53.40455052.55047.74
1.-60Asle SørebøDrammen SI58.4090951009583.08
2.-60Torstein SundstølKristiansand AK57.508087.5909079.87
3.-60Bjarne HamreVoss SK57.10808587.58575.94
1.-67.5Ove Nordal ReiakvamFlorø TIF67.30120127.5130130100.48
2.-67.5David ZijdemansFlekkefjord AK65.10117.5122.5125122.597.29
3.-67.5Joakim BjerkeRøros SK67.10117.5122.5122.5117.591.03
4.-67.5Aydin NaseriOslo SK66.209092.597.597.576.36
5.-67.5Frank AzumaOslo SK66.508090959574.14
6.-67.5David Andreas HaavikSundbyfoss SK61.40859092.592.577.27
7.-67.5Magne HaavikSundbyfoss SK65.808590958566.91
1.-75Frode BerentsenSandnes AK74.10150160162.5160114.98
2.-75Jan Gunnar TunstrømSundbyfoss SK71.60707577.577.557.09
1.-82.5Marius Ragnem ChristiansenSande KK77.40112.5117.5117.5117.581.96
2.-82.5Geir Bjarte HaukåsSogndal IL78.70110112.5112.5112.577.61
3.-82.5Roy Martin KjennerudSundbyfoss SK80.0010511011511075.1
4.-82.5Thomas PuzichaHalden SI78.9010010511010572.32
1.-90Dag R.Ørsvik ØyeFræna AK87.30150160170160103.79
2.-90Glenn EngebretsenLørenskog AK87.90140147.5155147.595.33
3.-90Ken Martin StrømlandFlekkefjord AK88.70137.5140142.514090.05
4.-90Ronny WeumSande KK87.3013013514013587.57
1.-100Tollef TaksdalOslo SK92.80155160165160100.61
2.-100Stian Andre SundvoldValdres AK97.70125132.5137.5132.581.41
3.-100Stian K. GoverudSundbyfoss SK92.70859092.592.558.2
--100Jørn HøysetFlorø TIF91.3013513513500
1.-110Rune GregersenVestvågøy SK108.00160162.5167.5167.599.14
2.-110Per- Erik ThorsteinsenBrumunddal AK102.7015015516516599.4
1.-125Mathias Bache-GabrielsenSPUVI121.70180187.5192.5187.5107.46
1.-125+Thomas JohnsenSundbyfoss SK125.70808087.587.549.81
Åpen herrer
1.-67.5Håvard StorhaugDrammen SI66.90140145147.5145112.61
2.-67.5Jan Erik ChristiansenHalden SI66.70130137.5145137.5107.04
3.-67.5Ketil Sten OlsenFredrikstad SK67.40110117.5122.5122.594.56
4.-67.5Bjørn AstadOslo SK67.10110120122.512092.96
5.-67.5Lars AntonsenNes SIL65.80110115117.511590.53
6.-67.5Anders Christen VoldDrammen SI66.3092.597.510097.576.27
1.-75Vegeir KnudsenOslo SK71.40160170175175129.2
2.-75Arve PedersenSokndal SK74.60160160160160114.43
3.-75Roger IngdalKK-6774.30150155157.5155111.18
4.-75Johnny JacobsenOslo SK74.90140150150150106.98
5.-75Geir GregersenSande KK74.80145152.5152.5145103.52
1.-82.5Manuel BezerraAK Fryktløs81.90175175190175117.76
2.-82.5Jørn KrokenBrumunddal AK81.30145145150150101.39
3.-82.5Einar FondSogndal IL82.20117.5122.5127.5127.585.6
4.-82.5Henning HusebySveio IL81.90115122.5122.511577.38
--82.5Roar HauglandSogndal IL82.2017017517500
1.-90Frank GylandFlekkefjord AK87.40192.5192.5200192.5124.8
2.-90Øystein AasAskim SK88.80160170170170109.28
3.-90Thor HaslestadDrammen SI87.00140147.5152.5147.595.86
--90Jan Erik HoelsengenNes SIL87.0014014014000
1.-100Nils EspeseterSogndal IL98.80185190195195119.26
2.-100Pål GuddalAskim SK99.80165175182.5182.5111.16
3.-100Frode MoldeOdin SK95.90175180185180111.49
4.-100Lars KalsnesDrammen SI95.90150152.516016099.1
5.-100Trond Egil AavikNes SIL98.80140145147.514588.68
1.-110Bjørn Gunnar JohansenBrønnøy SK109.00220220220220129.84
2.-110Kristian SaugValdres AK109.20190195200195115.01
3.-110Bård Roos SvendsenFredrikstad SK109.20180187.5190187.5110.59
4.-110Jon Kennet KittangFlorø TIF103.10170170175170102.26
5.-110Knut Olav HulbakvikenDrammen SI108.40170170175170100.5
1.-125Odd Gunnar FjeldheimSauda IL119.20205212.5215212.5122.36
2.-125Vebjørn Ola RødvenBrunholmen AK123.50205205215205117.12
3.-125Jan Olav VesterhusAK Fryktløs116.30170180185185107.17
4.-125Kjetil TollefsenStavanger SK116.70170180195180104.18
1.-125+Eivind GudmundsenFræna AK138.20200207.5-207.5116.18
2.-125+Ove AndreassenOdin SK145.90200207.5210207.5115.27
Veteran 40-49 herrer
1.-60Egil WalsethNes SIL59.3092.59597.597.584.05
1.-67.5Stein NorsengIL Kraftsport65.90115120122.512094.34
1.-75Birger SundstølKristiansand AK72.10100107.5112.5112.582.46
2.-75Arild BomarkSandnes AK74.009510010010071.93
3.-75Thor Olav BerentsenSandnes AK70.306570707052.28
1.-82.5Bjarne SynstadLørenskog AK81.00155160160160108.38
2.-82.5Tormod AndersenFredrikstad SK79.40140145-14599.47
3.-82.5Bjørn RøtnesRana KK81.10132.513513513591.38
4.-82.5Mons Terje SkjelvikBergen Helsesportlag79.5012012012012082.25
5.-82.5Mohammad BalouchDrammen SI78.00110112.511511579.8
--82.5Tore WisthNidelv IL80.90110110112.500
1.-90Odd H. HellandStavanger SK87.2014515015015097.37
2.-90Bjarne ArnestadBrumunddal AK89.30140140147.514089.74
3.-90Arne JacobsenFlorø TIF89.4013013014013083.28
1.-100Leif SydengenAskim SK95.80180187.5190187.5116.19
2.-100Kjell Arne SollienBrumunddal AK99.6014515015014588.39
1.-110Kjell SandmoLørenskog AK102.60170180180170102.44
2.-110Robert ØrenOdin SK108.80150155157.515591.53
3.-110Terje FurbergNidelv IL107.30142.5147.515015088.98
4.-110Nobel RobertsOslo SK101.20140147.5155147.589.34
5.-110Atle TerøyFlorø TIF104.6012012513012574.8
1.-125Vidar Alexander RingvoldOttestad Kast og Styrkeløft110.50180190-180105.79
2.-125Truls NygaardOslo SK120.00165175175175100.61
3.-125Per Åge MadsenBrumunddal AK117.9015516016516092.38
1.-125+Jørgen Erik HaugBrumunddal AK128.70170177.5182.5177.5100.57
2.-125+Ånund GrønningTonstad AK130.3016016017016090.46
Veteran 50-59 herrer
1.-60Richard BergmannKK-6757.30606567.56557.88
1.-67.5Rolf A. HalvorsenOdin SK65.90100107.5110107.584.52
1.-75Øyvind KvakkestadAskim SK73.30959510510576.04
2.-75Frank JohansenBrønnøy SK74.00707577.57553.95
1.-82.5Ketil HodneBrumunddal AK79.60112.5117.512012082.19
2.-82.5Gunnar WeldeNidelv IL81.308080808054.07
1.-90Terje BrovoldBrumunddal AK88.90175175175175112.42
2.-90Ghulam MustafaOslo SK89.50130135137.5137.588.03
3.-90Jon Olav StenkløvNidelv IL89.00130135137.513586.68
4.-90Ingo WauerOslo SK84.8011011511511072.51
5.-90Sven BergNidelv IL89.2010511011010567.34
1.-100Egil EngebretsenSande KK96.50130135142.513583.39
2.-100Svein LindBrønnøy SK90.70125-127.5127.581.08
3.-100Hallvard SchjetneNidelv IL98.70122.5122.5127.5127.578
1.-110Truls KristensenFredrikstad SK108.90150157.5162.5162.595.92
--110Victor James WoodSokndal SK102.3016016016000
1.-125+Jostein DyrkornBrønnøy SK162.3017518018018098.46

Legg til video

YouTube-adresse:



Legg til bilde

Løftebilder Generelle stevnebilder
Fotograf:
Klikk på et løft som det skal legges til bilde for, og dra deretter bildet over til området under:

Dommere

PuljeOppgaveNr.Kat.Navn
0122FEinar Johansen
0126I/1Arnulf Wahlstrøm
0130FJohnny Simensen
0135I/1Arne Vidar Stølan
0210FBjørn Andreas Holmsen
0346FLars Midtbø
0385Roger Grøndahl