Junior NM



Fakta

Arrangør Alta AK
Dato 07.11.1998
Stevnetype Junior NM
Sted Alta
Stevneleder Jens Åge Suhr
Sekretær Laila Thomassen
Antall deltakere 36
Antall resultat 35

Resultater

Legg til video
#Kat.NavnKlubbKr.vektKnebøyBenkpressMarkløftTotaltPoeng
Ungdom 14-18 damer
1.-52Marit MyrvangBrumunddal AK51.401051101106062.565112.5117.5120285358.47
1.-67.5Mariann Engum GrueRøros SK66.70150157.516562.56567.5165172.5180405416.91
1.-82.5Hildeborg J. HugdalSauda IL80.50135142.51506567.570120127.5130342.5312.33
Junior 19-23 damer
1.-60Linda KristensenRana KK59.901501601607577.580145152.5167.5407.5454.89
1.-67.5Bente ArntsenOslo SK66.10150150157.5808587.5150160165400414.48
1.-75Ingunn Elise KnutzenFredrikstad SK71.00180187.5187.58087.592.5180190197.5470463.04
1.-82.5Elin VestliBrumunddal AK82.00137.514514562.56567.5137.5145150357.5322.75
Ungdom 14-18 herrer
1.-67.5Joakim BjerkeRøros SK66.50195195205110115120195207.5212.5527.5411.66
2.-67.5Tom K. JonasAlta AK66.20145155160808585145160170400313.28
1.-75Petter ÅsbergSundbyfoss SK70.00147.5155160102.5107.5110180190200470352.22
2.-75Arne-Marius PettersenNordkapp SK72.30147.5155160102.5107.5110180190200470343.81
--75Kjetil OlsenAlta AK74.40210220220------00
1.-82.5Alexander KirketeigFørde IL78.80230230250115120125220235247.5585403.24
1.-90Tore Kristian SvendsenSkogn IL88.70205215225110115120220230240580373.06
2.-90Svein Erik ThorsenNamsos SK88.10170182.5182.5112.5117.5120180195205495319.52
1.-100Marius MortensenNamsos SK90.60190200210115120122.5220235240565359.51
1.-110Geir GåslandAlta AK101.00220240260130140150250270287.5630381.91
2.-110Erlend MyhreOslo SK102.10205220230122.5130137.5235250255607.5366.75
Junior 19-23 herrer
1.-75Frode BerentsenSandnes AK73.20240250257.5155165172.5200210225632.5458.5
2.-75Henrik PaulsenOslo SK71.20235245255130130135230237.5237.5615454.98
1.-82.5Steve OlsenAlta AK81.40220240-140150160230240250640432.26
2.-82.5Arild BoknebergKarmøy SK (nedlagt)80.60220230240130137.5142.5225240250612.5416.19
3.-82.5Henning TornesSandnes AK81.40190202.5202.5125127.5132.5225235235555374.85
4.-82.5Roy Martin KjennerudSundbyfoss SK80.60180190200100110110190200205500339.75
5.-82.5Thomas PuzichaHalden SI78.30170180185100105107.5175185190470325.33
1.-90Tore Andre HansenRana KK89.30230250255122.5130135230245260635407.04
2.-90Tor Herman OmlandKarmøy SK (nedlagt)86.40210230240112.5120125210230240605394.64
3.-90Vidar JøssangSandnes AK89.80185185215125130132.5225240252.5557.5356.3
1.-100Tollef TaksdalOslo SK97.00250265270165175180245260270715440.65
2.-100John Sverre HolterNamsos SK98.60225235240135140140232.5240245625382.56
3.-100Stian Andre SundvoldValdres AK99.70235245250120130135227.5235242.5620377.77
4.-100Rune KravikSPUVI94.20200210210140145145250260260610380.88
5.-100Einar GilbergKK-6793.60215230230120122.5130242.5250250595372.65
6.-100Per Morten BrekkenRøros SK94.90190210220135145147.5200220225590367.16
1.-110Stig AllergodtBrumunddal AK106.50245260260140147.5147.5240260260625371.63
1.-125Mathias Bache-GabrielsenSPUVI122.00310330340180185190270280285810463.97

Legg til video

YouTube-adresse:



Legg til bilde

Løftebilder Generelle stevnebilder
Fotograf:
Klikk på et løft som det skal legges til bilde for, og dra deretter bildet over til området under:

Dommere

PuljeOppgaveNr.Kat.Navn
1192I/1Jan Ståle Bigseth
1261FGeir Elde
1352RYngve Kristoffersen
1355FOdd Einar Rindarøy