B og veteran NM



Fakta

Arrangør Holmestrand AK
Dato 14.02.1998
Stevnetype B og veteran NM
Sted Holmestrand
Stevneleder Arne Vidar Stølan
Sekretær Kent Tunstrøm
Antall deltakere 56
Antall resultat 46

Resultater

Legg til video
#Kat.NavnKlubbKr.vektKnebøyBenkpressMarkløftTotaltPoeng
Åpen damer
--60Kristin SorkenRøros SK58.60909510047.547.547.5---00
1.-75Unni Merete MyrenFræna AK74.1090105105556070110120135285273
Veteran 40-49 damer
1.-67.5Anne Bache- GabrielsenSPUVI62.90135135145606567.5130140145352.5379.04
Åpen herrer
1.-67.5Ketil Sten OlsenFredrikstad SK67.50190200205115120122.5195202.5207.5530408.63
2.-67.5Magnar MidtbøSundbyfoss SK66.60165175182.5120130130185195200512.5399.44
1.-75Odd Inge SandbergAlta AK75.00200200200120130135210230235560399.06
--75Espen KirkhaugVestvågøy SK75.00200200200------00
1.-82.5Ingolf ThorbjørnsenSande KK82.40220232.5237.5105112.5117.5215225235590395.54
2.-82.5Morten EngnesSande KK81.50190200205130137.5142.5210227.5247.5570384.69
3.-82.5Vidar AsbjørnsenFredrikstad SK82.30175175190105110112.5200215220520348.87
4.-82.5Jens Åge SuhrAlta AK81.6018019019590100102.5195210220517.5349
5.-82.5Hugo KjellemoSPUVI80.4017018518595100105170180185450306.27
1.-90Øivind IngebretsenSandnes AK89.90230250260180185190220240240665424.8
2.-90Øystein AasAskim SK88.70210220227.5155162.5167.5210230237.5620398.78
3.-90Pål NilsenOslo SK89.70215225232.5120127.5130225245252.5607.5388.5
4.-90Ståle B. EriksenAskim SK88.40200220227.5130140142.5200220230587.5378.59
5.-90Morten RyghRana KK90.00215215230107.5115120210225245555354.31
6.-90Torje ØvergaardSPUVI86.00175187.5192.5105110112.5205215220525343.35
7.-90Kristoffer LindlandKristiansand AK89.90190200-110110110190200-490313.01
--90Stig Rune NielsenSandnes AK87.2021521523011512012022023023000
--90Vegard Sperre AustnesBrunholmen AK87.50230235235------00
1.-100Arne GundersenBrumunddal AK99.90230235235135142.5145210220227.5597.5363.76
2.-100Ulf JohansenAskim SK94.90200200210140147.5147.5210225232.5565351.6
3.-100Frank RavatnHolmestrand AK98.00180195207.5125130140210225230560343.62
--100Jon BergFredrikstad SK91.70225235240170170170---00
1.-110Kjell R. AndersenOslo SK106.60250262.5270142.5152.5155242.5245255670398.32
2.-110Per Øivind FjeldAskim SK108.20260280295150162.5167.5200220237.5662.5391.94
3.-110Karl Morten SundbyNes SIL101.20225235245140145150230240250630381.59
--125Øyvind KlemsdalKristiansand AK116.80280280-------00
1.-125+Kjell Arne WoldLørenskog AK145.60270290305170180180220--680377.81
Veteran 40-49 herrer
1.-75Arild BomarkSandnes AK74.401601701759595100180190200460329.64
2.-75Lars MidtbøSundbyfoss SK70.80132.5142.5147.5107.5112.5115165180185437.5325.06
1.-82.5Tormod AndersenFredrikstad SK80.60260270285140145150260270285700475.65
1.-90Morten SteneKK-6789.90230240245125130-240250252.5622.5397.65
2.-90Bjarne ArnestadBrumunddal AK89.90200200220135140142.5250260262.5612.5391.27
1.-100Jostein GranholtSande KK99.60240260272.5155155160267.5280285695423.67
2.-100Leif SydengenAskim SK97.30240252.5257.5180187.5192.5235247.5252.5692.5426.23
3.-100Jan Leif LandeKristiansand AK98.30250250265135140142.5240250255650398.39
4.-100Rune JohansenFredrikstad SK94.40220230230145147.5150240257.5-607.5378.96
1.-110Arild BergetRøros SK101.20220220240125130140210220230580351.31
2.-110Jan Leo SandvikOslo SK104.10210220-147.5147.5147.5210220-577.5346.15
--110John-Ove AspnesHammerfest KK105.10225230230------00
--110Arne NomerstadLørenskog AK105.90280290290150150150---00
--110Vidar Alexander RingvoldBrumunddal AK109.80210210210------00
1.-125Robert ØrenOdin SK110.80255265270150155160250260270685402.23
2.-125Truls NygaardOslo SK121.10200205210167.5172.5175215220225607.5348.52
1.-125+Jørgen Erik HaugBrumunddal AK133.10240255265165175175230250250690388.68
Veteran 50-59 herrer
1.-82.5Veyne GustavssonHammerfest KK82.30180195195125132.5137.5200215220542.5363.96
2.-82.5Hans Martin ArnesenIL Kraftsport80.80202.5202.5210100110115210220227.5540366.39
3.-82.5Ghulam MustafaOslo SK80.40185200200125127.5127.5200205-510347.11
4.-82.5Ketil HodneBrumunddal AK81.80130140140110110115155165175415279.46
1.-90Terje BrovoldBrumunddal AK89.30230240-170175180230245252.5667.5427.87
--90Jan Roald EliassenHammerfest KK88.00180180180------00
1.-100Arne HoffmannNes SIL93.60185192.5197.5120127.5130210220230545341.33
1.-110Truls KristensenFredrikstad SK109.00240255260140150155230245245660389.53
1.-125+Knut ÅsvangBardu IL137.00250270280175180185250--705395.29

Rekorder

Tormod Andersen YV Knebøy 285 kg
Terje Brovold EV Benkpress 175 kg

Legg til video

YouTube-adresse:



Legg til bilde

Løftebilder Generelle stevnebilder
Fotograf:
Klikk på et løft som det skal legges til bilde for, og dra deretter bildet over til området under:

Dommere

PuljeOppgaveNr.Kat.Navn
0176FJan Monstad
0186I/1, P/2Morten Novum
0232I/2Jan Sjøl
0386FGunnar Myhren